Studio Budíkov

Studio Budíkov

Příspěvekod Sen » 06 čer 2009 13:23

Začátek dabingové tvorby: 1993
Web: http://www.studiobudikov.cz/

Dabing:
2017 Bitva o Sevastopol (režie Helena Dytrtová)
2017 Královna pouště (režie Helena Dytrtová)
2017 Letíme (režie Veronika Veselá)
2017 Milovník po přechodu (režie Veronika Veselá)
2017 Případ Sloane (režie Helena Dytrtová)
2017 Smrtihlav (režie Helena Dytrtová)
2017 Tarzan - Král džungle (režie Veronika Veselá)
2017 The Circle (režie Veronika Veselá)
2016 Bod zlomu (režie Helena Dytrtová)
2016 Boj o Hedvábnou stezku (režie Helena Dytrtová)
2016 Drahoušek k zakousnutí (režie Helena Dytrtová)
2016 Everly (režie Helena Dytrtová)
2016 Hardcore Henry (režie Helena Dytrtová & Pavlína Dytrtová)
2016 Já, pomsta (režie Helena Dytrtová)
2016 Ledová archa (režie Martin Těšitel)
2016 Love & Mercy (režie Helena Dytrtová)
2016 MI-5: Vyšší dobro (režie Helena Dytrtová)
2016 Pád Londýna (režie Helena Dytrtová)
2016 Padesát odstínů černé (režie Helena Dytrtová)
2016 Poslední lovec čarodějnic (režie Helena Dytrtová)
2016 Poslední přežije (režie Martin Těšitel)
2016 Švadlena (režie Helena Dytrtová)
2016 Tah pěšcem (režie Martin Těšitel)
2016 Tajemství jejich očí (režie Helena Dytrtová)
2016 Únos Freddy Heinekena (režie Martin Těšitel)
2016 Zbrusu Nový zákon (režie Helena Dytrtová)
2015 Bahno z Mississippi (režie Veronika Veselá)
2015 Bronson (režie Martin Těšitel)
2015 Bullet (režie Martin Těšitel)
2015 Cesta naděje (režie Veronika Veselá)
2015 Co s láskou (režie Veronika Veselá)
2015 Druhá míza (režie Jan Veselý)
2015 Díky za ty dary (režie Veronika Veselá)
2015 Dítě číslo 44 (režie Veronika Veselá)
2015 Divoká stvoření jižních krajin (režie Martin Těšitel)
2015 Divoké historky (režie Eduard Jenický)
2015 E.A. Poe: Podivný experiment (režie Veronika Veselá)
2015 Fracek (režie Martin Těšitel)
2015 Grázlové z vidlákova (režie Martin Těšitel)
2015 Greenberg (režie Martin Těšitel)
2015 Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (režie Veronika Veselá)
2015 Jack se chystá vyplout (režie Martin Těšitel)
2015 Jak vyloupit spermabanku (režie Martin Těšitel)
2015 Jessabelle: V tváři démona (režie Veronika Veselá)
2015 John Wick (režie Veronika Veselá)
2015 Králova zahradnice (režie Veronika Veselá)
2015 Láska na kari (režie Martin Těšitel)
2015 Loft (režie Jan Veselý)
2015 Mistr (režie Martin Těšitel)
2015 Mortdecai: Grandiózní případ (režie Veronika Veselá)
2015 Muž na odstřel (režie Veronika Veselá)
2015 November Man (režie Martin Těšitel)
2015 Past na žraloka 2 (režie Veronika Veselá)
2015 Pěna dní (režie Veronika Veselá)
2015 Prorok (režie Martin Těšitel)
2015 S láskou, Rosie (režie Eduard Jenický)
2015 Sabotáž (režie Veronika Veselá)
2015 Sejmi prezidenta (režie Jan Veselý)
2015 Vzkříšení démona (režie Veronika Veselá)
2014 (Ne)zadaní (režie Martin Těšitel)
2014 12 let v řetězech (režie Martin Těšitel)
2014 Blízko od sebe (režie Veronika Veselá)
2014 Co čas nezahojil (režie Martin Těšitel)
2014 Divergence (režie Veronika Veselá)
2014 Dobrodružství Hucka Finna (režie Martin Těšitel)
2014 Don Jon (režie Veronika Veselá)
2014 Dřív než půjdu spát (režie Martin Těšitel)
2014 Enderova hra (režie Veronika Veselá)
2014 Expendables: Postradatelní 3 (režie Veronika Veselá)
2014 Frajeři ve Vegas (režie Veronika Veselá)
2014 Grace, kněžna monacká (režie Veronika Veselá)
2014 Herkules: Zrození legendy (režie Veronika Veselá)
2014 Hunger Games: Vražedná pomsta (režie Veronika Veselá)
2014 Chladnokrevný (režie Eduard Jenický)
2014 Koleje osudu (režie Veronika Veselá)
2014 Láska je láska (režie Veronika Veselá)
2014 Machete zabíjí (režie Veronika Veselá)
2014 Need for Speed (režie Veronika Veselá)
2014 Nejhledanější muž (režie Martin Těšitel)
2014 NON-STOP (režie Veronika Veselá)
2014 Pohled na lásku (režie Martin Těšitel)
2014 Pokrevní pouto (režie Veronika Veselá)
2014 Pozdravy ze spermabanky (režie Veronika Veselá)
2014 Ranhojič (režie Veronika Veselá)
2014 Spring Breakers (režie Martin Těšitel)
2014 Transcendence (režie Martin Těšitel)
2014 V nitru Llewyna Davise (režie Martin Těšitel)
2014 Vášeň mezi řádky (režie Martin Těšitel)
2014 Vlk z Wall Street (režie Martin Těšitel)
2014 Volný pád (režie Martin Těšitel)
2013 30 minut po půlnoci (režie Martin Těšitel)
2013 Arthur Newman (režie Veronika Veselá)
2013 Černá skříňka (režie Veronika Veselá)
2013 Dokonalá skrýš (režie Martin Těšitel)
2013 Dredd (režie Martin Těšitel)
2013 Empire State (režie Martin Těšitel)
2013 Gambit (režie Veronika Veselá)
2013 Gladiátoři (režie Veronika Veselá)
2013 Holky na tahu (režie Martin Těšitel)
2013 Hon (režie Veronika Veselá)
2013 Hostitel (režie Martin Těšitel)
2013 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (režie Martin Těšitel)
2013 Charlieho malá tajemství (režie Martin Těšitel)
2013 Chceš pěstí? (režie Martin Těšitel)
2013 Já a ty (režie Martin Těšitel)
2013 Jedna mezi oči (režie Martin Těšitel)
2013 jOBS (režie Martin Těšitel)
2013 Kletba z temnot (režie Martin Těšitel)
2013 Konečná (režie Martin Těšitel)
2013 Kon-Tiki (režie Martin Těšitel)
2013 Liberace! (režie Veronika Veselá)
2013 Looper (režie Martin Těšitel)
2013 Město nemrtvých (režie Veronika Veselá)
2013 Mortal Instruments: Město z kostí (režie Martin Těšitel)
2013 Mrtví a neklidní (režie Martin Těšitel)
2013 Muž, který se směje (režie Veronika Veselá)
2013 Na divoké vlně (režie Martin Těšitel)
2013 Nádherné bytosti (režie Martin Těšitel)
2013 Neobyčejný Odd Thomas (režie Veronika Veselá)
2013 Nic nás nerozdělí (režie Martin Těšitel)
2013 Pád bílého domu (režie Martin Těšitel)
2013 Parker (režie Martin Těšitel)
2013 Plán útěku (režie Veronika Veselá)
2013 Po stopách Marsupilamiho (režie Martin Těšitel)
2013 Podfukáři (režie Veronika Veselá)
2013 Pomsta mrtvého muže (režie Martin Těšitel)
2013 Red 2 (režie Veronika Veselá)
2013 Reportér (režie Martin Těšitel)
2013 Sbohem, královno (režie Martin Těšitel)
2013 Scary Movie 5 (režie Veronika Veselá)
2013 Sezóna zabíjení (režie Veronika Veselá)
2013 Svobodná umění (režie Martin Těšitel)
2013 Terapie láskou (režie Martin Těšitel)
2013 Texaský masakr motorovou pilou (režie Martin Těšitel)
2013 Tísňová linka (režie Veronika Veselá)
2013 Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (režie Martin Těšitel)
2013 Území mrazu (režie Veronika Veselá)
2013 Vedlejší účinky (režie Martin Těšitel)
2013 Velká svatba (režie Veronika Veselá)
2013 Vražedná hra (režie Martin Těšitel)
2013 Za borovicovým hájem (režie Veronika Veselá)
2013 Zabiják Joe (režie Martin Těšitel)
2013 Zabít tiše (režie Martin Těšitel)
2013 Záhada Hory mrtvých (režie Veronika Veselá)
2013 Země bez zákona (režie Martin Těšitel)
2013 Země naděje (režie Veronika Veselá)
2013 Zlomené město (režie Martin Těšitel)
2013 Zmizení (režie Veronika Veselá)
2012 Černobylské deníky (režie Martin Těšitel)
2012 Dream House (režie Martin Učík)
2012 Druhá šance (režie Martin Těšitel)
2012 Dvojitý agent (režie Martin Učík)
2012 Ďáblův dvojník (režie Martin Učík)
2012 Expendables: Postradatelní 2 (režie Martin Těšitel)
2012 Hunger Games (režie Martin Těšitel)
2012 Chata v horách (režie Eduard Jenický)
2012 Kazatel Kalašnikov (režie Martin Těšitel)
2012 Konspirátor (režie Martin Učík)
2012 Kurýr z podsvětí (režie Martin Učík)
2012 Let’s Dance: Revolution (režie Martin Těšitel)
2012 Lov lososů v Jemenu (režie Eduard Jenický)
2012 Mezi vlky (režie Eduard Jenický)
2012 Miláček (režie Eduard Jenický)
2012 Moje letní prázdniny (režie Eduard Jenický)
2012 Můj týden s Marilyn (režie Martin Těšitel)
2012 Nebezpečná metoda (režie Martin Učík)
2012 Odsouzení (režie Eduard Jenický)
2012 Piraňa 3DD (režie Martin Těšitel)
2012 Přežili jsme invazi (režie Martin Těšitel)
2012 S ledovým klidem (režie Eduard Jenický)
2012 Skoro dospělá (režie Martin Těšitel)
2012 Svobodní se závazky (režie Eduard Jenický)
2012 Texaský kat (režie Martin Učík)
2012 Tranzit (režie Eduard Jenický)
2012 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (režie Martin Učík)
2012 Umělec (režie Martin Těšitel)
2012 Unesená (režie Martin Těšitel)
2011 13 (režie Soňa Bubníková)
2011 Coriolanus (režie Eduard Jenický)
2011 Čas hrdinů (režie Martin Učík)
2011 Dívka, která kopla do vosího hnízda (režie Soňa Bubníková)
2011 Elitní zabijáci (režie Martin Učík)
2011 Intimní past (režie Martin Učík)
2011 Irská odplata (režie Soňa Bubníková)
2011 Králova řeč (režie Eduard Jenický)
2011 Krev na křídlech (režie Martin Učík)
2011 Margin Call (režie Martin Učík)
2011 Nová dcera (režie Eduard Jenický)
2011 Odnikud někam (režie Martin Učík)
2011 Sejmout zabijáka (režie Martin Učík)
2011 Smrt v Šanghaji (režie Martin Učík)
2011 Tucker & Dale vs. Zlo (režie Martin Učík)
2011 Útes smrti (režie Soňa Bubníková)
2010 Dívka, která si hrála s ohněm (režie Soňa Bubníková)
2010 Experiment (režie Jan Žáček)
2010 Hačikó - příběh psa (režie Jan Žáček)
2010 Love and Dance
2010 Mateřské galeje (režie Jan Žáček)
2010 Muži, kteří nenávidí ženy (režie Jan Žáček)
2010 Ondine (režie Soňa Bubníková)
2010 Solomon Kane (režie Jan Žáček)
2010 Staří a neklidní (režie Jan Žáček)
2010 Stvoření (režie Zbyšek Horák)
2010 Škola života (režie Jan Žáček)
2010 Táta šampión (režie Ivan Holeček)
2010 Tekken (režie Jan Žáček)
2010 Uprostřed nicoty (režie Ivan Holeček)
2009 Bezcenný syn (režie Bohdan Tůma)
2009 Brüno
2009 Cestující (režie Jan Žáček)
2009 Hledá se Amanda (režie Jan Žáček)
2009 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (režie Jan Žáček)
2009 Maturitní sex (režie Zbyšek Horák)
2009 Město Ember (režie Zbyšek Horák)
2009 Milionář z chatrče (režie Jan Žáček)
2009 Nenávidím Den Sv. Valentýna (režie Zbyšek Horák)
2009 Nic než pravda (režie Jan Žáček)
2009 Okřídlené bytosti (režie Zbyšek Horák)
2009 Pan Wolodyjowski
2009 Plán B (režie Jan Žáček)
2009 Projekt LAZAR (režie Bohdan Tůma)
2009 Purpurové květy (režie Jan Žáček)
2009 Push (režie Jan Žáček)
2009 Smrtící exploze (režie Jan Žáček)
2009 Srpen před bouří (režie Jan Žáček)
2009 Stiletto (režie Jan Žáček)
2009 Světlušky v zahradě (režie Jan Žáček)
2009 Umírající zvíře (režie Jan Žáček)
2009 V moci snů (režie Jan Žáček)
2009 Zlodějská partie (režie Jan Žáček)
2009 Zvláštní škola (režie Jan Žáček)
2009 Ženy (režie Jan Žáček)
2008 Africká královna (režie Zbyšek Horák)
2008 Athénin poklad (režie Bohdan Tůma)
2008 Básník války (režie Zbyšek Horák)
2008 Čistá práce (režie Zbyšek Horák)
2008 Dračí války (režie Bohdan Tůma)
2008 Jen přes její mrtvolu (režie Zbyšek Horák)
2008 Klub vyděračů (režie Zbyšek Horák)
2008 Konečně spolu (režie Zbyšek Horák)
2008 Kurz negativního myšlení (režie Zbyšek Horák)
2008 Legenda o mém synovi (režie Bohdan Tůma)
2008 Nikdy to nevzdávej (režie Ladislav Novák)
2008 Nitro (režie Zbyšek Horák)
2008 P2 (režie Zbyšek Horák)
2008 Pořádná rána (režie Zbyšek Horák)
2008 Sbohem, Bafano (režie Bohdan Tůma)
2008 Tajemství prstenu (režie Ladislav Novák)
2008 Temný úsvit (režie Bohdan Tůma)
2008 Ten Největší (režie Filip Měrtés)
2008 To, co dýchám (režie Ladislav Novák)
2008 Výheň (režie Bohdan Tůma)
2008 Ztracené město (režie Jan Žáček)
2007 Celestinské proroctví (režie Martin Kolár)
2007 Cvokař (režie Martin Kolár)
2007 Cyborg 2 - Skleněný stín (režie Bohdan Tůma)
2007 Deník zabijáka (režie Zbyšek Horák)
2007 Hezké sny (režie Bohdan Tůma)
2007 Chci to! (režie Martin Kolár)
2007 Měsíc a hvězdy (režie Martin Kolár)
2007 Mr. Brooks (režie Zbyšek Horák)
2007 Mrtvý (režie Bohdan Tůma)
2007 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (režie Zbyšek Horák)
2007 Nula od nuly pojde (režie Zbyšek Horák)
2007 Ohnivý had (režie Jan Veselý)
2007 Pochybná sláva (režie Martin Těšitel)
2007 Pokojný bojovník (režie Bohdan Tůma)
2007 Proti zdi (režie Martin Kolár)
2007 Předtucha (režie Bohdan Tůma)
2007 Renesance (režie Martin Těšitel)
2007 Samotář Jim (režie Martin Kolár)
2007 Sherrybaby (režie Bohdan Tůma)
2007 Stín zabijáka (režie Martin Kolár)
2007 Strážci Dračí brány (režie Zbyšek Horák)
2007 Venuše (režie Zbyšek Horák)
2007 Vinci (režie Martin Kolár)
2007 Zabiják bez tváře (režie Bohdan Tůma)
2007 Zahřívací kolo (režie Martin Kolár)
2007 Zapomeň na to (režie Martin Kolár)
2007 Životy těch druhých (režie Bohdan Tůma)
2006 Bílá masajka (režie Martin Kolár)
2006 Kořeny mafie (režie Bohdan Tůma)
2006 Krutá rasa (režie Martin Kolár)
2006 Libertin (režie Antonín Navrátil)
2006 Obchodník se smrtí (režie Martin Kolár)
2006 Satan přichází (režie Martin Kolár)
2006 Snílek (režie Martin Kolár)
2006 Už tady nežijeme (režie Martin Kolár)
2006 Základ rodiny (režie Bohdan Tůma)
2006 Zpátky ve hře (režie Bohdan Tůma)
2005 Fantom opery (režie Martin Kolár)
2005 Hlava v oblacích (režie Martin Kolár)
2005 Mr. & Mrs. Smith (režie Martin Kolár)
2005 Pád do tmy (režie Bohdan Tůma)
2005 Rambo II (režie Bohdan Tůma)
2005 Rambo III (režie Bohdan Tůma)
2005 Sahara (režie Bohdan Tůma)
2005 Slavíci v kleci (režie Bohdan Tůma)
2005 Taxi (režie Martin Těšitel)
2005 Zná ji jako svý boty (režie Martin Kolár)
2004 Rambo: První krev (režie Bohdan Tůma)
2004 Únos (režie Martin Těšitel)
2004 Vzpomínky na Afriku (režie Martin Těšitel)
2003 Jádro (režie Martin Kolár)

Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov
2005 Hvězdná brána (režie Martin Kolár)
2004 Drž hubu! (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Duel (režie Martin Kolár)
2004 Dvanáct do tuctu (režie Soňa Bubníková)
2004 Good bye, Lenin! (režie Jan Pecha)
2004 Honey (režie Daniel Dítě)
2004 Hranice zlomu (režie Martin Kolár)
2004 Chvění 4: Začátek legendy (režie Martin Kolár)
2004 Italština pro začátečníky (režie Petr Sitár)
2004 Perfektní skóre (režie Veronika Veselá)
2004 Rozvod po francouzsku (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Riskni to s Polly (režie Veronika Veselá)
2004 Sexbomba od vedle (režie Martin Kolár)
2004 Snílci (režie Martin Těšitel)
2004 Spartakus (režie Radka Stupková)
2004 Van Helsing: Londýnská mise (režie Martin Kolár)
2004 Večeře s April (režie Martin Kolár)
2004 Zpívající detektiv (režie Martin Kolár)
2003 28 dní poté (režie Martin Spurný)
2003 Adamovo tajemství (režie Soňa Bubníková)
2003 Agent bez minulosti (režie Martin Kolár)
2003 Arnoldovy patálie (režie Martin Kolár)
2003 Bílý oleandr (režie Martin Kolár)
2003 Cesta do zatracení (režie Soňa Bubníková)
2003 Dnes neumírej (režie Pavel Beneš)
2003 Druhá míza (režie Bohdan Tůma)
2003 Femme Fatale (režie Michal Michálek)
2003 Hollywood v koncích (režie Pavel Beneš)
2003 Charlotte Gray (režie Soňa Bubníková)
2003 Jízda do pekel (režie Soňa Bubníková)
2003 Johnny English (režie Zdeněk Gawlik)
2003 Kašlu na lásku (režie Michal Michálek)
2003 Kdo je Cletis Tout? (režie Bohdan Tůma)
2003 Klub sebevrahů (režie Michal Michálek)
2003 Klub vyvolených (režie Pavel Beneš)
2003 K-9: Soukromý detektiv (režie Pavel Beneš)
2003 Kung prásk: Smrtonosná Smrt (režie Bohdan Tůma)
2003 Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (režie Pavel Beneš)
2003 Láska nebeská (režie Veronika Veselá, Michal Michálek)
2003 Legenda pekelného domu (režie Martin Kolár)
2003 Líbat Jessicu Steinovou (režie Martin Kolár)
2003 Liga vyjímečných (režie Bohdan Tůma)
2003 Minority Report (režie Bohdan Tůma)
2003 Motorkáři (režie Michal Hodonínský)
2003 Ned Kelly (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 Pravá blondýnka 2 (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 Rychle a zběsile 2 (režie Bohdan Tůma)
2003 Sexuální rekonstrukce (režie Lucie Svobodová)
2003 Sloužit Sáře (režie Michal Michálek)
2003 Solaris (režie Martin Kolár)
2003 Spy Game (režie Bohdan Tůma)
2003 Star Trek X: Nemesis (režie Martin Kolár)
2003 Stav milosti (režie Martin Kolár)
2003 Telefonní budka (režie Michal Michálek)
2003 Tuxedo (režie Miroslav Walter)
2003 X-Men 2 (režie Zdeněk Gawlik)
2002 40 dnů a 40 nocí (režie Zdeněk Mahdal)
2002 Arizona Dream (režie Martin Kolár)
2002 Blikající světla (režie Miroslav Walter)
2002 Crossroads (režie Soňa Bubníková)
2002 Červený drak (režie Martin Kolár)
2002 D-Tox (režie Martin Kolár)
2002 Digimon (režie Bohdan Tůma)
2002 Dům za všechny peníze (režie Michal Michálek)
2002 Enigma (režie Lucie Petra Svobodová)
2002 E.T. Mimozemšťan (režie Bohdan Tůma)
2002 Freddyho úlet (režie Ladislav K.J. Novák)
2002 Gosford Park (režie Soňa Bubníková)
2002 Guru (režie Martin Kolár)
2002 Chvění 3: Zpět k dokonalosti (režie Martin Kolár)
2002 Jak na věc (režie Michal Michálek)
2002 Jurský park 3 (režie Bohdan Tůma)
2002 Kdo hulí, ten umí (režie Ivana Měřičková)
2002 Klikaři (režie Michal Michálek)
2002 Král Škorpión (režie Bohdan Tůma)
2002 Moulin Rouge (režie Jan Pecha)
2002 Muž, který nebyl (režie Soňa Bubníková)
2002 Nejhorší obavy (režie Pavel Beneš)
2002 Nevyřčené tajemství (režie Michal Jan Michálek)
2002 Orange County (režie Martin Kolár)
2002 Osudové léto (režie Michal Michálek)
2002 Pianistka (režie Jan Pecha)
2002 Pravá blondýnka (režie Lucie Petra Svobodová)
2002 Prci, prci, prcičky 2 (režie Martin Kolár)
2002 Prokletí žlutozeleného škorpióna (režie Pavel Beneš)
2002 Ran (režie Martin Kolár)
2002 Rozstřel (režie Michal Michálek)
2002 Rychle a zběsile 2 (režie Bohdan Tůma)
2002 Sexy bestie (režie Radka Stupková)
2002 Star Trek I: Film (režie Martin Kolár)
2002 Star Trek IV: Cesta domů (režie Martin Kolár)
2002 Star Trek II: Khanův hněv (režie Martin Kolár)
2002 Temná voda (režie Soňa Bubníková)
2002 Těžce zamilován (režie Bohdan Tůma)
2002 Údolí stínů (režie Miroslav Walter)
2002 V ložnici (režie Jan Pecha)
2002 Válka policajtů (režie Michal Michálek)
2002 Vanilkové nebe (režie Bohdan Tůma)
2002 Vášnivá salsa (režie Bohdan Tůma)
2002 Z pekla (režie Zdeněk Mahdal)
2002 Za nepřátelskou linií (režie Bohdan Tůma)
2002 Zatracená noční dřina (režie Miroslav Walter)
2002 Zoolander (režie Michal Michálek)
2001 Animální přitažlivost (režie Jiří Ptáček)
2001 Attila (režie Martin Kolár)
2001 Bílá vdova (režie Lucie Petra Svobodová)
2001 Billy Elliot (režie Jan Pecha)
2001 Bratříčku, kde jsi? (režie Bohdan Tůma)
2001 Černočerná tma (režie Bohdan Tůma)
2001 Darebáčci (režie Pavel Beneš)
2001 Drsnej Shaft (režie Antonín Navrátil)
2001 Fotr je lotr (režie Martin Kolár)
2001 Ghost Dog - Cesta samuraje (režie Jan Pecha)
2001 Hele vole, kde mám káru? (režie Ladislav K.J. Novák)
2001 K-9, můj přítel se studeným čumákem (režie Pavel Beneš)
2001 Lara Croft - Tomb Raider (režie Pavel Beneš)
2001 Million Dollar Hotel (režie Jan Pecha)
2001 Mission: Impossible II (režie Bohdan Tůma)
2001 Mumie se vrací (režie Bohdan Tůma)
2001 Nepřítel před branami (režie Bohdan Tůma)
2001 Nežádej svůj poslední tanec (režie Helena Dytrtová)
2001 Pod povrchem
2001 Quills - Perem markýze de Sade (režie Bohdan Tůma)
2001 Road Trip (režie Bohdan Tůma)
2001 Shrek (režie Michal Michálek)
2001 Slečna drsňák (režie Bohdan Tůma)
2001 Slepičí úlet (režie Pavel Beneš)
2001 Smlouva s ďáblem (režie Martin Kolár)
2001 Trosečník (režie Jan Pecha)
2001 Útěk z Alcatrazu (režie Aleš Červeň)
2001 Velké šílenství v malém hotelu (režie Bohdan Tůma)
2001 Veselé Vánoce, Santa Clausi (režie Martin Kolár)
2001 Vykoupení (režie Martin Kolár)
2001 X-Men (režie Antonín Navrátil)
2001 Zbytečná krutost (režie Jan Pecha)
2001 Zpátky na zem (režie Ladislav K.J. Novák)
2000 200 cigaret (režie Jan Pecha)
2000 Aféra Thomase Crowna (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Americká krása (režie Jan Pecha)
2000 Anna a král (režie Pavel Soukup)
2000 Austin Powers: Špion, který mě vojel (režie Pavel Beneš)
2000 Carrie 2 (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Čekání na smrt (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Dvojí obvinění (režie Martin Kolár)
2000 Galaxy Quest (režie Zdeněk Podhůrský)
2000 Gladiátor (režie Bohdan Tůma)
2000 Hra snů (režie Jan Pecha)
2000 Jeden svět nestačí (režie Pavel Beneš)
2000 Klub rváčů (režie Martin Těšitel)
2000 Kluci nepláčou (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Mumie (režie Bohdan Tůma)
2000 Muž na Měsíci (režie Pavel Beneš)
2000 Muž z bouře
2000 Nevinný flirt (režie Antonín Navrátil)
2000 Notting Hill (režie Bohdan Tůma)
2000 Ospalá díra (režie Jan Pecha)
2000 Pláž (režie Bohdan Tůma)
2000 Plunkett & Macleane (režie Antonín Navrátil)
2000 Pomsta (režie Martin Kolár)
2000 Přátelé & sousedé (režie Martin Kolár)
2000 Ruce pryč (režie Miroslav Walter)
2000 Stigmata (režie Jan Pecha)
2000 Trhák pana Bowfingera (režie Martin Kolár)
2000 Vrať se mi (režie Aleš Červeň)
2000 Wild Wild West (režie Pavel Beneš)
2000 Wing Commander (režie Antonín Navrátil)
2000 Zámek hrůzy (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Akta X - Film (režie Bohdan Tůma)
1999 Atomový vlak (režie Soňa Bubníková)
1999 Blade (režie Martin Těšitel)
1999 Černý čtvrtek (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Dobrý Will Hunting (režie Zdeněk Gawlik)
1999 [dilo=Dravci / Žer, nebo umři / Ravenous]Dravci[/url] (režie Martin Kolár)
1999 Fakulta (režie Jan Pecha)
1999 Halloween H20 (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Gang policajtů (režie Jan Pecha)
1999 Jack Bull (režie Helena Dytrtová)
1999 Jak přicházejí sny (režie Soňa Bubníková)
1999 Johanka z Arku (režie Pavel Beneš, Bohdan Tůma)
1999 Královna Alžběta (režie Pavel Beneš)
1999 Lhář (režie Soňa Bubníková)
1999 Maléry pana Šikuly (režie Martin Kolár)
1999 Merlin (režie Soňa Bubníková)
1999 Nebezpečná síť (režie Bohdan Tůma)
1999 Nepolíbená (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Newton Boys (režie Antonín Navrátil)
1999 Objekt mé touhy (režie Soňa Bubníková)
1999 Past (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Perníkový dědek (režie Zdeněk Podhůrský)
1999 Ponorka Nautilus(režie Pavel Beneš)
1999 Povodeň (režie Zdeněk Podhůrský)
1999 Skandál Bulworth (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Srdcová sedma (režie Soňa Bubníková)
1999 Tenká červená linie (režie Antonín Navrátil)
1999 Vše pro lásku (režie Soňa Bubníková)
1999 Zakázaná touha (režie Zdeněk Mahdal)
1998 Alf versus U.S. Army (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Anakonda (režie Soňa Bubníková)
1998 Extra život (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Hamlet (režie Pavel Beneš)
1998 Hra (režie Pavel Beneš)
1998 Hříšné noci (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Inkognito (režie Pavel Beneš)
1998 Labutí princezna 2: Tajemství hradu (režie Soňa Bubníková)
1998 Labutí princezna 3: Tajemství kouzelného pokladu (režie Soňa Bubníková)
1998 Moby Dick (režie Soňa Bubníková)
1998 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (režie Antonín Navrátil)
1998 Na ostří nože (režie Bohdan Tůma)
1998 Nebezpečná rychlost 2 (režie Jiří Ptáček)
1998 Pátý element (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Sám doma 3 (režie Bohdan Tůma)
1998 Sopka (režie Antonín Navrátil)
1998 Spawn (režie Pavel Beneš)
1998 Svatba mého nejlepšího přítele (režie Soňa Bubníková)
1998 Tanec na vlnách (režie Zdeněk Mahdal)
1998 Titanic (režie Antonín Navrátil, Bohdan Tůma)
1998 Velké naděje (režie Antonín Navrátil)
1998 Vetřelec: Vzkříšení (režie Soňa Bubníková)
1998 Zachraňte Willyho 3 (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Ztraceni ve vesmíru (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Báječný den (režie Bohdan Tůma)
1997 Bouře (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Cable Guy (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Casper - První kouzlo (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Čarodějky (režie Zuana Taberyová)
1997 Čarodějky ze Salemu (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Čas zabíjet (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Domů na svátky (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Double Team (režie Soňa Bubníková)
1997 Drazí, zatracení přátelé (režie Pavel Beneš)
1997 Dvě tváře lásky (režie Bohdan Tůma)
1997 Ďábel v modrém (režie Martin Kolár)
1997 Husar na střeše (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Jack a Sarah (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Jako vejce vejci (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Jerry Maguire (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Labutí princezna (režie Soňa Bubníková)
1997 Lid versus Larry Flynt (režie Pavel Beneš)
1997 Maniak (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Mary Reilly (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Maximální riziko (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Mělký hrob (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Past (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Poslední zůstává (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Předměstí (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Romeo a Julie (režie Pavel Beneš)
1997 Řetězová reakce (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Sabrina (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Sněhová koule (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Spáči (režie Pavel Beneš)
1997 Svůdná krása (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Tichý nepřítel (režie Antonín Navrátil)
1997 Top Dog (režie Pavel Beneš)
1997 Trainspotting (režie Soňa Bubníková)
1997 Večer tříkrálový aneb cokoli chcete (režie Zdeněk Podhůrský)
1996-2001 Akta X - 2.-8.série (režie Bohdan Tůma)
1996 Asterix dobývá Ameriku (režie Soňa Bubníková)
1996 Boeing 747 v ohrožení (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Desperado (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 El Mariachi (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Hroši v africe (režie Bohdan Tůma)
1996 Jako štvaná zvěř (režie Jiří Bakalář)
1996 Johnny Mnemonic (režie Jiří Bakalář)
1996 Královna Margot (režie Pavel Beneš)
1996 Lapeni v ráji (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Leaving Las Vegas (režie Zdeněk Mahdal)
1996 Lebkouni: Temná budoucnost (režie Jiří Bakalář)
1996 Na plný pecky (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Malý unavený Joe (režie Bohdan Tůma)
1996 Mizerové (režie Jiří Ptáček)
1996 Monstrum (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Němý svědek (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Nové ruce ďábla (režie Pavel Beneš)
1996 Obvyklí podezřelí (režie Pavel Beneš)
1996 Operace Blue Sky (režie Antonín Navrátil)
1996 Operace: Zlomený šíp (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Ostrov pokladů (režie Soňa Bubníková)
1996 Parťák (režie Zuzana Taberyová)
1996 Periskop nahoru a dolů (režie Jiří Bakalář)
1996 Polibek smrti (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Porotce (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Pouta (režie Soňa Bubníková)
1996 Procházka v oblacích (režie Zdeněk Gawlik)
1996 První rytíř (režie Bohdan Tůma)
1996 Rockeři (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Rozum a cit (režie Zuzana Taberyová)
1996 Rváčův deník (režie Zuzana Taberyová)
1996 Rychlejší než smrt (režie Helena Dytrtová)
1996 Síť (režie Jiří Bakalář)
1996 Statečné srdce (režie Antonín Navrátil)
1996 Šance pro lásku (režie Zuzana Schulzová)
1996 Valentino (režie Soňa Bubníková)
1996 Ve jménu cti (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Vlak plný peněz (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Vraždící zbraň (režie Pavel Beneš)
1995 Bouřlivé srdce (režie Jiří Ptáček)
1995 Byl jednou jeden les (režie Soňa Bubníková)
1995 Dobrý synek (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Frankenstein (režie Soňa Bubníková)
1995 Italské námluvy (režie Julius Matula)
1995 Jak jsem vyhrál v loterii (režie Július Matula)
1995 Legenda o vášni (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Malé ženy (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Mladé pušky II (režie Soňa Bubníková)
1995 Moucha 2 (režie Jiří Zavřel)
1995 Může to potkat i vás (režie Julius Matula)
1995 Nebezpečná rychlost (režie Jiří Ptáček)
1995 Pistolnice (režie Soňa Bubníková)
1995 Predátor II (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Pro hrst dolarů (režie Jiří Ptáček)
1995 První smrtelný hřích (režie Jiří Ptáček)
1995 Pulp Fiction - Historky z podsvětí (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Skrýš (režie Soňa Bubníková)
1995 Smrtící epidemie (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (režie Soňa Bubníková)
1995 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (režie Soňa Bubníková)
1995 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (režie Soňa Bubníková)
1995 Street Fighter: Poslední boj (režie Soňa Bubníková)
1995 Takoví normální zabijáci (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Vetřelec (režie Jiří Zavřel)
1995 Vyhrál jsem v loterii (režie Július Matula)
1995 Vycházející slunce (režie Jiří Ptáček)
1995 Zachraňte Willyho 2 (režie Tomáš Tintěra)
1995 Žhavé výstřely 2 (režie Soňa Bubníková)
1994 Ohnivá sedla (režie Július Matula)
1994 O Malence (režie Jaromír Hnilica)
1994 Policejní Akademie 7 (režie Jiří Zavřel)
1994 První liga (režie Jiří Zavřel)
1994 Šišouni v New Yorku (režie Jiří Zavřel)
1994 Záhadné zmizení (režie Julius Matula)
1994 Zachraňte Willyho! (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Critters 2 (režie Jiří Ptáček)
1993 Dobrodruzi z velkoměsta (režie Július Matula)
1993 Operace Monolit (režie Tomáš Tintěra)
1993 Volný pád (režie Marie Fronková)
1993 Zachraňte Willyho! (režie Tomáš Tintěra)
Sen
 
Příspěvky: 9421
Registrován: 27 črc 2008 08:19

Re: Studio Budíkov

Příspěvekod ondra3177 » 06 pro 2012 17:43

Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov
1996 Jako štvaná zvěř (režie Jiří Bakalář)
ondra3177
 
Příspěvky: 64
Registrován: 27 lis 2008 20:01
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Studio Budíkov

Příspěvekod Sagres » 25 kvě 2013 12:57

1996 Vraždící zbraň (režie Pavel Beneš)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
 
Příspěvky: 4130
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály