Těla / Bodies

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2329
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Těla / Bodies

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Netflix

1.SÉRIE
V českém znění: Marek Holý - Jacob Fortune-Lloyd (Charlie Whiteman), Richard Wágner - Kyle Soller (Alfred Hillinghead), Jitka Jirsová - Shira Haas (Iris Maplewoodová), Irena Máchová - Amaka Okafor (Shahara Hasanová), Josef Pejchal - George Parker (Henry Ashe)

Dále v českém znění: Tomáš Borůvka - Stephen Graham (Elias Mannix), Petr Gelnar - Michael Jibson (Jack Barber), Štěpán Krtička - Gabriel Howell (Elias), Johana Krtičková - Chloe Raphael (Esther Jankovsky), Ivo Novák - Derek Riddell (Calloway), Kristýna Skružná - Synnove Karlsen (Polly Hillingheadová), Radana Herrmannová - Anna Calder-Marshall (Lady Agatha Harker), Jana Stryková - Alexandra Roach (Maggie Skinnerová), Radovan Vaculík - Jonny Coyne (Farrell), Tobiáš Skružný - Oscar Coleman (Jawad Hasan), Svatopluk Schuller, Bohdan Tůma, Tereza Chudobová, Jan Battěk, Jakub Hejdánek, Martin Zahálka, Jiří Čada, David Voráček, Pavlína Kostková Dytrtová, Ondřej Dvořáček, Petra Jindrová, Michal Gulyáš, Rudolf Kubík, Jiří Ployhar, Radovan Klučka

Překlad: Klára Šumová
Produkce: Markéta Váchová
Zvuk: Jiří Čada
Dialogy a režie: Jakub Hejdánek
Pro Netflix vyrobila DW Agentura - 2023
fabec122
Příspěvky: 1594
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Těla / Bodies

Příspěvek od fabec122 »

Když jsem koukal, tak jsem si říkal, že je zajimavé, že postava, kterou mluví Richard Wágner, má cca 20ti letou dceru, že v kolika letech jí ta postava tak asi mohla mít...No a pak koukám, že ten herec je čtyřicátník, takže asi i ta postava bude v podobném věku.. A pak koukám znova, že tu jeho dceru mluví Kristýna Skružná, která je o 6 let starší, než Richard Wágner.
Opravdu zajímavá tvůrčí logika.

Jinak mi teda příjde, že Tomáš Borůvka je aktuálně snad ve všem, ale zrovna na Grahama pasuje opravdu hodně dobře.
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“