Studio Soundwave

Studio Soundwave

Příspěvekod Sen » 09 kvě 2009 15:19

Vznik: nejpozději 1999
Web: http://www.soundwave.cz/

Dabing:
2017 Boj (režie Martin Těšitel)
2017 I dva jsou rodina (režie Martin Těšitel)
2017 Ochránci (režie Martin Těšitel)
2017 Viking (režie Martin Těšitel)
2016 Heidi, děvčátko z hor (režie Karel Novák)
2016 Chůvák (režie Martin Těšitel)
2016 Mládí (režie Martin Těšitel)
2016 Mlha v srpnu (režie Martin Těšitel)
2016 Ozzy (režie Martin Těšitel)
2016 Pan Dokonalý (režie Martin Těšitel)
2016 Pařba v Pattayi (režie Karel Novák)
2016 Povinnost a čest (režie Martin Těšitel)
2016 Ratchet a Clank: Strážci galaxie (režie Martin Těšitel)
2016 Room (režie Martin Těšitel)
2016 Spravedlnost pro mou dceru (režie Martin Těšitel)
2016 The Boy (režie Karel Novák)
2016 The Program: Pád legendy (režie Martin Těšitel)
2016 Už teď mi chybíš (režie Martin Těšitel)
2016 Ve jménu krve (režie Martin Těšitel)
2016 Za láskou vzhůru (režie Martin Těšitel)
2016 Vzkaz v láhvi (režie Martin Těšitel)
2016 Zlo nikdy nespí (režie Martin Těšitel)
2015 1911: Pád poslední říše (režie Martin Těšitel)
2015 Bojovníci severu: Sága Vikingů (režie Karel Novák)
2015 Láska v oblacích (režie Martin Těšitel)
2015 Láska všemi deseti (režie Ivana Slámová)
2015 Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (režie Ivana Slámová)
2015 Pestrobarvec petrklíčový (režie Martin Těšitel)
2015 Serena (režie Ivana Slámová)
2015 Smrt v labyrintu (režie Martin Těšitel)
2015 Tři muŠTĚKýři zachraňují Vánoce (režie Martin Těšitel)
2015 Uuups! Noe zdrhnul… (režie Martin Těšitel)
2015 Winx Club: Magické dobrodružství (režie Martin Těšitel)
2015 Zabijáci (režie Martin Těšitel)
2015 Žena v kleci (režie Martin Těšitel)
2014 Doupě (režie Martin Těšitel)
2014 Chlap na roztrhání (režie Martin Těšitel)
2014 Khumba (režie Martin Těšitel)
2014 Kouzelnický trik (režie Martin Těšitel)
2014 Kráska a zvíře (režie Martin Těšitel)
2014 Leonie (režie Ivana Slámová)
2014 Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (režie Martin Těšitel)
2014 Metro (režie Martin Těšitel)
2014 Mikulášovy patálie na prázdninách (režie Martin Těšitel)
2014 Prázdninový tábor (režie Martin Těšitel)
2014 Smrtelné lži (režie Martin Těšitel)
2014 Sviňák (režie Karel Novák)
2014 Temné nebe (režie Martin Těšitel)
2014 Tři mušketýři (režie Martin Těšitel)
2014 Válka v hotelu Royal Palace (režie Ivana Slámová)
2014 Vampýrská akademie (režie Martin Těšitel)
2014 Velká oříšková loupež (režie Martin Těšitel)
2014 Winx club - V tajemných hlubinách (režie Martin Těšitel)
2014 Zmije útočí (režie Martin Těšitel)
2013 Bezpečný přístav (režie Karel Novák)
2013 Červená světla (režie Martin Těšitel)
2013 Do Říma s láskou (režie Martin Těšitel)
2013 Dr. Jekyll a milá dáma (režie Martin Těšitel)
2013 Hurá na Francii (režie Martin Těšitel)
2013 Jako malí kluci (režie Martin Těšitel)
2013 Jen Bůh odpouští (režie Karel Novák)
2013 Květy války (režie Martin Těšitel)
2013 Make Your Move (režie Karel Novák)
2013 Maniak (režie Martin Těšitel)
2013 Mládeži nepřístupno (režie Martin Těšitel)
2013 Na šrot (režie Martin Těšitel)
2013 Návrat do Silent Hill 3D (režie Martin Těšitel)
2013 Oui, šéfe! (režie Martin Těšitel)
2013 Pár nenormálních aktivit (režie Martin Těšitel)
2013 Paralelní světy (režie Martin Těšitel)
2013 Patrola (režie Martin Těšitel)
2013 Práskač (režie Karel Novák)
2013 Příšerka v Paříži (režie Martin Těšitel)
2013 Ptačí úlet (režie Martin Těšitel)
2013 Rozkoš v oblacích (režie Karel Novák)
2013 The Words (režie Karel Novák)
2013 Violet & Daisy (režie Karel Novák)
2013 Životní šance (režie Martin Těšitel)
2012 Bílá pomsta (režie Martin Těšitel)
2012 Blesk (režie Martin Těšitel)
2012 Borsalino (režie Martin Těšitel)
2012 Bůh masakru (režie Martin Těšitel)
2012 Cosmopolis (režie Martin Těšitel)
2012 Dům u vycházejícího slunce (režie Martin Těšitel)
2012 Havran (režie Martin Těšitel)
2012 Jak porodit a nezbláznit se (režie Martin Těšitel)
2012 Láska si nevybírá (režie Martin Těšitel)
2012 Maturita duchů (režie Martin Těšitel)
2012 Naboř a ujeď (režie Martin Těšitel)
2012 Nebojte se tmy (režie Karel Novák)
2012 Nedotknutelní (režie Martin Těšitel)
2012 Nechápu, jak to dokáže (režie Karel Novák)
2012 Nezvratná diagnóza (režie Martin Těšitel)
2012 Příběh policajta (režie Martin Těšitel)
2012 Příležitost dělá zloděje (režie Martin Těšitel)
2012 Souboj cti (režie Martin Těšitel)
2012 Tetro (režie Martin Těšitel)
2012 Unaveni sluncem 3: Citadela (režie Martin Těšitel)
2012 Uzavřený případ (režie Karel Novák)
2012 Válka Bohů (režie Martin Těšitel)
2012 Včera v noci (režie Karel Novák)
2012 Zkrat (režie Martin Těšitel)
2012 Zmizelá (režie Karel Novák)
2011 American Yakuza (režie Martin Těšitel)
2011 American Yakuza 2 (režie Martin Těšitel)
2011 BloodRayne 2: Vykoupení (režie Martin Těšitel)
2011 Cesta smrti (režie Ivana Slámová)
2011 Coco Chanel & Igor Stravinsky (režie Ivana Slámová)
2011 Čau profesore!
2011 Čtyři lvi (režie Martin Těšitel)
2011 Drazí, zatracení přátelé (režie Martin Těšitel)
2011 Dva společníci (režie Martin Těšitel)
2011 Chungking express (režie Martin Těšitel)
2011 Já a Káča (režie Martin Těšitel)
2011 Kdo s koho (režie Karel Novák)
2011 Kniha krve (režie Ivana Slámová)
2011 Meč proti meči (režie Martin Těšitel)
2011 Mechanik zabiják
2011 Milionářský expres (režie Martin Těšitel)
2011 Můj dům je plný zrcadel (režie Martin Těšitel)
2011 Můj otec Mengele (režie Martin Těšitel)
2011 Nejlepší vyhrává (režie Martin Těšitel)
2011 Obyčejný spratek (režie Martin Těšitel)
2011 Otec prasátek (režie Martin Těšitel)
2011 Pohřben zaživa (režie Ivana Slámová)
2011 Pokerový král (režie Martin Těšitel)
2011 Poldové v akci (režie Martin Těšitel)
2011 Poslední pokušení Krista (režie Martin Těšitel)
2011 Profesionální manželka (režie Martin Těšitel)
2011 První pes (režie Martin Těšitel)
2011 Rec 2 (režie Martin Těšitel)
2011 Ricky a Barabáš (režie Martin Těšitel)
2011 Spanish Movie (režie Martin Těšitel)
2011 Spiknutí: Echelon (režie Martin Těšitel)
2011 Stopy zmizelých (režie Martin Těšitel)
2011 Tajemný poklad (režie Ivana Slámová)
2011 Třetí poločas (režie Martin Těšitel)
2011 Ve spánku (režie Martin Těšitel)
2011 Vládce severu (režie Ivana Slámová)
2011 Všechno je možné, miláčku (režie Martin Těšitel)
2011 Ztracena v pustině (režie Karel Novák)
2010 Africký expres (režie Martin Těšitel)
2010 Bitva v Ardenách (režie Martin Těšitel)
2010 Bouře meteorů (režie Martin Těšitel)
2010 Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství (režie Martin Těšitel)
2010 Centurion (režie Martin Těšitel)
2010 Cesta do pekel (režie Martin Těšitel)
2010 Černý přízrak (režie Karel Novák)
2010 Čti mi ze rtů (režie Karel Novák)
2010 Drakula (režie Martin Těšitel)
2010 Dva idioti ze Scotland Yardu (režie Martin Těšitel)
2010 Exotica (režie Martin Těšitel)
2010 Happy-Go-Lucky (režie Karel Novák)
2010 Herečky (režie Martin Těšitel)
2010 Chléb, máslo a marmeláda (režie Martin Těšitel)
2010 Imaginárium Dr. Parnasse (režie Martin Těšitel)
2010 Julie (režie Ivan Holeček)
2010 Kantonský kmotr (režie Ivan Holeček)
2010 Klientka (režie Martin Těšitel)
2010 Kouzla pana Howarda (režie Martin Těšitel)
2010 Kung-fu bratři (režie Ivan Holeček)
2010 Kurýr 3 (režie Martin Těšitel)
2010 Legenda o upírech (režie Martin Těšitel)
2010 Maigret klade past (režie Ivana Slámová)
2010 Malá Dorritka (režie Karel Novák)
2010 Mé šťastné hvězdy (režie Martin Těšitel)
2010 Město zločinu (režie Martin Těšitel)
2010 Městský lovec
2010 Mučedníci (režie Martin Těšitel)
2010 Muži, co zírají na kozy (režie Martin Těšitel)
2010 Oči války (režie Martin Těšitel)
2010 Odvážná hyena 2 (režie Martin Těšitel)
2010 Ochrana státu (režie Martin Těšitel)
2010 Ochránce spravedlnosti (režie Martin Těšitel)
2010 Osudová láska Jany Eyrové (režie Martin Těšitel)
2010 Past na lásku (režie Martin Těšitel)
2010 Ponurý dům (režie Martin Těšitel)
2010 Ponyo z útesu nad mořem (režie Martin Těšitel)
2010 Poslední kondor (režie Martin Těšitel)
2010 Prapor purpurových srdcí (režie Karel Novák)
2010 Projekt A (režie Martin Těšitel)
2010 Red Force 4 (režie Martin Těšitel)
2010 Síla lásky (režie Martin Těšitel)
2010 Silný kalibr (režie Martin Těšitel)
2010 Slečna Emma (režie Martin Těšitel)
2010 Sluneční svit (režie Martin Těšitel)
2010 Srdce draka (režie Martin Těšitel)
2010 Super Mac (režie Martin Těšitel)
2010 Symptom Pandorum (režie Martin Těšitel)
2010 Šakal (režie Martin Těšitel)
2010 Šťastné hvězdy v akci (režie Martin Těšitel)
2010 Tenkrát v Číně
2010 Tenkrát v Číně 2
2010 Tenkrát v Číně 3
2010 Teorie chaosu (režie Martin Těšitel)
2010 Trosečníci vesmíru (režie Martin Těšitel)
2010 Unesená (režie Martin Těšitel)
2010 Vyfič! (režie Martin Těšitel)
2010 Vyznání Anny Elliotové (režie Martin Těšitel)
2010 Wrestler (režie Martin Těšitel)
2010 Železní andělé 3 (režie Martin Těšitel)
2010 Život nikdy nekončí (režie Martin Těšitel)
2009 2 blbouni v Paříži (režie Ivana Slámová)
2009 7 let po svatbě (režie Filip Jančík)
2009 Ach, ta šlechta (režie Ivana Slámová)
2009 Americký kickboxer (režie Jan Žáček)
2009 Amorův úlet (režie Jan Žáček)
2009 Bílé maso (režie Karel Novák)
2009 Blázni ze Saint-Tropez (režie Filip Jančík)
2009 Brána do pekel (režie Karel Novák)
2009 Brutální Nikita (režie Filip Jančík)
2009 Cesta Černého měsíce (režie Jan Žáček)
2009 Cesta domů (režie Vladimíra Wildová)
2009 Černý anděl (režie Karel Novák)
2009 Devítiocasá kočka (režie Jan Žáček)
2009 Dobře utajený kód
2009 Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu (režie Petr Švéda)
2009 Duchové Marsu (režie Martin Těšitel)
2009 Dvanáct (režie Jan Žáček)
2009 Ďáblova pouta (režie Karel Novák)
2009 Erik Viking (režie Karel Novák)
2009 Exploze (režie Karel Novák)
2009 Fantom opery (režie Jan Žáček)
2009 Formula 51 (režie Filip Jančík)
2009 Holky z naší školky (režie Jan Žáček)
2009 Chorus Line (režie Jan Žáček)
2009 Je nám osmnáct (režie Karel Novák)
2009 Jezdci Apokalypsy (režie Jan Žáček)
2009 Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (režie Filip Jančík)
2009 Kočičí oko (režie Jan Žáček)
2009 Kočovníci smrti (režie Martin Těšitel)
2009 Kód smrti (režie Martin Těšitel)
2009 Krevní msta (režie Jan Žáček)
2009 Kukuřičné děti (režie Filip Jančík)
2009 Kukuřičné děti 2 (režie Martin Těšitel)
2009 Kukuřičné děti III (režie Jan Žáček)
2009 Kung-fu krotitel duchů
2009 Kung-fu nářez (režie Karel Novák)
2009 Láska v bílém pekle (režie Ivana Slámová)
2009 Lucky Luke na Divokém západě (režie Jan Žáček)
2009 Magická hlubina (režie Karel Novák)
2009 Mami, já chci slona! (režie Karel Novák)
2009 Manželky a dcery (režie Ivana Slámová)
2009 Matador (režie Ivana Slámová)
2009 Mladý mistr (režie Karel Novák)
2009 Mrazivé peklo (režie Ivana Slámová)
2009 Můj nejmilejší bar (režie Karel Novák)
2009 Na hraně lásky (režie Martin Těšitel)
2009 Neznámá (režie Karel Novák)
2009 Náš vůdce (režie Jan Žáček)
2009 Nezlomná pouta (režie Jan Žáček)
2009 Noční hlídka (režie Jan Žáček)
2009 Nová Kniha džunglí (režie Jan Žáček)
2009 Odejít jako vrah (režie Jan Žáček)
2009 Osina v zadku (režie Karel Novák)
2009 Osudový mejdan (režie Karel Novák)
2009 Peklo v podzemí (režie Jan Žáček)
2009 Penelope (režie Jan Žáček)
2009 Po přečtení spalte (režie Martin Těšitel)
2009 Podzemka (režie Karel Novák)
2009 Pohrdání
2009 Pohřben na Sibiři (režie Jan Žáček)
2009 Pohyblivý terč (režie Jan Žáček)
2009 Poslední srážka (režie Jan Žáček)
2009 Prachy v trapu (režie Jan Žáček)
2009 Pravidlo č. 1 (režie Filip Jančík)
2009 Prosíme přetočte (režie Jan Žáček)
2009 Předpis 51 (režie Filip Jančík)
2009 Přepnout na život (režie Jan Žáček)
2009 Pták s křišťálovým peřím (režie Jan Žáček)
2009 Pýcha a předsudek (režie Ivana Slámová)
2009 Reportér v ringu (režie Jan Žáček)
2009 Rváči (režie Karel Novák)
2009 S Billem na rybách (režie Karel Novák)
2009 Saló aneb 120 dnů sodomy
2009 Saturn 3 (režie Jan Žáček)
2009 Sedm životů (režie Ivana Slámová)
2009 Sloužit Sáře (režie Jan Žáček)
2009 Smrtelná léčba (režie Jan Žáček)
2009 Smrtící lavina (režie Jan Žáček)
2009 Spirit (režie Jan Žáček)
2009 Šílenej biják (režie Jan Žáček)
2009 Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (režie Ivana Slámová)
2009 Zbouchni mě! (režie Jan Žáček)
2009 Šťastné hvězdy (režie Ivana Slámová)
2009 Tajemná cesta za pokladem (režie Filip Jančík)
2009 Tančit je lepší (režie Karel Novák)
2009 Takhle to děláme v Moskvě (režie Karel Novák)
2009 Transsibiřský expres (režie Karel Novák)
2009 Velké manévry
2009 Velký den slečny Pettigrewové (režie Jan Žáček)
2009 Veřejný nepřítel č. 1 (režie Ivana Slámová)
2009 Vítězové a hříšníci (režie Jan Žáček)
2009 Voják cti (režie Jan Žáček)
2009 Zasvěcení (režie Jan Žáček)
2009 Zatmění
2009 Zběsilá krev (režie Jan Žáček)
2009 Zločiny z vášně
2009 Zmije (režie Jan Žáček)
2009 Zvony smrti (režie Martin Těšitel)
2009 Zvuky temna (režie Martin Těšitel)
2009 Žij rychle! (režie Jan Žáček)
2008 Akční komando (režie Martin Janoušek)
2008 Aljoša Popovič a Tugarin Zmej (režie Vladimíra Wildová)
2008 Anakonda 4: Cesta krve (režie Martin Těšitel)
2008 Andělé a panny (režie Karel Novák)
2008 Až po vás (režie Filip Jančík)
2008 Boj (režie Karel Novák)
2008 Bratři z donucení (režie Jana Kovaříková)
2008 Co jsem komu udělala? (režie Ivana Slámová)
2008 Černá roucha (režie Ivana Slámová)
2008 Červený pás (režie Martin Těšitel)
2008 Čtyři minuty (režie Filip Jančík)
2008 Děti Anakondy (režie Petr Švéda)
2008 Diamantoví psi (režie Martin Janoušek)
2008 Dobryňa Nikitič a tříhlavý drak (režie Vladimíra Wildová)
2008 Domácí mazlíček (režie Ivana Slámová)
2008 Dům na špatné adrese (režie Jana Kovaříková)
2008 Duna (režie Karel Novák)
2008 Dva muži ve městě (režie Ivana Slámová)
2008 Dvě dívky v jednom pyžamu (režie Karel Novák)
2008 Ďáblova cesta (režie Petr Švéda)
2008 Ďáblové v oblacích (režie Filip Jančík)
2008 Fantastický mazel (režie Vladimíra Wildová)
2008 Hra smrti (režie Martin Janoušek)
2008 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (režie Libor Hruška)
2008 Chaos (režie Martin Těšitel)
2008 Já a moje příšera (režie Libor Hruška)
2008 Jak ukrást nevěstu (režie Ivana Slámová)
2008 Kaktus (režie Martin Těšitel)
2008 Karanténa (režie Libor Hruška)
2008 Kdo nastaví kůži (režie Ivana Slámová)
2008 Krvavá hranice (režie Jana Kovaříková)
2008 Květ mého tajemství (režie Ivana Slámová)
2008 Lisabonský příběh (režie Ivana Slámová)
2008 Maturitní ples (režie Ivana Slámová)
2008 Město ztracených dětí (režie Martin Těšitel)
2008 Mickybo a já (režie Martin Těšitel)
2008 Milenci ze severního pólu (režie Ivana Slámová)
2008 Modrý dým (režie Libor Hruška)
2008 Motel smrti 2 (režie Ivana Slámová)
2008 Mraky nad L.A. (režie Filip Jančík)
2008 Na Hromnice o den více (režie Vladimíra Wildová)
2008 Náhradník (režie Vladimíra Wildová)
2008 Nakaženi smrtí (režie Ivana Slámová)
2008 Nestanu se tvojí ženou (režie Ivana Slámová)
2008 Neuvěřitelný život rockera Coxe (režie Ivana Slámová)
2008 Ocelový meč (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Oko bere (režie Ivana Slámová)
2008 Ozvěny mrtvých: Návrat (režie Martin Těšitel)
2008 Pán draků (režie Jan Žáček)
2008 Paříži, miluji Tě (režie Filip Jančík)
2008 Pastýř (režie Libor Hruška)
2008 Pi (režie Libor Hruška)
2008 Píseň pro tebe (režie Filip Jančík)
2008 Podnájemník (režie Libor Hruška)
2008 Podvod (režie Jan Žáček)
2008 Portrét šílenství (režie Martin Těšitel)
2008 Poslední noc (režie Bohdan Tůma)
2008 Poslední vyvolený (režie Milan Janoušek)
2008 Povídka o policajtovi (režie Martin Těšitel)
2008 Rachel se vdává (režie Jana Kovaříková)
2008 Rande na jednu noc (režie Jana Kovaříková)
2008 Resident Evil: Rozklad (režie Libor Hruška)
2008 Rudý písek (režie Ivana Slámová)
2008 Screamers: Hon na člověka (režie Ivana Slámová)
2008 Sloní muž (režie Ivana Slámová)
2008 Střepina (režie Karel Novák)
2008 Svůdné zombie (režie Martin Těšitel)
2008 Tajná dohoda (režie Vladimíra Wildová)
2008 Takeshis' (režie Ivana Slámová)
2008 Tichý nepřítel (režie Ivana Slámová)
2008 Travička zelená (režie Ivana Slámová)
2008 Úhel pohledu (režie Libor Hruška)
2008 Útok na ponorku (režie Ivana Slámová)
2008 Vdova (režie Martin Těšitel)
2008 Velký šéf (režie Martin Janoušek)
2008 Velký vezír (režie Ivana Slámová)
2008 Vůně dámy v černém (režie Vladimíra Wildová)
2008 Za hranicí strachu (režie Martin Těšitel)
2008 Zločinec (režie Ivana Slámová)
2008 Zohan: Krycí jméno Kadeřník (režie Vladimíra Wildová)
2008 Žáby k zulíbání (režie Martin Těšitel)
2007 Bláznivej tábor (režie Ivana Slámová)
2007 Blízká setkání třetího druhu (režie Vladimíra Wildová)
2007 Cabiriiny noci (režie Martin Kolár)
2007 Démon pomsty: Krvavá lázeň (režie Libor Hruška)
2007 DOA: Na život a na smrt (režie Vladimíra Wildová)
2007 Evropa (režie Vladimíra Wildová)
2007 Farinelli (režie Vladimíra Wildová)
2007 Fast Food Nation (režie Bohdan Tůma)
2007 Fido (režie Martin Těšitel)
2007 Gabriel - Anděl pomsty (režie Vladimíra Wildová)
2007 Gangsteři z Miami (režie Libor Hruška)
2007 Ghost Rider (režie Vladimíra Wildová)
2007 Herci (režie Filip Jančík)
2007 Hostel II (režie Libor Hruška)
2007 Jak moc mě miluješ? (režie Filip Jančík)
2007 Jezero 2 (režie Ivana Slámová)
2007 Katakomby (režie Martin Těšitel)
2007 Klikař Charlie (režie Libor Hruška)
2007 Kráčející skála 3: Spravedlnost (režie Libor Hruška)
2007 Krev jako čokoláda (režie Martin Těšitel)
2007 Krvavá pomsta (režie Ivana Slámová)
2007 Láska krvácí (režie Ivana Slámová)
2007 Láska podle předlohy (režie Vladimíra Wildová)
2007 Ledová ňadra (režie Vladimíra Wildová)
2007 Létající zabiják (režie Vladimíra Wildová)
2007 Miluji tě k sežrání (režie Vladimíra Wildová)
2007 Modlitba za mrtvé (režie Libor Hruška)
2007 Motel smrti (režie Ivana Slámová)
2007 Muž bez stínu (režie Martin Těšitel)
2007 Neznámý svůdce (režie Vladimíra Wildová)
2007 Pád anděla (režie Ivana Slámová)
2007 Paprika (režie Vladimíra Wildová)
2007 Příběh Alvina Straighta (režie Filip Jančík)
2007 Resident Evil: Zánik (režie Vladimíra Wildová)
2007 Sladká Montana (režie Libor Hruška)
2007 Smrtící zbraň (režie Ivana Slámová)
2007 Střelec v ohrožení (režie Martin Těšitel)
2007 Superbad (režie Martin Těšitel)
2007 Šťastné a Veselé (režie Miloš Sommer)
2007 Štěstí na dosah (režie Martin Těšitel)
2007 Tajemství oceánu
2007 Tygr a drak (režie Vladimíra Wildová)
2007 Už jsme doma? (režie Vladimíra Wildová)
2007 Vlna zločinu (režie Filip Jančík)
2007 Volání o pomoc (režie Ivana Slámová)
2007 Zabij, nebo budeš zabit (režie Libor Hruška)
2007 Zákon ulice (režie Vladimíra Wildová)
2007 Závan smrti (režie Ivana Slámová)
2007 Život jde dál (režie Vladimíra Wildová)
2006 Bílá hraběnka (režie Ivana Slámová)
2006 Capote (režie Jana Kovaříková)
2006 Casino Royale (režie Vladimíra Wildová)
2006 Černý úsvit (režie Vladimíra Wildová)
2006 Detonator (režie Martin Těšitel)
2006 Deuce Bigalow: Evropský gigolo (režie Jana Kovaříková)
2006 Dlouhý víkend (režie Jana Kovaříková)
2006 Dům tisíce mrtvol (režie Filip Jančík)
2006 Elita armády (režie Ivana Slámová)
2006 Finty Dicka a Jane (režie Miroslav Saic)
2006 Gejša (režie Vladimíra Wildová)
2006 Hellraiser: Návrat mrtvých (režie Filip Jančík)
2006 Hlava nehlava (režie Vladimíra Wildová)
2006 Hledejte Anthonyho (režie Filip Jančík)
2006 Hrozba smrti 2 (režie Ivana Slámová)
2006 Klik - život na dálkové ovládání (režie Filip Jančík)
2006 Kráčející skála 2: Odplata (režie Ivana Slámová)
2006 Lesy (režie Miroslav Saic)
2006 Marie Antoinetta (režie Vladimíra Wildová)
2006 Mechanik (režie Filip Jančík)
2006 Pidihajzlík (režie Libor Hruška)
2006 Podsvětí (režie Libor Hruška)
2006 Populace 436 (režie Miroslav Saic)
2006 Poslední výsadek (režie Martin Těšitel)
2006 Producenti (režie Vladimíra Wildová)
2006 Prolomená stezka (režie Filip Jančík)
2006 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (režie Miroslav Saic)
2006 Sépie a velryba (režie Miroslav Saic)
2006 Síla úderu (režie Libor Hruška)
2006 Síly temna (režie Ivana Slámová)
2006 Tunel smrti (režie Bohdan Tůma)
2006 Tvoje, moje a naše (režie Miroslav Saic)
2006 Umění musí bolet (režie Miroslav Saic)
2006 Všichni královi muži (režie Jana Kovaříková)
2006 Vyvrženci pekla (režie Filip Jančík)
2006 Vzepřít se obrům (režie Libor Hruška)
2006 Zabiji Nixona (režie Filip Jančík)
2006 Zástupce velitele (režie Miroslav Saic)
2006 Zbožňuju prachy! (režie Martin Těšitel)
2005 7 vteřin (režie Jana Kovaříková)
2005 8MM 2 (režie Ivana Slámová)
2005 Agentky D.E.B.S. (režie Karolína Průšová)
2005 Bílý drak (režie Karolína Průšová)
2005 Cesta ke zlu (režie Vladimíra Wildová)
2005 Crash (režie Jana Kovaříková)
2005 Černý úsvit (režie Vladimíra Wildová)
2005 Deset minut života (režie Jana Kovaříková)
2005 Destrukce systému (režie Ivana Slámová)
2005 Hitch: Lék pro moderního muže (režie Vladimíra Wildová)
2005 Hněv duší (režie Karolína Průšová)
2005 Jeskyně (režie Petr Švéda)
2005 Jízda na střele (režie Jana Kovaříková)
2005 Klíč k vraždě (režie Ivana Slámová)
2005 Království prstenu (režie Karolína Průšová)
2005 Ledové ostří 2 (režie Vladimíra Wildová)
2005 Legenda o Zorrovi (režie Bohdan Tůma)
2005 Legendy z Dogtownu (režie Karolína Průšová)
2005 London (režie Petr Švéda)
2005 Lovci myšlenek (režie Jana Kovaříková)
2005 Malá černá skříňka (režie Jana Kovaříková)
2005 Man Thing (režie Karolína Průšová)
2005 Maska zrcadla (režie Jana Kovaříková)
2005 Mlha (režie Jana Kovaříková)
2005 Moje krásná čarodějka (režie Jana Kovaříková)
2005 Na dotek (režie Vladimíra Wildová)
2005 Nebezpečné hry 3 (režie Jana Kovaříková)
2005 Pán domu (režie Ivana Slámová)
2005 Po krk v extázi (režie Jana Kovaříková)
2005 Pouta války (režie Vladimíra Wildová)
2005 Spolubydlící 2 (režie Petr Švéda)
2005 Syndikát smrti (režie Jana Kovaříková)
2005 Španglicky snadno a rychle (režie Jana Kovaříková)
2005 Trestná lavice (režie Jana Kovaříková)
2005 Tři (režie Miroslav Saic)
2005 Už tam jsme? (režie Jana Kovaříková)
2005 V moci ďábla (režie Karolína Průšová)
2005 Vánoce naruby (režie Vladimíra Wildová)
2005 Vražda na Presidiu (režie Ivana Slámová)
2005 xXx: Nová dimenze (režie Jana Kovaříková)
2005 Země krvavého slunce (režie Ivana Slámová)
2005 Zpátky do školy (režie Filip Jančík)
2005 Zúčtování (režie Jana Kovaříková)
2004 Bratrstvo ticha (režie Jana Kovaříková)
2004 Dívka s perlou (režie Karolína Průšová)
2004 Divoká posedlost (režie Jana Kovaříková)
2004 Férovej zloděj (režie Karolína Průšová)
2004 Flanderský pes (režie Jana Kovaříková)
2004 Generál Eisenhower: Velitel invaze (režie Ivana Slámová)
2004 Gothika (režie Karolína Průšová)
2004 Hellboy (režie Karolína Průšová)
2004 Jeepers Creepers 2 (režie Jana Kovaříková)
2004 Kat (režie Jana Kovaříková)
2004 Láska a . (režie Jana Kovaříková)
2004 Láska s rizikem (režie Ivana Slámová)
2004 Lidi, co znám (režie Vladimíra Wildová)
2004 Návnada (režie Jana Kovaříková)
2004 Někdo to rád blond (režie Vladimíra Wildová)
2004 Osudový dotek (režie Vladimíra Wildová)
2004 Piková trojka (režie Jana Kovaříková)
2004 Podezření nula (režie Jana Kovaříková)
2004 Predátor z hlubin (režie Karolína Průšová)
2004 Promlčení (režie Vladimíra Wildová)
2004 Přes noc třicítkou (režie Vladimíra Wildová)
2004 Přežili jsme Ardeny (režie Jana Kovaříková)
2004 Rudá voda (režie Karolína Průšová)
2004 Serpico (režie Vladimíra Wildová)
2004 Schindlerův seznam (režie Filip Jančík)
2004 Smolař (režie Jana Kovaříková)
2004 Tajemné okno (Vladimíra Wildová)
2004 Úsměv Mony Lisy (Vladimíra Wildová)
2004 Velká ryba (režie Karolína Průšová)
2004 Vítejte v džungli (režie Jana Kovaříková)
2004 Vražda v Greenwich (režie Jana Kovaříková)
2004 Závist (režie Vladimíra Wildová)
2004 Zrůda (režie Jana Kovaříková)
2004 Ztracené (režie Jana Kovaříková)
2004 Život podle Lelanda (režie Vladimíra Wildová)
2003 13 duchů (režie Jana Kovaříková)
2003 Agent Cody Banks (režie Petr Švéda)
2003 Anatomie 2 (režie Karolína Průšová)
2003 Auto Focus - Muži uprostřed svého kruhu (režie Ivana Slámová)
2003 Boj v temnotách (režie Karolína Průšová)
2003 Cizinec (režie Daniela Zachariášová)
2003 Detektivové z Hollywoodu (režie Vladimíra Wildová)
2003 Hranice šílenství (režie Karolína Průšová)
2003 Charlieho andílci: Na plný pecky (režie Jana Kovaříková)
2003 Identita (režie Karolína Průšová)
2003 Igby (režie Jana Kovaříková)
2003 Invaze smrtícího hmyzu (režie Daniela Zachariášová)
2003 Job (režie Vladimíra Wildová)
2003 Jsem agent (režie Daniela Zachariášová)
2003 Krásná pokojská (režie Vladimíra Wildová)
2003 Kurs sebeovládání (režie Jana Kovaříková)
2003 Lovec vetřelců (režie Jana Kovaříková)
2003 Mafiánky (režie Jana Kovaříková)
2003 Medailon (režie Jana Kovaříková)
2003 Mizerové 2 (režie Karolína Průšová)
2003 Mr. Deeds - Náhodný milionář (režie Jana Kovaříková)
2003 Mrtvá hlídka (režie Ivana Slámová)
2003 Muž z Elysejských polí (režie Vladimíra Wildová)
2003 Mužská záležitost (režie Daniela Zachariášová)
2003 Na pokraji smrti (režie Karolína Průšová)
2003 Nebezpečné hry 2 (režie Jana Kovaříková)
2003 Neprůstřelný mnich (režie Ivana Slámová)
2003 Nicholas Nickleby (režie Vladimíra Wildová)
2003 Noční letec (režie Jana Kovaříková)
2003 Opilí láskou (režie Jana Kovaříková)
2003 Osud světa (režie Vladimíra Wildová)
2003 Policajti na baterky (režie Jana Kovaříková)
2003 Pollock (režie Karolína Průšová)
2003 Poslání (režie Karolína Průšová)
2003 Rabbit-Proof Fence (režie Vladimíra Wildová)
2003 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (režie Karolína Průšová)
2003 Slzy slunce (režie Vladimíra Wildová)
2003 Smrtící andílci (režie Jana Kovaříková)
2003 Strážce tajemství (režie Daniela Zachariášová)
2003 Štvanec (režie Jana Kovaříková)
2003 Téměř dokonalý zločin (režie Karolína Průšová)
2003 Terminátor 3: Vzpoura strojů (režie Karolína Průšová)
2003 Trosečníci (režie Jana Kovaříková)
2003 Uctívači temnot (režie Jana Kovaříková)
2003 Z nuly hrdinou (režie Jana Kovaříková)
2003 Zelené peklo (režie Karolína Průšová)
2003 Zločin pátera Amara (režie Jana Kovaříková)
2003 Zúčtování s minulostí (režie Vladimíra Wildová)
2003 Život Briana (režie Vladimíra Wildová)
2003 Život Davida Galea (režie Vladimíra Wildová)
2002 Aféra s náhrdelníkem (režie Daniela Zachariášová)
2002 Agent z Panamy (režie Jana Kovaříková)
2002 Blízko smrti (režie Jana Kovaříková)
2002 Bulšit (režie Karolína Průšová)
2002 Cizinec na útěku (režie Jana Kovaříková)
2002 Černý jestřáb sestřelen (režie Karolína Průšová)
2002 Dálnice 60 (režie Karolína Průšová)
2002 Dost (režie Daniela Zachariášová)
2002 Duchové Marsu (režie Daniela Zachariášová)
2002 Duna (režie Karolína Průšová)
2002 Final Fantasy: Esence života (režie Karolína Průšová)
2002 Insomnie (režie Jana Kovaříková)
2002 Jedinečný (režie Daniela Zachariášová)
2002 Kluci v mém životě (režie Karolína Průšová)
2002 Legenda o Červeném draku (režie Karolína Průšová)
2002 Lhostejnost (režie Vladimíra Wildová)
2002 Malý svědek (režie Jana Kovaříková)
2002 Memento (režie Jana Kovaříková)
2002 Monty Python a Svatý Grál (režie Vladimíra Wildová)
2002 Mrazivá zvrhlost (režie Karolína Průšová)
2002 Muži v černém 2 (režie Karolína Průšová)
2002 Novocaine (režie Daniela Zachariášová)
2002 Panika (režie Jana Kovaříková)
2002 Pekelná ženská (režie Jana Kovaříková)
2002 Proroctví z temnot (režie Daniela Zachariášová)
2002 Prostě sexy (režie Karolína Průšová)
2002 Příběh rytíře (režie Karolína Průšová)
2002 Requiem za sen (režie Daniela Zachariášová)
2002 Skleněný dům (režie Daniela Zachariášová)
2002 Spider-Man (režie Vladimíra Wildová)
2002 Špinavej Joe (režie Karolína Průšová)
2002 Špinavý prachy (režie Daniela Zachariášová)
2002 Švédská trojka: Neuspokojení (režie Jana Kovaříková)
2002 Úkryt (režie Jana Kovaříková)
2002 Tichá zuřivost (režie Petr Švéda)
2002 V zajetí mlhy (režie Petr Švéda)
2002 Valium, Prozac a Extáze (režie Daniela Zachariášová)
2002 Ve válečném konfliktu (režie Karolína Průšová)
2002 Vražda v čínské čtvrti (režie Karolína Průšová)
2002 xXx (režie Jana Kovaříková)
2002 Zeptejte se Cindy (režie Karolína Průšová)
2002 Zlatíčka pro každého (režie Jana Kovaříková)
2002 Zvíře (režie Jana Kovaříková)
2001 6. den (režie Daniela Zachariášová)
2001 Akce Pelikán (režie Jana Kovaříková)
2001 Americké psycho (režie Jana Kovaříková)
2001 Anatomie (režie Karolína Průšová)
2001 Angličan (režie Jana Kovaříková)
2001 Bouchači a bouchačky (režie Daniela Zachariášová)
2001 Devátá brána (režie Vladimíra Wildová)
2001 Do poslední kapky krve (režie Daniela Zachariášová)
2001 Evoluce (režie Karolína Průšová)
2001 Hannibal (režie Karolína Průšová)
2001 Hladová noc (režie Daniela Zachariášová)
2001 Charlieho andílci (režie Jana Kovaříková)
2001 Jízda s ďáblem (režie Karolína Průšová, Jana Kovaříková)
2001 Kdyby zdi mohly mluvit 2 (režie Vladimíra Wildová)
2001 Krása divokých koní (režie Jana Kovaříková)
2001 Křupan (režie Karolína Průšová)
2001 Lebky (režie Daniela Zachariášová)
2001 Legenda o slavném návratu (režie Vladimíra Wildová)
2001 Muž bez stínu (režie Daniela Zachariášová)
2001 Na pokraji slávy (režie Jana Kovaříková)
2001 Nejlepší gangster (režie Jana Kovaříková)
2001 Nejlepší obchodníci (režie Vladimíra Wildová)
2001 Nevěř nikomu! (režie Jana Kovaříková)
2001 Nikdy nekončící půlnoc (režie Daniela Zachariášová)
2001 Ozvěny mrtvých (režie Miloš Sommer)
2001 Parádní jízda (režie Jana Kovaříková
2001 Patriot (režie Vladimíra Wildová)
2001 Po čem ženy touží (režie Vladimíra Wildová)
2001 Podezření (režie Vladimíra Wildová)
2001 Podfu(c)k (režie Daniela Zachariášová)
2001 Podzim v New Yorku (režie Jana Kovaříková)
2001 Ponorka U-571 (režie Karolína Průšová)
2001 Sestřička Betty (režie Karolína Průšová)
2001 Stíny mrtvých (režie Jana Kovaříková)
2001 Supersvůdníci (režie Jana Kovaříková)
2001 Tajemství (režie Karolína Průšová)
2001 Temná legenda 2 (režie Karolína Průšová, Jana Kovaříková)
2001 Tygr a drak (režie Vladimíra Wildová)
2001 Únosci (režie Daniela Zachariášová)
2001 Ve spárech Yakuzy (režie Jana Kovaříková)
2001 Velmi nebezpečné známosti 2 (režie Karolína Průšová)
2001 Vertical Limit (režie Karolína Průšová)
2001 Začalo to jedné žhavé noci (režie Miloš Sommer)
2001 Záhada Blair Witch 2 (režie Jana Kovaříková)
2001 Zlatokopové na divoké řece (režie Vladimíra Wildová)
2000 28 dní (režie Vladimíra Wildová)
2000 Andrew - člen naší rodiny (režie Jana Kovaříková)
2000 Bláznivá runway (režie Karolína Průšová)
2000 Černá a bílá (režie Karolína Průšová)
2000 Ďábelská hra (režie Jana Kovaříková)
2000 Erin Brockovich (režie Karolína Průšová)
2000 eXistenZ (režie Daniela Zachariášová)
2000 Generál (režie Vladimíra Wildová)
2000 Gloria (režie Jana Kovaříková)
2000 Go (režie Karolína Průšová)
2000 Heavy Metal 2000 (režie Jana Kovaříková)
2000 Hranice lásky (režie Daniela Zachariášová)
2000 Instinkt lovce (režie Daniela Zachariášová)
2000 Jakub lhář (režie Alice Hurychová)
2000 Johanka z Arku (režie Karolína Průšová)
2000 Léto v Alabamě (režie Alice Hurychová)
2000 Malí géniové (režie Alice Hurychová)
2000 Mickovy modré oči (režie Jana Kovaříková)
2000 Miluj bližního svého (režie Alice Hurychová)
2000 Modrý blesk (režie Alice Hurychová)
2000 Múza (režie Alice Hurychová)
2000 Náhodné setkání (režie Jana Kovaříková)
2000 Narušení (režie Karolína Průšová)
2000 Nebezpečný vlak (režie Daniela Zachariášová)
2000 Prci, prci, prcičky (režie Alice Hurychová)
2000 Ruka zabiják (režie Alice Hurychová)
2000 Samotáři v New Yorku (režie Daniela Zachariášová)
2000 Sběratel kostí (režie Jana Kovaříková)
2000 Sexuální praktiky pozemšťanů (režie Daniela Zachariášová)
2000 Snila jsem o Africe (režie Vladimíra Wildová)
2000 Tanec s vášní (režie Daniela Zachariášová)
2000 Třinácté patro (režie Karolína Průšová)
2000 Univerzální voják: Zpět v akci (režie Alice Hurychová)
2000 V kůži Johna Malkoviche (režie Jana Kovaříková)
2000 Věznice Fortress (režie Daniela Zachariášová)
2000 Z jaké jsi planety? (režie Daniela Zachariášová)
2000 Záhada Blair Witch (režie Jana Kovaříková)
2000 Zavěste, prosím (režie Vladimíra Wildová)
2000 Zelená míle (režie Vladimíra Wildová)
2000 Ztraceni v moři (režie Karolína Průšová)
1999 8 MM (režie Karolína Průšová)
1999 Bídníci (režie Karolína Průšová)
1999 Big Hit (režie Daniela Zachariášová)
1999 Candyman (režie Daniela Zachariášová)
1999 Dražší než rubíny (režie Karolína Průšová)
1999 Druhá nebo první (režie Daniela Zachariášová)
1999 Future Sport (režie Daniela Zachariášová)
1999 Hledám Amy (režie Daniela Zachariášová)
1999 Hlídač mrtvých (režie Alice Hurychová)
1999 Jackie Brownová (režie Vladimíra Wildová)
1999 Křídla vášně (režie Daniela Zachariášová)
1999 Měsíc u jezera (režie Daniela Zachariášová)
1999 Montana (režie Alice Hurychová)
1999 Mstitel beze jména (režie Daniela Zachariášová)
1999 Na dno vášně (režie Daniela Zachariášová)
1999 Nadaný žák (režie Vladimíra Wildová)
1999 Nebeská stvoření (režie Jana Kovaříková)
1999 Nebezpečné hry (režie Daniela Zachariášová)
1999 Nevěsta Chuckyho (režie Karolína Průšová)
1999 Noc bláznů (režie Daniela Zachariášová)
1999 Osudová sázka (režie Daniela Zachariášová)
1999 Podezřelé chování (režie Alice Hurychová)
1999 Poloviční šance (režie Vladimíra Wildová)
1999 Sametová extáze (režie Alice Hurychová)
1999 Sbal prachy a vypadni (režie Alice Hurychová)
1999 Smrtící zóna (režie Daniela Zachariášová)
1999 Still Crazy - Pořád naplno (režie Karolína Průšová)
1999 Tajemství loňského léta 2: Rok poté (režie Karolína Průšová)
1999 Taxi (režie Karolína Průšová)
1999 Temná legenda (režie Daniela Zachariášová)
1999 Upíři (režie Karolína Průšová)
1999 Vášnivý tanec (režie Daniela Zachariášová)
1999 Velmi nebezpečné známosti (režie Karolína Průšová)
1998 Americký vlkodlak v Paříži (režie Daniela Zachariášová)
1998 Cooganův trik (režie Karolína Průšová)
1998 Čtyři pokoje (režie Daniela Zachariášová)
1998 Dlouhá jízda (režie Karolína Průšová)
1998 Do naha! (režie Alice Hurychová)
1998 Feťačka (režie Alice Hurychová)
1998 Gattaca (režie Alice Hurychová)
1998 Grázlové (režie Karolína Průšová)
1998 Hon na Šakala (režie Karolína Průšová)
1998 Krevní pouto (režie Alice Hurychová)
1998 Láska a jiné katastrofy (režie Daniela Zachariášová)
1998 Lepší už to nebude (režie Vladimíra Wildová)
1998 Linie násilí (režie Alice Hurychová)
1998 Lost Highway (režie Alice Hurychová)
1998 Marvinův pokoj (režie Alice Hurychová)
1998 Masakr v Texasu (režie Karolína Průšová)
1998 Není cesty zpět (režie Alice Hurychová)
1998 Ničitel (režie Karolína Průšová)
1998 Od ucha k uchu (režie Daniela Zachariášová)
1998 Osmnáctý anděl (režie Daniela Zachariášová)
1998 Otisky prstů (režie Karolína Průšová)
1998 Past (režie Karolína Průšová)
1998 Perfektní záskok (režie Daniela Zachariášová)
1998 Poslední smích (režie Daniela Zachariášová)
1998 Pravda a lež (režie Daniela Zachariášová)
1998 Robinson Crusoe (režie Daniela Zachariášová)
1998 Slappy a Smraďoši (režie Karolína Průšová)
1998 Soukromé neřesti (režie Karolína Průšová)
1998 Střelci na útěku (režie Karolína Průšová)
1998 Tajemství loňského léto (režie Daniela Zachariášová)
1998 Tajnosti & lži (režie Alice Hurychová)
1998 U-Turn (režie Alice Hurychová)
1998 Všichni říkají: Miluji tě (režie Karolína Průšová)
1998 Vyděrači (režie Alice Hurychová)
1998 Weird Science (režie Vladimíra Wildová)
1998 Zbraň davového šílenství (režie Daniela Zachariášová)
1998 Země policajtů (režie Daniela Zachariášová)
1998 Žabáková dobrodružství (režie Alice Hurychová)
1997 8 miliónů způsobů jak zemřít (režie Karolína Průšová)
1997 Anglický pacient (režie Vladimíra Wildová)
1997 Bermudský trojúhelník (režie Daniela Zachariášová)
1997 Bourák (režie Karolína Průšová)
1997 Co dělat v Denveru, když člověk nežije (režie Vladimíra Wildová)
1997 Čas smyslnosti (režie Vladimíra Wildová)
1997 Domácí vězení (režie Vladimíra Wildová)
1997 Drsný a drsnější (režie Alice Hurychová)
1997 Druhá šance (režie Karolína Průšová)
1997 Emma (režie Alice Hurychová)
1997 Flirtování s katastrofou (režie Karolína Průšová)
1997 Gambler (režie Vladimíra Wildová)
1997 Halloween - Prokletí Michaela Myerse (režie Vladimíra Wildová)
1997 Hodinář od sv. Pavla [dabing Nova] (režie Vladimíra Wildová)
1997 Hotel Ritz (režie Vladimíra Wildová)
1997 Jed (režie Karolína Průšová)
1997 Kingpin (režie Karolína Průšová)
1997 Krvavá romance (režie Alice Hurychová)
1997 Křižovatka smrti (režie Alice Hurychová)
1997 Kvílení vlkodlaků (režie Karolína Průšová)
1997 Lháři (režie Daniela Zachariášová)
1997 Mafián (režie Karolína Průšová
1997 Malé dohazovačky (režie Karolína Průšová
1997 Na útěku (režie Alice Hurychová)
1997 Nezvaný host (režie Karolína Průšová
1997 Od soumraku do úsvitu (režie Karolína Průšová)
1997 Panu učiteli s láskou 2 (režie Alice Hurychová)
1997 Povolání: kaskadér (režie Vladimíra Wildová)
1997 Pret-A-Porter (režie Vladimíra Wildová)
1997 Proč kočka není pes? (režie Karolína Průšová)
1997 Rachot v Bronxu (režie Alice Hurychová)
1997 Rande (režie Daniela Zachariášová)
1997 Rapsodie v Miami (režie Vladimíra Wildová)
1997 Rasputin (režie Vladimíra Wildová)
1997 Rudá krev (režie Daniela Zachariášová)
1997 Sluneční šíp (režie Daniela Zachariášová)
1997 Smoke (režie Karolína Průšová)
1997 Tajemství pod vodou (režie Daniela Zachariášová)
1997 To je náš hit! (režie Vladimíra Wildová)
1997 Tři přání (režie Karolína Průšová)
1997 Turbulence (režie Karolína Průšová)
1997 Večernice (režie Vladimíra Wildová)
1997 Víkend (režie Karolína Průšová)
1997 Vrána: Město andělů (režie Daniela Zachariášová)
1997 Vřískot (režie Karolína Průšová)
1997 Výstřely na Broadwayi (režie Vladimíra Wildová)
1997 Vzala jsem si mrtvého muže (režie Vladimíra Wildová)
1997 Ztraceni navěky (režie Karolína Průšová)
1996 Blázni a poloblázni (režie Karolína Průšová)
1996 Čínský měsíc (režie Daniela Zachariášová)
1996 Kukuřičné děti: Krvavá sklizeň (režie Karolína Průšová)
1996 Mladí muži za pultem (režie Karolína Průšová)
1996 Mocná Afrodité (režie Vladimíra Wildová)
1996 Nevyhrožuj (režie Vladimíra Wildová)
1996 Oscar (režie Vladimíra Wildová)
1996 Poetic Justice (režie Daniela Zachariášová)
1996 Prachy (režie Vladimíra Wildová)
Sen
 
Příspěvky: 9428
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod Sen » 09 kvě 2009 15:23

Na stránkách studia je uveden rok 1999. Současně se tam ale chlubí Cenou Františka Filipovského za dabing pro Lepší už to nebude, který vznikl již roku 1998. Proto jsem výše zahrnul i dabingy vyrobené dříve, na kterých pracovali lidé spojení s tímto studiem.
Sen
 
Příspěvky: 9428
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod James55 » 09 kvě 2009 18:46

V Soundwave se proměnilo "ABZ divize Bontonfilms"?
Uživatelský avatar
James55
 
Příspěvky: 3949
Registrován: 22 bře 2008 13:22

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod Sen » 09 kvě 2009 19:34

Těžko říct, možná se tak jmenují od začátku a pouze ten název z nějakého důvodu v dabinzích vyrobených pro Bonton neuváděli (to ostatně platí stále - např. Travička zelená z roku 2008). Název Soundwave používají pouze, pracují-li pro jiné distributory (např. Herci z roku 2007).
Sen
 
Příspěvky: 9428
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod -Q- » 09 kvě 2009 19:37

sem myslel že ABZ jsou Ateléry Bonton Zlín http://www.ateliery.cz/web/
nové dabingy vznikají, abychom pochopili krásu dabingů původních a vážili si jí
Uživatelský avatar
-Q-
 
Příspěvky: 656
Registrován: 30 čer 2008 19:31

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod Sen » 09 kvě 2009 19:42

To ano. U některých dabingů byl dokonce řečen celý název Ateliéry Bonton Zlín. Vždy jsem si říkal, co v těch titulcích dělá Zlín, když jde o pražské dabingy. Možná studio patří Bontonu a jenom formálně náleží do divize ABZ.
Sen
 
Příspěvky: 9428
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod palg » 02 led 2011 06:31

James55 píše:V Soundwave se proměnilo "ABZ divize Bontonfilms"?

a nemají nic společného s Ateliéry Bonton, Zlín?
Uživatelský avatar
palg
Správce ukázek
 
Příspěvky: 5205
Registrován: 06 led 2009 00:21
Bydliště: Senica

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod Olda808 » 08 kvě 2013 22:59

2008 Máj (režie Zdeněk Štěpán)
Olda808
 
Příspěvky: 1209
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Studio Soundwave

Příspěvekod Sagres » 21 srp 2013 21:59

2000 Věznice Fortress 2 (režie: Daniela Zachariášová)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
 
Příspěvky: 4134
Registrován: 31 pro 2010 12:07
Bydliště: Holoubkov


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály