Pro-Time

Pro-Time

Příspěvekod filip » 21 srp 2012 12:23

Obrázek

Adresa: Loučná 474, 155 00 Praha-Řeporyje
Majitel: Zdeněk Mahdal

Popis:
Studio si vybudoval přímo dabér Zdeněk Mahdal. Studio bývalo hanlivě označováno jako garážové studio, protože vzniklo přímo v domě pana Mahdala. Garážová studia degradovala trh dabingu, avšak je pravdou, že studio Pro-Time je výjimkou. Studio je proslulé svým dodržováním hlasů známých zahraničních hvězd, což se o jiných studích říci nedá.

2002 - Vznik dabingového studia Pro-Time

V tomto studiu se natáčí dabing a reklamy. Mezi největší zákazníky tohoto studia patří Tvůrčí skupina Josefa Petráska, která zde natáčí své dabingy pro home video, televizi a kino. Dalším zákazníkem je společnost CABO s.r.o. nebo například dokumentární program National Geographic.

DABING
FILMY:
2017 Batman a Harley Quinn (režie Luděk Koutný)
2017 Blowout Beach (režie Luděk Koutný)
2017 Brána válečníků (režie Luděk Koutný)
2017 Collateral Beauty: Druhá šance (režie Martin Těšitel)
2017 DC Superhrdinky: Intergalaktické hry (režie Veronika Veselá)
2017 Den patriotů (režie Veronika Veselá)
2017 Detour (režie Martin Těšitel)
2017 Dívka ve vlaku (režie Veronika Veselá)
2017 Dobré manželství (režie Veronika Veselá)
2017 Dunkerk
2017 Esa z pralesa
2017 Ghost in the Shell (režie Jiří Balcárek)
2017 John Wick 2 (režie Veronika Veselá)
2017 Kong: Ostrov lebek (režie Luděk Koutný)
2017 Král Artuš: Legenda o meči (režie Jiří Balcárek)
2017 Kruhy (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 La La Land (režie Veronika Veselá)
2017 LEGO DC Superhrdinky: Brain Drain (režie Luděk Koutný)
2017 Loupež ve velkém stylu (režie Veronika Veselá)
2017 Mladí Titáni: Jidášova smrt (režie Luděk Koutný)
2017 Modlitba lovce (režie Martin Těšitel)
2017 Monster Trucks (režie Martin Těšitel)
2017 Můj nejlepší přítel
2017 Pařba o Vánocích (režie Martin Těšitel)
2017 Pes ro(c)ku (režie Jiří Balcárek)
2017 Pobřežní hlídka (režie Martin Těšitel)
2017 Pod rouškou noci (režie Luděk Koutný)
2017 Poslední tvář (režie Martin Těšitel)
2017 Překvápko (režie Martin Těšitel)
2017 Příšerákovi
2017 Příšerky pod hladinou (režie Jiří Balcárek)
2017 Santa je pořád úchyl (režie Jiří Balcárek)
2017 Tom a Jerry: Willy Wonka a továrna na čokoládu (režie Veronika Veselá)
2017 Valerián a město tisíce planet (režie Jiří Balcárek)
2017 Vesmír mezi námi (režie Martin Těšitel)
2017 Volání netvora: Příběh života (režie Martin Kot)
2017 xXx: Návrat Xandera Cage (režie Jiří Balcárek)
2017 Zakladatel (režie Veronika Veselá)
2017 Zlato (režie Luděk Koutný)
------
2016 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (režie Martin Těšitel)
2016 Adrenalin: Předběhni smrt (režie Luděk Koutný)
2016 Americká idyla (režie Martin Těšitel)
2016 Anomalisa (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Ave, Caesar! (režie Martin Těšitel)
2016 Bella a Sebastián: Dobrodružství pokračuje (režie Zdeněk Gawlik)
2016 Ben Hur (režie Luděk Koutný)
2016 Blair Witch (režie Luděk Koutný)
2016 Bohové Egypta (režie Jiří Balcárek)
2016 Boj za svobodu (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Bunraku (režie Michal Michálek)
2016 Café society (režie Veronika Veselá)
2016 Centrální inteligence (režie Martin Těšitel)
2016 Criminal: V hlavě zločince (režie Jiří Balcárek)
2016 Čarodějnice (režie Veronika Veselá)
2016 D'Artagnanova dcera (režie Jiří Balcárek)
2016 Děda je lotr (režie Veronika Veselá)
2016 Deepwater Horizon: Město v plamenech (režie Jiří Balcárek)
2016 Dohola (režie Luděk Koutný)
2016 Dokonalý šéf (režie Veronika Veselá)
2016 Dvakrát do stejné řeky (režie Luděk Koutný)
2016 Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (režie Veronika Veselá)
2016 Infiltrátor (režie Veronika Veselá)
2016 Já, kocour (režie Jiří Balcárek)
2016 Jack Reacher: Nevracej se (režie Jiří Balcárek)
2016 Jak přežít single (režie Jiří Balcárek)
2016 Jako ty (režie Luděk Koutný)
2016 Jason Bourne (režie Luděk Koutný)
2016 Keanu - Kočičí gangsterka (režie Jiří Balcárek)
2016 Kolonie (režie Martin Těšitel)
2016 Král Rybář (režie Luděk Koutný)
2016 Krampus: Táhni k čertu (režie Luděk Koutný)
2016 Krásné dny v Aranjuez (režie Veronika Veselá)
2016 Legenda o Tarzanovi (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Lego DC Super hrdinové: Vesmírný souboj (režie Luděk Koutný)
2016 Lego Scooby-Doo: Strašidelný Hollywood (režie Luděk Koutný)
2016 Léto All Exclusive (režie Jiří Balcárek)
2016 Matky na tahu (režie Veronika Veselá)
2016 Milenci těch druhých (režie Veronika Veselá)
2016 Nadaný žák (režie Luděk Koutný)
2016 Návštěvníci 3: Revoluce (režie Jiří Balcárek)
2016 Nejkrásnější den (režie Jiří Balcárek)
2016 Nemilosrdní (režie Martin Těšitel)
2016 Nerve: Hra o život (režie Martin Kot)
2016 Než jsem tě poznala (režie Luděk Koutný)
2016 Noční jízda (režie Luděk Koutný)
2016 Očista: Volební rok (režie Michal Michálek)
2016 Oko v oblacích (režie Luděk Koutný)
2016 Oslněni sluncem (režie Luděk Koutný)
2016 Osvoboditel (režie Jiří Balcárek)
2016 Otcové a dcery (režie Veronika Veselá)
2016 Poldův švagr (režie Jiří Balcárek)
2016 Policajt ze školky 2 (režie Luděk Koutný)
2016 Provinění (režie Martin Těšitel)
2016 Půlnoční dítě (režie Luděk Koutný)
2016 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (režie Jiří Balcárek)
2016 Scooby-Doo & WWE: Prokletí Speed Démona (režie Luděk Koutný)
2016 Sicario: Nájemný vrah (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Síla života (režie Veronika Veselá)
2016 Skiptrace (režie Veronika Veselá)
2016 Sousedi 2 (režie Miriam Chytilová)
2016 Spojenci (režie Jiří Balcárek)
2016 Správní chlapi (režie Martin Těšitel)
2016 Sully: Zázrak na řece Hudson (režie Jiří Balcárek)
2016 Star Trek: Do neznáma (režie Bohdan Tůma)
2016 Šéfka (režie Luděk Koutný)
2016 Šprti na tahu (režie Veronika Veselá)
2016 Tom a Jerry: Návrat do země Oz (režie Veronika Veselá)
2016 Trable o Vánocích (režie Veronika Veselá)
2016 Týpci a zbraně (režie Luděk Koutný)
2016 Ulice Cloverfield 10 (režie Martin Těšitel)
2016 Už je tady zas (režie Veronika Veselá)
2016 Vítejte ve Wellville (režie Luděk Koutný)
2016 V srdci moře (režie Luděk Koutný)
2016 Výtah smrti (režie Luděk Koutný)
2016 V zajetí démonů 2 (režie Miriam Chytilová)
2016 Zhasni a zemřeš (režie Veronika Veselá)
2016 Zoolander 2 (režie Michal Michálek)
2016 Zúčtování (režie Jiří Balcárek)
------
2015 33 životů (režie Martin Těšitel)
2015 96 hodin: Zúčtování (režie Jiří Balcárek)
2015 Americký sniper (režie Martin Těšitel)
2015 Asterix: Sídliště bohů (režie Jiří Balcárek)
2015 Batman proti Robinovi (režie Luděk Koutný)
2015 Bez kalhot XXL (režie Luděk Koutný)
2015 Big Eyes (režie Martin Těšitel)
2015 Bláznivá dovolená (režie Martin Kot)
2015 Brána temnoty (režie Jiří Balcárek)
2015 Cena moci (režie Jiří Balcárek)
2015 Cesta (režie Martin Kot)
2015 Cesta na měsíc (režie Jiří Balcárek)
2015 Co jsme komu udělali? (režie Veronika Veselá)
2015 Creed (režie Martin Těšitel)
2015 Dáma ve zlatém (režie Jiří Balcárek)
2015 Dánská dívka (režie Luděk Koutný)
2015 Dejte mi pokoj! (režie Miriam Chytilová)
2015 Den blbec (režie Martin Kot)
2015 Ďábelská posedlost (režie Martin Kot)
2015 Everest (režie Luděk Koutný)
2015 Ex Machina (režie Luděk Koutný)
2015 Focus (režie Martin Těšitel)
2015 Frankie & Alice (režie Veronika Veselá)
2015 Hacker (režie Jiří Balcárek)
2015 Hrdina Max (režie Jiří Balcárek)
2015 Igor (režie Jiří Balcárek)
2015 Interstellar (režie Luděk Koutný)
2015 Iracionální muž (režie Veronika Veselá)
2015 Jimi: Hvězda stoupá vzhůru (režie Luděk Koutný)
2015 Jupiter vychází (režie Jiří Balcárek)
2015 Kámoš na pořád (režie Martin Kot)
2015 Kluk od vedle (režie Veronika Veselá)
2015 Kód Enigmy (režie Martin Těšitel)
2015 Králové hor (režie Zdeněk Mahdal)
2015 Krvavé peníze (režie Martin Těšitel)
2015 Krycí jméno U.N.C.L.E. (režie Jiří Balcárek)
2015 Ladíme 2 (režie Jiří Balcárek)
2015 Láska po anglicku (režie Martin Těšitel)
2015 Láska přichází zvolna (režie Veronika Veselá)
2015 Ledová sezóna (režie Jiří Balcárek)
2015 Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro (režie Luděk Koutný)
2015 Lepší teď než nikdy (režie Veronika Veselá)
2015 Liga spravedlivých: Bohové & monstra (režie Luděk Koutný)
2015 Looney Tunes: Králíkův útěk (režie Luděk Koutný)
2015 Mapy ke hvězdám (režie Jiří Balcárek)
2015 Mea Culpa (režie Miriam Chytilová)
2015 Mercy (režie Martin Těšitel)
2015 Město 44 (režie Martin Těšitel)
2015 Miluj souseda svého (režie Veronika Veselá)
2015 Mission Impossible – Národ grázlů (režie Bohdan Tůma)
2015 Nebezpečné pokušení (režie Veronika Veselá)
2015 Nekřič a toč (režie Veronika Veselá)
2015 Nesmrtelný (režie Luděk Koutný)
2015 Nezlomný (režie Bohdan Tůma)
2015 Noční běžec (režie Jiří Balcárek)
2015 Padesát odstínů šedi (režie Jiří Balcárek)
2015 Pár nenormálních aktivit 2 (režie Luděk Koutný)
2015 Pěsti ze železa 2 (režie Jiří Balcárek)
2015 Poslední šance na pomstu (režie Luděk Koutný)
2015 Purpurový vrch (režie Jiří Balcárek)
2015 Rezistence (režie Veronika Veselá)
2015 Rychle a zběsile 7 (režie Bohdan Tůma)
2015 San Andreas (režie Jiří Balcárek)
2015 Santa (režie Luděk Koutný)
2015 Sázka na nejistotu (režie Martin Kot)
2015 Scooby-Doo a skupina Kiss (režie Luděk Koutný)
2015 Scooby Doo: Měsíční nestvůra vylézá (režie Luděk Koutný)
2015 Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (režie Veronika Veselá)
2015 Skrytá vada (režie Jiří Balcárek)
2015 Spása (režie Luděk Koutný)
2015 Stážista (režie Jiří Balcárek)
2015 Steve Jobs (režie Jiří Balcárek)
2015 Šibenice (režie Jiří Balcárek)
2015 Šílenství Debory Loganové (režie Martin Těšitel)
2015 Šílený Max: Zběsilá cesta (režie Jiří Balcárek)
2015 Temné kouty (režie Veronika Veselá)
2015 Terminator Genisys (režie Jiří Balcárek)
2015 The Gambler (režie Veronika Veselá)
2015 Tom a Jerry: Špionská mise (režie Veronika Veselá)
2015 U moře (režie Martin Kot)
2015 Válečná banda (režie Luděk Koutný)
2015 Věčně mladá (režie Veronika Veselá)
2015 Vincentův svět (režie Martin Těšitel)
2015 Vítězství je naše (režie Jiří Balcárek)
2015 Všemocný Batman: Zvířecí instinkty (režie Luděk Koutný)
2015 Vykolejená (režie Veronika Veselá)
2015 Zocelovací kúra (režie Veronika Veselá)
2015 Železná srdce (režie Bohdan Tůma)
2015 Žena v černém 2: Anděl smrti (režie Jiří Balcárek)
2015 Život naruby (režie Luděk Koutný)
------
2014 3 dny na zabití (režie Luděk Koutný)
2014 300: Vzestup říše (režie Bohdan Tůma)
2014 Annabelle (režie Veronika Veselá)
2014 Anomálie (režie Jiří Balcárek)
2014 Bella a Sebastián (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Bez návodu (režie Jiří Balcárek)
2014 Blondýna na předpis (režie Luděk Koutný)
2014 Byzantium (režie Martin Kot)
2014 Co by kdyby (režie Jiří Balcárek)
2014 Čínský zvěrokruh (režie Jiří Balcárek)
2014 Dom Hemingway (režie Veronika Veselá)
2014 Dovolená za trest (režie Jiří Balcárek)
2014 Drákula: Neznámá legend (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné (režie Luděk Koutný)
2014 Get on Up - Příběh Jamese Browna (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Godzilla (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Chlapectví (režie Jiří Kvasnička)
2014 Jack Ryan: V utajení (režie Jiří Balcárek)
2014 Jersey Boys (režie Luděk Koutný)
2014 Jízda švárů (režie Jiří Balcárek)
2014 Joe (režie Jiří Balcárek)
2014 Komorník (režie Veronika Veselá)
2014 Král Škorpion: Cesta za mocí (režie Bohdan Tůma)
2014 Léto v únoru (režie Luděk Koutný)
2014 Liga Spravedlivých: Trůn Atlantidy (režie Luděk Koutný)
2014 Lucy (režie Martin Kot)
2014 Mafiánovi (režie Jiří Balcárek)
2014 Manželská rána (režie Veronika Veselá)
2014 Mariňák 2: Bitevní pole (režie Jiří Balcárek)
2014 Můj přítel delfín 2 (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Muž taiči (režie Jiří Balcárek)
2014 Na hraně zítřka (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Na život a na smrt (režie Jiří Balcárek)
2014 Navždy (režie Miriam Chytilová)
2014 Nejvyšší nabídka (režie Jiří Balcárek)
2014 Nekonečná láska (režie Martin Kot)
2014 Očista: Anarchie (režie Michal Michálek)
2014 Odpad (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Paranormal Activity: Prokletí (režie Jiří Balcárek)
2014 Philomena (režie Jiří Balcárek)
2014 Pod zemí (režie Luděk Koutný)
2014 Policajt maniak (režie Jiří Balcárek)
2014 Pošťák Pat (režie Jiří Balcárek)
2014 Prodloužený víkend (režie Jiří Balcárek)
2014 Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (režie Zbyšek Horák)
2014 Soudce (režie Veronika Veselá)
2014 Sousedi (režie Miriam Chytilová)
2014 Sprosťárny (režie Jiří Fidler)
2014 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (režie Jiří Balcárek)
2014 Šofér (režie Jiří Balcárek)
2014 Tammy (režie Jiří Balcárek)
2014 Teorie všeho (režie Jiří Balcárek)
2014 Tom a Jerry: Santovi pomocníci (režie Veronika Veselá)
2014 V oku tornáda (režie Veronika Veselá)
2014 Všechny cesty vedou do hrobu (režie Jiří Balcárek)
2014 Zachraňte pana Bankse (režie Jiří Balcárek)
2014 Zimní příběh (režie Jiří Balcárek)
2014 Zpátky do ringu (režie Bohdan Tůma)
2014 Zprávař 2 - Legenda pokračuje (režie Lucie Petra Svobodová)
------
2013 42 (režie Martin Kot)
2013 Čtyřicítka na krku (režie Miriam Chytilová)
2013 Expendables: Postradatelní (režie Zdeněk Podhůrský)
2013 GAL (režie Jiří Balcárek)
2013 Gangster Squad – Lovci mafie (režie Jiří Balcárek)
2013 G.I. Joe 2: Odveta (režie Jiří Balcárek)
2013 Gravitace (režie Antonín Navrátil)
2013 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru (režie Jiří Balcárek)
2013 Chuckyho kletba (režie Miriam Chytilová)
2013 Jako za starejch časů (režie Jiří Balcárek)
2013 Jasmíniny slzy (režie Veronika Veselá)
2013 Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (režie Jiří Balcárek)
2013 Kick-Ass 2 (režie Veronika Veselá)
2013 Kouzelníci (režie Jiří Balcárek)
2013 Královský víkend (režie Jiří Balcárek)
2013 Lásky čas (režie Jiří Balcárek)
2013 LEGO Batman: Superhrdinové se spojili (režie Zbyšek Horák)
2013 Mama (režie Jiří Balcárek)
2013 Millerovi na tripu (režie Jiří Balcárek)
2013 Mrtví a neklidní (režie Martin Těšitel)
2013 Muž z oceli (režie Jiří Balcárek)
2013 Nadějné vyhlídky (režie Miroslav Saic)
2013 Návrat na zapomenutý ostrov (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese (režie Zdeněk Gawlik)
2013 Neváhej a zavolej… (režie Miriam Chytilová)
2013 Nevědomí (režie Bohdan Tůma)
2013 Očista (režie Veronika Veselá)
2013 Pařba na třetí (režie Miriam Chytilová)
2013 Pekelná jízda (režie Miroslav Saic)
2013 Pěsti ze železa (režie Jiří Balcárek)
2013 Policajt na odpis (režie Jiří Balcárek)
2013 Pot a krev (režie Jiří Balcárek)
2013 Pravidla mlčení (režie Jiří Balcárek)
2013 Příběh mého syna (režie Jiří Balcárek)
2013 Před půlnocí (režie Martin Kot)
2013 Riddick (režie Jiří Balcárek)
2013 Rivalové (režie Marek Libert)
2013 Rychle a zběsile 6 (režie Bohdan Tůma)
2013 Řežba v Tombstone (režie Jiří Balcárek)
2013 Sága: Prokletí stínů (režie Miroslav Saic)
2013 Sedm psychopatů (režie Martin Kot)
2013 Snajpr (režie Jiří Kvasnička)
2013 Star Trek: Do temnoty (režie Bohdan Tůma)
2013 Světová válka Z (režie Jiří Balcárek)
2013 U Konce světa (režie Václav Knop)
2013 V zajetí démonů (režie Miriam Chytilová)
2013 Velký Gatsby (režie Václav Knop)
2013 Vše je ztraceno (režie Jiří Balcárek)
2013 Z cizího krev neteče (režie Jiří Kvasnička)
2013 Závod s časem (režie Veronika Veselá)
------
2012 13 samurajů (režie Jiří Balcárek)
2012 2 dny v New Yorku (režie Veronika Veselá)
2012 96 hodin: Odplata (režie Jiří Balcárek)
2012 Albatros (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 Albert Nobbs (režie Veronika Veselá)
2012 Anna Frank (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 Anna Karenina (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 AO Poslední neandrtálec (režie Jiří Balcárek)
2012 Argo (režie Jiří Kvasnička)
2012 Ať vejde ten pravý (režie Miriam Chytilová)
2012 Až vyjde měsíc (režie Jiří Balcárek)
2012 Bez dechu (režie Jiří Balcárek)
2012 Bez kalhot (režie Jiří Kvasnička)
2012 Bitevní loď (režie Martin Kot)
2012 Bláznivý (režie Jiří Balcárek)
2012 Blue Valentine (režie Veronika Veselá)
2012 Bourneův odkaz (režie Filip Jančík)
2012 Catch .44 (režie Jiří Balcárek)
2012 Colombiana (režie Veronika Veselá)
2012 Den zrady (režie Jiří Kvasnička)
2012 Diktátor (režie Veronika Veselá)
2012 Divoši (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Doktor Strange (režie Zbyšek Horák)
2012 Dům na konci ulice (režie Luděk Koutný)
2012 Ďábel v těle (režie Veronika Veselá)
2012 Hněv Titánů (režie Martin Kot)
2012 J. Edgar (režie Jiří Balcárek)
2012 Jack Reacher: Poslední výstřel (režie Jiří Balcárek)
2012 Jeden den (režie Miriam Chytilová)
2012 John Carter: Mezi dvěma světy (režie Bohdan Tůma)
2012 Kličko (režie Antonín Navrátil)
2012 Kontraband (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Krásné lži (režie Jiří Kvasnička)
2012 Kůže, kterou nosím (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Ladíme! (režie Jiří Balcárek)
2012 Let (režie Martin Kot)
2012 Loď lásky (režie Veronika Veselá)
2012 LOL (režie Jiří Balcárek)
2012 Lovci bankovek (režie Jiří Balcárek)
2012 Máme rádi velryby (režie Jiří Balcárek)
2012 Méďa (režie Jiří Balcárek)
2012 Milostný osud (režie Jiří Balcárek)
2012 Mission Impossible - Ghost Protocol (režie Bohdan Tůma)
2012 Mnich (režie Jiří Kvasnička)
2012 Moje krásná učitelka (režie Miriam Chytilová)
2012 Muž na hraně (režie Martin Kot)
2012 Nahlas a naplno (režie Miriam Chytilová)
2012 Nejrychlejší (režie Zdeněk Mahdal)
2012 Není kam utéct (režie Martin Kot)
2012 Neobyčejný život Timothy Greena (režie Miriam Chytilová)
2012 Nepřítel pod ochranou (režie Zbyšek Horák)
2012 Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (režie Jiří Balcárek)
2012 Nezvaní hosté (režie Jiří Balcárek)
2012 O myšce a medvědovi (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Pán prstenů (režie Miriam Chytilová)
2012 Paranormal Activity 4 (režie Jiří Balcárek)
2012 Píseční žraloci (režie Jiří Balcárek)
2012 Policajt v Beverly Hills (režie Jiří Balcárek)
2012 Prázdniny za všechny prachy (režie Miriam Chytilová)
2012 Problém s dráhou letu (režie Jiří Balcárek)
2012 Prci, prci, prcičky: Školní sraz (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 Projekt X (režie Jiří Kvasnička)
2012 Přizdis*áči (režie Jiří Balcárek)
2012 Půlnoc v Paříži (režie Jiří Balcárek)
2012 Radostná událost (režie Jiří Kvasnička)
2012 Rock of Ages (režie Jiří Balcárek)
2012 Rumový deník (režie Veronika Veselá)
2012 Safe (režie Bohdan Tůma)
2012 Sherlock Holmes: Hra stínů (režie Jiří Kvasnička)
2012 Slečna nebezpečná (režie Veronika Veselá)
2012 Strom života (režie Jiří Balcárek)
2012 Šťastný Nový rok (režie Jiří Balcárek)
2012 Superman vs. Elita (režie Zbyšek Horák)
2012 Talisman (režie Hana Krtičková)
2012 Temné stíny (režie Veronika Veselá)
2012 Temný příliv (režie Martin Kot)
2012 Temný rytíř povstal (režie Martin Kot)
2012 Teror (režie Martin Kot)
2012 Tisíc slov (režie Jiří Balcárek)
2012 Tohle je ráj (režie Veronika Veselá)
2012 Útěk z MS-1 (režie Jiří Balcárek)
2012 V tátově stínu (režie Jiří Balcárek)
2012 Válečný kůň (režie Antonín Navrátil)
2012 Věc: Počátek (režie Antonín Navrátil)
2012 Vendeta (režie Jiří Balcárek)
2012 Vetřelci (režie Jiří Balcárek)
2012 Vlkodlak: Bestie mezi námi (režie Jiří Kvasnička)
2012 Volte mě! (režie Veronika Veselá)
2012 Vražedná dohoda (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Vrtěti ženou (režie Veronika Veselá)
2012 Warrior (režie Martin Kot)
2012 Zásnuby na dobu neurčitou (režie Miriam Chytilová)
2012 Zredigováno (režie Zbyšek Horák)
2012 Znovu a jinak (režie Martin Kot)
2012 Zvuk hluku (režie Veronika Veselá)
2012 Železná lady (režie Martin Velda)
2012 Žena v černém (režie Jiří Kvasnička)
------
2011 4.3.2.1 (režie Jiří Balcárek)
2011 Balls Out: Garyho výzva (režie Filip Jančík)
2011 Barbar Conan (režie Jiří Kvasnička)
2011 Bílý Elephant (režie Veronika Veselá)
2011 Clementine (režie Jiří Balcárek)
2011 Dluh (režie Jiří Balcárek)
2011 Fighter (režie Jiří Balcárek)
2011 Footloose: Tanec zakázán (režie Veronika Veselá)
2011 Hamilton (režie Veronika Veselá)
2011 Hledání zmizelých (režie Jiří Kvasnička)
2011 Hugo a jeho velký objev (režie Miriam Chytilová)
2011 Invaze do USA (režie Bohdan Tůma)
2011 Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (režie Antonín Navrátil)
2011 Král Škorpion - Bitva osudu (režie Bohdan Tůma)
2011 Krvavá odplata (režie Jiří Balcárek)
2011 Kšeftaři (režie Veronika Veselá)
2011 Kyôfu (režie Antonín Navrátil)
2011 Liga spravedlivých: Zánik (režie Martin Kot)
2011 Limit (režie Antonín Navrátil)
2011 Malý kousek nebe (režie Martin Kot)
2011 Mechanik zabiják (režie Jiří Balcárek)
2011 Měsíc 44 (režie Antonín Navrátil)
2011 Mistrovský plán (režie Jiří Balcárek)
2011 Můj přítel delfín (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Nákaza (režie Jiří Balcárek)
2011 Nebezpečná kořist (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Nezvratný osud 5 (režie Jiří Balcárek)
2011 Noc hrůzy (režie Veronika Veselá)
2011 Obhájce (režie Jiří Balcárek)
2011 Právo silnějšího (režie Martin Kot)
2011 Prci, prci, prcičky 2 (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Rychlejší než vlastní stín (režie Jiří Balcárek)
2011 Stan Helsing (režie Veronika Veselá)
2011 Střet impérií: Bitva o Asii (režie Bohdan Tůma)
2011 Šéfové na zabití (režie Jiří Balcárek)
2011 Tohle je moře (režie Jiří Balcárek)
2011 Trust (režie Veronika Veselá)
2011 Úkol zabít (režie Jiří Balcárek)
2011 Valhalla Rising (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Velmi relativní známosti (režie Veronika Veselá)
2011 Vřískot 4 (režie Bohdan Tůma)
2011 Závěť (režie Václav Knop)
2011 ZigZag (režie Jiří Balcárek)
------
2010 Divoká kachna
2010 Dvojí identita (režie Antonín Navrátil)
2010 Elvíra - strašidelný zámek (režie Miriam Chytilová)
2010 Elvíra - vládkyně noci (režie Miriam Chytilová)
2010 Expendables: Postradatelní (režie Antonín Navrátil)
2010 Gambit (režie Zbyšek Horák)
2010 Invaze (režie Jiří Balcárek)
2010 Krvavé ulice (režie Ivana Měřičková)
2010 Kukuřičné děti (režie Ivana Měřičková)
2010 Kukuřičné děti III (režie Ivana Měřičková)
2010 Kybernátor: Poslední zbraň (režie Miriam Chytilová)
2010 Milenci se zbraní (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Muž v pokušení (režie Ivana Měřičková)
2010 Nejlepší z Brooklynu (režie Antonín Navrátil)
2010 Neviditelný cíl (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Počátek (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Profesionální lhář
2010 Překročit práh
2010 Sex Drive (režie Veronika Veselá)
2010 Siesta (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Smrtící úchylka (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Šanghajský polibek (režie Ivana Měřičková)
2010 Šéfe, jsem v tom! (režie Ivana Měřičková)
2010 Špatnej polda (režie Antonín Navrátil)
2010 Tajemství z minulosti (režie Ivana Měřičková)
2010 Tři muži a nemluvně (režie Jiří Balcárek)
2010 Uvězněni v čase (režie Miriam Chytilová)
2010 Vězeň ze Zendy (režie Jiří Balcárek)
2010 Zlatá brána (režie Zdeněk Podhůrský)
------
2009 Cesta Černého měsíce (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Duna (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Halloweenská noc (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Hellraiser (režie Jiří Balcárek)
2009 Hellraiser II (režie Jiří Balcárek)
2009 Hellraiser III: Peklo na zemi (režie Jiří Balcárek)
2009 Hollywood severu (režie Luděk Koutný)
2009 Jindabyne (režie Ivana Měřičková)
2009 Kámoš k pohledání (režie Miriam Chytilová)
2009 Labyrint lží (režie Miroslav Saic)
2009 Maurice (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Měsíc nad pouští (režie Ivana Měřičková)
2009 Mezi námi právníky (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Mistr zázraků (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Mořský vlk (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Návrat do ztraceného světa (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Nemluv s cizinci (režie Bohdan Tůma)
2009 (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Píseň za chudého chlapce (režie Jiří Balcárek)
2009 Plíživý děs (režie Jiří Balcárek)
2009 Pod ochranou nebes (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Posedlost (režie Luděk Koutný)
2009 Proměna Placida Lakea (režie Miriam Chytilová)
2009 Příběh z Bronxu (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Puckoon (režie Martin Velda)
2009 Romper Stomper (režie Václav Laube)
2009 Zlato pojď na to (režie Ivana Měřičková)
2009 Zloději času (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Zvrhlosti žen (režie Zdeněk Podhůrský)
------
2008 Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Black Christmas (režie Marek Libert)
2008 Člověk zvaný Flintstone (režie Martin Kolár)
2008 Hodina duchů (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Hra na utrpení (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Krutý trest (režie Jiří Balcárek)
2008 Sex ve městě (režie Michal Michálek)
2008 Správný chlap v Africe (režie Jiří Balcárek)
2008 Tráva (režie Jiří Balcárek)
2008 Za jasného dne (režie Michal Michálek)
------
2007 Americká kletba (režie Martin Kolár)
2007 Amy Fosterová - Dar přílivu (režie Antonín Navrátil)
2007 Berlínské spiknutí (režie Martin Kolár)
2007 Bouřící Portoriko (režie Antonín Navrátil)
2007 Deník Elizabeth Taylorové (režie Jiří Balcárek)
2007 Dick (režie Martin Kot)
2007 Goyovy přízraky (režie Pavel Beneš)
2007 Halloween - Předvečer všech svatých (režie Michal Michálek)
2007 Houbičky (režie Veronika Veselá)
2007 Norbit (režie Bohdan Tůma)
2007 Plačící zabiják (režie Miroslav Saic)
2007 Runový kámen (režie Václav Knop)
2007 Sejmi eso (režie Jiří Balcárek)
2007 Taxi 4 (režie Martin Velda)
2007 Vím, kdo mě zabil (režie Martin Kot)
2007 Zlověstné ticho (režie Veronika Veselá)
------
2006 Action Jackson (režie Martin Těšitel)
2006 Aeon Flux (režie Jiří Balcárek)
2006 Boží zápasník (režie Pavel Beneš)
2006 Clerks 2: Muži za pultem (režie Zdeněk Mahdal)
2006 Dnes zemřeš! (režie Veronika Veselá)
2006 Dobrou noc a hodně štěstí (režie Veronika Veselá)
2006 Dobří a špatní hoši (režie Zdeněk Mahdal)
2006 Důkaz (režie Veronika Veselá)
2006 Elizabethtown (režie Veronika Veselá)
2006 Hele kámo, kdo tu vaří? (režie Veronika Veselá)
2006 Hooligans (režie Veronika Veselá)
2006 Lemra líná (režie Martin Velda)
2006 Let číslo 93 (režie Bohdan Tůma)
2006 Let's Dance (režie Bohdan Tůma)
2006 Match Point – Hra osudu (režie Veronika Veselá)
2006 Miami Vice (režie Martin Kolár)
2006 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (režie Jiří Balcárek)
2006 My dva a křen (režie Martin Velda)
2006 Naboso (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 New Police Story (režie Veronika Veselá)
2006 Pobuda (režie Veronika Veselá)
2006 Poslední prázdniny (režie Veronika Veselá)
2006 Pravda nebo lež (režie Veronika Veselá)
2006 Růžový panter (režie Veronika Veselá)
2006 Sedm mečů (režie Martin Velda)
2006 Sexy Pistols (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Show začíná (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Silent Hill (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Sklapni a zastřel mě (režie Veronika Veselá)
2006 Slimák (režie Bohdan Tůma)
2006 Snídaně na Plutu (režie Martin Kolár)
2006 Splašený vlak (režie Martin Těšitel)
2006 Spojenec (režie Bohdan Tůma jako Roman Novotný)
2006 Společenství Druidů (režie Veronika Veselá)
2006 Svatba ve třech (režie Veronika Veselá)
2006 Světlo ve tmě (režie Veronika Veselá)
2006 Šarlotina pavučinka (režie Zdeněk Mahdal)
2006 Šifra mistra Leonarda (režie Veronika Veselá)
2006 Šílený Max (režie Martin Těšitel)
2006 Tajemství slov (režie Martin Velda)
2006 Transamerika (režie Martin Velda)
2006 Underworld: Evolution (režie Veronika Veselá)
2006 Univerzální uklízečka (režie Veronika Veselá)
2006 World Trade Center (režie Martin Velda)
2006 Ztracené město (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Zvědavý George (režie Zdeněk Mahdal)
------
2005 3:15 zemřeš (režie Veronika Veselá)
2005 Alexander Veliký (režie Bohdan Tůma)
2005 Apollo 13 (režie Zdeněk Gawlik)
2005 Arsène Lupin
2005 Big Lebowski (režie Bohdan Tůma)
2005 Bokovka (režie Jiří Balcárek)
2005 Coach Carter (režie Veronika Veselá)
2005 Čtyři bratři (režie Veronika Veselá)
2005 Doom (režie Bohdan Tůma)
2005 Dveře v podlaze (režie Veronika Veselá)
2005 Hádej kdo? (režie Veronika Veselá)
2005 Hledání Země Nezemě (režie Veronika Veselá)
2005 Hra (režie Pavel Beneš)
2005 Hra na schovávanou (režie Veronika Veselá)
2005 Jarmark marnosti (režie Lucie Petra Svobodová)
2005 Klan létajících dýk (režie Lucie Petra Svobodová)
2005 Klíč (režie Veronika Veselá)
2005 Křest ohněm
2005 Mariňák (režie Bohdan Tůma)
2005 Podraz (režie Pavel Beneš)
2005 Rychlý Stripes (režie Zdeněk Mahdal)
2005 Světla páteční noci (režie Bohdan Tůma)
2005 Špatné zprávy pro Medvědy (režie Veronika Veselá)
2005 Šťastné konce (režie Veronika Veselá)
2005 Tlumočnice (režie Bohdan Tůma)
2005 Utržený ze řetězu (režie Veronika Veselá)
2005 V dobré společnosti (režie Bohdan Tůma)
2005 Zlatíčko (režie Radka Stupková)
2005 Život je zázrak (režie Veronika Veselá)
------
2004 Cesta na západ (režie Zdeněk Mahdal)
2004 Collateral (režie Veronika Veselá)
2004 Příliš hezké, než aby to byla pravda (režie Zdeněk Mahdal)
------
2003 Rváči (režie Antonín Navrátil)

SERIÁLY:
2017 Génius (režie Zdeněk Mahdal)
------
2016 Dominion - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
------
2015 Dominion - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Hatfieldovi a McCoyovi (režie Jiří Balcárek)
2015 Městečko Pines (režie Luděk Koutný)
------
2013 Kasper
2013 Kód Lyoko
2013 Pánové času
------
2012 Baskeťáci
2012 Dark Oracle
2012 Freefonix
2012 G.I.Joe - Odpadlíci
2012 Kasper
2012 Kód Lyoko
2012 Metajets (režie Miriam Chytilová)
2012 Milostný osud (režie Jiří Balcárek)
2012 Pirátské vysílání
2012 Pouliční fotbal
2012 Jednotka Voltronů
2012 Voltron: Třetí dimenze
------
2011 Looney Tunes: Úžasná show (režie Jiří Balcárek)
2011 Příběhy Toma a Jerryho
2011 Scooby-Doo: Záhady s.r.o.
------
2010 Andílci (režie Zbyšek Horák)
2010 Král dinosaurů - 2.série (režie Miriam Chytilová, Klára Šumanová)
2010 Star Wars: Klonové války (režie Jiří Balcárek)
------
2009 Farhat, princ pouště (režie Veronika Veselá)
2009 Malí létající medvídci (režie Miriam Chytilová)
2009 Můj malý Pony
2009 Scooby-Doo (režie Veronika Veselá)
2009 Scooby-Doo na stopě (režie Veronika Veselá)
2009 Scooby-Doo znovu na stopě (režie Veronika Veselá)
2009 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (režie Klára Šumanová)
------
2008 Animalia (režie Veronika Veselá)
2008 Byl jednou jeden život (režie Jiří Balcárek)
2008 Horseland - 2.série (režie Zbyšek Horák)
2008 Kouzelný kolotoč - 1.série (režie Martin Kot)
------
2007 Akta X - 9.série (režie Bohdan Tůma)
2007 Červánek (režie Michal Michálek)
2007 Horseland - 1.série (režie Zbyšek Horák)
------
2006 Akta X - 8.série (režie Bohdan Tůma)
2006 Akta X - 7.série (režie Bohdan Tůma)
------
2005 Buffy, přemožitelka upírů - 7.série (režie Václav Knop)
2005 Buffy, přemožitelka upírů - 6.série (režie Václav Knop)
2005 Buffy, přemožitelka upírů - 5.série (režie Václav Knop)
2005 Buffy, přemožitelka upírů - 4.série (režie Václav Knop)
------
2003 Osudová láska (režie Antonín Navrátil)

MINISÉRIE:
2009 Kolem světa za 80 dní

DOKUMENTY:
2013 Úžasná Afrika 3D (režie Antonín Navrátil)
2012 Nejrychlejší (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Senna (režie Marek Libert)
2006 Od vylodění po Berlín

TRAILERY:
2017 Esa z pralesa - trailer (režie Luděk Koutný)
2017 Příšerákovi - trailer (režie Luděk Koutný)
2017 Příšerky pod hladinou - trailer (režie Jiří Balcárek)
2017 Valerian a město tisíce planet - trailer 2 (režie Jiří Balcárek)
2017 Valerian a město tisíce planet - trailer 3 (režie Jiří Balcárek)
------
2016 13 hodin: Tajní vojácí z Benghází - trailer (režie Martin Těšitel)
2016 Anomalisa - trailer (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Bella a Sebastián: Dobrodružství pokračuje - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
2016 Bohové Egypta - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Já, kocour - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Léto All Exclusive - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Návštěvníci 3: Revoluce - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Nejkrásnější den - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Pes ro(c)ku - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek - trailer 1 (režie Jiří Balcárek)
2016 Valerian a město tisíce planet - trailer 1 (režie Jiří Balcárek)
2016 Zoolander 2 - trailer (režie Michal Michálek)
------
2015 Králové hor - trailer (režie Zdeněk Mahdal)
2015 Kyky Ryky a pár vajec - trailer (režie Veronika Veselá)
2015 Ledová sezóna - trailer (režie Jiří Balcárek)
2015 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek - trailer 1 (režie Jiří Balcárek)
------
2014 Asterix: Sídliště bohů - trailer (režie Jiří Balcárek)
2014 Pošťák Pat ve filmu - trailer (režie Jiří Balcárek)
------
2013 Bella a Sebastián - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
2013 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
------
2012 O myšce a medvědovi - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4078
Registrován: 29 lis 2011 07:48

Re: Pro-Time

Příspěvekod Newmy » 21 srp 2012 13:47

DABING BEZ UVEDENÍ NÁZVU STUDIA:
Filmy:
2012 Doktor Strange (režie Zbyšek Horák)
2012 Hamlet (režie Radka Stupková)
2012 Kontraband (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Kůže, kterou nosím (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Šťastný Nový rok (režie Jiří Balcárek)
------
2011 Arthur (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Batman: Rok jedna (režie Klára Šumanová)
2011 Bitva o Hill 60 (režie Jiří Balcárek)
2011 Biutiful (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Bláznivá, zatracená láska (režie Veronika Veselá)
2011 Černobílý svět (režie Jiří Balcárek)
2011 Červená Karkulka (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Dilema (režie Jiří Balcárek)
2011 Drive Angry (režie Jiří Balcárek)
2011 Filutové (režie Pavel Beneš)
2011 Green Lantern (režie Antonín Navrátil)
2011 Hlavně nezávazně (režie Jiří Balcárek)
2011 Hnízdo neřesti (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Hon na čarodějnice (režie Bohdan Tůma)
2011 Honey 2 (režie Veronika Veselá)
2011 Johnny English se vrací (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Jsem číslo čtyři (režie Jiří Balcárek)
2011 Karamboly (režie Pavel Beneš)
2011 Králičí nora (režie Jiří Balcárek)
2011 Let's Dance 3D (režie Veronika Veselá)
2011 Londýnský gangster (režie Antonín Navrátil)
2011 Maturiťák (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Mein Kampf (režie Jiří Balcárek)
2011 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (režie Miriam Chytilová)
2011 Něco jako komedie (režie Antonín Navrátil)
2011 Nevídáno neslýcháno (režie Pavel Beneš)
2011 Neznámý (režie Jiří Balcárek)
2011 Noc je ještě mladá (režie Miriam Chytilová)
2011 Obřad (režie Jiří Balcárek)
2011 Orel Deváté legie (režie Bohdan Tůma)
2011 Osamělý válečník (režie Zbyšek Horák)
2011 Osudové léto 2 (režie Jiří Balcárek)
2011 Pan Bobr (režie Jiří Balcárek)
2011 Pařba v Bangkoku (režie Miriam Chytilová)
2011 Paul (režie Jiří Balcárek)
2011 Pokušení (režie Antonín Navrátil)
2011 Poslední zločin (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Poznáš muže svých snů (režie Antonín Navrátil)
2011 Princ a pruďas (režie Miriam Chytilová)
2011 Prostředníci (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Red (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Rychle a zběsile 5 (režie Bohdan Tůma)
2011 Saw 3D (režie Jiří Balcárek)
2011 Senna (režie Marek Libert)
2011 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi (režie Antonín Navrátil)
2011 Správci osudu (režie Jiří Balcárek)
2011 Sucker Punch (režie Veronika Veselá)
2011 Superhvězda Superman (režie Klára Šumanová)
2011 Taxi, maringotka a korida (režie Pavel Beneš)
2011 The Runaways (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz
2011 Top Gear: Apokalypsa (režie Daniel Dítě)
2011 TRON: Legacy (režie Jiří Balcárek)
2011 Tropická horečka (režie Jiří Balcárek)
2011 Tři dny ke svobodě (režie Jiří Balcárek)
2011 Tvůj snoubenec, můj milenec (režie Miriam Chytilová)
2011 Týden bez závazků (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Útěk ze Sibiře (režie Jiří Balcárek)
2011 Vem si mou duši (režie Zbyšek Horák)
2011 Všemocný (režie Zbyšek Horák)
2011 Začátky (režie Miriam Chytilová)
2011 Zatracení rebelové (režie Jiří Balcárek)
2011 Záměna (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Zdrojový kód (režie Veronika Veselá)
2011 Zhu Zhu Pets: Kouzelná říše Zhu (režie Veronika Veselá)
2011 Ženy sobě (režie Veronika Veselá)
------
2010 22 výstřelů (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Baaria (režie Veronika Veselá)
2010 Batman vs. Red Hood (režie Klára Šumanová)
2010 Bez soucitu (režie Jiří Balcárek)
2010 Blbec k večeři (režie Veronika Veselá)
2010 Bratři (režie Hana Krtičková)
2010 Bratři Bloomovi (režie Jiří Balcárek)
2010 Car (režie Martin Kot)
2010 Čarodějův učeň (režie Jiří Balcárek)
2010 Černý blesk (režie Jiří Balcárek)
2010 Číslo 9 (režie Martin Kot)
2010 Dál než se zdálo (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Deník komorné (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Dopisy pro Julii (režie Jiří Balcárek)
2010 Dostaň ho tam (režie Jiří Balcárek)
2010 Ďábel (režie Martin Kot)
2010 Fame - cesta za slávou (režie Jiří Balcárek)
2010 Galimatyáš (režie Veronika Veselá)
2010 Gamer (režie Veronika Veselá)
2010 Halloween II (režie Veronika Veselá)
2010 Hezké vstávání (režie Jiří Balcárek)
2010 Holka z města (režie Miriam Chytilová)
2010 I love you Philip Morris (režie Veronika Veselá)
2010 Invictus: Neporažený (režie Bohdan Tůma)
2010 Ivan Hrozný (režie Martin Kot)
2010 Jackass 3D (režie Jiří Balcárek)
2010 JCVD (režie Veronika Veselá)
2010 Jonah Hex (režie Jiří Balcárek)
2010 (K)lamač srdcí (režie Jiří Balcárek)
2010 Krásná Guinevere
2010 Láska na druhý pohled (režie Jiří Balcárek)
2010 Lítám v tom (režie Antonín Navrátil)
2010 Masakr v kopcích (režie Filip Jančík)
2010 Má mě rád, nemá mě rád (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Město (režie Jiří Kvasnička)
2010 Milý Johne (režie Veronika Veselá)
2010 Muž ve stínu (režie Jiří Balcárek)
2010 Na doraz (režie Hana Krtičková)
2010 Na hraně temnoty (režie Jiří Balcárek)
2010 Na sv. Valentýna (režie Jiří Balcárek)
2010 Na tuhle nemám (režie Veronika Veselá)
2010 Nezapomeň na mě (režie Jiří Balcárek)
2010 Něco na těch mužích je (režie Jiří Balcárek)
2010 Nějak se to komplikuje (režie Hana Krtičková)
2010 Nine (režie Miriam Chytilová)
2010 Noční můra v Elm Street (režie Antonín Navrátil)
2010 Odsun (režie Jiří Balcárek)
2010 Opravdová kuráž (režie Jiří Balcárek)
2010 Pan Dokonalý (režie Hana Krtičková)
2010 Paranormal Activity 2 (režie Jiří Balcárek)
2010 Parchanti (režie Bohdan Tůma)
2010 Pevné pouto (režie Veronika Veselá)
2010 Podivní (režie Jiří Balcárek)
2010 Pod jednou střechou (režie Lucie Svobodová)
2010 Pohřbené duše (režie Antonín Navrátil)
2010 Poldové (režie Antonín Navrátil)
2010 Poslední píseň (režie Martin Kot)
2010 Precious (režie Jiří Balcárek)
2010 Princ z Persie: Písky času (režie Bohdan Tůma)
2010 Prokletý ostrov (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Proměna (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Proroctví (režie Martin Kot)
2010 Prozacový národ (režie Veronika Veselá)
2010 Přestupný rok (režie Hana Krtičková)
2010 Přicházím s deštěm (režie Filip Jančík)
2010 Rallye smrti 2 (režie Martin Kot)
2010 Robin Hood (režie Jiří Balcárek)
2010 Saw 6 (režie Veronika Veselá)
2010 Scooby-Doo! Abrakadabra (režie Antonín Navrátil)
2010 Scooby-Doo a přízrak na dětském táboře (režie Antonín Navrátil)
2010 Scott Pilgrim proti zbytku světa (režie Jiří Balcárek)
2010 Secretariat (režie Hana Krtičková)
2010 Serge Gainsbourg (režie Miriam Chytilová)
2010 Sex ve městě 2 (režie Michal Michálek)
2010 Sherlock Holmes (režie Jiří Kvasnička)
2010 Smrt a život Charlieho St. Clouda (režie Martin Kot)
2010 Souboj Titánů (režie Martin Kot)
2010 Spolek nemilosrdných (režie Jiří Balcárek)
2010 Staunton Hill (režie Filip Jančík)
2010 Superman/Batman: Apokalypsa (režie Klára Šumanová)
2010 Tajemství mumie (režie Zdeněk Mahdal)
2010 The Box (režie Jiří Balcárek)
2010 The Doors - When You're Strange (režie Zdeněk Gawlik)
2010 To byl zítra flám (režie Jiří Balcárek)
2010 Twilight sága: Nový měsíc (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Twilight sága: Zatmění (režie Antonín Navrátil)
2010 Umění lhát (režie Veronika Veselá)
2010 Univerzální voják: Znovuzrození (režie Antonín Navrátil)
2010 Vlkodlak (režie Jiří Balcárek)
2010 Vrahouni (režie Jiří Balcárek)
2010 Zase ona! (režie Jiří Balcárek)
2010 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (režie Veronika Veselá)
2010 Zažít Woodstock (režie Martin Kot)
2010 Zelená zóna (režie Jiří Balcárek)
2010 Zemřít je snadné (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Zmizení Alice Creedové (režie Michal Michálek)
2010 Zrození šampióna (režie Hana Krtičková)
2010 Ztracený svět (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Život po životě (režie Jiří Balcárek)
------
2009 30 a půl metru (režie Ivana Měřičková)
2009 Appaloosa (režie Bohdan Tůma)
2009 Až tak moc tě nežere (režie Veronika Veselá)
2009 Bejvalek se nezbavíš (režie Ivana Měřičková)
2009 Bílá smrt (režie Veronika Veselá)
2009 Boogeyman 3 (režie Miriam Chytilová)
2009 Čtvery Vánoce (režie Jiří Kvasnička)
2009 Darwinovy ceny (režie Veronika Veselá)
2009 Děsnej dupák (režie Veronika Veselá)
2009 Disaster Movie (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Dívka snů (režie Ivana Měřičková)
2009 Duel Frost/Nixon (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Dvojí hra (režie Martin Kot)
2009 Fanoušci (režie Veronika Veselá)
2009 Gran Torino (režie Veronika Veselá)
2009 Guru lásky (režie Antonín Navrátil)
2009 Hamlet na druhou (režie Ivana Měřičková)
2009 Hanebný pancharti (režie Antonín Navrátil)
2009 Hlídač (režie Jiří Balcárek)
2009 Hory zalité krví (režie Martin Kot)
2009 Hotel pro psy (režie Veronika Veselá)
2009 Hranice (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 Hranice ovládání (režie Veronika Veselá)
2009 Hrdost a sláva (režie Hana Krtičková)
2009 Informátor! (režie Veronika Veselá)
2009 Inkoustové srdce (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 Je to i můj život (režie Jiří Balcárek)
2009 Komici (režie Ivana Měřičková)
2009 Krvavý Valentýn (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Malcolm X (režie Jiří Balcárek)
2009 Max a maxipříšerky (režie Veronika Veselá)
2009 Milenci (režie Ivana Měřičková)
2009 Milk (režie Veronika Veselá)
2009 Mrtvý sníh (režie Ivana Měřičková)
2009 Na odstřel (režie Jiří Balcárek)
2009 Naučím tě zabíjet (režie Kateřina Březinová)
2009 Nenarození (režie Jiří Balcárek)
2009 Neznámý (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Nezvaná (režie Bohdan Tůma)
2009 Nezvratný osud 4 (režie Jiří Balcárek)
2009 Ninja Assassin (režie Martin Kot)
2009 Nouzový východ (režie Jiří Balcárek)
2009 On je fakt boží! (režie Jiří Balcárek)
2009 Orphan (režie Veronika Veselá)
2009 Pařba ve Vegas (režie Miriam Chytilová)
2009 Pátek třináctého (režie Hana Krtičková)
2009 Pekelná jízda (režie Jiří Balcárek)
2009 Piráti na vlnách (režie Veronika Veselá)
2009 Poslední čas na lásku (režie Martin Kot)
2009 Poslední dům nalevo (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Pozemšťanky jsou lehce k mání (režie Jiří Balcárek)
2009 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (režie Jiří Balcárek)
2009 Prckové
2009 Princezny (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Předčítač (režie Veronika Veselá)
2009 Případ číslo 39 (režie Jiří Balcárek)
2009 RocknRolla (režie Martin Kolár)
2009 Rozervaná objetí (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Rychlí a zběsilí (režie Bohdan Tůma)
2009 Saw 5 (režie Jiří Balcárek)
2009 Scooby-Doo a samurajův meč (režie Antonín Navrátil)
2009 Scooby Doo: Začátek (režie Jiří Kvasnička)
2009 Sejmi Eso 2 (režie Jiří Balcárek)
2009 Sirotčinec (režie Ivana Měřičková)
2009 Smrt čeká všude (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Smrtící nenávist 3 (režie Miriam Chytilová)
2009 Smrtící úder (režie Martin Kot)
2009 Stáhni mě do pekla (režie Veronika Veselá)
2009 Star Trek (režie Bohdan Tůma)
2009 Stmívání (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Strážci - Watchmen (režie Jiří Balcárek)
2009 Tak si představ (režie Jiří Balcárek)
2009 Trable v ráji (režie Veronika Veselá)
2009 Tři dny Kondora (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Tvrdá hra 3: Juniorská liga (režie Jiří Balcárek)
2009 Upírův pomocník (režie Jiří Balcárek)
2009 Valentýn králíčka Bugse (režie Klára Šumanová)
2009 Velcí Bratři (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 Veřejní nepřátelé (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Všude dobře, proč být doma (režie Hana Krtičková)
2009 Výměna (režie Miriam Chytilová)
2009 Vzájemná objetí (režie Jiří Kvasnička)
2009 Zakletý v čase (režie Jiří Balcárek)
2009 Zbloudilci (režie Veronika Veselá)
2009 Země ztracených (režie Ivana Měřičková)
2009 Zevlovat a prudit (režie Ivana Měřičková)
2009 Zrádce (režie Ivana Měřičková)
2009 Ztraceni v lásce (režie Veronika Veselá)
2009 Život je boj (režie Veronika Veselá)
------
2008 10 položek a méně (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 2 dny v Paříži (režie Veronika Veselá)
2008 Americký gangster (režie Antonín Navrátil)
2008 Baby Máma (režie Martin Velda)
2008 Bláznovo zlato (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Blonďáček (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Cesta do středu Země (režie Martin Kot)
2008 Čas, který zbývá (režie Martin Kolár)
2008 Delikatesy (režie Veronika Veselá)
2008 Dítě z Marsu (režie Jiří Balcárek)
2008 Dívčí parta (režie Miriam Chytilová)
2008 Dokaž to! (režie Jiří Balcárek)
2008 Draci podzimního soumraku (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Ďáblova dílna (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Elementární částice (režie Ladislav Novák)
2008 Grindhouse: Planeta Teror (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Griffin a Phoenixová (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Halloween (režie Veronika Veselá)
2008 Hedvábná cesta (režie Martin Velda)
2008 Hellboy 2: Zlatá armáda (režie Bohdan Tůma)
2008 Holka na hlídání (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Hranice smrti (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Charlie Bartlett (režie Miriam Chytilová)
2008 Chuť lásky (režie Martin Kot)
2008 Chromofobie (režie Miriam Chytilová)
2008 Indiana Jones a království křišťálové lebky (režie Michal Pavlík)
2008 Iron Man (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Jackass: Film (režie Jiří Balcárek)
2008 Já jsem ty a ty jsi já (režie Jiří Balcárek)
2008 Kmotr (režie Antonín Navrátil)
2008 Kmotr II (režie Antonín Navrátil)
2008 Kmotr III (režie Antonín Navrátil)
2008 Kopačky (režie Martin Kolár)
2008 Král Škorpión 2: Zrod válečníka (režie Bohdan Tůma)
2008 Království (režie Antonín Navrátil)
2008 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (režie Antonín Navrátil)
2008 Křižovatka osudu (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Lady Chatterley (režie Hana Krtičková)
2008 Lars a jeho vážná známost (režie Martin Kolár)
2008 Let's Dance 2 (režie Bohdan Tůma)
2008 Mamma Mia! (režie Michal Michálek)
2008 Manželská klec (režie Martin Kolár)
2008 Maraton lásky (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Michael Clayton (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Mlha (režie Martin Kolár)
2008 Monstrum (režie Jiří Balcárek)
2008 Neuvěřitelný Hulk (režie Zdeněk Mahdal)
2008 Než si pro nás přijde (režie Václav Knop)
2008 Noc patří nám (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Noci v Rodanthe (režie Miriam Chytilová)
2008 Nulová šance (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Oběť: Lovec krve (režie Jiří Balcárek)
2008 Odvlečen (režie Jiří Balcárek)
2008 Oko (režie Michal Michálek)
2008 Oko dravce (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Patologie (režie Michal Michálek)
2008 Po čem kluci touží ? (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Pokání (režie Václav Knop)
2008 Poloprofesionál (režie Jiří Balcárek)
2008 Prosincoví kluci (režie Martin Kot)
2008 Puberťačka (režie Miriam Chytilová)
2008 P.S. Miluji Tě (režie Antonín Navrátil)
2008 Rallye smrti (režie Martin Kot)
2008 Reservation Road (režie Martin Kolár)
2008 Revolver (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Ruiny (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Říkejte mi Kubrick (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Santa má bráchu (režie Jiří Balcárek)
2008 Sejmi je všechny (režie Antonín Navrátil)
2008 Sex 100+1 (režie Zbyšek Horák)
2008 Skrblík (režie Jiří Balcárek)
2008 Slídil (režie Antonín Navrátil)
2008 Smrt on-line (režie Hana Krtičková)
2008 Sněhový dort (režie Martin Kolár)
2008 Sněžní andělé (režie Antonín Navrátil)
2008 Soudný den (režie Antonín Navrátil)
2008 Soukromá válka pana Wilsona (režie Antonín Navrátil)
2008 Spálené vzpomínky (režie Filip Jančík)
2008 Suprhrdina (režie Miriam Chytilová)
2008 Tahle země není pro starý (režie Martin Kolár)
2008 Tlukot mého srdce se zastavil (režie Martin Velda)
2008 Tropická bouře (režie Jiří Kvasnička)
2008 Třináct (režie Hana Krtičková)
2008 Tvrdé palice (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Tvrďák Taylor (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Určitě, možná (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Útěk do divočiny (režie Jiří Balcárek)
2008 V Bruggách (režie Zdeněk Gawlik)
2008 V rytmu stepu (režie Martin Kolár)
2008 V údolí Elah (režie Martin Kolár)
2008 Vítej doma (režie Václav Knop)
2008 Wanted (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (režie Antonín Navrátil)
2008 Zámek v oblacích (režie Jiří Balcárek)
2008 Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení (režie Veronika Veselá)
2008 Zákon touhy (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Zkáza zámku Herm (režie Jiří Kvasnička)
2008 Zlatý kompas (režie Antonín Navrátil)
------
2007 23 (režie Antonín Navrátil)
2007 300: Bitva u Thermophyl (režie Bohdan Tůma)
2007 88 minut
2007 Akce nemluvně (režie Hana Krtičková)
2007 Bláznivý Petříček (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Bourneovo ultimátum (režie Martin Kolár)
2007 Božský Evan (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Bratz (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Breakout (režie Jiří Balcárek)
2007 Černá kniha (režie Jiří Balcárek)
2007 Děkujeme, že kouříte (režie Martin Kolár)
2007 Diane Arbus: Příběh jedné obsese (režie Antonín Navrátil)
2007 Disturbia (režie Martin Kolár)
2007 Dreamgirls (režie Jiří Balcárek)
2007 Grindhouse: Auto zabiják (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Hairspray (režie Ladislav K.J. Novák)
2007 Hannibal - Zrození (režie Martin Kolár)
2007 Horší už to nebude (režie Jiří Kvasnička)
2007 Hudbu složil, slova napsal (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Invaze (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Inland Empire (režie Antonín Navrátil)
2007 Jako malé děti (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Jednotka příliš rychlého nasazení (režie Antonín Navrátil)
2007 Když si Chuck bral Larryho (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Kněz je poděs (režie Zbyšek Horák)
2007 Koření života (režie Antonín Navrátil)
2007 Králové Ro(c)ku (režie Zdeněk Mahdal)
2007 Královna (režie Martin Kolár)
2007 Královna Alžběta: Zlatý věk (režie Martin Kolár)
2007 Krvavá hostina (režie Veronika Veselá)
2007 Krvavá sklizeň (režie Jiří Kvasnička)
2007 Krvavý diamant (režie Martin Kot)
2007 Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (režie Václav Knop)
2007 Ledově ostří (režie Václav Knop)
2007 Malí rošťáci (režie Veronika Veselá)
2007 Mé druhé já (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Mezi řádky (režie Jiří Balcárek)
2007 Miss Potter (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Následník (režie Petr Pospíchal)
2007 Našli mě naši (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Nauka o snech (režie Veronika Veselá)
2007 Next (režie Antonín Navrátil)
2007 Noční volání (režie Martin Kolár)
2007 Odsouzeni zemřít (režie Jiří Kvasnička)
2007 Odstřelovač (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Okamžik zlomu (režie Jiří Balcárek)
2007 Osudový dotek 2 (režie Martin Kolár)
2007 Pirát silnic (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Pokoj 1408 (režie Jiří Kvasnička)
2007 Policajti z Rena (režie Jiří Balcárek)
2007 Prázdniny (režie Antonín Navrátil)
2007 Prázdniny pana Beana (režie Antonín Navrátil)
2007 Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (režie Martin Kolár)
2007 Prokletí domu slunečnic (režie Zbyšek Horák)
2007 Puls (režie Jiří Balcárek)
2007 Saw 3 (režie Veronika Veselá)
2007 Saw 4 (režie Veronika Veselá)
2007 Shalako (režie Antonín Navrátil)
2007 Smrtící nenávi2t (režie Jiří Kvasnička)
2007 Škola svádění (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Štěstí ve hře (režie Veronika Veselá)
2007 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (režie Bohdan Tůma)
2007 Těsně vedle (režie Martin Kolár)
2007 Transformers (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 V řetězech (režie Jiří Balcárek)
2007 Vdáš se a basta! (režie Hana Krtičková)
2007 Zastav a nepřežiješ (režie Veronika Veselá)
2007 Zbouchnutá (režie Martin Velda)
2007 Zodiak (režie Martin Kolár)
2007 Zóna smrti (režie Martin Spurný)
------
2006 Bezva vejška (režie Veronika Veselá)
2006 Časy se mění (režie Antonín Navrátil)
2006 Do hlubiny (režie Martin Kolár)
2006 Dr. Dolittle 3 (režie Martin Kolár)
2006 Hadi v letadle (režie Jiří Balcárek)
2006 Hledáme Ydol (režie Martin Kolár)
2006 Hluboko v gangu (režie Ladislav K.J. Novák)
2006 Iluzionista (režie Veronika Veselá)
2006 Jackass 2
2006 (J)elita ze střídačky (režie Veronika Veselá)
2006 King Kong (režie Martin Kolár)
2006 Kletba bratří Grimmů (režie Veronika Veselá)
2006 Klub splněných přání (režie Jiří Balcárek)
2006 Mission: Impossible III (režie Martin Kolár)
2006 Moje velká indická svatba
2006 Oliver Twist
2006 Parfém: Příběh vraha (režie Veronika Veselá)
2006 Peklo
2006 Prci, prci, prcičky: Nahá míle (režie Hana Krtičková)
2006 Proposition (režie Martin Kolár)
2006 Rozchod! (režie Martin Kolár)
2006 Rychle a zběsile: Tokijská jízda (režie Bohdan Tůma)
2006 Rytíři nebes (režie Antonín Navrátil)
2006 Saw 2 (režie Veronika Veselá)
2006 V zajetí rychlosti (režie Jiří Balcárek)
2006 Volver (režie Antonín Navrátil)
2006 Výkupné (režie Zdeněk Podhůrský)
2006 Walk the Line (režie Martin Kolár)
2006 Záhada Bermudského trojúhelníku (režie Antonín Navrátil)
2006 Zbohatni nebo chcípni (režie Martin Kolár)
2006 Zeptej se prachu (režie Pavel Beneš)
2006 Znamení ve zdi
2006 Ztraceni v divočině (režie Jiří Balcárek)
2006 Žoldáci spravedlnosti (režie Veronika Veselá)
------
2005 40 let panic (režie Martin Těšitel)
2005 Americký ocásek (režie Martin Kolár)
2005 Americký ocásek: Fievel na Divokém západě (režie Martin Kolár)
2005 Americký ocásek: Poklad na Manhattanu (režie Martin Kolár)
2005 Americký ocásek: Záhadná příšera (režie Martin Kolár)
2005 Billy Elliot (režie Zdeněk Mahdal)
2005 Buď v klidu (režie Veronika Veselá)
2005 Čelisti (režie Václav Knop)
2005 Dárek z lásky (režie Martin Kolár)
2005 Dokonalý chlap (režie Martin Kolár)
2005 Dvanáct opic (režie Martin Kolár)
2005 Chuckyho sémě (režie Martin Těšitel)
2005 Jarmark marnosti
2005 Kinsey (režie Veronika Veselá)
2005 Kouzelná chůva Nanny McPhee (režie Martin Kolár)
2005 Láska a jiné průšvihy (režie Veronika Veselá)
2005 Million Dollar Baby (režie Martin Kolár)
2005 Pád Třetí říše (režie Martin Kolár)
2005 Prci, prci, prcičky: Na táboře (režie Martin Kolár)
2005 Pýcha a předsudek (režie Martin Kolár)
2005 Ray (režie Martin Kolár)
2005 Serenity (režie Martin Těšitel)
2005 Sin City - Město hříchu (režie Veronika Veselá)
2005 Smím prosit?
2005 Spongebob v kalhotách: Film (režie Veronika Veselá)
2005 Špatná výchova (režie Pavel Beneš)
2005 Team America: Světovej policajt (režie Martin Kolár)
2005 Země mrtvých (režie Veronika Veselá)
------
2004 Beethoven 5 (režie Zdeněk Mahdal)
2004 Bournův mýtus (režie Filip Jančík)
2004 Bridget Jonesová: S rozumem v koncích (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Intermission (režie Martin Kolár)
2004 Klub hrůzy (režie Antonín Navrátil)
2004 Král Škorpión (režie Bohdan Tůma)
2004 Lidská skvrna (režie Martin Kolár)
2004 Maurice to zařídí (režie Veronika Veselá)
2004 Mumie (režie Bohdan Tůma)
2004 Mumie se vrací (režie Bohdan Tůma)
2004 Muž v ohni (režie Martin Kolár)
2004 Na konci všech válek
2004 Narozen 4. července (režie Pavel Beneš)
2004 Nekecej a pádluj! (režie Jiří Balcárek)
2004 Nikde v Africe (režie Martin Kolár)
2004 Princ & já
2004 Protivný sprostý holky (režie Veronika Veselá)
2004 Riddick: Kronika temna (režie Pavel Beneš)
2004 Ring volný (režie Veronika Veselá)
2004 Soumrak mrtvých (režie Jiří Balcárek)
2004 Sugarlandský expres (režie Michal Jan Michálek)
2004 Škola ro(c)ku
2004 Trio z Belleville (režie Veronika Veselá)
2004 Úsvit mrtvých (režie Martin Kolár jako Martin Spurný)
2004 Van Helsing (režie Martin Kolár)
2004 Vetřelec vs. Predátor (režie Bohdan Tůma)
2004 Věčný svit neposkvrněné mysli (režie Pavel Beneš)
2004 Vybíjená (režie Veronika Veselá)
2004 Wimbledon (režie Martin Těšitel)
2004 Záskok (režie Martin Těšitel)
2004 Země dinosaurů: Dobrodružství ve velkém údolí (režie Zdeněk Mahdal)
2004 Zvrácený (režie Veronika Veselá)
------
2003 Bratrstvo černé pracky (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Darebák (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Expres foto (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Hulk (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Lišáček Vuk (režie ???)
2003 Loupež po italsku (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Šarlotina pavučinka 2: Velké dobrodružství prasátka Wilbura (režie Zbyšek Pantůček)
2003 Valdez přichází (režie Zdeněk Mahdal)
2003 V žáru noci: Dej mi svůj život (režie Zdeněk Mahdal)
------
200x Nejlepší z nejlepších (režie Antonín Navrátil)
200x Nejlepší z nejlepších 3: Není cesty zpět
200x Nejlepší z nejlepších 4: Bez varování (režie Antonín Navrátil)

Seriály:
2012 Hot Wheels: Bojová pětka
2010 Star Wars: Klonové války - 1.série (režie Jiří Balcárek)
2009 Batman: Odvážný hrdina - 1.série (režie Petr Meissel a Klára Šumanová)
2009 Nová dobrodružství Scooby-Doo - díl 2. a 15. (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Scooby-Doo 3.série díl 6. (režie Veronika Veselá)
2009 Scooby-Doo na stopě - díl 17. (režie Veronika Veselá)
2008 Byl jednou jeden život (režie Jiří Balcárek)
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4249
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno

Re: Pro-Time

Příspěvekod Obelix » 15 úno 2013 00:42

Pro-Time stále nemá žádné stránky? Ani kontakt?
Uživatelský avatar
Obelix
 
Příspěvky: 191
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín

Re: Pro-Time

Příspěvekod Lukiz » 15 úno 2013 00:56

Možná jakýsi kontakt najdeš tadyhle: http://dubbing.cz/
Lukiz
 
Příspěvky: 4277
Registrován: 18 pro 2008 23:25

Re: Pro-Time

Příspěvekod filip » 30 říj 2013 12:54

Režii u seriálu Metejets měla na starosti Miriam Chytilová
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4078
Registrován: 29 lis 2011 07:48



Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály