Médea Promotion Dabing

Médea Promotion Dabing

Příspěvekod filip » 03 srp 2014 09:32

Obrázek

Adresa: Mikuleckého 1311/8, Praha 4, 147 00

Zakladatel: Mgr. Jaromír Soukup
Web: http://promotion.medea.cz/
Vznik dabingového studia: 2014

Popis: Dabingové studio Médea vzniklo v roce 2014, protože výroba dabingu pro TV Barrandov v externích studiích se ukazovala jako ztrátová. Médea po pár měsících začala vyrábět i dabingy pro FTV Prima, pro SPI International a další subjekty.
Médea Promotion Dabing patří do skupiny Médea Group.

DABING
FILMY:
2016 Alpská klinika: Lék jménem láska (režie Miriam Chytilová)
2016 Alpská klinika: Touhy srdce (režie Michal Michálek)
2016 Alpská klinika: Záležitost srdce (režie Miriam Chytilová)
2016 Android Cop (režie Václav Knop)
2016 Ashley (režie Ivana Měřičková)
2016 Asteroid vs. Země (režie Miroslav Saic)
2016 Atlantic Rim - Útok z moře (režie Martin Kot)
2016 Avengers Grimm (režie Miriam Chytilová)
2016 Bermudská příšera (režie Jiří Kvasnička)
2016 Blázen do Tai-chi (režie Petr Pospíchal)
2016 Boží květ (režie Marek Libert)
2016 Cena svobody (režie Michal Michálek)
2016 Cesta za svobodou (režie Jakub Wehrenberg)
2016 Černá listina (režie Ivana Měřičková)
2016 Dokonalý plán (režie Veronika Veselá)
2016 Dračí princ (režie Veronika Veselá)
2016 Dva pitomci z Paříže (režie Veronika Veselá)
2016 Fotr na inzerát (režie Martin Kot)
2016 Jake a Jake (režie Miroslav Saic)
2016 Jak se točí film (režie Lea Suchánková)
2016 Jarní úklid s.r.o. (režie Veronika Veselá)
2016 Jízda s Elvisem (režie Miriam Chytilová)
2016 Joe (režie Zuzana Taberyová)
2016 Kempink (režie Michal Michálek)
2016 Klub 27 (režie Martin Kot)
2016 Kořist (režie Michal Michálek)
2016 Krása na hřišti (režie Ivana Měřičková)
2016 Láska a posedlost (režie Michal Michálek)
2016 Láska z hor (režie Miriam Chytilová)
2016 Ledový drak (režie Jiří Kvasnička)
2016 Maratón (režie Martin Těšitel)
2016 Masakr na střední škole (režie Miroslav Saic)
2016 Mercenaries: Speciální komando (režie Petr Pospíchal)
2016 Mezi náhrobními kameny (režie Jiří Balcárek)
2016 Modrý maskot (režie Zuzana Taberyová)
2016 Moje tlustá řecká svatba (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Moje tlustá řecká svatba 2 (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Můj přítel T.I.M. (režie Miriam Chytilová)
2016 Mythica: Čaroděj (režie Ivana Měřičková)
2016 Mythica: Soumrak bohů (režie Ivana Měřičková)
2016 Mythica: Železná koruna (režie Ivana Měřičková)
2016 Nádherný obzor (režie Ivana Měřičková)
2016 Pán elfů (režie Veronika Veselá)
2016 První láska (režie Václav Knop)
2016 Případ Casey (režie Martin Těšitel)
2016 San Andreas (režie Zuzana Taberyová)
2016 Sedmero dobrodružství Sindibáda (režie Michal Michálek)
2016 Shark Lake (režie Pavel Soukup ml.)
2016 Sherlock Holmes a případ hedvábné punčochy (režie Martin Kot)
2016 Síla slova (režie Lea Suchánková)
2016 Srážka s kometou (režie Václav Knop)
2016 Syčák Hesher (režie Miriam Chytilová)
2016 Švec (režie Veronika Veselá)
2016 Tajemná legenda (režie Jiří Kvasnička)
2016 Tajné spiknutí (režie Marek Libert)
2016 Tarzan (režie Michal Michálek)
2016 Třináctý příběh (režie Petr Pospíchal)
2016 Turbo a Tacho (režie Jana Stejskalová)
2016 Ulička hanby (režie Ivana Měřičková)
2016 Válečná banda (režie Miroslav Saic)
2016 Vykoupení ducha (režie Jakub Wehrenberg)
2016 Zálesák (režie Jiří Kvasnička)
2016 Zkáza Pompejí (režie Miroslav Saic)
2016 Zkažená úča (režie Michal Michálek)
2016 Zulu (režie Miriam Chytilová)
2016 Ztracená dáma (režie Václav Knop)
2016 Žraločí tornádo 3 (režie Jiří Balcárek)
------
2015 10 000 dnů (režie Miriam Chytilová)
2015 50 odstínů vášně (režie Martin Kot)
2015 Absolutní nula (režie Martin Těšitel)
2015 Ach, ti dospělí (režie Miroslav Saic)
2015 Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den
2015 Anděl hledá lásku (režie Zuzana Taberyová)
2015 Apokalypsa v Los Angeles (režie Miriam Chytilová)
2015 Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu (režie Jiří Balcárek)
2015 Armagedon v Los Angeles (režie Martin Velda)
2015 Báječní sousedé (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Bez šance (režie Zuzana Taberyová)
2015 Bouře meteorů (režie Miriam Chytilová)
2015 Cesta vikingů (režie Michal Michálek)
2015 Cesta za pomstou (režie Petr Pospíchal)
2015 Cesta za spravedlností: Srdcová královna (režie Zuzana Taberyová)
2015 Cesta za spravedlností: V dobrém či zlém (režie Zuzana Taberyová)
2015 Čajovna v srdci Pekingu (režie Veronika Veselá)
2015 Čas smrti (režie Michal Pavlík)
2015 Dívka z divočiny (režie Michal Pavlík)
2015 Druhý život (režie Michal Michálek)
2015 Emmanuella: Odveta (režie Martin Kot)
2015 Emmanuella: Věčná Emmanuella (režie Martin Kot)
2015 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (režie Bohdan Tůma)
2015 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu (režie Bohdan Tůma)
2015 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna (režie Bohdan Tůma)
2015 Grizzly (režie Gustav Bubník)
2015 Halloween (režie Veronika Veselá)
2015 Hon na žraloka (režie Marek Libert)
2015 Hořko-sladko (režie Jiří Kvasnička)
2015 Hříšní lidé města Oss (režie Gustav Bubník)
2015 Inga Lindström: Hvězdy nad Ölandem (režie Václav Knop)
2015 Inga Lindström: Osudová výměna (režie Martin Těšitel)
2015 Jistá oběť (režie Hana Krtičková)
2015 Katie Fforde: Druhá šance (režie Martin Kot)
2015 Katie Fforde: Láska nezná hranic (režie Martin Kot)
2015 Katie Fforde: Osudové interview (režie Miriam Chytilová)
2015 Kazatelovy hříchy (režie Miroslav Saic)
2015 Kolébka lží (režie Daniel Dítě)
2015 Kolotoč mého života (režie Filip Jančík)
2015 Krevní pouto (režie Zuzana Taberyová)
2015 Krvavé zúčtování (režie Jiří Balcárek)
2015 Krvavý obchod (režie Martin Kot)
2015 Křišťálová lebka (režie Václav Knop)
2015 Láska jako z románu (režie Zuzana Taberyová)
2015 Láska mezi řádky (režie Jiří Balcárek)
2015 Láska s vůní máty (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Legenda o vraždícím strašákovi (režie Martin Kot)
2015 Lilly Schönauer: Osudová setkání (režie Miriam Chytilová)
2015 Lilly Schönauer: Svatba mé sestry (režie Miriam Chytilová)
2015 Londýnský gangster (režie Martin Kot)
2015 Machete (režie Martin Kot)
2015 Mary a Martha (režie Michal Pavlík)
2015 McFarland: Útěk před chudobou (režie Veronika Veselá)
2015 Místo dopadu: Berlín (režie Martin Těšitel)
2015 Mogadišu (režie Petr Pospíchal)
2015 Mrazivé peklo (režie Miriam Chytilová)
2015 Mythica: Boj o Darkspore (režie Ivana Měřičková)
2015 Mythica: Hledání hrdinů (režie Václav Knop)
2015 Nákupní horečka (režie Daniel Dítě)
2015 Napospas osudu (režie Zuzana Taberyová)
2015 Nashledanou v září (režie Daniel Dítě)
2015 Nebezpečná operátorka (režie Zuzana Taberyová)
2015 Nebezpečné vzpomínky (režie Václav Knop)
2015 Nepsaná dohoda (režie Daniel Dítě)
2015 Nejtajnější přání (režie Michal Pavlík)
2015 Ničitel Conan (režie Filip Jančík)
2015 Odstíny lásky (režie Daniel Dítě)
2015 Odysseus: Cesta do temnoty (režie Miriam Chytilová)
2015 Ohnivá zkáza (režie Jiří Balcárek)
2015 Osudová cesta (režie Daniel Dítě)
2015 Osudový břeh (režie Martin Kot)
2015 Otec nebo syn? (režie Gustav Bubník)
2015 Pach krve 4: Krvavá počátek (režie Martin Velda)
2015 Peklo (režie Martin Kot)
2015 Popelka naruby (režie Michal Michálek)
2015 Pouto s vrahem (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Prci, prci, prcičky (režie Filip Jančík)
2015 Prezidentův muž (režie Jiří Kvasnička)
2015 Prezidentův muž 2: Ground Zero (režie Jiří Kvasnička)
2015 Princ a já 2 (režie Martin Těšitel)
2015 Princ ze sousedství (režie Zuzana Taberyová)
2015 Probuzené srdce (režie Michal Pavlík)
2015 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (režie Daniel Dítě)
2015 Protiproud (režie Zuzana Taberyová)
2015 Příliš pozdě na loučení (režie Václav Knop)
2015 Růže pouště (režie Veronika Veselá)
2015 Sestry na život a na smrt (režie Michal Pavlík)
2015 Smrtelná pomsta (režie Daniel Dítě)
2015 Smrtící bumerang (režie Miriam Chytilová)
2015 Sofiino vítězství (režie Daniel Dítě)
2015 Sopka: Místo přistání (režie Gustav Bubník)
2015 Souboj cti (režie Martin Kot)
2015 Sousedská hlídka (režie Veronika Veselá)
2015 Street Kings 2: Město aut (režie Michal Michálek)
2015 Sweeney Todd (režie Veronika Veselá)
2015 Škola svádění (režie Miriam Chytilová)
2015 Špiónka (režie Michal Michálek)
2015 Tajemné vraždy (režie Martin Kot)
2015 Taková normální Sonntagovic rodinka (režie Filip Jančík)
2015 The Best Man Holiday (režie Michal Michálek)
2015 Trest pro mého syna (režie Václav Knop)
2015 Trpělivý vrah (režie Miroslav Saic)
2015 Únos: 48 hodin v ohrožení (režie Miroslav Saic)
2015 Únos z vězení (režie Tomáš Tintěra)
2015 Večeře s tou pravou (režie Michal Pavlík)
2015 Věc: Počátek (režie Michal Pavlík)
2015 Vesmírná loď Galactica - Krev a chrom (režie Michal Pavlík)
2015 Vlna veder: Nikdo neunikne (režie Zuzana Taberyová)
2015 Vrah mého manžela (režie Martin Velda)
2015 Vražedné svádění (režie Daniel Dítě)
2015 Zabijácké včely (režie Michal Pavlík)
2015 Zabít tiše (režie Filip Jančík)
2015 Záhada Severního moře (režie Miriam Chytilová)
2015 Záhada sfingy (režie Filip Jančík)
2015 Zachráněné Vánoce (režie Ivana Měřičková)
2015 Závod (režie Martin Kot)
2015 Zázračné kouzlo (režie Martin Kot)
2015 Zmatky jedné matky (režie Filip Jančík)
2015 Zrádná mysl (režie Michal Michálek)
2015 Zrazená (režie Michal Pavlík)
2015 Žabí princ v New Yorku
2015 Železná srdce(režie Martin Těšitel)
------
2014 21 Jump Street (režie Filip Jančík)
2014 Beze svědků (režie Veronika Veselá)
2014 Bitva o Los Angeles (režie Martin Kot)
2014 Budeš mou ženou? (režie Veronika Veselá)
2014 Bunraku (režie Martin Kot)
2014 Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Cesta do Hollywoodu (režie Veronika Veselá)
2014 Inga Lindström: Jiskra lásky (režie Filip Jančík)
2014 Jurský masakr (režie Jiří Kvasnička)
2014 Katie Fforde: Odvrácená strana lásky (režie Jiří Balcárek)
2014 Katie Fforde: Stále při tobě (režie Filip Jančík)
2014 Kronika (režie Michal Michálek)
2014 Láska s vůní čokolády (režie Veronika Veselá)
2014 Láska u fjordu: Cesta naděje (režie Miroslav Saic)
2014 Láska u fjordu: Letní bouře (režie Miroslav Saic)
2014 Lilly Schönauer: Láska z minulosti (režie Václav Knop)
2014 Lilly Schönauer: Nejlepší den pro lásku (režie Martin Těšitel)
2014 Lilly Schönauer: Překážky lásky (režie Martin Těšitel)
2014 Lilly Schönauer: Ženy v pokušení (režie Václav Knop)
2014 Mladý Indiana Jones: Masky zla (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Muži, kteří nenávidí ženy (režie Filip Jančík)
2014 Nebezpečný podnájemník (režie Filip Jančík)
2014 Neuvěřitelný příběh (režie Martin Kot)
2014 Nezahrávej si s ohněm (režie Jiří Kvasnička)
2014 Nezvaný host (režie Martin Těšitel)
2014 Ničivá hrozba (režie Martin Kot)
2014 Odměna za vraždu (režie Jiří Balcárek)
2014 Přirozená láska (režie Veronika Veselá)
2014 RoboCop (režie Martin Kot)
2014 RoboCop 2 (režie Martin Kot)
2014 RoboCop 3 (režie Martin Kot)
2014 Rosamunde Pilcher: Láska z nebes (Filip Jančík)
2014 Rosamunde Pilcher: Stín minulosti (režie Jiří Kvasnička)
2014 Rudý úsvit (režie Filip Jančík)
2014 Utta Danella: Boj za lásku (režie Daniel Dítě)
2014 Utta Danella: Duhový sen (režie Martin Velda)
2014 Utta Danella: Když se stahují mračna (režie Václav Knop)
2014 Utta Danella: Láska na konci léta (režie Martin Těšitel)
2014 Utta Danella: Láska v Benátkách (režie Martin Kot)
2014 Utta Danella: Letní šálek čokolády (režie Martin Těšitel)
2014 Utta Danella: Nebe ve tvých očích (režie Martin Kot)
2014 Utta Danella: Pod křídly lásky (režie Martin Těšitel)
2014 Utta Danella: Sen se stává skutečností (režie Martin Kot)
2014 Utta Danella: Snoubenec mé nejlepší přítelkyně (režie Martin Těšitel)
2014 Utta Danella: Tajemství naší lásky (režie Martin Velda)
2014 Utta Danella: Zamilovaná jeptiška (režie Daniel Dítě)
2014 Ve znamení Monte Christa (režie Miroslav Saic)
2014 Vražedná posedlost (režie Jiří Balcárek)
2014 Záhadný muž (režie Martin Kot)
2014 Ženy sobě (režie Veronika Veselá)

SERIÁLY A MINISÉRIE:
2017 Vyměněné životy (režie Miriam Chytilová)
-------
2016 Akta X - 10.série (režie Bohdan Tůma)
2016 Bylo, nebylo - 4.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Bylo, nebylo - 3.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Closer: Nové případy - 2.série (režie Michal Michálek)
2016 Closer: Nové případy - 1.série (režie Michal Michálek)
2016 Dobrá manželka - 7.série (režie Daniel Dítě)
2016 Druhá šance (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Hawaii 5-0 - 6.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Hodina duchů (režie Miriam Chytilová)
2016 Hrdinové od Alama (režie Miroslav Saic)
2016 Chirurgové - 11.série (režie Václav Knop)
2016 Jak prosté - 4.série (režie Filip Jančík)
2016 Kriminálka Berlín (režie Ivana Měřičková)
2016 Kriminálka Istanbul (režie Martin Těšitel)
2016 Legenda - 2.série (režie Zuzana Taberyová)
2016 Minority Report (režie Filip Jančík)
2016 Moc osudu (režie Martin Těšitel)
2016 Pán času - 9.série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Pavouk (režie Václav Knop)
2016 Pomsta nebo láska (režie Martin Těšitel)
2016 Poslední loď - 2.série (režie Veronika Veselá)
2016 Second Chance (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Sherlock - 2.série (režie Michal Pavlík)
2016 Sherlock - 1.série (režie Michal Pavlík)
2016 Spravedlnost v krvi - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2016 Vesmírná loď Ascension (režie Filip Jančík)
2016 Vikingové (režie Filip Jančík)
2016 Vražedné Miami (režie Zuzana Taberyová)
2016 Vyměněné životy (režie Miriam Chytilová)
2016 Winx club - 7.série (režie Kateřina Fuková)
2016 Zločin na síti (režie Václav Knop)
------
2015 24 hodin: Dnes neumírej (režie Petr Pospíchal)
2015 American Horror Story - 4.série (režie Vladimír Žďánský)
2015 Astro Boy (režie Veronika Veselá)
2015 Bionická žena (režie Filip Jančík)
2015 Bylo, nebylo - 1. a 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Da Vinciho démoni - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2015 Desperáti (režie Michal Pavlík)
2015 Doktor z hor: Nové příběhy - 7.série (režie Michal Michálek)
2015 Famílie - 4.série (režie Martin Velda)
2015 Firefly (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Hawaii 5-0 - 5.série (režie Tomáš Tintěra)
2015 Iron Man (režie Václav Knop)
2015 Ironside: Na straně zákona (režie Petr Pospíchal)
2015 Kravaťáci - 4.série (režie Daniel Dítě)
2015 Kriminálka Stuttgart - 5.série (režie Martin Těšitel)
2015 Kurýr - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2015 Legenda - 1.série (režie Zuzana Taberyová)
2015 Městečko Fortitude (režie Jiří Balcárek)
2015 Nejsem do tebe blázen (režie Miriam Chytilová)
2015 Neznámý ostrov (režie Miroslav Saic)
2015 Olymp - Zkáza bohů (režie Jiří Balcárek)
2015 Omerta (režie Lucie Petra Svobodová, Lea Suchánková)
2015 Ospalá díra - 2.série (režie Filip Jančík)
2015 Pipi dlouhá punčoška (režie Veronika Veselá)
2015 Rookie Blue - 4.série (režie Michal Michálek)
2015 Rush (režie Martin Těšitel)
2015 Síla lásky - 10.série (režie Michal Pavlík)
2015 Síla lásky - 9.série (režie Michal Pavlík)
2015 Skladiště 13 - 5.série (režie Filip Jančík)
2015 Spravedlnost v krvi - 5.série (režie Petr Pospíchal)
2015 Tři mušketýři - 2.série (režie Filip Jančík)
2015 Tři mušketýři - 1.série (režie Filip Jančík)
2015 Velkolepé století - 4.série (režie Martin Těšitel)
2015 Ve službách CIA - 1.série (režie Tomáš Tintěra)
2015 Ve službách FBI - 4.série (režie Filip Jančík)
2015 V utajení - 5.série (režie Filip Jančík)
2015 Živí mrtví - 5.série (režie Filip Jančík)
------
2014 Červené růže (režie Petr Pospíchal)
2014 Famílie - 4.série (režie Martin Velda)
2014 Hawaii 5-0 - 4.série (režie Tomáš Tintěra)
2014 Chirurgové - 10.série (režie Václav Knop)
2014 Síla lásky - 9.série (režie Michal Pavlík)
2014 Spravedlnost v krvi - 4.série (režie Petr Pospíchal)

DOKUMENTY a REALITY SHOW:
2016 Iberská přírodní rezervace (režie Michal Michálek)
2016 Krása rozbřesku (režie Jana Stejskalová)
2016 Řev smečky (režie Renata Volfová)
2016 Válečníci od Waterloo (režie Michal Michálek)
------
2015 Afrika na vzestupu (režie Daniel Dítě)
2015 Bojová umění očima vědy (režie Zbyšek Horák)
2015 Cílová destinace: Antarktida (režie Miriam Chytilová)
2015 Co se děje v ZOO (režie Gustav Bubník)
2015 Den vlka (režie Michal Pavlík)
2015 Dobrodruh na rybách (režie Daniel Dítě)
2015 Extrémní záchrana (režie Michal Pavlík)
2015 Gepard: Boj o trůn (režie Jana Stejskalová)
2015 Historie Paříže (režie Michal Michálek)
2015 Hrady: Dějiny britských opevnění
2015 Kouzelné ostrovy (režie Jana Stejskalová)
2015 Legenda o zajíci a slunci (režie Renata Volfová)
2015 Lemuři z kamenného lesa (režie Michal Pavlík)
2015 Levhartí klub rváčů (režie Jana Stejskalová)
2015 Lví královna (režie Jana Stejskalová)
2015 Mangustí starosti (režie Daniel Dítě)
2015 Měsíc (režie Daniel Dítě)
2015 Mravenci - Tajná síla přírody (režie Miriam Chytilová)
2015 Mravenci útočí
2015 Na stopě nesmrtelnosti (režie Jiří Balcárek)
2015 Nejdrsnější tržnice světa (režie Lea Suchánková)
2015 Osmané proti křesťanům (režie Michal Michálek)
2015 Skutečné odložené případy (režie Martin Těšitel)
2015 Škola pro mariňáky (režie Miriam Chytilová)
2015 Tajemné kočky (režie Jana Stejskalová)
2015 Tajemství papoušků (režie Daniel Dítě)
2015 Tajemství výroby (režie Zbyšek Horák)
2015 Záhada pravěkého predátora (režie Jana Stejskalová)
------
2014 Conquistador, který se stal Mayem (režie Renata Volfová)
2014 Domov vlků (režie Daniel Dítě)
2014 Elitní jednotky středověku (režie Michal Michálek)
2014 Hejna: Kolektivní inteligence (režie Martin Těšitel)
2014 Jetstream: Škola stíhačů (režie Jiří Balcárek)
2014 Izolované světy: Příběh přežití (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Kongo: Tajemství deštného pralesa (režie Jana Stejskalová)
2014 Kuba: Rajská zahrada (režie Zuzana Taberyová)
2014 Legendární kolibřík
2014 Poslední plavba lodi Columbus (režie Martin Těšitel)
2014 Senna (režie Marek Libert)
2014 Šílení střelci (režie Gustav Bubník)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 3609
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod Daniel005 » 14 srp 2014 21:29

Chápem tomu správne že Barrandov si založil úplne nové štúdio vyrábajúce dabing výhradne pre televíziu Barrandov?
Daniel005
 
Příspěvky: 17
Registrován: 29 kvě 2012 16:41

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod Lukiz » 14 srp 2014 21:43

No, spíše to vypadá, že studio si založil nový majitel televize Barrandov, skupina Médea. To jest někdo úplně jiný než dřívější vlastní televize, který dále vlastní filmové ateliéry "Studio Barrandov".
Lukiz
 
Příspěvky: 4299
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod Mark LS » 09 zář 2014 18:13

2014 Červené růže - od dílu 1101
2014 Síla lásky - od dílu 1921
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 7185
Registrován: 29 čer 2013 21:08

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod videofil » 19 lis 2014 10:55

Odkaz filmu BEZE SVĚDKŮ vede na úplně jiný film. Prosím upravit. ;)
videofil
 
Příspěvky: 2444
Registrován: 05 srp 2010 08:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod Hracka74 » 06 pro 2014 00:33

2014 Jurský masakr
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 376
Registrován: 20 dub 2010 17:10

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod filip » 06 pro 2014 13:22

Kdo režíroval?
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 3609
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod Hracka74 » 06 pro 2014 22:17

to bohužel nevím, moc jsem to nesledovala, jenom mě zaujalo to studio, které jsem neznala :P
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 376
Registrován: 20 dub 2010 17:10

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod Newmy » 06 pro 2014 23:43

Mrknul jsem se ti, režii měl Jiří Kvasnička
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4280
Registrován: 08 dub 2008 18:16
Bydliště: Brno

Re: Médea Promotion Dabing

Příspěvekod videofil » 08 kvě 2015 16:46

Chci se zeptat, nemělo by se u těch filmů psát spíše:
Výroba: FTV PRIMA jako zadavatel ve studiu Médea Promotion Dabing....jak je tomu i u jiných studií?
videofil
 
Příspěvky: 2444
Registrován: 05 srp 2010 08:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz

Další

Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály