Sedmilhářky / Big Little Lies

Moderátor: Sen

Sedmilhářky / Big Little Lies

Příspěvekod filip » 06 bře 2017 07:01

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Andrea Elsnerová - Reese Witherspoon (Madeline Mackenzieová), Lucie Benešová - Nicole Kidman (Celeste Wrightová), Terezie Taberyová - Shailene Woodley (Jane Chapmanová), Dana Černá - Laura Dern (Renata Kleinová), Marek Libert - Alexander Skarsgård (Perry Wright), Radek Valenta - Adam Scott (Ed Mackenzie), Ondřej Kavan - James Tupper (Nathan Carlson), Lucie Kušnírová - Kathryn Newton (Abigail Carlsonová) Pavel Vondrák - P.J. Byrne (Nippal), Pavel Vondra - Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Milada Vaňkátová - Zoë Kravitz (Bonnie Carlsonová), Anna Brousková - Virginia Kull (Barnesová), Kristina Jelínková - Sarah Burns (Gabrielle), Petr Burian - Larry Bates (Stu), Adéla Kubačáková - Sarah Baker (Thea), René Slováčková - Kelen Coleman (Harper), Antonie Talacková - Merrin Dungey (detektivka Quinlanová), Otto Rošetzký, Radana Herrmannová, Alžběta Volhejnová, Ondřej Balcar, Daniel Rchichev, Alexandra Horáková, Martin Velda (titulky)

Překlad: Zuzana Coufalová
Dialogy: Dagmar Novotná (1x01, 1x04, 1x07), Eliška Skarkeová (1x02, 1x05), Anetta Hortvíková (1x03, 1x06)
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Petr Skarke
Režie: Martin Velda
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Sedmilhářky / Big Little Lies

Příspěvekod Eleanor » 07 dub 2017 13:30

Jako fakt? Radka Přibyslavská, která je s Nicole Kidman spjatá a dabuje úplně ve všem, nemohla dabovat tady? Lucie Benešová, která dokonce v obsazení je, a je spjatá s Reese Witherspoon, dabuje naopak Nicole Kidman? Dál už to ani číst nemusím. :lol:
Eleanor

Příspěvekod Lukiz » 07 dub 2017 15:02

Podle žebříčků na DF tam žádné chyba není:
- Lucie Benešová je u Nicole Kidman na 2. místě (RP je až 3.)
- Andrea Elsnerová je u Reese Witherspoon taktéž na 2. místě
Lukiz

Příspěvekod Jirka007 » 18 dub 2017 12:20

tak dokoukal jsem a musím říct, že s dabingem jsem spokojený

u Reese Witherspoon bych sice raději slyšel Lucii Benešovou ale Andrea Elsnerová zvladla Reese skvěle, u Nicole Kidman tam bych raději slyšel Simonu Vrbickou ale Lucie Benešová byla dobrá volba, ikdyž tyto dvě volby nevyšli podle mých představ, tak se mi docela libili

Terezie Taberyová a Dana Černá - tam žádný důvod není nutné hledat zápory

kdo se mi ještě líbil byly Lucie Kušnírová a Radek Valenta

ostatní postavy byly taky v pohodě

tenhle dabing se SDI povedl celkem dobře
Jirka007

Příspěvekod ReDabér » 28 kvě 2017 11:16

Seriál jsme sledoval v originále, tak jsem byl zvědavý i na dabing, a musím napsat, že se povedl a je velmi kvalitní a pečlivě udělaný. Zvlášť se mi líbil citlivý hlas L. Benešové. T. Taberyová nasadila hlubokou polohu a přiblížila se tak originálu. D. Černá hezky omladila svou postavu, na kterou byla IMHO zvolena zbytečně starší herečka, a vůbec se dost vyřádila. Moc mě potěšily i neoposlouchané hlasy O. Kavana a R. Valenty.
ReDabér

Příspěvekod dankim » 20 zář 2017 12:57

V pozadí znie SADE (Šade). Madeleine sa pýta : To je hezká muzika. To je Adele? A Bonnoe vraví: Ne, to je Sejd. Fakt dabing na úrovni. Otrasné
dankim

Příspěvekod Michaela2 » 20 zář 2017 13:42

ReDabér píše: D. Černá hezky omladila svou postavu, na kterou byla IMHO zvolena zbytečně starší herečka, a vůbec se dost vyřádila.

Upřímně kvůli Daně Černé jsem to vypnula, vůbec mi nesplývala s postavou a celou dobu mě rušila, herečka za poslední roky tak zestárla, že se na ní D.Černá už nehodí, ne vždy je dobté držet se spjatosti...zbývající obsazení se mi ale líbilo :)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Olda808 » 14 led 2018 15:23

Radana Herrmannová - Robin Weigert (Dr. Amanda Reisman)
Lucie Kušnírová - Hong Chau (Jackie), Pavel Vondrák - Joseph Cross (Tom) & Stephen Graybill (Saxon Baker), Petr Burian - Santiago Cabrera (Joseph Bachman)
Olda808

Příspěvekod bundaboy » 23 led 2018 16:31

Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
bundaboy

Příspěvekod PanIncognito » 01 bře 2018 11:09

České znění je v podstatě vykutálené. Překvapuje totiž protikladem zúčastněných hereček. Postavu Celeste Wrightové dabuje ta, jenž je nejvíce spjatá s herečkou, která hraje Madeline Mackenzieovou. Což je samozřejmě chaotické (do uší bijící) a nepřítomnost nejvíce spjaté herečky s první zmíněnou postavou, samozřejmě mrzí. Nicméně projev dabérek je i přesto bouřlivý, delikátní, jemný a skvělý... napodobuje tak přesvědčivě originál. ;)
Oblíbení a oblíbené: S. Rašilov mladší, A. Elsnerová, M. Jagelka, R. Řandová, A. Procházka, M. Chytilová, V. Dlouhý, Z. Adamovská, A. Pyško, J. Ježková, M. Dlouhý, M. Pleštilová, A. Molčík, S. Vrbická, P. Rímský, N. Boudová, A. Švehlík...
PanIncognito

Další

Zpět na Minisérie