Barrandov Studio dabing

Barrandov Studio dabing

Příspěvekod filip » 04 úno 2009 18:52

Obrázek

Adresa: Kříženeckého náměstí 322/5, 152 00 Praha-Hlubočepy

Ředitelka divize: Ivana Prejdová
Vznik: 1931
Web: www.barrandov.cz
Facebook: https://www.facebook.com/barrandovstudios/?fref=ts

Popis a názvy:
Barrandov Studio a.s. je firma s dlouholetou tradicí výroby. Natáčí se zde filmy, stříhají, zhudebňují, trikují, zvučí a pro nás to nejzajímavější - Barrandov Studio má svou divizi, která se zabývá výrobou dabingu. Mezi zákazníky dabingové studia na Barrandově patří - CET 21, Fox, Universal a FTV Prima. V 90. letech zde vznikaly dabingy pro společnost Disney, poté zde působila také Česká produkční, či v poslední době Barrandov televizní studio a.s. nebo zde některé dabingy vyráběla společnost SDI Media (Nickelodeon, HBO). Vyrábí se zde kino dabingy, dabingy pro home video i dabingy pro televize.

Stejně jako v rámci celého studia, tak i v rámci dabingu se několikrát měnil název
1931 Filmové továrny AB Barrandov (různé varianty názvu)
1949 Oddělení jazykové úpravy Československého státního filmu
1953 Studio pro úpravu zahraničních filmů
1970 Filmové studio Barrandov Dabing
1993 AB Barrandov dabing (různé varianty názvu)
1996 Barrandov studio dabing
2016 Barrandov dabing

2015 - Cena Františka Filipovského - Rio 2
Za mimořádné dabingové zpracování televizních nebo filmových snímků různých žánrů včetně tvorby animované a dětské.

BARRANDOV STUDIO DABING:
FILMY:
2017 Dámská jízda (režie Karolína Průšová)
2017 Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze (režie Martin Těšitel)
2017 Falešní poldové (režie Petr Pospíchal)
2017 Ferdinand (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Kapitán Bombarďák ve filmu (režie Petr Pospíchal)
2017 Labyrint mysli (režie Petr Pospíchal)
2017 Lék na život (režie Petr Pospíchal)
2017 Logan: Wolverine (režie Petr Pospíchal)
2017 Moje sestřenice Rachel (režie Karolína Průšová)
2017 Oklamaný
2017 Padesát odstínů temnoty (režie Petr Pospíchal)
2017 Patti Cakes: Cesta za slávou (režie Jiří Ptáček)
2017 Peklo v Deliverance Creek (režie Petr Pospíchal)
2017 Proč právě on? (režie Petr Pospíchal)
2017 Rozpolcený (režie Petr Pospíchal)
2017 Rychle a zběsile 8 (režie Martin Těšitel)
2017 Signál z neznáma (režie Petr Pospíchal)
2017 Spletenec (režie Michal Pavlík)
2017 Stůl číslo 19 (režie Petr Pospíchal)
2017 Tenký led (režie Petr Pospíchal)
2017 Úkryt v ZOO (režie Michal Pavlík)
2017 Válka o planetu opic (režie Petr Pospíchal)
2017 Velký dar (režie Petr Pospíchal)
2017 Vetřelec: Covenant (režie Petr Pospíchal)
2017 Virtuální vězni (režie Michal Pavlík)
2017 Vymítač ďábla (režie Petr Pospíchal)
------
2016 Assassin’s Creed (režie Petr Pospíchal)
2016 Až na severní pól (režie Marie Fronková)
2016 Big Eyes (režie Petr Pospíchal)
2016 Bojovník (režie Petr Pospíchal)
2016 Čas hrdinů (režie Petr Pospíchal)
2016 Cesta do hlubin magorovy duše (režie Petr Pospíchal)
2016 Dáma ve zlatém (režie Petr Pospíchal)
2016 Deadpool (režie Petr Pospíchal)
2016 Den nezávislosti: Nový útok (režie Petr Pospíchal)
2016 Dobrodružství ze Země Nezemě (režie Petr Pospíchal)
2016 Dítě číslo 44 (režie Petr Pospíchal)
2016 Gangy Berlína (režie Kateřina Šusterová)
2016 Hra osudu (režie Kateřina Šusterová)
2016 I muži mají své dny (režie Kateřina Šusterová)
2016 Joy (režie Kateřina Šusterová)
2016 Královské Vánoce (režie Karolína Průšová)
2016 Krvavá dimenze (režie Marie Fronková)
2016 Mezi náhrobními kameny (režie Petr Pospíchal)
2016 Mike i Dave sháněj holku (režie Petr Pospíchal)
2016 Morgan (režie Marie Fronková)
2016 Naprosto dokonalé (režie Petr Pospíchal)
2016 Nebezpečné svádění (režie Marie Fronková)
2016 Netvoři z Beringova moře (režie Petr Pospíchal)
2016 Noc generálů (režie Petr Pospíchal)
2016 Noční zvířata (režie Michal Pavlík)
2016 Orel Eddie (režie Petr Pospíchal)
2016 Ouija: Zrození zla (režie Petr Pospíchal)
2016 Pokémon 18: Hoppa a Střet věků (režie Alice Hurychová)
2016 Prokletá vesnice (režie Kateřina Šusterová)
2016 REVENANT Zmrtvýchvstání (režie Petr Pospíchal)
2016 Sama proti osudu (režie Kateřina Šusterová)
2016 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (režie Petr Pospíchal)
2016 Skrytá čísla (režie Petr Pospíchal)
2016 Sophia Grace a Rosie: Královské dobrodružství (režie Jindřiška Švecová)
2016 Společnost hrdinů (režie Petr Pospíchal)
2016 Špioni od vedle (režie Petr Pospíchal)
2016 Tajný život mazlíčků (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Temná strana dveří (režie Jindřiška Švecová)
2016 Turbotarantule 2: Druhá láva (režie Petr Pospíchal)
2016 Vánoční lov (režie Karolína Průšová)
2016 V pařátech smrti (režie Marie Fronková)
2016 Vražda za vraždu (režie Petr Pospíchal)
2016 V srdci pouště (režie Kateřina Šusterová)
2016 Warcraft: První střet (režie Petr Pospíchal)
2016 X-Men: Apokalypsa (režie Petr Pospíchal)
2016 Zmije útočí (režie Marie Fronková)
2016 Zrození národa (režie Petr Pospíchal)
2016 Zuřivá salsa (režie Petr Pospíchal)
------
2015 Aloha (režie Jindřiška Švecová)
2015 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (režie Petr Pospíchal)
2015 Birdman (režie Michal Pavlík)
2015 Brooklyn (režie Jindřiška Švecová)
2015 Daleko od hlučícího davu (režie Petr Pospíchal)
2015 Den před krizí (režie Petr Pospíchal)
2015 Divočina (režie Michal Pavlík)
2015 Druhý Báječný hotel Marigold (režie Petr Pospíchal)
2015 Hitman: Agent 47 (režie Petr Pospíchal)
2015 Já, Earl a holka na umření (režie Petr Pospíchal)
2015 Kingsman: Tajná služba (režie Petr Pospíchal)
2015 Labyrint: Zkoušky ohněm (režie Petr Pospíchal)
2015 Marťan (režie Petr Pospíchal)
2015 Most špiónů (režie Petr Pospíchal)
2015 Návrat blbýho a blbějšího (režie Petr Pospíchal)
2015 Návrat do školy (režie Petr Pospíchal)
2015 Nejdelší jízda (režie Petr Pospíchal)
2015 Nepovedenej kšeft (režie Petr Pospíchal)
2015 Papírová města (režie Petr Pospíchal)
2015 Pravdivý příběh (režie Petr Pospíchal)
2015 Přízrak zmizelé (režie Petr Pospíchal)
2015 Sabotáž (režie Petr Pospíchal)
2015 Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu (režie Petr Pospíchal)
2015 Spectre (režie Vladimíra Wildová)
2015 Špinaví prohnilí lumpové (režie Petr Pospíchal)
2015 Špión (režie Petr Pospíchal)
2015 Tísňová linka (režie Petr Pospíchal)
2015 Viktor Frankenstein (režie Jindřiška Švecová)
2015 Zázračný běžec (režie Petr Pospíchal)
2015 Zkrocení koně (režie Petr Pospíchal)
------
2014 7 trpaslíků (režie Petr Pospíchal)
2014 Angelika (režie Petr Pospíchal)
2014 Ben Hur (režie Jiří Ptáček)
2014 Blood River (režie Jiří Ptáček)
2014 Co si přeji k Vánocům (režie Michal Pavlík)
2014 Dračí oči (režie Michal Pavlík)
2014 Dr. Jekyll & Mr. Hyde (2006) (režie Michal Pavlík)
2014 EXODUS: Bohové a králové (režie Petr Pospíchal)
2014 Grandhotel Budapešť (režie Petr Pospíchal)
2014 Hledání Země Nezemě (režie Michal Pavlík)
2014 Holky to chtěj taky (režie Alice Hurychová)
2014 Holky to chtěj taky 2 (režie Alice Hurychová)
2014 Honba za pokladem (režie Michal Pavlík)
2014 Horší než smrt (režie Michal Pavlík)
2014 Hvězdy nám nepřály (režie Petr Pospíchal)
2014 Jack - zabiják obrů (režie Michal Pavlík)
2014 Jedna za všechny (režie Petr Pospíchal)
2014 Jedovatý nepřítel (režie Jiří Ptáček)
2014 Kobra (režie Petr Pospíchal)
2014 Krvelačný vlkodlak (režie Karolína Průšová)
2014 Labyrint: Útěk (režie Petr Pospíchal)
2014 Love song (režie Kateřina Šustrová)
2014 Město vrahů (režie Martin Kot)
2014 Nečekaný nepřítel (režie Jiří Ptáček)
2014 Nečekaný zločin (režie Michal Pavlík)
2014 Neobyčejný Odd Thomas (režie Michal Pavlík)
2014 Nevěsta na útěku (režie MIchal Pavlík)
2014 Obhajoba Santy (režie Michal Pavlík)
2014 Obviněná (režie Jiří Ptáček)
2014 Památkáři (režie Petr Pospíchal)
2014 Pan Pip (režie Michal Pavlík)
2014 Parker (režie Michal Pavlík)
2014 Politická hra (režie Kateřina Šustrová)
2014 Přízrak z lesa strachu (režie Karolína Průšová)
2014 Rio 2 (režie Petr Pospíchal)
2014 Robocop (režie Martin Kot)
2014 Robocroc (režie Michal Pavlík)
2014 Sedmý syn (režie Petr Pospíchal)
2014 Sedmý terč (režie Michal Pavlík)
2014 Smrtelná spravedlnost (režie Jiří Ptáček)
2014 Sofie, mladší sestra Sissy
2014 Svatební koordinátorky (režie Jiří Ptáček)
2014 Špinavý prachy (režie Michal Pavlík)
2014 Údajný vrah (režie Jiří Ptáček)
2014 Úsvit planety opic (režie Michal Pavlík)
2014 Váš dům, náš hrad (režie Michal Pavlík)
2014 Vražedný dech (režie Kateřina Šustrová)
2014 Wallis a Eduard (režie Michal Pavlík)
2014 Walter Mitty a jeho tajný život (režie Alice Hurychová)
2014 Xanadu (režie Jiří Ptáček)
2014 X-Men: Budoucí minulost (režie Petr Pospíchal)
2014 Zlodějka knih (režie Petr Pospíchal)
2014 Zmizelá (režie Petr Pospíchal)
------
2013 Agatha Christie: Život v obrazech (režie Karolína Průšová)
2013 Atlas mraků (režie Michal Pavlík)
2013 Bar Florentine (režie Petr Pospíchal)
2013 Croodsovi (režie Petr Pospíchal)
2013 Dítě na půjčku (režie Petr Pospíchal)
2013 Experiment Philadelphia (režie Eduard Jenický)
2013 Království lesních strážců (režie Petr Pospíchal)
2013 Láska pod bílými plachtami (režie Kateřina Šustrová)
2013 McBride: Jako buldok (reže Michal Pavlík)
2013 McBride: Padlý idol (režie Michal Pavlík)
2013 McBride: Rekviem (režie Michal Pavlík)
2013 McBride: Vždy věrný (režie Michal Pavlík)
2013 Medvědí vodopády (režie Petr Pospíchal)
2013 Město podnikatelů (režie Kateřina Šustrová)
2013 Město psanců (režie Martin Těšitel)
2013 Na stopě vrahovi (režie Kateřina Šustrová)
2013 Neznámí vetřelci
2013 Ohnivý armagedon (režie Michal Pavlík)
2013 Pavouci útočí (režie Kateřina Šustrová)
2013 Pomsta a spravedlnost (režie Kateřina Šustrová)
2013 Poslední dny planety Země (režie Martin Kot)
2013 Potopení lodi Bismarck (režie Petr Pospíchal)
2013 Putování s dinosaury (režie Petr Pospíchal)
2013 Smrtonosná past: Opět v akci (režie Vladimír Žďánský)
2013 Soudcova žena (režie Michal Pavlík)
2013 Stážisti (režie Petr Pospíchal)
2013 Superman 4 (režie Karolína Průšová)
2013 Torzo: Příběh Evelyn Dick (režie Eduard Jenický)
2013 Trans (režie Petr Pospíchal)
2013 Turbo (režie Petr Pospíchal)
2013 Únos vlaku 1 2 3 (režie Karolína Průšová)
2013 Útěk z minulosti (režie Eduard Jenický)
2013 Vlastenci (režie Karolína Průšová)
2013 Vojenský lékař (režie Karolína Průšová)
2013 Von Richthofen a Brown
2013 Zítra se vdávám (režie Karolína Průšová)
------
2012 24 hodin: Vykoupení (režie Petr Pospíchal)
2012 7 let po svatbě (režie Karolína Průšová)
2012 Absolutní strach (režie Miroslav Saic)
2012 Agent bez jména (režie Gustav Bubník)
2012 Anglická manželka (režie Miroslav Saic)
2012 Cesta (režie Petr Pospíchal)
2012 Cesta za pokladem (režie Jiří Ptáček)
2012 Hitchcock (režie Petr Pospíchal)
2012 Hollywoodské straky (režie Magda Landsmannová)
2012 Hříšníci a svatí (režie Michal Pavlík)
2012 Imigranti (režie Petr Pospíchal)
2012 Inspektor Popleta (režie Kateřina Šustrová)
2012 Krokodýl vs. aligátor (režie Gustav Bubník)
2012 Ledový teror (režie Marek Tomažič)
2012 Letka 633
2012 Léto v Paříži (režie Petra Jindrová)
2012 Líbánky bez ženicha (režie Petr Pospíchal)
2012 Lincoln (režie Vladimír Žďánský)
2012 Lorax (režie Petr Pospíchal)
2012 Manžel nebo milenec (režie Alice Hurychová)
2012 Mechanik zabiják (režie Alice Hurychová)
2012 Město Ember (režie Libor Hruška)
2012 Miamská sopka (režie Libor Hruška)
2012 Milosrdné lži (režie Petr Pospíchal)
2012 Most do země Terabithia (režie Libor Hruška)
2012 Náhradnice (režie Petr Pospíchal)
2012 Nájemní zabijáci (režie Libor Hruška)
2012 Napříč vesmírem (režie Petr Pospíchal)
2012 Nebezpečná láska (režie Vladimíra Wildová)
2012 Nebezpečný žralok (režie Magda Landsmannová)
2012 Nevyřešená minulost (režie Libor Hruška)
2012 Ničivé tornádo (režie Gustav Bubník)
2012 Nikdy nelži (režie Alice Hurychová)
2012 Norman a duchové (režie Petr Pospíchal)
2012 Nový začátek (režie Jiří Ptáček)
2012 OSS 117: Ztracen v Riu (režie Jindřiška Švecová)
2012 Padlý anděl (režie Martin Těšitel)
2012 Pastorova žena (režie Alice Hurychová)
2012 Pí a jeho život (režie Petr Pospíchal)
2012 Ponorka U-571 (režie Miroslav Saic)
2012 Poslední minuty na Zemi (režie Alice Hurychová)
2012 Pouliční rváč (režie Martin Kot)
2012 Prometheus (režie Petr Pospíchal)
2012 Předtím a potom (režie Petr Pospíchal)
2012 Přerušené ticho (režie Petra Jindrová)
2012 Rodičovský manuál (režie Petr Pospíchal)
2012 Ruby Sparks (režie Petr Pospíchal)
2012 Sindibád (režie Vladimír Žďánský)
2012 Skyfall (režie Vladimíra Wildová)
2012 Smrtící vegetace (režie Jiří Ptáček)
2012 Sousedská hlídka (režie Alice Hurychová)
2012 Srážka planet (režie Alice Hurychová)
2012 Stoker (režie Eduard Jenický)
2012 Šest schůzek (režie Petr Pospíchal)
2012 Šílená hra / The Killing Game (režie Magda Landsmannová)
2012 Tajemství zahrady (režie Miroslav Saic)
2012 To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad (režie Kateřina Šustrová)
2012 To je vražda, napsala: Keltská hádanka (režie Kateřina Šustrová)
2012 To je vražda, napsala: Konečně na svobodě (režie Kateřina Šustrová)
2012 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh (režie Kateřina Šustrová)
2012 Tohle je válka! (režie Petr Pospíchal)
2012 Ukradené jméno (režie Jiří Ptáček)
2012 V dobré společnosti (režie Vladimíra Wildová)
2012 Výkupné za manžela (režie Jindřiška Švecová)
2012 Vyvolávač blesků (režie Magda Landsmannová)
2012 Zabiják z dálnice I-5 (režie Eduard Jenický)
2012 Zlomyslný apríl (režie Michal Pavlík)
2012 Život ve strachu (režie Kateřina Šustrová)
-----
2011 Ahoj, Pipi!
2011 Alvin a Chipmunkové 3 (režie Petr Pospíchal)
2011 Amulety života a smrti (režie Marie Fronková)
2011 Anděl na skřipci (režie Marie Fronková)
2011 Bouře meteorů (režie Petr Pospíchal)
2011 Bundy: Dítě Ameriky (režie Martin Kot)
2011 Celou dlouhou noc (režie Michal Pavlík)
2011 Čti mi ze rtů (režie Gustav Bubník)
2011 Detektiv Thorne: Nesmělý muž (režie Jindřiška Švecová)
2011 Detektiv Thorne: Ospalá dívka (režie Jindřiška Švecová)
2011 Ďáblovo pokušení (režie Jindřiška Švecová)
2011 Falešná pravda (režie Petr Pospíchal)
2011 Generál MacArthur (režie Michal Pavlíkl)
2011 Henry Lee Lucas: Sériový vrah a lhář (režie Zbyšek Horák)
2011 Hop (režie Petr Pospíchal)
2011 Klíč k minulosti (režie Petr Pospíchal)
2011 Králové ostrova Mykonos (režie Jiří Balcárek)
2011 Legionář (režie Jiří Balcárek)
2011 Luční harfa (režie Petr Pospíchal)
2011 Mia a její sestry (režie Jindřiška Švecová)
2011 Milenec (režie Petr Pospíchal)
2011 Mraky nad L.A. (režie Marek Tomažič)
2011 Napříč časem (režie Petr Pospíchal)
2011 Nebezpečná závěť (režie Gustav Bubník)
2011 Obří sopka (režie Martin Kot)
2011 Odvrácená strana hor (režie Petr Pospíchal)
2011 Odvrácená strana hor II (režie Petr Pospíchal)
2011 Pan Popper a jeho tučňáci (režie Petr Pospíchal)
2011 Pipi na útěku
2011 Pipi punčochatá
2011 Pipi v zemi Taka-Tuka
2011 Píseň mého srdce (režie Petr Pospíchal)
2011 Predátor X (režie Michal Pavlík)
2011 Presumpce viny (režie Karolína Průšová)
2011 Probuzená smrt (režie Jiří Balcárek)
2011 Přistání naslepo (režie Petr Pospíchal)
2011 Riziko (režie Karolína Průšová)
2011 Stonehenge apokalypsa (režie Karolína Průšová)
2011 Surfařská svoboda (režie Martin Kot)
2011 Symptom Pandorum (režie Petr Pospíchal)
2011 Šmoulové a kouzelná flétna (režie Alice Hurychová)
2011 Tajemství velryb (režie Petr Pospíchal)
2011 Temná bouře (režie Jindřiška Švecová)
2011 Ukradený ráj (režie Kateřina Šustrová)
2011 Velkolepé století (režie Martin Těšitel)
2011 Voják štěstěny (režie Jindřiška Švecová)
2011 Vražedná rychlost (režie Kateřina Šustrová)
2011 Vražedné odhalení (režie Jindřiška Švecová)
2011 Vražedný termín (režie Karolína Průšová)
2011 Životní zkouška (režie Jindřiška Švecová)
-----
2010 Alfa a Omega (režie Petr Pospíchal)
2010 Allan Quatermain a ztracené město zlata (režie Marie Fronková)
2010 Atentát na střední (režie Daniel Tůma)
2010 Avalon (režie Libor Hruška)
2010 Cesta za Vánocemi (režie Petr Pospíchal)
2010 Cizinec v domě (režie Marie Fronková)
2010 Decentní návrh (režie Jindřiška Švecová)
2010 Dům v temnotách (režie Petr Pospíchal)
2010 Firma (režie Marie Fronková)
2010 Harry Brown (režie Petr Pospíchal)
2010 Hlad (režie Daniel Farevel)
2010 Holé pěsti (režie Petr Pospíchal)
2010 Chlupatá odplata (režie Petr Pospíchal)
2010 Chůva v akci (režie Petr Pospíchal)
2010 Jerry Lee Lewis: Great Balls of Fire! (režie Petr Pospíchal)
2010 Jesse Stone: Nový začátek (režie Petr Pospíchal)
2010 Jesse Stone: Radikální změna (režie Petr Pospíchal)
2010 Jesse Stone: Smrt v ráji (režie Petr Pospíchal)
2010 Kouzelná chůva a Velký třesk (režie Petr Pospíchal)
2010 Milující manželka (režie Václav Knop)
2010 Nebezpečná posedlost (režie Miroslav Saic)
2010 Nekonečný víkend (režie Alice Hurychová)
2010 Není kam se schovat (režie Karolína Průšová)
2010 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (režie Vladimír Žďánský)
2010 Novokain (režie Čestmír Gebouský)
2010 Oprávněné vraždy (režie Václav Knop)
2010 Pinocchio 3000 (režie Petr Pospíchal)
2010 Poslední obrněný vlak (režie Martin Těšitel)
2010 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (režie Čestmír Gebouský)
2010 Přežít (režie Jiří Kvasnička)
2010 Řekl, řekla... (režie Petr Pospíchal)
2010 Smrtící exploze (režie Vladimír Žďánský)
2010 Snaž se a jeď (režie Marek Tomažič)
2010 Soumrak (režie Vladimír Žďánský)
2010 Šestnáctiletá matka (režie Marie Fronková)
2010 Šmoulové (režie Alice Hurychová)
2010 Špinavý prachy (režie Libor Hruška)
2010 Šťastný Luke (režie Kateřina Šustrová)
2010 Tamara Drewe (režie Petr Pospíchal)
2010 To není můj život (režie Jiří Kvasnička)
2010 Transplantační jednotka (režie Jindřiška Švecová)
2010 Vánoční loupež (režie Jindřiška Švecová)
2010 Vražda.com (režie Jindřiška Švecová)
2010 Vražedný instinkt (režie Martin Těšitel)
2010 Východní přísliby (režie Vladimír Žďánský)
2010 Vzestup nad limit (režie Miroslav Saic)
2010 Zazděná (režie Kateřina Šustrová)
2010 Zlatokopka (režie Marie Fronková)
2010 Znovu provdaná (režie Zuzana Taberyová)
-------
2009 Armáda Temnot (režie Petr Pospíchal)
2009 Astro Boy (režie Petr Pospíchal)
2009 Bat 21 (režie Petr Pospíchal)
2009 Casanova: Milovník a zhýralec (režie Anna Procházková)
2009 Cesta bez návratu (režie Petr Pospíchal)
2009 Diamant 13 (režie Petr Pospíchal)
2009 Dívka v parku (režie Eduard Jenický)
2009 Drtivá porážka [1. a 2.série] (režie Magda Landsmanová)
2009 Dům duchů (režie Veronika Veselá)
2009 Gryfon (režie Kateřina Šustrová)
2009 Hoši z County Clare (režie Veronika Veselá)
2009 Hrůza v Connecticutu (režie Petr Pospíchal)
2009 Hříchy minulosti (režie Kateřina Šustrová)
2009 Králova přízeň (režie Kateřina Šustrová)
2009 Krev Borgiů (režie Čestmír Gebouský)
2009 Kruté oči hor 2 (režie Petr Pospíchal)
2009 Libertin (režie Jindřiška Švecová)
2009 Malý New York (režie Petr Pospíchal)
2009 Mary a Max (režie Petr Pospíchal)
2009 Mikulášovy patálie (režie Petr Pospíchal)
2009 Mlčení (režie Michal Pavlík)
2009 Muž jiné ženy (režie Karolína Průšová)
2009 Můj anděl (režie Anna Procházková)
2009 Mystery, Aljaška (režie Bohdan Tůma)
2009 Náhradníci (režie Miroslav Saic)
2009 Návrh (režie Alice Hurychová)
2009 Nejsem na prodej (režie Marie Fronková)
2009 Neporazitelný II: Poslední zůstává (režie Magda Landsmanová)
2009 Ničivá hrozba (režie Veronika Veselá)
2009 Pýchavka (režie Martin Těšitel)
2009 REC (režie Petr Pospíchal)
2009 Samotář (režie Marie Fronková)
2009 Sherlock Holmes: Případ zla (režie Jiří Seidler)
2009 Smrt čeká všude (režie Libor Hruška)
2009 Svádění (režie Alice Hurychová)
2009 Táta na plný úvazek (režie Marie Fronková)
2009 Ulička zázraků (režie Petr Pospíchal)
2009 V zajetí hurikánu (režie Petr Pospíchal)
2009 Vicky Cristina Barcelona (režie Václav Knop)
2009 Vraždy podle abecedy (režie Jiří Seidler)
2009 Vyletět z hnízda (režie Jiří Seidler)
2009 Za zvuků hudby (režie Martin Velda)
2009 Zlá sezóna (režie Jiří Seidler)
2009 Zpověď kariéristky (režie Helena Dytrtová)
2009 Ztracena ve tmě (režie Kateřina Šustrová)
------
2008 Hunter: Návrat ke spravedlnosti (režie Veronika Veselá)
2008 Hvězdná brána: Archa pravdy (režie Petr Pospíchal)
2008 Jeď nebo zemři (režie Jindřiška Švecová)
2008 Kasandřin sen (režie Libor Hruška)
2008 Lovci draků (režie Petr Pospíchal)
2008 Mezi mužem a ženou (režie Alice Hurychová)
2008 Motýlek (režie Libor Hruška)
2008 Nebezpečný cíl (režie Radka Stupková)
2008 Poslední vlna (režie Petr Pospíchal)
2008 Procházka po Měsíci (režie Petr Pospíchal)
2008 Řezník
2008 Sobík Niko (režie Petr Pospíchal)
2008 Špatné zpúsoby (režie Karolína Průšová)
2008 Třetí světová válka (režie Libor Hruška)
2008 Ve jménu Angela (režie Petr Pospíchal)
2008 Vyšetřování Michaela Crowea (režie Jiří Kvasnička)
------
2007 Agent 117 (režie Petr Pospíchal)
2007 Cutter (režie Petr Pospíchal, Libor Hruška)
2007 Drsný časy (režie Petr Pospíchal)
2007 Enigma (režie Petr Pospíchal)
2007 Halloween: Zmrtýchvstání (režie Petr Pospíchal)
2007 Hledejte Anthonyho (režie Petr Pospíchal)
2007 Hříšný tanec 2 (režie Petr Pospíchal)
2007 Hvězdný prach (režie Petr Pospíchal)
2007 Chameleon: Souboj vyvolených (režie Filip Jančík)
2007 Chameleon: Strašidelný ostrov (režie Filip Jančík)
2007 Inkvizitor (režie Dana Kvasničková)
2007 Kontrakt (režie Jindřiška Švecová)
2007 Královna a já (režie Petr Pospíchal)
2007 Mafie (režie Jindřiška Švecová)
2007 Máš padáka! (režie Petr Pospíchal)
2007 Miláček Rita (režie Petr Pospíchal)
2007 Nahoru, dolů (režie Petr Pospíchal)
2007 Oni přicházejí (režie Petr Pospíchal)
2007 Opilí slávou (režie Petr Pospíchal)
2007 Ošklivé Káčátko a já (režie Petr Pospíchal)
2007 Před úsvitem (režie Petr Pospíchal)
2007 San Antonio (režie Petr Pospíchal)
2007 Sin City - Město hříchu (režie Filip Jančík)
2007 Smím prosit? (režie Jindřiška Švecová)
2007 Spy Kids: Špioni v akci (režie Libor Hruška)
2007 Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (režie Libor Hruška)
2007 Svět drog (režie Jiří Kvasnička)
2007 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (režie Dana Kvasničková)
2007 Úkladná vražda (režie Jindřiška Švecová)
2007 Unesený (režie Petr Pospíchal)
2007 Vnitřní nepřítel (režie Petr Pospíchal)
2007 Zombies (režie Jiří Kvasnička)
2007 Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (režie Petr Pospíchal)
------
2006 Alfréd Veliký (režie Petr Pospíchal)
2006 Herbie jede rallye (režie Petr Pospíchal)
2006 Infekce (režie Petr Pospíchal)
2006 Jeden navíc (režie Petr Pospíchal)
2006 Nezapomenutelné dětství (režie Petr Pospíchal)
2006 Ošklivé Káčátko a já (režie Petr Pospíchal)
2006 Předtucha (režie Petr Pospíchal)
2006 Vládce knih (režie Petr Pospíchal)
------
2005 Dannyho parťáci (režie Petr Pospíchal)
2005 Jeho fotr, to je lotr! (režie Petr Pospíchal, Jaromír Polišenský)
2005 Rosamunde Pilcher: Královna noci (režie Petr Pospíchal)
2005 Studený pot (režie Petr Pospíchal)
------
2004 Jack Rozparovač (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Bermudy (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Chile (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Mexiko (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Seychely (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Srí Lanka (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Tichomoří (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Thajsko (režie Petr Pospíchal)
2004 Loď snů: Zambie (režie Petr Pospíchal)
2004 Přistání naslepo (režie Petr Pospíchal)
2004 Šarlatový a černý (režie Petr Pospíchal)
2004 Štvanci (režie Petr Pospíchal)
2004 Tanec s vlky (režie Petr Pospíchal)
------
2003 Hrozba společnosti (režie Petr Pospíchal)
2003 Kruh (režie Petr Pospíchal)
2003 Muž proti muži (režie Petr Pospíchal)
2003 Orel přistál (režie Petr Pospíchal)
2003 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny (režie Václav Knop)
2003 Rosamunde Pilcher: Očima lásky (režie Petr Pospíchal)
2003 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda (režie Petr Pospíchal)
2003 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky (režie Petr Pospíchal)
2003 Rosamunde Pilcher: Ráj snů (režie Petr Pospíchal)
2003 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí (režie Petr Pospíchal)
2003 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska (režie Václav Knop)
2003 Šogun (režie Petr Pospíchal)
2003 Utta Danella: Svatba na venkově (režie Jindřiška Švecová)
------
2002 Drama žárlivosti (režie Petr Pospíchal)
2002 Je naděje (režie Petr Pospíchal)
2002 Magnum Force (režie Petr Pospíchal)
2002 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou (režie Jarmila Beránková)
2002 Třináct u stolu (režie Petr Pospíchal)
2002 Útočná síla Z (režie Petr Pospíchal)
2002 Vražda o třech dějstvích (režie Petr Pospíchal)
2002 Záhada v Karibiku (režie Petr Pospíchal)
2002 Zimní zabíjení (režie Petr Pospíchal)
------
2001 Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (režie Petr Pospíchal)
2001 Highlander: Zúčtování (režie Petr Pospíchal)
2001 Mořští vlci (režie Petr Pospíchal)
2001 Nevím nic, ale řeknu všechno (režie Petr Pospíchal)
2001 Peníze jiných (režie Petr Pospíchal)
2001 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Květ života (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně (režie Jarmila Beránková)
2001 Rosamunde Pilcher: Volání lásky (režie Jarmila Beránková)
2001 Špióni jako my (režie Jiří Kvasnička)
2001 Taxi, taxi (režie Martin Velda)
2001 Topaz (režie Petr Pospíchal)
2001 Vzteklej pes a Glorie (režie Zdeněk Gawlik)
2001 Zjizvená tvář (režie Petr Pospíchal)
2001 Zloději času (režie Jarmila Beránková)
------
2000 Deset důvodů, proč tě nenávidím (režie Petr Pospíchal)
2000 Generálova dcera (režie Petr Pospíchal)
2000 Chladnější klima (režie Jindřiška Švecová)
2000 Jak si vzít milionáře (režie Petr Pospíchal)
2000 Kdo z koho (režie Petr Pospíchal)
2000 Pocahontas 2: Cesta domů (režie Petr Pospíchal)
2000 Pojď, budeme se milovat (režie Petr Pospíchal)
2000 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích (režie Jarmila Beránková)
2000 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky (režie Jarmila Beránková)
2000 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje (režie Jarmila Beránková)
2000 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři (režie Jarmila Beránková)
2000 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin (režie Jarmila Beránková)
2000 Říjnové nebe (režie Jindřiška Švecová)
200x Tlusťoch a Chlapeček (režie Petr Pospíchal)
------
1999 Asterix a Obelix (režie Petr Pospíchal)
1999 Don Juan DeMarco (režie Jarmila Beránková)
1999 Ed TV (režie Bohdan Tůma)
1999 Jak jsem balil učitelku (režie Petr Pospíchal)
1999 Jiná láska (režie Petr Pospíchal)
1999 Kolotoč života (režie Jarmila Beránková)
1999 Lupička (režie Jarmila Beránková)
1999 Milostná rošáda (režie Jarmila Beránková)
1999 Mrtvý na univerzitě (režie Petr Pospíchal)
1999 Nepřítel státu (režie Petr Pospíchal)
1999 Noc v Roxbury (režie Petr Pospíchal)
1999 Past na rodiče (režie Petr Pospíchal)
1999 Psycho (režie Petr Pospíchal)
1999 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián (režie Jarmila Beránková)
1999 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje (režie Jarmila Beránková)
1999 Svatý muž (režie Petr Pospíchal)
1999 Zakázané ovoce (režie Petr Pospíchal)
1999 Zamilovaný Shakespeare (režie Petr Pospíchal)
1999 Živelná pohroma (režie Petr Pospíchal)
------
1998 Akademický zločin (režie Jindřiška Švecová)
1998 Armageddon [1.dabing] (režie Petr Pospíchal)
1998 Boxer (režie Petr Pospíchal)
1998 Flubber (režie Jiří Strach)
1998 Jih proti Severu (režie Petr Pospíchal)
1998 Kráska a zvíře: Kouzelné vánoce (režie Jindřiška Švecová)
1998 Legenda o Mulan (režie Jiří Strach)
1998 Maffiósso (režie Petr Pospíchal)
1998 Malá mořská víla (režie Jindřiška Švecová)
1998 Malí válečníci (režie Petr Pospíchal)
1998 Mercury (režie Petr Pospíchal)
1998 Mravenec Z (režie Petr Pospíchal)
1998 Papoušek Paulie (režie Petr Pospíchal)
1998 Sběratel polibků (režie Jindřiška Švecová)
1998 Soumrak (režie Jindřiška Švecová)
1998 Vidláci (režie Petr Pospíchal)
1998 Vodonoš (režie Petr Pospíchal)
1998 Zlaté pobřeží (režie Jindřiška Švecová)
------
1997 101 dalmatinů (režie Jaromír Polišenský)
1997 A co láska? (režie Jindřiška Švecová)
1997 Aljaška v plamenech (režie Jindřiška Švecová)
1997 Fargo (režie Petr Pospíchal)
1997 Herkules (režie Jiří Strach)
1997 Lady a Tramp (režie Jindřiška Švecová)
1997 Medvídek Pú (režie Jaromír Polišenský)
1997 Mys hrůzy (režie Jindřiška Švecová)
1997 Murphyho zákon (režie Jarmila Beránková)
1997 Nico - víc než zákon (režie Jindřiška Švecová)
1997 Pan Roberts (režie Marie Fronková)
1997 Posedlost (režie Marie Fronková)
1997 Přelud (režie Jindřiška Švecová)
1997 Sám doma 3 (režie Jarmila Beránková)
1997 Space Jam (režie Jindřiška Švecová)
1997 Specialista (režie Jindřiška Švecová)
1997 Stepující stonožka (režie Jindřiška Švecová)
1997 Svatý (režie Jindřiška Švecová)
1997 Tequila Sunrise (režie Jindřiška Švecová)
1997 Z džungle do džungle (režie Jiří Strach)
1997 Železný kříž (režie Jiří Strach)
------
1996 Agent WC 40 (režie Jiří Strach)
1996 Batman navždy (režie Jan Pecha)
1996 Cobb (režie Jaromír Polišenský)
1996 Den nezávislosti (režie Jaromír Polišenský)
1996 Falešná hra s králíkem Rogerem (režie Jaromír Polišenský)
1996 Goofy na výletě (režie Jindřiška Švecová)
1996 Miami Blues (režie Jiří Strach)
1996 Miluji tě k smrti (režie Jindřiška Švecová)
1996 Nájemní vrazi (režie Jindřiška Švecová)
1996 Pán přílivu (režie Jindřiška Švecová)
1996 Přepadení 2: Temné území (režie Marie Fronková)
1996 Robin a Mariana (režie Jaromír Polišenský)
1996 Rolničky, kam se podíváš (režie Jiří Strach)
1996 Showgirls (režie Jiří Strach)
1996 Tanec s vlky (režie Jaromír Polišenský)
1996 Toy Story (režie Jaromír Polišenský)
1996 Underground (režie Oldřich Vlasák)
------
199x Pán kouzel (režie Jiří Strach)

SERIÁLY:
2017 Agenti S.H.I.E.L.D. - 3.série (režie Martin Kot)
2017 Amyino plodné lůno - 2.série (režie Kateřina Březinová)
2017 Amyino plodné lůno - 1.série (režie Kateřina Březinová)
2017 Extant - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2017 Extant - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2017 Griffinovi - 9.série (režie Jitka Tošilová)
2017 Griffinovi - 10.série (režie Jitka Tošilová)
2017 Griffinovi - 11.série (režie Jitka Tošilová, Petra Jindrová)
2017 Griffinovi - 12.série (režie Petr Pospíchal)
2017 Lovci zločinců - 5.série (režie Vladimír Žďánský)
2017 Máma - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2017 Pokémon - 20.série (režie Alice Hurychová)
2017 Pokémon - 19.série (režie Alice Hurychová)
2017 ZOO - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2017 ZOO - 1.série (režie Petr Pospíchal)
------
2016 2 $ocky - 5.série (režie Kateřina Šusterová)
2016 Agenti S.H.I.E.L.D. - 2.série (režie Martin Kot)
2016 Castle na zabití - 8.série (režie Petr Pospíchal)
2016 Griffinovi (režie Petr Pospíchal)
2016 Hráč (režie Petr Pospíchal)
2016 Lovci zločinců - 4.série (režie Radka Přibyslavská)
2016 Máma - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2016 Naši nebo vaši (režie Petr Pospíchal)
2016 Noční směna - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2016 Pokémon - 14.série (režie Alice Hurychová)
2016 Selfie (režie Michal Pavlík)
2016 Vezmi si mě (režie Jindřiška Švecová)
2016 Vražedná práva - 2.série (režie Jindřiška Švecová)
2016 Zkažená úča (režie Petr Pospíchal)
------
2015 Agenti S.H.I.E.L.D. - 1.série (režie Martin Kot)
2015 Bezohlední - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2015 2 $ocky - 4.série (režie Jindřiška Švecová)
2015 Dobrá manželka - 6.série (režie Kateřina Šustrová, Michal Pavlík)
2015 Dva a půl chlapa - 11. a 12.série (režie Petr Pospíchal)
2015 Henry Nebezpečný (režie Jindřiška Švecová)
2015 Looney Tunes: Úžasná show - 2.série (režie Michal Pavlík)
2015 Máma - 2.série (režie Jindřiška Švecová)
2015 Mentalista - 6.série (režie Jindriška Švecová)
2015 Monstra vs. Vetřelci (režie Kateřina Šustrová)
2015 Noční směna (režie Petr Pospíchal)
2015 Pravidla zasnoubení - 6.série (režie Kateřina Šustrová)
2015 Revoluce - 2.série (režie Martin Kot)
2015 Show Toma a Jerryho (režie Petr Pospíchal)
2015 Stalker - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2015 Suterén - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2015 Tři kluci a nemluvně - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2015 Vražedná práva - 1.série (režie Kateřina Šusterová)
2015 Zpověď (režie Petr Pospíchal)
------
2014 2 $ocky - 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2014 90210: Nová generace (režie Martin Kot)
2014 Cizinka (režie Petr Pospíchal)
2014 Červené růže
2014 Dobrá manželka - 6.série (režie Michal Pavlík, Kateřina Šustrová)
2014 Doktor z hor: Nové příběhy (režie Petr Pospíchal)
2014 Chicago Fire (režie Petr Pospíchal)
2014 Jak vycvičit draky - 2.série (režie Alice Hurychová)
2014 Knihovníci (režie Michal Pavlík)
2014 Láska a pomsta (režie Kateřina Šustrová)
2014 Lovci zločinců - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2014 Místo činu: Brémy (režie Petr Pospíchal)
2014 Místo činu: Mnichov (režie Miroslav Saic)
2014 Navarro (režie Karolína Průšová)
2014 Návrat do budoucnosti - 2.série (režie Helena Dytrtová)
2014 Nikita - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2014 Perníkový táta - 6.série (režie Vladimíra Wildová)
2014 Politická hra (režie Kateřina Šustrová)
2014 Revoluce (režie Martin Kot)
2014 Síla intrik - 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2014 Síla lásky - 9.série (režie Michal Pavlík)
2014 Spravedlnost v krvi - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2014 Velkolepé století - 3.série (režie Martin Těšitel)
2014 Ve znamení raka - 4.série (režie Alice Hurychová)
2014 Vražedná práva - 1.série (režie Kateřina Šusterová)
------
2013 24 hodin - 8.série (režie Petr Pospíchal)
2013 2 $ocky - 2.série (režie Jindřiška Švecová)
2013 Capri (režie Karolína Průšová, Petr Pospíchal)
2013 Dallas - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2013 Dvojí identita (režie Jiří Ptáček)
2013 Falling Skies - 1.série (režie Martin Kot)
2013 Inspektor Banks - 2.série (režie Kateřina Šusterová)
2013 Jak vycvičit draky - 1.série (režie Alice Hurychová)
2013 Julie, cesta ke štěstí (režie Petr Pospíchal)
2013 Looney Tunes: Úžasná show - 1.série (režie Michal Pavlík)
2013 Lovci zločinců - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2013 Martian Law - Stav ohrožení - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2013 Mentalista - 4.série (režie Jindřiška Švecová)
2013 Městečko South Park - 11.série (režie Martin Kot)
2013 Moje nesnesitelná puberťačka
2013 Návrat do budoucnosti - 1.série (režie Helena Dytrtová)
2013 Nekonečný příběh (režie Michal Pavlík)
2013 Nikita - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2013 Pan Am (režie Jindřiška Švecová)
2013 Perníkový táta - 3. a 4.série (režie Vladimíra Wildová)
2013 Pravidla zasnoubení - 5.série (režie Libor Hruška)
2013 Rani - princezna rebelka (režie Martin Kot)
2013 Síla intrik - 1. - 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2013 Síla lásky - 8.série (režie Michal Pavlík)
2013 Ve znamení raka - 4.série (režie Alice Hurychová)
2013 Violetta - 1.série (část dílů) (režie Petra Jindrová)
2013 Volejte policii 110 - 40.série (režie Eduard Jenický)
------
2012 2 $ocky - 1.série (režie Jindřiška Švecová)
2012 Bugs bunny a přátelé
2012 Dallas (režie Petr Pospíchal)
2012 Druhý život (režie Jindřiška Švecová, Karolína Průšová)
2012 Dva a půl chlapa - 8.série (režie Petr Pospíchal)
2012 Inspektor Banks - 1.série (režie Kateřina Šusterová)
2012 Julie, cesta ke štěstí (režie Petr Pospíchal)
2012 Kačer Dodgers (režie Petr Pospíchal)
2012 Méďa Béďa: Cesta za pokladem (režie Jiří Ptáček)
2012 Méďa Béďa a strážci galaxie (režie Jiří Ptáček)
2012 Méďa Béďa a vesmírný závod (režie Jiří Ptáček)
2012 Mentalista - část 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2012 Merlin - 4.série
2012 Městečko South Park - 7-10.série (režie Martin Kot)
2012 Nikita (režie Petr Pospíchal)
2012 Příběhy Toma a Jerryho (režie Jiří Ptáček)
2012 Puppy in My Pocket (režie Kateřina Šustrová)
2012 Síla lásky - 6.-7.série (režie Michal Pavlík)
2012 Sindibád (režie Vladimír Žďánský)
2012 Siska - 5.série epizoda 4, 6-7.série (režie Vladimíra Wildová)
2012 Strážce spravedlnosti (režie Petr Pospíchal)
2012 Ve znamení raka (režie Alice Hurychová)
------
2011 Bakugan (režie Petr Pospíchal)
2011 Čas tulipánů
2011 Flashpoint - 3.série (režie Kateřina Šustrová)
2011 Hříchy a svědomí (režie Vladimír Žďánský)
2011 Lena - láska mého života
2011 Mentalista - část 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2011 Perníkový táta - část 1.série, 2.série (režie Petr Pospíchal)
2011 Rande není romantika
2011 Síla lásky - 4.-6.série (režie Michal Pavlík)
2011 V dobrém i zlém
2011 Zásahová jednotka (režie Libor Hruška)
2011 Želvy Ninja (režie Martin Kot)
------
2010 Bořek stavitel (režie Iva Valentová)
2010 Co mám na tobě ráda - 1.-2.série (režie Libor Hruška)
2010 Cordierovi, soudce a policajt - 4.-6.série (režie Petr Pospíchal)
2010 Dva a půl chlapa - 7.série (režie Petr Pospíchal)
2010 Flashpoint - 2.série (režie Kateřina Šustrová)
2010 Lokomotiva Tomáš - 12.série (režie Helena Dytrtová)
2010 Melrose Place (režie Jiří Kvasnička)
2010 Mentalista - 2.série (režie Jindřiška Švecová)
2010 Můj přítel Monk - 7. a 8.série (režie Jindřiška Švecová)
2010 Perníkový táta - část 1.série (režie Petr Pospíchal)
2010 Pravidla zasnoubení - 1.-4.série (režie Libor Hruška)
2010 Síla lásky - 2.-4.série (režie Michal Pavlík)
2010 Šťastný Luke (režie Kateřina Šustrová)
2010 Transplantační jednotka (režie Jindřiška Švecová)
2010 Tučňáci z Madagaskaru (režie Alice Hurychová)
------
2009 24 hodin - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 Dva a půl chlapa - 1. a 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 Flashpoint - 1.série (režie Kateřina Šustrová)
2009 Lokomotiva Tomáš - 10-11.série (režie Helena Dytrtová)
2009 Melrose Place (režie Jiří Kvasnička)
2009 Mentalista - 1.série (režie Jindřiška Švecová)
2009 Můj přítel Monk - 6.série (režie Jindřiška Švecová)
2009 Pohotovost - 14.série (režie Jiří Kvasnička)
2009 Rodina Sopránů - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 Síla lásky - 1. a 2.série (režie Michal Pavlík)
------
2008 24 hodin - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2008 Dva a půl chlapa - 2.-5.série (režie Petr Pospíchal)
2008 Lalola (režie Karolína Průšová)
2008 Můj přítel Monk - 4. a 5.série (režie Petr Pospíchal)
2008 Myšák Stuart Little (režie Petr Pospíchal)
2008 Roseanne - 7.-9.série (režie Jindřiška Švecová, Karolína Průšová)
2008 Síla lásky - 1.série (režie Michal Pavlík)
------
2007 Čarodějky [7. a 8.série] (režie Petr Pospíchal)
2007 Gilmorova děvčata - 7.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Můj přítel Monk - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2007 Pohotovost - 12.série (režie Jiří Kvasnička)
------
2006 Pohotovost - 11.série (režie Jiří Kvasnička)
2006 Zločiny ze sousedství (režie Petr Pospíchal)
------
2005 24 hodin - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2005 Můj přítel Monk - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2005 Nemocnice Chicago Hope - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2005 Třetí hlídka - 5.série (režie Petr Pospíchal)
------
2004 24 hodin - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2004 Můj přítel Monk - 1. a 2.série (režie Jindřiška Švecová)
2004 Pohotovost - 10.série (režie Jiří Kvasnička)
------
2003 Detektiv Marlowe - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2003 Navarro - 5.série (režie Petr Pospíchal)
2003 Pohotovost - 9.série (režie Jiří Kvasnička)
------
2002 Knots Landing - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2002 Pohotovost - 8.série (režie Jiří Kvasnička)
2002 Třetí hlídka - 2.série (režie Petr Pospíchal)
------
2001 Třetí hlídka - 1.série (režie Petr Pospíchal)
------
2000 Nemocnice Chicago Hope - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2000 Rodina Sopránů - 1.série (režie Petr Pospíchal)

MINISÉRIE:
2013 Asteroid Kassandra (režie Martin Kot)
2013 Kyberválka (režie Michal Pavlík)
2013 Únos Air Force One (režie Martin Těšitel)
2013 Zkáza parníku Laconia (režie Eduard Jenický)
2011 El Dorado (režie Martin Kot)
2010 Asteroid Kassandra (režie Martin Velda)

REALITY-SHOW:
2017 Pekelná kuchyně - 11.série (režie Daniel Dítě)
------
2016 Vařte s Gordonem Ramsaym - 2.série (režie Daniel Dítě)
------
2013 Podvádíš mě!
------
2011 Pekelná kuchyně - 6-7.série
------
2010 Pekelná kuchyně - 4-5.série
------
2009 Pekelná kuchyně - 1-3.série (režie Kateřina Šustrová)

DOKUMENTY:
2013 Australská obří sépie (režie Eduard Jenický)
2013 Cesta do ráje žraloků (režie Eduard Jenický)
2013 Curiosity na Marsu
2013 Keporkak: Putování od výhně k mrazu
2013 Koalové z Klokaního ostrova
2013 Krásy divokého Německa (režie Kateřina Šustrová)
2013 Megakatastrofy
2013 Největší tajemství historie (režie Michal Pavlík)
2013 Odhalený vesmír
2013 Pelikáni: Putování Austrálií
2013 Tajemství mangrovů
2013 V zemi šakalů
2013 Záhada čínských mumií (režie Eduard Jenický)
2013 Zkoumá se Nemo
2013 Zločiny za hranou
2013 Zvířecí vetřelci
2013 Žirafí máma
2013 Žraločí superdálnice (režie Eduard Jenický)
------
2011 Harry Potter a jeho 50 nej
------
2009 Tajemná smrt Kleopatry
------
2008 Vteřiny před katastrofou - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2008 Vteřiny před katastrofou - 2.série (režie Jiří Kvasnička)

TRAILERY:
2017 Ferdinand - trailer (režie Petr Pospíchal)
------
2016 Den nezávislosti: Nový útok - trailer (režie Petr Pospíchal)
2016 Tajný život mazlíčků - trailer 2 (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Warcraft: První střet - trailer 2 (režie Petr Pospíchal)
2016 X-Men: Apocalypsa trailer 1 (režie Petr Pospíchal)
2016 X-Men: Apocalypsa trailer 2 (režie Petr Pospíchal)
------
2015 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - trailer 1 (režie Petr Pospíchal)
2015 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - trailer 2 (režie Petr Pospíchal)
2015 Tajný život mazlíčků - trailer 1 (režie Petr Pospíchal)
2015 Warcraft: První střet - trailer 1 (režie Petr Pospíchal)
------
2014 Angelika - trailer (režie Petr Pospíchal)
2014 EXODUS: Bohové a králové - trailer (režie Petr Pospíchal)
2014 Rio 2 - trailer (režie Petr Pospíchal)
------
2013 Croodsovi - trailer (režie Petr Pospíchal)
2013 Království lesních strážců - trailer (režie Petr Pospíchal)
2013 Percy Jackson: Moře nestvůr - trailer (režie Petr Pospíchal)
2013 Putování s dinosaury - trailer 1
2013 Putování s dinosaury - trailer 2 (režie Petr Pospíchal)
2013 Stážisti - trailer (režie Petr Pospíchal)
2013 Turbo - trailer 1 (režie Petr Pospíchal)
2013 Turbo - trailer 2 (režie Petr Pospíchal)
------
2012 Norman a duchové - trailer
2012 Pí a jeho život - trailer
------
2011 Lorax - trailer

VÝSLEDNÝ MIX FILMŮ:
1998 Dr. Dolittle (Mix: Ivo Špalj)
1998 Něco na té Mary je (Mix: Ivo Špalj)
1998 Orlí oko (Mix: Ivo Špalj)
1998 Pidilidi (Mix: Ivo Špalj)
1998 Věčný příběh (Mix: Ivo Špalj)
1997 Lhář, lhář (Mix: Ivo Špalj)
1997 Muži v černém (Mix: Ivo Špalj)
1996 Bláznivá škola (Mix: Ivo Špalj)
1996 Zamilovaný profesor (Mix: Ivo Špalj)

Pozn:
Organizační začlenění:
1949-31.3.1952 Rozdělovna filmů
1.4.1952-31.08.1953 Správa distribuce
1.9.1953-31.12.1953 samostatný úsek
1.1.1954-31.12.1955 Filmová tvorba (Studio uměleckého filmu)
1.1.1956-31.12.1961 Krátký film
1.1.1962- Filmové studio Barrandov
Vedoucí studia:
xx.xx.1949 - xx.xx.xxxx Jan Jelenský
01.03.1953 - 31.08.1953 Adolf Široký
01.09.1953 - 30.11.1955 Vojtěch Trapl
01.12.1955 - 30.06.1957 František Sander
01.07.1957 - 31.10.1960 Erich Švabík
01.11.1960 - xx.xx.1979? JUDr. Bedřich Fronk
xx.xx.xxxx - xx.xx.xxxx Ludmila Tikovská
xx.xx.xxxx - xx.xx.xxxx Jiří Hájek
xx.xx.1988 - xx.xx.xxxx Miloš Stejskal
xx.xx.xxxx - xx.xx.xxxx Zdena Sirotková
xx.xx.xxxx - xx.xx.xxxx Pavla Draxlerová
xx.xx.xxxx - 31.05.2007 Radomír Pekárek
01.06.2007 - xx.xx.2008 Michal Kratochvíl
xx.xx.2008 - dodnes Ivana Prejdová
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4196
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Historik » 28 bře 2010 23:00

Studio dabing AB Barrandov / AB Barrandov dabing
V titulcích uváděno někdy AB Barrandov dabing, někdy Studio dabing AB Barrandov. Podle roku výroby a/nebo distribuce lze usuzovat, že nejprve byl používán název AB Barrandov dabing (což je i bližší předcházejícímu názvu) a později byl používán název Studio dabing AB Barrandov. V určité době byly zřejmě oba názvy používány paralelně, časový zlom mezi nimi není jasně patrný - může to však být dáno také nepřesným záznamem titulků nebo jejich pozdějším přemluvením pro jiné uvedení.

Filmy:
1995 100 pušek (režie Jana Stejskalová)
1995 101 dalmatinů (režie Jaromír Polišenský)
1995 Alenka v říši divů (režie Vladimíra Wildová)
1995 Bez řečí (režie Jana Stejskalová)
1995 Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (režie Jan Pecha)
1995 Bobby Deerfield (režie Jiří Ptáček)
1995 Cahill, U.S. marshal (režie Tomáš Tintěra)
1995 Casper (režie Jan Pecha)
1995 Dalších 48 hodin (režie Jaromír Polišenský)
1995 Divoch (režie Oldřich Vlasák)
1995 Francouzova milenka (režie Jana Stejskalová)
1995 Hamouni (režie Jindřiška Švecová)
1995 Hořící sezóna (režie Oldřich Vlasák)
1995 Invaze do U.S.A. (režie Jaromír Polišenský)
1995 Indiana Jones a poslední křížová výprava (režie Jaromír Polišenský)
1995 Interview s upírem (režie Jan Pecha)
1995 Invaze do USA (režie Jaromír Polišenský)
1995 Jak ukrást Venuši (režie Jana Stejskalová)
1995 Jasné nebezpečí (režie Jiří Ptáček)
1995 Jsme jenom lidi (režie Ivana Kačírková)
1995 Křižovatka (režie Jan Pecha)
1995 Lanaři (režie Oldřich Vlasák)
1995 Malý indián ve městě (režie Jan Pecha)
1995 Maverick (režie Marie Fronková)
1995 Milostná aféra (režie Jindřiška Švecová)
1995 Muž na ženění (režie Marie Fronková)
1995 Na černé listině (režie Jaromír Polišenský)
1995 Námořní policie (režie Jiří Strach)
1995 Nejsme žádní andělé (režie Jaromír Polišenský)
1995 Nekonečný příběh 3 (režie Marie Fronková)
1995 Někdo to rád horké (režie Marie Fronková)
1995 Noviny (režie Jiří Ptáček)
1995 Papež z Greenwich Village (režie Oldřich Vlasák)
1995 Pět sáhů pod hladinou (režie Oldřich Vlasák)
1995 Pocahontas (režie Jaromír Polišenský)
1995 Podzemka (režie Kateřina Šustrová)
1995 Pomáda (režie Jan Pecha)
1995 Poslední střetnutí (režie Jiří Strach)
1995 Povídky z New Yorku (režie Jaromír Polišenský)
1995 Power Rangers: Film (režie Július Matula)
1995 Pravdivé lži (režie Jan Pecha)
1995 Proces (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Půlnoční expres (režie Jiří Strach)
1995 Řidič slečny Daisy (režie Jindřiška Švecová)
1995 Santa Claus (režie Marie Fronková)
1995 Skandální odhalení (režie Jan Drbohlav)
1995 Specialista (režie Július Matula)
1995 Svědek (režie Jindřiška Švecová)
1995 Svět podle Garpa (režie Jana Stejskalová)
1995 Šípková Růženka (režie Marie Fronková)
1995 Ten nejlepší (režie Oldřich Vlasák)
1995 Tucet špinavců IV: Osudná mise (režie Jindřiška Švecová)
1995 Vládce knih (režie Jiří Strach)
1995 Wyatt Earp (režie Marie Fronková)
------
1994 Addamsova rodina 2 (režie Ivana Kačírková)
1994 Aljaška v plamenech (režie Oldřich Vlasák)
1994 Beze strachu (režie Jan Drbohlav)
1994 Kleopatra (režie Jana Stejskalová)
1994 Damien (režie Jiří Strach)
1994 Dave (režie Jiří Strach)
1994 Firma (režie Marie Fronková)
1994 Indiana Jones a chrám zkázy (režie Jaromír Polišenský)
1994 Jennifer 8 (režie Lucie Paulová)
1994 Kainova výchova (režie Ivan Hanuš)
1994 Kdopak to mluví 3 (režie Jiří Strach)
1994 Kmotr (režie Jiří Ptáček)
1994 Kost a kůže (režie Jan Pecha)
1994 Lék pro Lorenza (režie Július Matula)
1994 Lví král (režie Jaroomír Polišenský)
1994 Mackennovo zlato (režie Marie Fronková)
1994 Mrs. Doubtfire - táta v sukni (režie Marie Fronková)
1994 Navždy a daleko (režie Zuzana Zemanová)
1994 Nebezpečný klient (režie Zdeněk Gawlik)
1994 Neúplatní (režie Marie Fronková)
1994 Nezkrotné srdce (režie Ivana Kačírková)
1994 Někdo se dívá (režie: Zuzana Zemanová)
1994 Noční jezdec 2010 (režie Oldřich Vlasák)
1994 Noční oči 3 (režie Miroslav Kubišta)
1994 Otčina (režie Marie Fronková)
1994 Pan chůva, neboli osobní strážce (režie Jiří Strach)
1994 Pád do tmy (režie: Zdeněk Gawlik)
1994 Polibek před smrtí (režie: Július Matula)
1994 Policajt v Beverly Hills III (režie Zdeněk Sirový)
1994 Pomáda (režie Jiří Strach)
1994 Promiň, jsi ženatý! (režie: Lucie Paulová)
1994 Přichází Satan! (režie Jiří Strach)
1994 Přichází Satan: Procitnutí (režie Jiří Strach)
1994 Případ Pelikán (režie Jiří Ptáček)
1994 Růžový panter (režie Jiří Ptáček)
1994 Růžový panter znovu zasahuje (režie Jiří Ptáček)
1994 Síla muže (režie Július Matula)
1994 Sedm statečných (režie Zdeněk Sirový)
1994 Stůj, nebo maminka vystřelí! (režie Tomáš Tintěra)
1994 Tucet špinavců (režie Jan Pecha)
1994 Uprchlík (režie Jiří Ptáček)
1994 Ve jménu otce (režie Zdeněk Gawlik)
1994 Vítězství (režie Jindřiška Švecová)
1994 Vzteklej pes a Glorie (režie Zdeněk Gawlik)
1994 Zděšení (režie Jaroomír Polišenský)
1994 Zmizení Christiny (režie Zdeněk Gawlik)
------
1993 Aladin (režie Zdeněk Sirový)
1993 Delta Force 2: Kolumbijská spojka (režie Petr Šícha)
1993 Do útoku (režie Tomáš Tintěra)
1993 Dobyvatelé ztracené archy (režie Zdenek Sirový)
1993 Dokonalý džentlmen (režie Marie Fronková)
1993 Dvojčata (režie Jan Pecha)
1993 E.T. - Mimozemšťan (režie Jaromír Polišenský)
1993 Excalibur (režie Jiří Strach)
1993 Frankie a Johnny (režie Zuzana Zemanová)
1993 Kickboxer (režie Marie Fronková)
1993 Králové mamba (režie Zuzana Zemanová)
1993 Krev nevinných (režie Jiří Strach)
1993 Lví srdce (režie Marie Fronková)
1993 Mistr kickboxu (režie Ladislav Helge)
1993 Můj bratranec Vinny (režie Zuzana Zemanová)
1993 Návštěvníci (režie Marie Fronková)
1993 Neuvěřitelná cesta (režie Zuzana Zemanová)
1993 Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (režie Jaromír Polišenský)
1993 Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (režie Jaromír Polišenský)
1993 Poldovi v patách (režie Jiří Ptáček)
1993 Proč žít… a proč umírat (režie Zuzana Zemanová)
1993 Přes palubu (režie Vladimír Drha)
1993 Rodičovství (režie Zuzana Zemanová)
1993 Rodinné sídlo (režie Lucie Paulová)
1993 Smrt jí sluší (režie Július Matula)
1993 Tulák z širých plání (režie Jiří Ptáček)
1993 Vesmírné komando (režie Marie Fronková)
1993 Vetřelec ³ (režie Jiří Strach)
1993 Vnitřní záležitosti (režie: Vladimír Drha)
1993 Vyhlídka na vraždu (režie Jaromír Polišenský)
1993 Vysoká hra patriotů (režie Marie Fronková)
1993 Základní instinkt (režie Tomáš Tintěra)
------
199x Fandango (režie Ivana Kačírková)
199x Klid noci (režie Tomáš Tintěra)
199x Muž, který věděl příliš mnoho (režie Jana Stejskalová)
199x Proklít (režie Jan Pecha)
199x Tajemství zlaté jeskyně 3 (režie Ivana Kačírková)
199x Všichni prezidentovi muži (režie Jiří Ptáček)

Seriály
1995 Aladinova dobrodružství (režie Kateřina Šustrová, Jana Stejskalová)
1995 Detektiv Duck (režie Jana Stejskalová)
1995 Goofyho tlupa (režie Jindřiška Švecová)
1995 Rybí policie - ep.4+5 (režie Kateřina Šustrová)
1995 To je vražda, napsala - 1-4.série (režie Kateřina Šustrová)
------
1994 Conan Dobrodruh
1994-1995 Kutil Tim [1.-4.série] (režie Tomáš Tintěra, Jiří Ptáček, Jaromír Polišenský)
1994 My z Kačerova [díly 92-100] (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Rybí policie - ep.1+3 (režie Kateřina Šustrová)
1994 Superman - pilotní film (režie Jiří Ptáček)

Dokumenty:
1993 Drakova kletba (režie Tomáš Tintěra)

Trailery
1995 Dva v tom (režie Oldřich Vlasák)
1995 Goofyho dobrodružství (režie Oldřich Vlasák)

Zvuk
1995 Strážní andělé (Zvuk Lubomír Zajíc)

Filmové studio dabing AB Barrandov a.s.
Název používány na přelomu let 92/93 při přerodu společnosti na akciovou společnost AB Barrandov

Filmy:
1993 Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (režie Tomáš Tintěra)
1993 Černý déšť (režie Jiří Ptáček)
1993 Gangsteři (režie Jiří Ptáček)
1993 Holé pěsti (režie Jiří Ptáček)
1993 Jsi dnes večer sám? (režie Jiří Ptáček)
1993 Ledové ostří (režie Tomáš Tintěra)
1993 Ve stínu gangu (režie Tomáš Tintěra)
1992 Bláznivá komedie 2 (režie Marie Fronková)
1992 Doors (režie Tomáš Tintěra)
Historik
 
Příspěvky: 3334
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Historik » 29 bře 2010 00:15

Filmové studio Barrandov Dabing
U filmů premiérovaných v letech 1970-1975 byl uváděn název studia s dovětkem Filmové laboratoře Barrandov, od roku 1975 už bez něj. Výjimečně byl použit odlišný tvar názvu České znění vyrobil Dabing Filmové studio Barrandov. U některých filmů uváděných v 90.letech s původními dabingy nataženými na nových kopiích nebyl respektován dobový název studia a v náhradních titulcích, psaných či čtených, byl uváděn aktuální název AB Barrandov dabing.

1992 Agent beze jména (režie Tomáš Tintěra)
1992 Blade Runner (režie Marie Fronková)
1992 Carrie (režie Marie Fronková)
1992 Dvojitý zásah (režie Marie Fronková)
1992 Flash (režie Tomáš Tintěra)
1992 Honba za klenotem Nilu (režie Zdeněk Sirový)
1992 Indiana Jones a poslední křížová výprava [1.dabing] (režie Zdenek Sirový)
1992 Krvavý sport [1.dabing] (režie Tomáš Tintěra)
1992 Napadení (režie Ivan Hanuš)
1992 Policajt ze školky [VHS] (režie Marie Fronková)
1992 Policejní akademie 4: Občanská patrola (režie Marie Fronková)
1992 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach (režie Marie Fronková)
1992 Policejní akademie 6: Město v obležení (režie Marie Fronková)
1992 Předvečer svátku všech svatých [1.dabing] (režie Miroslav Šváb)
1992 Rocky 2 (režie Tomáš Tintěra)
1992 Rocky 3 (režie Tomáš Tintěra)
1992 Rocky 4 (režie Tomáš Tintěra)
1992 Rocky 5 (režie Tomáš Tintěra)
1992 Řezníkova žena (režie Jaromír Polišenský)
1992 Stůj, nebo maminka vystřelí! [Kino] (režie Tomáš Tintěra)
1992 Temný anděl (režie Marie Fronková)
1992 Útěk (režie Marie Fronková)
1992 Vysoká hra patriotů [kino] (režie Marie Fronková)
1992 Zúčtování v Malém Tokiu (režie Zuzana Zemanová)
------
1991 Duna (režie Jan Moravec)
1991 Hudson Hawk [1.dabing] (režie Marie Fronková)
1991 Chobotnička (režie Tomáš Tintěra)
1991 Kdopak to mluví 2 [1.dabing] (režie Jan Moravec)
1991 Kdopak to mluví [1.dabing] (režie Jan Moravec)
1991 Policajt ze školky [Kino] (režie Marie Fronková)
1991 Prohnilí proti prohnilým (režie Marie Fronková)
1991 Riskantní podnik (režie Marie Fronková)
1991 Vítězství (režie Jindřiška Švecová)
------
1990 Šerif a mimozemšťan 2 (režie Marie Fronková)
1990 Terminátor [1.dabing] (režie Miroslav Kubišta)
1990 Válka Roseových (režie Zdeněk Sirový)
1990 Vrabčák Vilík (režie Elmar Kloss ml.)
1990 Wall Street [1.dabing] (režie Zdena Klimentová)
------
199x Bláznivá dovolená (režie Elmar Kloss)
199x Bumerang (režie Zdeněk Sirový)
199x Causa Wardových (režie Elmar Kloss)
199x Dech života (režie Petr Šícha)
199x Jen pro tvé oči
199x Marco Polo Junior (režie Elmar Kloss ml.)
199x Misery nechce zemřít (režie Marie Fronková)
199x Poslední tango v Paříži (režie Tomáš Tintěra)
199x Rudý úsvit (režie Tomáš Tintěra)
199x Vánoční prázdniny (režie Jiří Zajíček)
------
1989 DARYL (režie Zdena Klimentová)
1989 Husty (režie Elmar Kloss ml.) [pro ČST]
1989 Indiana Jones a chrám zkázy [1.dabing] (režie Zdenek Sirový)
1989 Muž z Galicie (režie Pavel Klemens) [pro ČST]
1989 Návrat Růžového Pantera (režie Pavel Klemens)
1989 Past na kočky (režie Jan Moravec)
------
1988 Tři dny Kondora (režie Marie Fronková)
------
1987 Nekonečný příběh (režie Zdena Klimentová)
1987 Okamžik záblesku (režie Marie Fronková)
------
1986 Dva nosáči tankují Super (režie Elmar Kloss ml.)
1986 Otec a otec (režie Zdena Klimentová)
------
1985 Afričan (režie Zdenek Sirový)
1985 Černá a bílá magie (režie Zdena Klimentová)
1985 Daniel (režie Miroslav Kubišta)
1985 Dobyvatelé ztracené archy [1.dabing] (režie Zdenek Sirový)
1985 Harry a syn (režie Marie Fronková)
1985 Chlapská výchova (režie Marie Fronková)
1985 Jediná láska (režie Zdenek Sirový) [pro ČST]
1985 Loma – zapomenutý přítel (režie Elmar Kloss ml.)
1985 Náhradník v akci (režie Pavel Klemens)
1985 Nerovný zápas (režie Zdenek Sirový)
1985 Moji přátelé II (režie K.M.Walló)
1985 Operace Banzaj (režie Elmar Kloss ml.)
1985 Rodina Lešniewských (režie Miroslav Kubišta)
1985 Sexmise (režie Miroslav Kubišta)
1985 Slibuji... (režie Miroslav Kubišta)
1985 Stopa Růžového Pantera (režie Marie Fronková)
1985 Tajemství staré půdy (režie Zdenek Sirový)
1985 Válečná romance (režie Elmar Kloss ml.)
1985 Velké sny malého kluka (režie Jan Moravec)
1985 Zítra v Alabamě (režie Pavel Klemens)
------
1984 Beze svědků (režie Jan Moravec)
1984 Čaroděj ze země Oz (režie Elmar Kloss ml.)
1984 Četník a četnice (režie Pavel Klemens)
1984 Ivanhoe (režie K. M. Walló)
1984 Karel a Lucie (režie Zdena Klimentová)
1984 Nádraží pro dva (režie Jan Moravec)
1984 Trampoty s dědictvím (režie Elmar Kloss ml.)
1984 Vyhledat a zneškodnit (režie Miroslav Kubišta)
1984 Zákaz adopce (režie Marie Fronková)
1984 Zpěvy po ranní rose (režie Jan Moravec)
------
1983 Četník a mimozemšťané (režie K.M.Walló)
1983 Špinavá záležitost (režie Miroslav Kubišta)
1983 Zelený led (režie Elmar Kloss ml.)
------
1982 Hlavička (režie Zdeněk Sirový)
1982 Policejní inspektorka (režie Marie Fronková)
1982 Válka policajtů (režie Miroslav Kubišta)
1982 Záletník (režie Zdenek Sirový)
------
1981 Jeden hot a druhý čehý (režie Marie Fronková)
1981 Kdo je miliardář? (režie Lumír Cihlář)
1981 Ogarjovova ulice č. 6 (režie Lumír Cihlář)
1981 Orlí pero [kino] (režie Lumír Cihlář)
1981 Papouškův velký den (režie Lumír Cihlář)
1981 Peníze těch druhých (režie Lumír Cihlář)
1981 Perly sovětských řek (režie Lumír Cihlář)
1981 Přinutím vás žít (režie Lumír Cihlář)
1981 Policajt v Africe (režie Marie Fronková)
1981 Rodinná večeře (režie Zdeněk Sirový)
1981 Se štítem nebo na štítě (režie Lumír Cihlář)
1981 Stepující stonožka (režie Lumír Cihlář) [dabing pro ČST]
1981 Zkouška mikrofonu (režie Lumír Cihlář)
1981 Zvíře (režie Miroslav Kubišta)
------
1980 Jsem nesmělý, ale léčím se (režie Marie Fronková)
1980 Lásko moje, smutku můj (režie Lumír Cihlář)
1980 Námořník a pes (režie Lumír Cihlář)
1980 Noční hry (režie Lumír Cihlář)
1980 Serpico [1.dabing] (režie Ludvík Žáček)
1980 Smrt darebáka (režie Irena Skružná)
1980 Šel pes po klavíru (režie Lumír Cihlář)
1980 Tři osudy (režie Lumír Cihlář)
1980 Zlý duch tajgy (režie Lumír Cihlář)
1980 Želvička (režie Lumír Cihlář)
------
198x Dva nosáči a video
198x Dva nosáči tankují super (režie Elmar Kloss)
198x Phar Lap (režie Jan Moravec)
198x Prohnilí (režie Zdeněk Sirový)
198x Samotář (režie Zdena Klimentová)
198x Sedmá velmoc (režie Elmar Kloss ml.)
198x Souboj o poklad Yankee Zephyru (režie Elmar Kloss ml.)
198x Specialisté (režie Miroslav Kubišta)
198x Vabank (režie Pavel Klemens)
------
1979 Křidýlko nebo stehýnko (režie Irena Skružná)
1979 Muž se železnou maskou (režie Ludvík Žáček)
1979 Nepřátelé (režie Radovan Kalina)
1979 Něžné kuře (režie K.M.Walló)
1979 Příliš mnoho dobrodružství (režie Vít Olmer)
------
1978 Fantomas (režie K.M. Walló)
1978 Herodotovo tajemství (režie Radovan Kalina)
1978 Pyramida boha slunce (režie Marie Fronková)
------
1977 Nedokončená skladba (režie Marie Fronková)
1977 Poklad Aztéků (režie Marie Fronková)
1977 Poslední představení (režie Vít Olmer) [pro ČST]
------
1976 Muž z Acapulca (režie K. M. Walló)
1976 Konec prázdnin (režie Radovan Kalina)
1976 Tři mušketýři 2 [1.dabing] (režie Marie Fronková)
1976 Tři mušketýři [1.dabing] (režie Bedřich Fronk)
------
1975 Apartmá v hotelu Plaza (režie Bedřich Fronk)
1975 Pošetilost mocných (režie K. M. Walló)
1975 Všichni na moře (režie Ludvík Žáček)
------
1974 Roztržitý (režie Zdenek Sirový)
1974 Tonoucí se stébla chytá (režie K.M.Walló)
1974 Větrné moře (režie K.M.Walló)
------
1973 Dokud nás smrt nerozdělí (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1973 O ptačí víle a statečném pastýři (režie Irena Skružná)
------
1972 ... a jitra jsou zde tichá (režie Irena Skružná)
1972 Bullitův případ (režie Irena Skružná)
1972 Já vám ukážu! (režie Hynek Bočan)
1972 Manželé z roku II (režie Jan Moravec)
1972 Stal jsem se mužem zákona (režie Radovan Kalina)
------
1971 Báječná Angelika (režie Ludvík Žáček)
1971 Bajky trpaslíka Bimba
1971 Cesta za indiány (režie Věra Barešová)
1971 Červený stan (režie Irena Skružná)
1971 Četník ve výslužbě (režie Irena Skružná)
1971 Dívka s pistolí (režie Ludvík Žáček)
1971 Dobrodružství v Ontáriu (režie Čeněk Duba)
1971 Dobrý den, paní Campbellová (režie Ludvík Žáček)
1971 Hibernatus (režie Irena Skružná)
1971 Jediný svědek (režie Ladislav Helge)
1971 Konference zvířat (režie Ladislav Helge)
1971 Král Lear (režie K.M.Walló)
1971 Lev ve stodole (režie Vladimír Brebera)
1971 Lovec jelenů (režie Irena Skružná)
1971 Odpolední láska (režie K.M.Walló)
1971 Pablo a Marie (režie Radovan Kalina)
1971 Patnáctiletý kapitán
1971 Poslední relikvie (režie Věra Barešová)
1971 Pozor, želva! (režie Radovan Kalina)
1971 Prérie (režie Věra Barešová)
1971 Rezident má naději (režie Věra Barešová)
1971 Rezident odkrývá karty (režie Věra Barešová)
1971 Rezidentův omyl (režie Věra Barešová)
1971 Rezidentův osud (režie Věra Barešová)
1971 Služebníci ďábla (režie Věra Barešová)
1971 Smrt filatelisty (režie Irena Skružná)
1971 Statečný mohykán (režie Vladimír Brebera)
1971 Štěstí pro Annu (režie Ludvík Žáček)
1971 Tajný život americké manželky (režie K.M.Walló)
1971 Tetovaný (režie Irena Skružná)
1971 Velký lov (režie Čeněk Duba)
1971 Vesna (režie Vladimír Brebera)
1971 Zelené signály (režie Čeněk Duba)
1971 Zmije (režie Ludvík Žáček)
1971 Znamení trojúhelníku (režie K.M.Walló) [pro ČST]
1971 Žlutý kufřík (režie Ladislav Helge)
------
1970 A co když je to láska? [pro ČST]
1970 Agent bez hesla (režie Věra Barešová)
1970 Angelika a sultán (režie Irena Skružná)
1970 Bílá mušle (režie Čeněk Duba)
1970 Bílí vlci (režie Věra Barešová)
1970 Brooklynský klub vrahů (režie Čeněk Duba)
1970 Brouk v hlavě (režie Ludvík Žáček)
1970 Cesty [Minisérie pro ČST] [Díly 1,2,3,5]
1970 Cvokové (režie Irena Skružná)
1970 Četník se žení (režie Ludvík Žáček)
1970 Čisté nebe [pro ČST]
1970 Dáma z Janova (režie Čeněk Duba)
1970 Darebové z první lavice
1970 Dávej pozor na Zuzku! (režie Ludvík Žáček)
1970 Denně přesně v 11 (režie Radovan Kalina)
1970 Detektiv (režie Čeněk Duba)
1970 Dobrodružství Toma Sawyera (režie Čeněk Duba)
1970 Dumbo (režie Vladimír Brebera)
1970 Emil a detektivové (režie Čeněk Duba)
1970 Chytrost nejsou žádné čáry
1970 Kluci, gól! (režie Vladimír Brebera)
1970 Kocour v botách (režie K.M.Walló)
1970 Lady Hamiltonová (režie Věra Barešová)
1970 Malá odbočka [pro ČST]
1970 Mladý pár (režie K.M.Walló)
1970 Mlhavá noc (režie Vladimír Brebera)
1970 Mluvící plást (režie Věra Barešová)
1970 Mnoho opatrnosti pro nic (režie K.M.Walló)
1970 Mrtvá sezóna (režie Věra Barešová)
1970 Mrtvý v podezření (režie K.M.Walló)
1970 Největší případ komisaře Maigreta (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1970 Obklíčeni slony (režie K. M. Walló)
1970 Pan doktor a jeho zvířátka (režie K.M.Walló)
1970 Pépé a Claude [pro ČST]
1970 Planeta opic (režie Irena Skružná)
1970 Pohádka o věčném mládí (režie K.M.Walló)
1970 Popelka (režie K.M.Walló)
1970 Přerušený let [pro ČST]
1970 Řeka života (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1970 Setkání [Minisérie pro ČST] [Díly 2,3]
1970 Skokanova dobrodružství (režie Radovan Kalina)
1970 Smrt Joea Indiána (režie Čeněk Duba)
1970 Smrtelný omyl (režie Radovan Kalina)
1970 Sněhurka a sedm trpaslíků (režie K.M.Walló)
1970 Sousedé [pro ČST]
1970 Trenér (režie Čeněk Duba)
1970 Trojí prověrka (režie Radovan Kalina)
1970 Tygr a kočička (režie Irena Skružná)
1970 U jezera (režie Věra Barešová)
1970 Údolí králů (režie Irena Skružná)
1970 Únosci (režie Radovan Kalina)
1970 Velvyslankyně (režie Ludvík Žáček)
1970 Vulkán (režie Čeněk Duba)
1970 Výstřely na Broadwayi (režie Věra Barešová)
1970 Záhadný Hektor (režie Ludvík Žáček)
1970 Zásah v pravou chvíli (režie K.M.Walló)
1970 Zatracená kočka (režie Ludvík Žáček)
1970 Zločin a trest (režie Ludvík Žáček) [dvojprogram]
1970 Život ve dvou (režie Ludvík Žáček)
------
197x Šakal (režie Vít Olmer)
197x Zázraky se dějí (režie Vít Olmer)
------
19xx Bonnie a Clyde po italsku
19xx Fantomas kontra Scotland Yard (režie K. M. Walló)
19xx Grand Restaurant pana Septima (režie Jan Moravec)
19xx Lev v zimě
19xx Policajt nebo rošťák (režie K. M. Walló)
19xx Robinson Crusoe (režie Jan Moravec)
19xx Stepující stonožka

Dokumenty:
1971 Lákavá divočina (režie Čeněk Duba)
Historik
 
Příspěvky: 3334
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Historik » 30 kvě 2010 21:36

Studio pro úpravu zahraničních filmů
U většiny filmů byl uváděn název studia s dovětkem Filmové laboratoře Barrandov a přiděleným číslem Československého státního filmu. V době podřízenosti Krátkému filmu byl používán název Krátký film Praha Studio pro úpravu zahraničních filmů. U nejstarších dabingů z první poloviny 50.let bylo též používáno České znění vyrobila Distribuce Československého státního filmu nebo České znění pořídil Československý státní film Praha. U některých filmů vysílaných v 80. a 90.letech s původními dabingy nataženými na nových kopiích nebyl respektován dobový název studia a v náhradních titulcích, psaných či čtených, byl uváděn aktuální název Filmové studio Barrandov dabing. Naopak v posledních letech je v takových případech dobový název studia opět respektován.

1969 Anna Kareninová (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1969 Blázen z laboratoře 4 (režie Čeněk Duba)
1969 Bosé nohy v parku [1.dabing] (režie Ludvík Žáček)
1969 Brancaleonova armáda (režie Ludvík Žáček)
1969 Briliantová ruka (režie K.M.Walló)
1969 Čisté nebe (režie ???) [pro ČST]
1969 Dákové (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1969 Do toho, do toho (režie ???) [pro ČST]
1969 Dokonalé manželství (režie Ludvík Žáček)
1969 Duch pro štěstí (režie Věra Barešová)
1969 Faraon (režie Čeněk Duba) [pro ČST]
1969 Helga (režie Čeněk Duba)
1969 Hugo a Josefina (režie Věra Barešová)
1969 Chlapec a veverka (režie Jaromír Kerouš)
1969 Jeptiška (režie Ludvík Žáček)
1969 Kat (režie Antonín Klimeš)
1969 Nebe nad hlavou (režie ???) [pro ČST]
1969 Nepřemožitelná Leontýna (režie Ludvík Žáček)
1969 Nesmrtelný příběh (režie K.M.Walló)
1969 Nezkrotná Angelika (režie Irena Skružná)
1969 Nová dobrodružství nepolapitelných (režie Věra Barešová)
1969 Pablo vyhrál (režie Čeněk Duba)
1969 Pán hor (režie Čeněk Duba)
1969 Paša [1.dabing] (režie K.M.Walló)
1969 Pláč pro banditu (režie Věra Barešová)
1969 Pohani z Kummerowa (režie Věra Barešová)
1969 Poslední otisk (režie Irena Skružná)
1969 Průvodce ženatého muže (režie Irena Skružná)
1969 První v cíli (režie Věra Barešová)
1969 Příběh na jednom čtverečním metru (režie Jaromír Kerouš)
1969 Quillerovo memorandum (režie Irena Skružná)
1969 Sbohem, Berto (režie Věra Barešová)
1969 Senzační prázdniny (režie K.M.Walló)
1969 Slunce rošťáků (režie K.M.Walló)
1969 Smrt v červeném jaguáru (režie Věra Barešová)
1969 Téměř slušná dívka (režie K.M.Walló)
1969 Tom Jones (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1969 Vražda ve Frankfurtu (režie Věra Barešová) [pro ČST]
1969 Zločin Davida levinsteina (režie Čeněk Duba)
1969 Zosja (režie ???) [pro ČST]
-----
1968 Angelika a král (režie K.M.Walló)
1968 Angelika, markýza andělů (režie Čeněk Duba)
1968 Četník v New Yorku (režie Irena Skružná)
1968 Četník ze Saint-Tropez (režie Věra Barešová)
1968 Dámy a pánové (režie Irena Skružná)
1968 Ďáblova krása (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1968 Fanfán Tulipán [1.dabing] (režie Blanka Nováková) [pro ČST]
1968 Jízda na tygru (režie Věra Barešová) [pro ČST]
1968 Kdo se bojí Virginie Woolfové? (režie Ludvík Žáček)
1968 O Palečkovi (režie Irena Skružná)
1968 Pahorek (režie Věra Barešová) [pro ČST]
1968 Prsten s nymfou (režie: K.M.Walló)
1968 Přátelé kopretiny (režie Irena Skružná)
1968 Vládci Venuše II. (režie Čeněk Duba)
1968 Vládci Venuše I. (režie Čeněk Duba)
1968 Volání divočiny (režie Karel Vrba)
1968 Všichni domů (režie Irena Skružná) [pro ČST]
-----
1967 Boccaccio '70 [jen povídky Pokušení doktora Antonia, Práce a Loterie] (režie Ludvík Žáček)
1967 Ďábel v těle (režie Václav Krška) [pro ČST]
1967 Chléb, láska a fantazie (režie Irena Skružná)
1967 Chléb, láska a žárlivost (režie Irena Skružná)
1967 Manželství po italsku [1.dabing] (režie Irena Skružná)
1967 Muž z Hongkongu [1.dabing] (režie Čeněk Duba)
1967 Noc plná překvapení [1.dabing] (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1967 Poklad Inků (režie Čeněk Duba)
1967 Včera, dnes a zítra (režie Ludvík Žáček)
1967 Vinnetou - poslední výstřel (režie K.M.Walló)
-----
1966 100 000 dolarů na slunci (režie Ludvík Žáček)
1966 Aljoška na lovu (režie Irena Skružná)
1966 Anna na krku (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1966 Bílý princ (režie Čeněk Duba)
1966 Divoké labutě (režie Antonín Klimeš)
1966 Hamlet (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1966 Kasař (režie K.M.Walló) [pro ČST]
1966 Malachiášův zázrak (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1966 Mrazík (režie K.M.Walló)
1966 Někdo to rád horké [1.dabing] (režie Irena Skružná)
1966 Pekelník (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1966 Poslední příležitost (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1966 Rytíř bez brnění (režie Antonín Klimeš)
1966 Tajemství starého zámku (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1966 Vítězství Robina Hooda (režie Irena Skružná) [pro ČST]
-----
1965 Alexandr Něvský (režie Čeněk Duba) [pro ČST]
1965 Cizím vstup zakázán (režie Karel Vrba)
1965 Černý samet (režie Antonín Klimeš)
1965 Čtyři pravdy (režie Václav Krška)
1965 Ejhle, tygr! (režie Antonín Klimeš)
1965 Germinal (režie Ludvík Žáček)
1965 Havárie (režie Věra Barešová)
1965 Chvějící se země (režie Irena Skružná)
1965 Jeřábi táhnou (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1965 K noze, Muchtare! (režie Čeněk Duba)
1965 Kdo osedlá koně (režie Antonín Klimeš)
1965 Když komedie byla králem (režie Čeněk Duba)
1965 Královská pohádka (režie Irena Skružná)
1965 Liolá (režie Irena Skružná)
1965 Macbeth (režie ???) [pro ČST]
1965 Mořská kočka (režie K.M.Walló)
1965 Nahý mezi vlky (režie ???) [pro ČST]
1965 Norimberský proces [1.dabing] (režie Ludvík Žáček)
1965 Odsouzeni k hříchu (režie Ludvík Žáček)
1965 Okouzlený poutník (režie Čeněk Duba) [pro ČST]
1965 Old Shatterhand (režie Čeněk Duba)
1965 Omicron (režie Antonín Klimeš)
1965 Palle je sám na světě (režie Karel Vrba)
1965 Pan profesor Hannibal (režie ???) [pro ČST]
1965 Penzión Boulanka (režie K.M.Walló)
1965 Petr Veliký (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1965 Později, miláčku! (režie Václav Krška)
1965 Protože už nejsem dítě (režie Antonín Klimeš)
1965 Příhody jednoho dne (režie Věra Barešová)
1965 Puščik jede do Prahy (režie Irena Skružná)
1965 Rembrandt (režie ???) [pro ČST]
1965 Sindbádova dobrodružství (režie Irena Skružná)
1965 Skokan (režie Antonín Klimeš)
1965 Smrt Belly (režie Irena Skružná)
1965 Stalo se v Turíně (režie Ludvík Žáček)
1965 Strážníci a zloději (režie Věra Barešová) [pro ČST]
1965 Svedená a opuštěná (režie Václav Krška)
1965 Tajná armáda (režie Antonín Klimeš)
1965 Tichý Don (režie Čeněk Duba) [pro ČST]
1965 Tři tlouštíci (režie Čeněk Duba)
1965 Útěk v řetězech (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1965 Vinnetou - rudý gentleman (režie Ludvík Žáček)
1965 Vinnetou (režie Ludvík Žáček)
1965 Volejte 03 (režie Ludvík Žáček)
1965 Vyhnáni z manželství (režie Věra Barešová)
1965 Vytoužené auto (režie Věra Barešová)
1965 Záhada na ostrově (režie Čeněk Duba)
1965 Záhadný kontraband [1.dabing] (režie Věra Barešová)
1965 Ženich pro Annu Zaccheovou (režie Irena Skružná) [pro ČST]
-----
1964 Jen dva mohou hrát (režie Ludvík Žáček)
1964 Království křivých zrcadel [1.dabing] (režie Irena Skružná)
1964 Pasažérka (režie Ludvík Žáček)
1964 Poklad na Stříbrném jezeře (režie Ludvík Žáček)
1964 Romeo a Julie (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
1964 Šest žen Jindřicha VIII. (režie Ludvík Žáček) [pro ČST]
-----
1963 Ďábel a desatero [1.dabing] (režie Ludvík Žáček)
1963 Dívka Rosemarie (režie Irena Skružná) [pro ČST]
1963 Divoký pes Dingo (režie Antonín Klimeš) [pro ČST]
1963 Knoflíková válka (režie Irena Skružná)
1963 Rozvod po italsku (režie Václav Krška)
-----
1962 Kdo seje vítr [1.dabing] (režie Ludvík Žáček)
1962 Kněžna de Cléves (režie Irena Skružná)
1962 Mezi muži (režie Ludvík Žáček)
1962 Výhodná koupě (režie Ludvík Žáček)
-----
1961 800 mil po Amazonce (režie Věra Barešová)
1961 Alibaba a čtyřicet loupežníků (režie Irena Skružná)
1961 Den, na který nezapomenu (režie Ludvík Žáček)
1961 Dobrodružství ve starém lese (režie Irena Skružná)
1961 Dobrodružství všeuměla (režie ???)
1961 Dvanáct rozhněvaných mužů (režie Ludvík Žáček)
1961 Dvě patra štěstí (režie Věra Barešová)
1961 Francouzka a láska (režie Ludvík Žáček)
1961 Choditi po trávníku je dovoleno (režie Ludvík Žáček)
1961 Jak je důležité míti Filipa (režie Antonín Klimeš)
1961 Kalné vody (režie ???)
1961 Legenda o Maurovi (režie Ludvík Žáček)
1961 Lovci mořských hub (režie Věra Barešová)
1961 Město bez tváře (režie Irena Skružná)
1961 Murzilka na družici (režie ???)
1961 Muž se psem (režie Ludvík Žáček)
1961 Na bludné cestě (režie Irena Skružná)
1961 Nebe bez lásky (režie Antonín Klimeš)
1961 Nešikovné slůně (režie Věra Barešová)
1961 Okno dokořán (režie Irena Skružná)
1961 Ostrov na předměstí (režie Ludvík Žáček)
1961 Pavlík a Alík (režie Irena Skružná)
1961 Paw (režie Věra Barešová)
1961 Poctivá hra (režie Antonín Klimeš)
1961 Podezřelý je můj syn (režie Antonín Klimeš)
1961 Povšimněte si toho (režie Antonín Klimeš)
1961 Prostý příběh (režie Irena Skružná)
1961 Rušný den (režie Ludvík Žáček)
1961 Různá kolečka (režie Antonín Klimeš)
1961 Seskok za svítání (režie Antonín Klimeš)
1961 Světla nad močálem (režie Antonín Klimeš)
1961 Šťastlivec (režie Ludvík Žáček)
1961 Tajemství krápníkové jeskyně (režie Věra Barešová)
1961 Tajemství pevnosti (režie Irena Skružná)
1961 Uprchlík (režie Irena Skružná)
1961 Válec a housle (režie Věra Barešová)
1961 Vrabec abstinent (režie Irena Skružná)
1961 Všechno teprv začíná (režie Věra Barešová)
1961 Vzácná kořist (režie Antonín Klimeš)
1961 Vzkříšení (režie Irena Skružná)
1961 Zlatý klíček (režie Antonín Klimeš)
1961 Zlatý věk grotesky (režie Karel Vrba)
1961 Zrzek (režie Věra Barešová)
-----
1960 Bílé noci (režie Antonín Klimeš)
1960 Brzy bude pršet (režie ???)
1960 Burziáni (režie Václav Kubásek)
1960 Byl jsem družicí slunce (režie Věra Barešová)
1960 Cesta do Pekingu (režie Antonín Klimeš)
1960 Dvanáct rozhněvaných mužů [1.dabing] (režie Ludvík Žáček)
1960 Hodiny se zastavily o půlnoci (režie Ludvík Žáček)
1960 Hudební skříňka (režie Irena Skružná)
1960 Jak voják přemohl vodníka (režie Antonín Klimeš)
1960 Jedeme za babičkou (režie Irena Skružná)
1960 Kalypso (režie ???)
1960 Kluci (režie Ludvík Žáček)
1960 Kouzelné plátno 1 (režie ???)
1960 Kouzelné plátno 2 (režie ???)
1960 Kouzelné plátno 3 (režie ???)
1960 Křesadlo (režie Ludvík Žáček)
1960 Léčka (režie Věra Barešová)
1960 Léto v divočině (režie Ludvík Žáček)
1960 Luďka (režie Irena Skružná)
1960 Matčino srdce (režie ???)
1960 Michaelino ráno (režie Karel Vrba)
1960 Mladý kapitán (režie Václav Kubásek)
1960 Mlčící hvězda (režie Věra Barešová)
1960 Muži a hory (režie Věra Barešová)
1960 Nasredinův návrat (režie ???)
1960 Naše dopisovatelka (režie Irena Skružná)
1960 Nábřeží úsvitu (režie Ludvík Žáček)
1960 Nás šest projde celým světem (režie Věra Barešová)
1960 Nebezpečný podnik (režie Ludvík Žáček)
1960 Neobyčejný den (režie Václav Kubásek)
1960 Neviditelná ruka (režie Antonín Klimeš)
1960 Novoroční cesta (režie Václav Kubásek)
1960 Obrázky z čítárny (režie Antonín Klimeš)
1960 Ohnivá hora (režie Antonín Klimeš)
1960 Osmé dveře (režie Antonín Klimeš)
1960 Patálie kolem Gaillardie (režie Václav Kubásek)
1960 Peciválek (režie Václav Kubásek)
1960 Pěšky do nebe (režie ???)
1960 První den míru (režie Ludvík Žáček)
1960 První housle (režie Ludvík Žáček)
1960 Tři dřevorubci (režie Václav Kubásek)
1960 Tygří stopou (režie Věra Barešová)
1960 Vaňka (režie ???)
1960 Vichřice (režie Antonín Klimeš)
1960 Volání dálných světů (režie ???)
1960 Záhadný vrak (režie Václav Kubásek)
1960 Zápisník majora Thompsona (režie Irena Skružná)
1960 Zelená kobyla (režie Ludvík Žáček)
1960 Ztracený míč (režie ???)
1960 Žízeň po životě (režie Irena Skružná)
-----
196x Historie Mony Lisy (režie Karel Vrba)
----
1959 Andrejka (režie Věra Barešová)
1959 Blonďáček Petr (režie Věra Barešová)
1959 Cyklista (režie Blanka Nováková)
1959 Černé perly (režie Václav Kubásek)
1959 Deset dnů (režie Antonín Klimeš)
1959 Devětatřicátá brigáda (režie Václav Kubásek)
1959 Dobrodružství v Bamsdorfu (režie Irena Skružná)
1959 Dobrou chuť (režie Věra Barešová)
1959 Drak (režie Irena Skružná)
1959 Hříbeček domeček (režie Irena Skružná)
1959 Jaká to noc! (režie Václav Kubásek)
1959 Kapitánova dcerka (režie Antonín Klimeš)
1959 Kocour v botách (režie Antonín Klimeš)
1959 Kozácký velitel (režie Irena Skružná)
1959 Který z nás? (režie Věra Barešová)
1959 Malý detektiv (režie Antonín Klimeš)
1959 Modrá myška (režie Blanka Nováková)
1959 Můj nejdražší (režie Václav Kubásek)
1959 Na křižovatce (režie Blanka Nováková)
1959 Neznámý v pozadí (režie Ludvík Žáček)
1959 Nový míč (režie Irena Skružná)
1959 Ošálená liška (režie Věra Barešová)
1959 Paní Twardovská (režie Irena Skružná)
1959 Péťa a červená karkulka (režie Irena Skružná)
1959 Piráti (režie Věra Barešová)
1959 Porušený slib (režie Irena Skružná)
1959 Rehabilitace: Návrat do života (režie Blanka Nováková)
1959 Silné pokolení (režie Antonín Klimeš)
1959 Sombrero (režie ???)
1959 Sportlandsko (režie Ludvík Žáček)
1959 Stařík a jeřáb (režie Ludvík Žáček)
1959 Statečný Aicho (režie Irena Skružná)
1959 Svědectví Lorenze Darrandta (režie Ludvík Žáček)
1959 Štefek chlubil (režie ???)
1959 Tajemství dalekého ostrova (režie Václav Kubásek)
1959 Tři medvědi (režie Ludvík Žáček)
1959 U lékaře panenek (režie Ludvík Žáček)
1959 V jednom carství (režie Irena Skružná)
1959 Vítěz na body (režie Blanka Nováková)
1959 Vrcholné číslo (režie ???)
1959 Zase čtyřka (režie Irena Skružná)
1959 Ztratil se nám pes (režie Ludvík Žáček)
-----
1958 Sněhová královna [1.dabing] (režie Věra Barešová)
-----
1957 Začarovaný chlapec [1.dabing] (režie Blanka Nováková)
1957 Zlaté věže (režie Irena Skružná) {pozn.3}
-----
1955 Bílý králíček (režie Antonín Klimeš)
1955 Čert a mlatec (režie Antonín Klimeš)
1955 Klukovská léta (režie Václav Kubásek)
1955 Let na Měsíc (režie Pavel Blumenfeld)
1955 Modrý kříž (režie Pavel Blumenfeld)
1955 Na letním bytě (režie ???)
1955 Okřídlený dopis (režie Irena Skružná)
1955 Otec, matka, služka a já (režie Václav Kubásek)
1955 Pobřežní hlídka (režie Antonín Klimeš)
1955 Rozpustilé hračky (režie Antonín Klimeš)
1955 Silnější než noc (režie ???)
1955 Slaměný býček (režie Blanka Nováková)
1955 Střela letí do pohádky (režie Irena Skružná)
1955 Švédská zápalka (režie Antonín Klimeš)
1955 Tajemství horského jezera (režie Věra Barešová)
1955 Velká rodina (režie Irena Skružná)
1955 Zlatá antilopa (režie ???)
1955 Zlatá jablka (režie Věra Barešová)
1955 Ztracená brož (režie Ludvík Žáček)
-----
1954 Agent č. 13 (režie Václav Kubásek)
1954 Bratři Lu (režie ???)
1954 Chrabrý Pak (režie Jaromír Kerouš)
1954 Ernst Thälmann - Syn své třídy (režie Ludvík Žáček)
1954 Klub Pickwickovců (režie Václav Kubásek)
1954 Kočičky jdou rybařit (režie Blanka Nováková)
1954 Kouzelný obchod (režie Věra Barešová)
1954 Kouzelný pták (režie Jaromír Kerouš)
1954 Malý Muk (režie Irena Skružná)
1954 Mužstvo z naší ulice (režie Blanka Nováková)
1954 Na lesní estrádě (režie Antonín Klimeš)
1954 Nad Němenem svítá (režie Václav Kubásek)
1954 Přítel talentů (režie Antonín Klimeš)
1954 Stíny (režie Irena Skružná)
1954 Svatba s věnem (režie Blanka Nováková)
1954 Tajemný nález (režie Ludvík Žáček)
1954 Vassa Železnovová (režie Antonín Klimeš)
1954 Začalo to dopisem (režie Věra Barešová)
1954 Zlaté a Stříbrné návrší (režie ???)
1954 Zpívají skřivánci (režie Ludvík Žáček)
1954 Zrádný průvodce (režie Blanka Nováková)
-----
1953 Bouře (režie Jaromír Kerouš)
1953 Čuk a Gek (režie Věra Barešová)
1953 Danka (režie Věra Barešová)
1953 Jezdci z nového lesa (režie Ludvík Žáček)
1953 Kaštanka (režie Blanka Nováková)
1953 Kazimíři (režie ???)
1953 Na hranici dvou světů (režie Jaromír Kerouš)
1953 Nepřemožitelní (režie Blanka Nováková)
1953 Nerozluční přátelé (režie Irena Skružná)
1953 Od severu k jihu (režie Pavel Blumenfeld)
1953 První v cíli (režie Blanka Nováková)
1953 Příběh opravdového člověka (režie Věra Barešová)
1953 Revisor (režie Věra Barešová)
1953 Ruce vzhůru (režie Pavel Blumenfeld)
1953 Sadko (režie Antonín Klimeš)
1953 Sejdeme se po vítězství (režie Pavel Blumenfeld)
1953 Splněný sen (režie Antonín Klimeš)
1953 Tankista Andráš (režie Irena Skružná)
1953 Zázračný mlýnek (režie Josef Hašler)
1953 Zázračný prsten [1.dabing] (režie Blanka Nováková)
1953 Žatva (režie Ludvík Žáček)
-----
1952 Děvčátko v cirku (režie Josef Hašler)
1952 Kolonie pod Zemí (režie Jaromír Kerouš)
1952 Nezapomenutelný rok 1919 (režie Věra Barešová)
1952 Odsouzená vesnice (režie Ludvík Žáček)
1952 Pohádka o rybáři a rybce (režie ???)
1952 Rudá vlajka na zelené skále (režie Irena Skružná)
1952 Rytíř zlaté hvězdy (režie Irena Skružná)
1952 Sonnenbruckové (režie Ludvík Žáček)
1952 Světla v Koordi (režie Věra Barešová)
1952 Syn pluku (režie Antonín Klimeš)
1952 Validub (režie Ludvík Žáček)
1952 Venkovský lékař (režie Blanka Nováková)
1952 Zásnuby s Corinnou (režie Antonín Klimeš)
1952 Zázračný prsten (režie Blanka Nováková)
1952 Zlomená pouta (režie Irena Skružná)
-----
1951 ... a hvězdy září (režie Blanka Nováková)
1951 Bílý tesák (režie Irena Skružná)
1951 Daleko od Moskvy (režie Irena Skružná)
1951 Děti kapitána Granta (režie Josef Hašler)
1951 Hoši od jestřábího jezera (režie ???)
1951 Hőglerův příkaz (režie ???)
1951 Modré meče (režie Josef Hašler)
1951 O plačtivé princezně (režie ???)
1951 Odvážná školačka (režie ???)
1951 Poplach (režie Věra Barešová)
1951 První depeše (režie Irena Skružná)
1951 Rodina Benthinů (režie Blanka Nováková)
1951 Veliká síla (režie Blanka Nováková)
1951 Zachránce matek (režie Jaromír Kerouš)
-----
1950 Klec (režie Irena Skružná, Blanka Nováková)
1950 Pád Berlína (režie Miroslav Gebert)
1950 Pod cizím jménem (režie Josef Hašler)
1950 Popelka (režie Blanka Nováková)
1950 Puškin (režie ???)
1950 Tajné poslání (režie Blanka Nováková)
1950 Rada bohů (režie Blanka Nováková)
1950 Stalingradská bitva (režie Miroslav Gebert)
1950 Velký občan (režie ???)
1950 Vládce vzduchu (režie Irena Skružná)
1950 Život v Kanafasu (režie Josef Hašler)
-----
1949 Nebezpečná křižovatka (režie Miroslav Gebert) {pozn.1}

Filmové továrny AB Barrandov {pozn.4}
1938 Kocour v botách (režie Jaroslav Svára)
1938 Sněhurka a sedm trpaslíků [1.dabing] (režie Miloslav Jareš)
1934 „Amok...!" (Kletba tropů) (režie Miroslav Gebert)
1932 Dassan - osmý div světa (režie Jaroslav Svára)
1932 Rozpoutaná Afrika (režie ?)

POZNÁMKY:
{1} Jako výrobce dabingu uvedeno "Distribuce Československého státního filmu".
{2} Jako výrobce dabingu uvedeno "Československý státní film Praha".
{3} Jako výrobce dabingu uvedeno "Krátký film Praha Studio pro úpravu zahraničních filmů".
{4} Ve 30.letech bylo v Praze vyrobeno více dabingů pro různé filmové společnosti, ale kromě výše uvedených není zatím prokázáno, zda byly vyrobeny na Barrandově, proto v přehledu nejsou uvedeny.

SÚZF 1959.jpg
Slavnostní setkání u příležitosti 10.výročí založení Studia pro úpravu zahraničních filmů (1959).
Historik
 
Příspěvky: 3334
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod palg » 17 srp 2010 03:00

čauko, dotaz, v třicátých letech se nenazývali Filmové laboratoře AB Barrandov, jejiž důkazem jsou filmy pro pamětníků?
Uživatelský avatar
palg
Správce ukázek
 
Příspěvky: 5197
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Historik » 16 úno 2011 22:22

Toto konstatování je vlastně nepřímý dotaz na přesný název barrandovských studií v různých obdobích. Název se měnil, navíc bylo v té době obvyklé, že společnosti psaly své oficiální názvy poměrně variabilně (setkal jsem se s tím i v jiných oborech). Za úplně nejsprávnější je asi vždy třeba považovat ten název, pod nímž byla daná společnost zapsána v obchodním restříku nebo právním dokumentu (šlo-li o instituci, která se do rejstříku nezapisovala). Přesto by bylo dobré shromáždit používané názvy barrandovských studií, ale jen 100% přesně z původních písemných pramenů (žádné druhotné citace). Zde je první příspěvek.

1930 A-B akciové filmové továrny akc. spol., Praha XII., Korunní třída 102 (k 24.10.1930 zde byly na zvukové aparatuře Tobis-Klangfilm vyrobeny zvukové filmy Když struny lkají, C. a k. polní maršálek, Lidé v bouři, Hollywood revue, Na lovu tygrů v Indii, Za rodnou hroudu - v některých případech se jedná o české filmy, v některých ovšem o zahraniční filmy s českou synchronzací - předchůdcem dabingu)
1933 A-B akciové filmové továrny a.s. v Praze (ústřední kanceláře, ateliery a laboratoře byly na Barrandově, oddělení pro obchod filmy na adrese Praha II, Lucerna, Štěpánská 57).
1934 A-B akc. filmové továrny a.s. v Praze
zpráva z 19.4.1935: pod č. 14.922/35 schválilo ministerstvo vnitra změnu stanov a.s. AB. Podle změny § 2 stanov zní nyní firma společnosti: AB, akciové filmové továrny a.s. v Praze (nechápu úplně změnu, jedině ta pomlčka mezi AB nebo to neoficiálně používali ještě před oficiálním schválením).
Historik
 
Příspěvky: 3334
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Lukiz » 12 dub 2012 09:13

Podle TN z roku 1989 vzniklo mezi roky 1949-1989 až 2442 dabingů celovečerních filmů.
Lukiz
 
Příspěvky: 4272
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Historik » 19 úno 2013 19:14

Z rozhodnutí moderátorů budou v tomto jediném profilu uvedeny všechny dabingy studia Barrandov (tedy z let 1938 a 1949-dosud), i když se měnily názvy tohoto studia (Studio pro úpravu zahraničních filmů, Filmové studio Barrandov dabing, AB Barrandov dabing, Barrandov Studio dabing ...), jeho vlastnictví, organizační začlenění i umístění. Existuje však několik důvodů, které podle našeho názoru opravňují považovat všechny výše vyjmenované výrobce dabingu de facto za jediné studio s přímou a nepřetržitou kontinuitou od roku 1949. Jsou to:
1) v letech 1949-1991 se jednalo o jediné studio českého filmového dabingu s výrobou pro filmovou distribuci (kina) a zakázkově i pro televizi (vedle něj měl český dabing jen televizní dabingová studia Československé televize),
2) dlouhodobě stabilní a jen postupně obměňovaný tvůrčí kolektiv, který pracoval plynule bez ohledu na organizační změny,
3) ať už byly dabingy připravovány a natáčeny kdekoliv, technicky se zpracovávaly ve Filmových laboratořích Barrandov.

Samostatné profily studií pod historicky různými názvy (Studio pro úpravu zahraničních filmů, Filmové studio Barrandov dabing ...) byly zrušeny a znovu je prosím nezakládejte.
Historik
 
Příspěvky: 3334
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Historik » 19 úno 2013 19:24

Nejedná se o kompletní seznam, dabingů z tohoto studia budou za více než šedesátiletou nepřetržitou a téměř osmdesátiletou přerušovanou historii dnes už tisíce. Cílem je
1) sepsat všechny dabingy, kdeuž mají profil na tomto fóru (na tom nyní pozvolna pracuji)
2) sepsat všechny dabingy pro filmovou distribuci z let 1950-1991, podchytitelné z téměř úplného publikování ve Filmovém přehledu.
Toto se dá udělat systematicky. Ovšem sepsat dabingy do roku 1950, z let 1950-1991 pro televizní uvedení a po roce 1991 už půjde jen nahodile z různých pramenů (programy, časopisy, archivy, soukromé záznamy ...). Žádný úplný seznam zřejmě neexistuje a nikdy neexistoval. Udělat úplný soupis děl tohoto studia se pravděpodobně nikdy nepodaří.
Historik
 
Příspěvky: 3334
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Barrandov Studio dabing

Příspěvekod Sagres » 15 dub 2013 17:53

1991 Zimní zabíjení (režie Marie Fronková)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
 
Příspěvky: 4130
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Další

Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály