Patrick Melrose / Patrick Melrose

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Patrick Melrose / Patrick Melrose

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDb | SZ

1.DABING: Cinemax
V českém znění: Ondřej Kavan - Benedict Cumberbatch (Patrick Melrose), Lucie Benešová - Jennifer Jason Leigh (Eleanor Melroseová), Ondřej Vetchý - Hugo Weaving (David Melrose), Miroslav Etzler - Pip Torrens (Nicholas Pratt), Josef Pejchal - Prasanna Puwanarajah (Johnny Hall), Antonie Talacková - Indira Varma (Anne Mooreová), Zuzana Ščerbová - Allison Williams (Marianne), Eva Josefíková - Morfydd Clark (Debbie Hickmanová), Mikuláš Převrátil - Sebastian Maltz (malý Patrick Melrose), Igor Bareš, Marcel Vašinka, Miloš Vávra, Jaroslava Brousková, Zdeněk Maryška (titulky) a další

Překlad: Ondřej Kavka
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Markéta Stegbauerová
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobila: Sploečnost SDI Media pro HBO 2018

2.DABING: Filmbox
V českém znění: Filip Jančík - Benedict Cumberbatch (Patrick Melrose), Pavel Šrom - Hugo Weaving (David Melrose), Tereza Bebarová - Indira Varma (Anne Mooreová), Tereza Chudobová, Anna Brousková, Martin Zahálka, Ivo Hrbáč, Ladislav Cigánek, Dana Černá, Hana Ševčíková, Terezie Taberyová, Daniela Bartáková, Radovan Vaculík, Hynek Hoppe, Jan Szymik, Radana Herrmannová, Šárka Vondrová, Bohuslav Kalva, Adam Šedivka, Karolína Křišťálová, Tereza Jirotková a další

Překlad: Sára Ambrozová
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Monika Eidrnová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Luděk Koutný
Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro SPI International 2019
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Patrick Melrose / Patrick Melrose

Příspěvek od fabec122 »

Sehnat do jednoho dabingu Vetchého, Etzlera, Josefíkovou a další, a pak to totálně zazdít obsazením hlavní role, to je opravdu kumšt. Viděl jsem dva filmy, kde Ondřej Kavan daboval Cumberbatche, a v obou to byla zatím velká bída, kdy se ani vzdáleně nepřibližoval projevu herce, tak snad to tady bude lepší...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Patrick Melrose / Patrick Melrose

Příspěvek od bloom »

Vždycky je to o režii, nedávno jsem například i ostříleného Miloše Vávru slyšel v dabingu, kde zněl skoro jako začátečník.
Musím říct, že Ondřej Kavan mě překvapil, taky jsem viděl ty primácké dabingy, kde mi na Cumberbatche přišel nevýrazný, ale v tomhle případě je jeho výkon IMHO solidní (stále mi ale přijde, že jako jediný se BC v působivosti projevu vyrovnal pouze J. Šťastný, který ho ale zase dost ostaršuje). Eva Josefíková mi přišla v pohodě, myslím, že roli naivky správně vystihla (IMHO už jsou její výkony o dost přesvědčivější, např. i v seriálu Babylon Berlín se mi líbila). Jako vždy byla výborná i Zuzana Ščerbová, naopak mě zklamalo spojení s Ondřejem Vetchým, který se na Weavinga podle mě moc nehodí.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Patrick Melrose / Patrick Melrose

Příspěvek od richardda »

Pro mne tedy hodne divny dabing. Pejchal ktery byl uz na Cumberbatche obsazen do kinodabingu (a nebyl podle mne spatny) dabuje Melrosova pritele a "agenta Smithe" nedabuje Srom. :shock: Ale Ondrej Vetchy spatny nebyl, to ne. Jen proste bych ho ja osobne radeji slysel na jinem herci a v uplne jinem dabingu. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Patrick Melrose / Patrick Melrose

Příspěvek od Pan X »

Podle mě skvělý dabing :-: osobně se mi spojení Kavan-Cumberbatch moc líbí a jsem rád že ho na něj obsazují :-: plus :-: potlesk :-: za jména která se v dabingu moc často nevidí :-:
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“