Zákon pouště / Law of the Desert

Moderátor: Sen

Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od videofil »

Naposledy upravil(a) videofil dne 01 zář 2015 09:14, celkem upraveno 8 x.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od videofil »

Včera jsem si pouštěl 1. díl na VHS, ale bohužel jsem zjistil, že zvuková stopa vůbec není kvalitní. Více informací jsem z toho nedal, ať jsem chtěl sebevíc. Další díly mám na jiných páskách, tak to snad bude lepší. Ale jinak za případnou pomoc samozřejmě předem moc děkuji. ;)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od videofil »

Před chvílí jsem dokoukal 2. díl a doplnil jsem některé další dabéry a několik dalších lidí. Večer si pustím poslední díl, tak snad se mi podaří doplnit zbytek.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od ClickCZ »

Carol Alt dabuje Ljuba Krbová :!:
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od videofil »

Nevlastním originální VHS. Mám to na VHS natočené z televize, kde jí dabuje Slavíková.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14420
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od Mark LS »

ClickCZ měl samozřejmě pravdu, Carol Alt ve VHS dabingu opravdu dabuje skvělá Ljuba Krbová :!: Doteď nechápu, proč jí nemáš doplněnou a ještě se tady hádáš. :? :roll: A navíc nevede odkaz na E. Kopřivu a na studio Maya a AQS se samozřejmě píše AQS a ne aqs...
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od richardda »

Zdejsi debata je bohuzel mirne zavadejici. Opravdovy stary puvodni VHS dabing skutecne existuje a vyrobila ho myslim firma FILMEXPORT HOME VIDEO. Bohuzel nevim kdo v nem dabuje, ale tento VHS dabing vznikl kolem roku 1994. ;)
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14420
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od Mark LS »

A co je na té debatě zavádějící? Carol Alt ve VHS dabingu opravdu dabuje skvělá Ljuba Krbová a přesto si jí videofil odmítá doplnit a i dabéry dalších postav z VHS dabingu, které jsem určil v jejich profilech si videofil taky odmítá doplnit. :D A rok nadabování v titulcích VHS dabingu bohužel zmíněný nebyl.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 22 říj 2018 16:18, celkem upraveno 1 x.
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Zákon pouště / Law of the Desert

Příspěvek od richardda »

Na te debate je zavadejici zejmena to, ze se tady mluvi o jakemsi VHS dabingu, pricemz autor topicu mini zjevne dabing ktery si na VHS sam nahral z TV NOVA (kde teda pravdepodobne bezel dabing z roku 2002) a ty tady - alespon doufam, ze to chapu spravne - mluvis o tom puvodnim starem VHS dabingu pro FILMEXPORT. Samozrejme to, ze ho autor topicu nechce na zaklade tvych informaci doplnit ja ovlivnit nemuzu, ale potvrzuji, ze takovy dabing opravdu existuje. ;)
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“