SDI Media Czech Republic

SDI Media Czech Republic

Příspěvekod Sen » 06 črc 2009 13:04

Image

Vznik: 2006
Pozdější název: SDI Sun Studio (2007-2009)
Web: http://www.sdimedia.com/

Dabing:
Filmy:
2017 Šílená matka (režie Kateřina Fuková)
------
2016 45 let (režie Miroslav Walter)
2016 Adidas versus Puma (režie Karolína Průšová)
2016 Amazing Spider-Man (režie Vladimíra Wildová)
2016 Ashby (režie Mikuláš Pánek)
2016 Atlasova vzpoura: 1. část (režie Vladimíra Wildová)
2016 Atlasova vzpoura: 2. část (režie Karolína Průšová)
2016 Carol (režie Kateřina Fuková)
2016 Další život mého otce (režie Petr Pospíchal)
2016 Divoká zahrada (režie Jiří Balcárek)
2016 Divoké vlny 2 (režie Jiří Balcárek)
2016 Donatella Versace (režie Jiří Balcárek)
2016 Dvojnice (režie Vladimír Žďánský)
2016 Fotbalová vášeň (režie Kateřina Fuková)
2016 Garderobiér (režie Martin Velda)
2016 Grizzly zabiják (režie Václav Knop)
2016 Hektorova cesta aneb hledání štěstí (režie Marek Tomažič)
2016 Hladová srdce (režie Jiří Kvasnička)
2016 Jízda do pekel 3 (režie Martin Velda)
2016 Královská noc (režie Marek Tomažič)
2016 Labutí princezna - Princeznou zítra, dnes pirátem! (režie Vladimíra Wildová)
2016 Linka č. 657 (režie Marek Tomažič)
2016 Lví hlídka: Návrat mocného řevu (režie Magda Landsmannová)
2016 Město statečných (režie Vladimíra Wildová)
2016 Mezi náhrobními kameny (režie Magda Landsmannová)
2016 Nástupce (režie Kateřina Fuková)
2016 Noční dobrodružství: Chůvy v akci (režie Magda Landsmannová)
2016 Od pěti k sedmi (režie Janoš Vaculík)
2016 Odpojit (režie Michal Michálek)
2016 Partyzán (režie Martin Velda)
2016 Pasažéři (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Pojď se mnou (režie Karolína Průšová)
2016 Probuzená posedlost (režie Janoš Vaculík)
2016 Převrat (režie Ivan Holeček)
2016 Příchozí (režie Ivan Holeček)
2016 Psanci a andělé (režie Ivan Holeček)
2016 Pyramida (režie Martin Velda)
2016 Room (režie Veronika Bajerová)
2016 Rukojmí (režie Michal Michálek)
2016 Skandální život lady Worsley (režie Marek Tomažič)
2016 Svědectví (režie Ivan Holeček)
2016 Tajný život Marilyn Monroe (režie Kateřina Fuková)
2016 Táta je doma (režie Kateřina Fuková)
2016 Triple 9 (režie Karolína Průšová)
2016 Ukolébavka (režie Jiří Balcárek)
2016 Underworld: Krvavé války (režie Marek Libert)
2016 Víkend (režie Kateřina Fuková)
2016 Vítej v Monster High (režie Martin Velda)
2016 V tajnosti (režie Miroslav Walter)
2016 Výchovný poradce (režie Mikuláš Pánek)
2016 Zapněte si bezpečnostní pásy (režie Janoš Vaculík)
2016 Zoom (režie Hana Krtičková)
2016 Životní šance (režie Vladimír Žďánský)
------
2015 40 let panic (režie Miroslav Walter)
2015 Annie (režie Marek Tomažíč)
2015 Babička je lepší (režie Ivan Holeček)
2015 Barbie: Odvážná princezna (režie Vladimíra Wildová)
2015 Barbie: Sestřičky a psí dobrodružství (režie Vladimíra Wildová)
2015 Barbie Rock'n Royals (režie Vladimíra Wildová)
2015 Bessie (režie Václav Knop)
2015 Bhópál: Modlitba za déšť (režie Ivan Holeček)
2015 Cesta do vyšší společnosti (režie Michal Michálek)
2015 Cesta vikingů (režie Vladimír Žďánský)
2015 Cesta zítřka (režie Jiří Kvasnička)
2015 Clevelandský únos (režie Martin Velda)
2015 Daleko od lidí (režie Michal Michálek)
2015 Deník puberťačky (režie Magda Landsmannová)
2015 Dětina (režie Michal Michálek)
2015 Diagnóza žárlivost (režie Marek Libert)
2015 Divoká karta (režie Vladimíra Wildová)
2015 Dlouhá cesta dolů (režie Petr Pospíchal)
2015 Dokonalý svědek s.r.o. (režie Veronika Bajerová)
2015 Domek z karet (režie Ivan Holeček)
2015 Doupě vlků (režie Vladimíra Wildová)
2015 Falešní poldové (režie Vladimíra Wildová)
2015 Film mých snů 2 (režie Magda Landsmannová)
2015 Frank (režie Magda Landsmannová)
2015 Hon na lišku (režie Miroslav Walter)
2015 Houdini (režie Kateřina Fuková)
2015 Hříčky přírody (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Chlap na dvě věci (režie Marek Libert)
2015 Insidious 3: Počátek (režie Jiří Sádek)
2015 Jackass: Děda mizera (režie Jiří Balcárek)
2015 Jako ve snu (režie Jiří Sádek)
2015 Kde vládne zbraň (režie Ivan Holeček)
2015 Kodaň (režie Kateřina Fuková)
2015 Král ze Soho (režie Petr Pospíchal)
2015 Království opic (režie Marek Tomažič)
2015 Kriminálka: Oddělení kybernetiky (režie Ivan Holeček)
2015 Lidský kapitál ((režie Jiří Balcárek))
2015 Líza, liščí víla ((režie Jiří Balcárek))
2015 LoliRock (režie Vladimíra Wildová)
2015 Mafie vraždí jenom v létě (režie Kateřina Fuková)
2015 Mandarinky (režie Magda Landsmannová)
2015 Matroš (režie Mikuláš Pánek)
2015 Megažralok versus Kolossus (režie Michal Michálek)
2015 MI-5: Vyšší dobro (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Milovník po italsku (režie Magda Landsmannová)
2015 Minulost (režie Miroslav Walter)
2015 Mosazná konvice (režie Magda Landsmannová)
2015 Mr. Turner (režie Vladimíra Wildová)
2015 Můj soused rocker (režie Marek Libert)
2015 Musíme odsud vypadnout (režie Martin Velda)
2015 Muži, ženy a děti (režie Vladimíra Wildová)
2015 Nahoře-dole (režie Marek Tomažič)
2015 Následníci (režie Michal Michálek)
2015 Nebraska (režie Jiří Balcárek)
2015 Nekonečné Vánoce (režie Michal Michálek)
2015 Nepřítel (režie Kateřina Fuková)
2015 Něco, co stvořil Bůh (režie Kateřina Fuková)
2015 Něco jako Vánoce (režie Martin Kot)
2015 Odložený let (režie Martin Velda)
2015 Pan Turner (režie Vladimíra Wildová)
2015 Panenka z pekla (režie Václav Knop)
2015 Pád Země (režie Václav Knop)
2015 Pět let (režie Marek Tomažič)
2015 Pět nejlepších (režie Václav Knop)
2015 Pod kůží (režie Miroslav Walter)
2015 Podnájemnice (režie Ivan Holeček)
2015 Pořád jsem to já (režie Alice Hurychová)
2015 Poslední nás zachrání (režie Jiří Kvasnička)
2015 Poslové (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Postradatelní agenti (režie Ivan Holeček)
2015 Pride (režie Jiří Sádek)
2015 Prázdné místo (režie Kateřina Fuková)
2015 Promiňte, že žiju (režie Marek Tomažič)
2015 Sloní píseň (režie Jiří Balcárek)
2015 Svět na houpačce (režie Jiří Sádek)
2015 Syn zmaru (režie Vladimíra Wildová)
2015 Školní sraz (režie Jiří Kvasnička)
2015 Šťastné ex-Vánoce (režie Jiří Sádek)
2015 Ta zvláštní láska (režie Martin Velda)
2015 Tajnosti a lži (režie Michal Michálek)
2015 Táta na plný úvazek (režie Alice Hurychová)
2015 Ten třetí (režie Veronika Bajerová)
2015 The D-Train (režie Jiří Kvasnička)
2015 The End of the Tour (režie Jiří Balcárek)
2015 Tiché srdce (Magda Landsmannová)
2015 To byl zítra flám 2 (režie Jiří Sádek)
2015 To je tvoje máma? (Magda Landsmannová)
2015 To nejsi ty (režie Michal Michálek)
2015 Tým škorpion (režie Karolína Průšová)
2015 Ulička hanby (režie Veronika Bajerová)
2015 Uzavřený kruh (režie Veronika Bajerová)
2015 Útok trojhlavého žraloka (režie Ivan Holeček)
2015 Veronica Marsová (režie Marek Libert)
2015 Vítejte u mě (režie Helena Dytrtová)
2015 Všude dobře, doma peklo (režie Petr Pospíchal)
2015 Vzpomínáš si? (režie Martin Kot)
2015 Wataha (režie Martin Velda)
2015 Zabij mě třikrát (režie Jiří Balcárek)
2015 Začít nanovo (režie Karolína Průšová)
2015 Zánik (režie Jiří Sádek)
2015 Zátah 2 (režie Gustav Bubník)
2015 Zmizení Eleanor Rigbyové: Oni (režie Veronika Bajerová)
2015 Zulu (režie Veronika Bajerová)
2015 Zuřivá salsa (režie Jiří Kvasnička)
2015 Zůstaň se mnou (režie Jiří Sádek)
2015 Zvrhlý prorok: Příběh Warrena Jeffse (režie Magda Landsmannová)
2015 Život není med (režie Magda Landsmannová)
2015 Žraločí tornádo 3 (režie Jiří Sádek)
------
2014 A.C.O.D: Děti rozvedených (režie Petr Pospíchal)
2014 A zase ti Mupeti! (režie Jiří Balcárek)
2014 Advokátní kancelář (režie Vladimíra Wildová)
2014 Barbie: Perlová princezna (režie Vladimíra Wildová)
2014 Beethoven: Velký trhák (režie Ivan Holeček)
2014 Bez minulosti (režie Jiří Kvasnička)
2014 Beznadějný trouba (režie Marek Libert)
2014 Běž a skoč! (režie Michal Michálek)
2014 Bílá královna (režie Miroslav Walter)
2014 Bostonské tornádo (režie Miroslav Walter)
2014 CBGB: Kolébka punku (režie Filip Jančík)
2014 Císařovna Sissi (režie Vladimír Žďánský)
2014 Citlivá na dotek (režie Filip Jančík)
2014 Cloud 9 (režie Alice Hurychová)
2014 Co všechno věděla Maisie (režie Marek Libert)
2014 Dvojník (režie Jiří Kvasnička)
2014 Ed TV
2014 Filosofové (režie Michal Michálek)
2014 Garde na výletě
2014 Halimina cesta (režie Marek Tomažič)
2014 Hank Zipzer (režie Vladimír Žďánský)
2014 Hříšná cesta do ráje (režie Martin Velda)
2014 Jackass: Děda Mizera (režie Jiří Balcárek)
2014 Jeptiška (režie Vladimíra Wildová)
2014 Jesse Stone: Bludiště pochybností (režie Petra Jindrová)
2014 Kapitál (režie Vladimíra Wildová)
2014 Každý dělá, co umí (režie Miroslav Walter)
2014 Kdo si vezme Barryho? (režie Ivana Slámová)
2014 Když andělé zpívají (režie Vladimíra Wildová)
2014 Kokpit (režie Václav Knop)
2014 Kouzlo přítomného okamžiku (režie Michal Michálek)
2014 Lidská skvrna
2014 Lore (režie Vladimíra Wildová)
2014 Ludvík II. Bavorský (režie Vladimíra Wildová)
2014 Middletonská romance (režie Václav Knop)
2014 Milionový nadhazovač (režie Marek Tomažič)
2014 Mocnější než slova (režie Vladimíra Wildová)
2014 Muhammad Ali: Největší souboj (režie Jiří Kvasnička)
2014 Napospas smrti: Příběh Tammi a Sandry Chaseových (režie Ivan Holeček)
2014 Nobelova poslední vůle (režie Ivan Holeček)
2014 Noční vlak do Lisabonu (režie Martin Těšitel)
2014 Oddělen (režie Ivana Slámová)
2014 Ohnivá zkáza (režie Martin Velda)
2014 Operace E (režie Ivan Holeček)
2014 Opilý koráb (režie Petr Pospíchal)
2014 Poslední spravedlivý (režie Veronika Bajerová)
2014 Prince Avalanche (režie Michal Michálek)
2014 Santa je úchyl! (režie Miroslav Walter)
2014 Scary Movie 2 (režie Martin Těšitel)
2014 Síla klamu (režie Martin Těšitel)
2014 Sobecký obr (režie Vladimíra Wildová)
2014 Space Station 76 (režie Kateřina Fuková)
2014 Společnice v lásce (režie Vladimíra Wildová)
2014 Stejná srdce (režie Alice Hurychová)
2014 Špióni z lásky (režie Martin Těšitel)
2014 Temné údolí (režie Jiří Kvasnička)
2014 Thérèse Desqueyroux (režie Jiří Kvasnička)
2014 Tichý zloděj (režie Martin Velda)
2014 Tom na farmě (režie Hana Krtičková)
2014 Trojúhelník smrti (režie Ivana Slámová)
2014 V nitru Llewyna Davise (režie Marek Libert)
2014 V rytmu soulu (režie Jiří Balcárek)
2014 Vášeň (režie Martin Kot)
2014 Zase doma (režie Martin Těšitel)
2014 Zdravím, dámy! (režie Vladimíra Wildová)
2014 Želvy Ninja (režie Vladimíra Wildová)
------
2013 Ahoj, musím už jít (režie Kateřina Fuková)
2013 Bílá žába (režie Jiří Balcárek)
2013 Boj o syna: Příběh Tiffany Rubinové (režie Jana Kovaříková)
2013 Co kdybychom žili společně? (režie Kateřina Fuková)
2013 Cokoliv, jen ne Vánoce
2013 Čupakabra (režie Kateřina Fuková)
2013 Dantovské peklo (režie Jiří Kvasnička)
2013 Dcera nejlepšího kamaráda (režie Jiří Balcárek)
2013 Dilema (režie Jana Kovaříková)
2013 Dívka (režie Jiří Kvasnička)
2013 Divoká hranice (režie Miroslav Walter)
2013 Dobrý doktor (režie Václav Knop)
2013 Duch žraloka (režie Jiří Balcárek)
2013 Hangár 14 (režie Václav Knop)
2013 Hotel Lux (režie Karolína Průšová)
2013 Hráči
2013 Hypnotizér (režie Ivan Holeček)
2013 Janie Jones (režie Zuzana Schulzová)
2013 Jasnozřivý (režie Jana Kovaříková)
2013 Jeden musí z kola ven (režie Karolína Průšová)
2013 Jeff, který žije s mámou (režie Vladimíra Wildová)
2013 Jesse Stone: Ztracená nevinnost (režie Jiří Balcárek)
2013 Kdo rozsvítí Vánoce (režie Martin Kot)
2013 Kim Novaková se v Genezaretském jezeře nikdy nekoupala (režie Jiří Kvasnička)
2013 Kódované vysílání (režie Jiří Balcárek)
2013 Kolumbovo náměstí (režie Jiří Balcárek)
2013 Kohout na víně 2 (režie Václav Knop)
2013 Kšeft na jeden den (režie Bohdan Tůma)
2013 Kvartet (režie Vladimíra Wildová)
2013 Láska a čest (režie Václav Knop)
2013 Lidé jako my (režie Vladimíra Wildová)
2013 Lžeš, zemřeš (režie Miroslav Saic)
2013 Margaret (režie Vladimíra Wildová)
2013 Marie Krøyer (režie Jiří Kvasnička)
2013 Máslo (režie Jiří Balcárek)
2013 Na dno nás nedostanete (režie Vladimíra Wildová)
2013 Na dřeň (režie Jiří Balcárek)
2013 Na mol (režie Alice Hurychová)
2013 Národ snílků (režie Marek Libert)
2013-2014 No Limit (režie Václav Knop)
2013 Odplata (režie Vladimíra Wildová)
2013 Ochránce (režie Jiří Kvasnička)
2013 Patricia Cornwell: Posedlost (režie Miroslav Walter)
2013 Pět žen (režie Vladimíra Wildová)
2013 Phil Spector (režie Petr Pospíchal)
2013 Poslední kvartet (režie Jiří Balcárek)
2013 Protiproud
2013 Red Faction: Počátek (režie Jiří Kvasnička)
2013 Rodinné zájmy (režie Vladimíra Wildová)
2013 Rozdvojená mysl (režie Alice Hurychová)
2013 Scary Movie 3 (režie Marek Libert)
2013 Scooby-Doo! Upíří hudba (režie Jiří Kvasnička)
2013 Srdce mužů... a jedna opravdová láska (režie Kateřina Fuková)
2013 Spratci na zabití (režie Jana Kovaříková)
2013 SuperClásico (režie Hana Krtičková)
2013 Svatba o Vánocích (Václav Knop)
2013 Svobodná umění (režie Alice Hurychová)
2013 Tasmánští čerti (režie Václav Knop)
2013 To, o čem se nemluví (režie Kateřina Fuková)
2013 Umění zapadnout (režie Marek Libert)
2013 V temnotě (režie Martin Velda)
2013 Váhavý fundamentalista (režie Jiří Balcárek)
2013 Veterán (režie Vladimíra Wildová)
2013 Věž (režie Alice Hurychová)
2013 Zamilovaní (režie Zuzana Schulzová)
2013 Změna k lepšímu (režie Václav Knop)
2013 Žhavá láska (režie Miroslav Saic)
2013 Žralokonádo (režie Miroslav Walter)
------
2012 25 karátů (režie Marek Libert)
2012 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (režie Jiří Ptáček)
2012 Americké válečné lodě (režie Vladimír Žďánský)
2012 Antikrist (režie Vladimír Žďánský)
2012 Báječný hotel Marigold (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Blissovy trampoty (režie Vladimíra Wildová)
2012 Café de Flore (režie Kateřina Fuková)
2012 Cinema Verite (režie Jana Kovaříková)
2012 Černá hodina (režie Marek Libert)
2012 Děti moje (režie Vladimír Žďánský)
2012 Díra (režie Vladimíra Wildová)
2012 Dokonalý smysl (režie Vladimíra Wildová)
2012 Dorfmanová (režie Alice Hurychová)
2012 Dračí templáři (režie Vladimír Žďánský)
2012 Drakoleb (režie Alice Hurychová)
2012 Duchotřesení (režie Jiří Kvasnička)
2012 Dvojčata (režie Kateřina Fuková)
2012 Ďáblova slza (režie Martin Velda)
2012 Expres na západ (režie Vladimíra Wildová)
2012 Hemingway a Gellhornová (režie Vladimíra Wildová)
2012 Hra pro jednoho (režie Jiří Kvasnička)
2012 Hurá na to! (režie Jiří Balcárek)
2012 Jiná země (režie Václav Knop)
2012 Kazatel (režie Jiří Kvasnička)
2012 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) (režie Jiří Kvasnička)
2012 Klíčová osoba (režie Vladimír Žďánský)
2012 Kohout na víně (režie Václav Knop)
2012 Konec sázek (režie Vladimíra Wildová)
2012 Koupili jsme zoo (režie Vladimíra Wildová)
2012 Kouřová clona (režie Vladimíra Wildová)
2012 Kouzlo domova (režie Janoš Vaculík)
2012 Kovbojky a andělé (režie Jiří Kvasnička)
2012 Krásný chlapec (režie Václav Knop)
2012 Krev pelikána (režie Vladimír Žďánský)
2012 Kronika (režie Jiří Balcárek)
2012 Láska a basket (režie Marek LIbert)
2012 Láska a jiné kratochvíle (režie Karolína Průšová)
2012 Letos nepeču (režie Vladimír Žďánský)
2012 Liverpoolský brankář (režie Hana Krtičková)
2012 Malá vražda (režie Martin Velda)
2012 Markýza (režie Jana Kovaříková)
2012 Martha Marcy May Marlene (režie Vladimíra Wildová)
2012 Melancholia (režie Kateřina Fuková)
2012 Mnich (režie Martin Velda)
2012 Možná (režie Filip Jančík)
2012 Nadějný rok (režie Martin Velda)
2012 Neděle u Tiffanyho (režie Martin Velda)
2012 Neopouštěj mě (režie Vladimíra Wildová)
2012 Netvor (režie Marek Libert)
2012 Neviditelný symbol (režie Jana Kovaříková)
2012 Noc v letadle (režie Vladimíra Wildová)
2012 Paní Bovaryová (režie Martin Velda)
2012 Paradox (režie Jiří Kvasnička)
2012 Pavoukotřesení (režie Jana Kovaříková)
2012 Poslední na cestu (režie Jana Kovaříková)
2012 Pouť (režie Jiří Kvasnička)
2012 Prezidentské volby (režie Martin Velda)
2012 Princ a tanečnice (režie Janoš Vaculík)
2012 Protivný sprostý holky 2 (režie Libor Hruška)
2012 Správná odpověď (režie Jiří Kvasnička)
2012 Studnařova dcera (režie Libor Hruška)
2012 Superžralok
2012 Switch (režie Vladimír Žďánský)
2012 Šachová královna (režie Alice Hurychová)
2012 Temná zákoutí (režie Vladimíra Wildová)
2012 Teror v motelu (režie Martin Velda)
2012 Titeuf (režie Jiří Kvasnička)
2012 Tři (režie Jana Kovaříková)
2012 Útok dvojhlavého žraloka
2012 Velká krize (režie Jiří Balcárek)
2012 Velký sen (režie Alice Hurychová)
2012 Victor (režie Janoš Vaculík)
2012 Vrah přes inzerát (režie Jana Kovaříková)
2012 Vše o Adamovi (režie Jana Kovaříková)
2012 Všemocný Thor (režie Alice Hurychová)
2012 Vykoupení Joea Maye (režie Martin Velda)
2012 Záchrana Titanicu (režie Jiří Balcárek)
2012 Zbohatlíci (režie Václav Knop)
2012 Zničující střet (režie Vladimír Žďánský)
2012 Žena od vedle (režie Radka Přibyslavská)
------
2011 127 hodin (režie Bohdan Tůma)
2011 2012: Doba ledová
2011 3000 mil na útěku (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Ace Ventura: Zvířecí detektiv (režie Mikuláš Pánek)
2011 Adam (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Apartmá pro dva (režie Jiří Kvasnička)
2011 Banda amatérů (režie Vladimír Žďánský)
2011 Barbie a Škola pro princezny (režie Vladimíra Wildová)
2011 Bitva o Los Angeles (režie Karolína Průšová)
2011 Bouře meteorů (režie Janoš Vaculík)
2011 Boží vzkaz (režie Václav Knop)
2011 Cartagena (režie Martin Velda)
2011 Cedar Rapids (režie Marek Libert)
2011 Co ty jsi za číslo? (režie Martin Velda)
2011 Černá labuť (režie Vladimíra Wildová)
2011 Deník malého poseroutky 2 (režie Karolína Průšová)
2011 Doktor Smrt (režie Petr Pospíchal)
2011 Dorian Gray (režie Jan Pecha)
2011 El Dorado (režie Martin Velda)
2011 Elvis a Anabelle (režie Alice Hurychová)
2011 Formule! (režie Jiří Ptáček)
2011 Hořko-sladko (režie Jiří Kvasnička)
2011 Hvězdná brána: Návrat (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Chéri (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Cherrybomb (režie Marek Libert)
2011 Chvění
2011 Imigranti (režie Petr Pospíchal)
2011 Inkognito (režie Vladimír Žďánský)
2011 Jack Hunter: Nebeská brána (režie Václav Knop)
2011 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona (režie Václav Knop)
2011 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů (režie Václav Knop)
2011 Jack se chystá vyplout (režie Vladimír Žďánský)
2011 Je tady někdo? (režie Vladimír Žďánský)
2011 Jedině ona (režie Jiří Kvasnička)
2011 Jesse Stone: Bez výčitek (režie Kateřina Fuková)
2011 Jesse Stone: Tenký led (režie Kateřina Fuková)
2011 Jmenuji se Khan (režie Karolína Průšová)
2011 Jonesovi (režie Jiří Balcárek)
2011 Kluk mojí holky (režie Marek Libert)
2011 Kruh osmi (režie Marek Libert)
2011 Kuře s ušima (režie Petr Pospíchal)
2011 Láska a jiné závislosti (režie Vladimír Žďánský)
2011 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian (režie Jiří Kvasnička)
2011 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích (režie Vladimíra Wildová)
2011 Lymelife (režie Martin Velda)
2011 Megapiraňa (režie Václav Knop)
2011 Megažralok versus crocosaurus (režie Václav Knop)
2011 Mluv (režie Miroslav Walter)
2011 Moby Dick
2011 Monte Carlo (režie Jiří Balcárek)
2011 Mrazivý faktor (režie Miroslav Walter)
2011 Narodil se Kristus Pán! (režie Miroslav Saic)
2011 Natalee Hollowayová (režie Vladimíra Wildová)
2011 Neklid (režie Martin Velda)
2011 Neodvratná pomsta (režie Jiří Kvasnička)
2011 Novodobá strašidla (režie Vladimír Žďánský)
2011 Ochránci a zabijáci (režie Karolína Průšová)
2011 Otec neznámý (režie Martin Velda)
2011 Pouto mlčení (Václav Knop)
2011 Predátor X (režie Petr Pospíchal)
2011 Princ z Pensylvánie (režie Jiří Balcárek)
2011 Pro mě není bratr (režie Vladimíra Wildová)
2011 Prostě Peck
2011 Přenašeči (režie Jiří Balcárek)
2011 Psanci Ameriky
2011 Rakeťáci (režie Vladimír Žďánský)
2011 Robin Hood: Král zbojníků (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Rozverná mládež (režie Jiří Bacárek)
2011 S.W.A.T.: Pod palbou (režie Jiří Balcárek)
2011 Sedmero dobrodružství Sindibáda
2011 Sejměte Cartera (režie Janoš Vaculík)
2011 Sérum pravdy
2011 Simonův vesmír (režie Karolína Průšová)
2011 Single Man (režie Janoš Vaculík)
2011 Smutky slečny Austenové (režie Bohdan Tůma)
2011 Spolek machrů (režie Libor Hruška)
2011 Strom (režie Miroslav Walter)
2011 Strýček Buck (režie Miroslav Walter)
2011 Super erupce
2011 Super Tanker (režie Jiří Kvasnička)
2011 Surfařka (režie Michal Michálek)
2011 Šance (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Šťastný los (režie Kateřina Fuková)
2011 Tajemná minulost (režie Marek Libert)
2011 Tajemství jejich očí (režie Karolína Průšová)
2011 Tanec s vášní: Rozbal to! (režie Vladimír Žďánský)
2011 The Runaways (režie Jiří Kvasnička)
2011 Titanic 2 (režie Martin Velda)
2011 Toulavé boty (režie Václav Knop)
2011 Útok na věžák (režie Jiří Balcárek)
2011 Užívej si, co to jde (režie Michal Michálek)
2011 Vánoce s velkým V (režie Jiří Kvasnička)
2011 Vánoční polibek
2011 Velký skok (režie Vladimíra Wildová)
2011 Verso (režue Miroslav Walter)
2011 Voda pro slony (režie Vladimír Žďánský)
2011 Vyměřený čas (režie Vladimír Žďánský)
2011 Vždycky jsem chtěl být gangster (režie Vladimír Žďánský)
2011 Win Win (režie Vladimír Žďánský)
2011 Xtinction (režie Petr Pospíchal)
2011 X-Men: První třída (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (režie Martin Velda)
2011 Zprávy TV Onion (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Zralá láska (režie Vladimíra Wildová)
2011 Zrození Planety opic (režie Vladimír Žďánský)
2011 Ztracení chlapci: Žízeň (režie Martin Velda)
2011 Život naplno (režie Marek Libert)
------
2010 A-Team (režie Václav Knop)
2010 Absolventka (režie Radka Přibyslavská)
2010 Ach, ti dospělí! (režie Karolína Průšová)
2010 Amelia (režie Zdeněk Štěpán)
2010 America (režie Jiří Ptáček)
2010 Americká děvčata: Odvážná Chrissa (režie Jiří Kvasnička)
2010 Barbie - Příběh mořské panny (režie Vladimíra Wildová)
2010 Bůh před soudem (režie Jiří Ptáček)
2010 Cable Guy (režie Jiří Balcárek)
2010 Crazy Heart (režie Martin Velda)
2010 Cyrus (režie Vladimíra Wildová)
2010 Čas v Káhiře (režie Kateřina Fuková)
2010 Čtyřicítka na krku (režie Jiří Balcárek)
2010 Deník malého poseroutky (režie Karolína Průšová)
2010 Diana: Poslední cesta (režie Petr Pospíchal)
2010 Divnej týpek (režie Vladimíra Wildová)
2010 Duše Paula Giamattiho (režie Kateřina Fuková)
2010 Einstein a Eddington (režie Jana Kovaříková)
2010 Extrakt (režie Martin Velda)
2010 Fantastický pan Lišák (režie Vladimír Žďánský)
2010 Galactica 1980 (režie Vladimíra Wildová)
2010 Green Lantern: První let (režie Marek Libert)
2010 Grey Gardens (režie Martin Velda)
2010 Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (režie Petr Pospíchal)
2010 Halloween 5 (režie Petr Pospíchal)
2010 Hospodyně, 49 let (režie Vladimír Žďánský)
2010 House Party (režie Jana Kovaříková)
2010 Chlapec v pruhovaném pyžamu (režie Vladimíra Wildová)
2010 Icarus (režie Radka Přibyslavská)
2010 Ideální společnost (režie Michal Michálek)
2010 Jmenuji se Bruce (režie Marek Libert)
2010 Joeův palác (režie Vladimíra Wildová)
2010 Kardiofitness (režie Karolína Průšová)
2010 Konspirace v El Escorial (režie Karolína Průšová)
2010 Kurýr 3 (režie Jiří Ptáček)
2010 Lenny (režie Petr Pospíchal)
2010 LOL (režie Martin Velda)
2010 Marie Stuartovna, královna Skotska (režie Petr Pospíchal)
2010 Marmaduk (režie Vladimír Žďánský)
2010 Můj milý, můj drahý (režie Václav Knop)
2010 Na vlnách hrůzy (režie Martin Velda)
2010 Nejistota (režie Kateřina Fuková)
2010 Nezastavitelný (režie Jiří Kvasnička)
2010 Neznámí vetřelci (režie Marek Libert)
2010 Noční rande (režie Václav Knop)
2010 O myších a lidech (režie Vladimíra Wildová)
2010 O smyslu života (režie Miroslav Saic)
2010 Obhájci (režie Kateřina Fuková)
2010 Otis (režie Kateřina Fuková)
2010 Pacific (režie Petr Pospíchal)
2010 Pach krve 2: Cesta nikam (režie Jiří Kvasnička)
2010 Pánská jízda 2: Poslední pokušení (režie Antonín Navrátil)
2010 Pátek třináctého 2 (režie Martin Velda)
2010 Pátek třináctého 3 (režie Martin Velda)
2010 Pátek třináctého 7 (režie Martin Velda)
2010 Pátek třináctého 8 (režie Martin Velda)
2010 Planina v ohni (režie Vladimíra Wildová)
2010 Podivná věda (režie Kateřina Fuková)
2010 Poslední dny sopky Krakatoa (režie Vladimír Žďánský)
2010 Poslední týden (režie Vladimír Žďánský)
2010 Predátoři (režie Vladimíra Wildová)
2010 Primo (režie Petr Pospíchal)
2010 Proroctví (režie Marek Libert)
2010 Předčítač (režie Martin Velda)
2010 Pták na drátě (režie Libor Hruška)
2010 Ramona (režie Bohdan Tůma)
2010 Road Trip: Pivní pong (režie Janoš Vaculík)
2010 Romulus, můj otec (režie Jiří Kvasnička)
2010 Rozpoutané peklo (režie Jana Kovaříková)
2010 Slečna zamilovaná (režie Bohdan Tůma)
2010 Sousedé (režie Jiří Ptáček)
2010 Splyň se mnou (režie Jiří Ptáček)
2010 Star Trek V: Nejzazší hranice (režie Bohdan Tůma)
2010 Stažení (režie Petr Pospíchal)
2010 Stopky lásky (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Stuart: Život pozpátku (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Taková, jaká jsi (režie Petr Pospíchal)
2010 Táta: matka pluku (režie Jiří Balcárek)
2010 Tupíři (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Udělej mi radost (režie Jiří Kvasnička)
2010 V jednom ohni (režie Antonín Navrátil)
2010 V srdci bouře: Churchill ve válce (Jiří Balcárek)
2010 Velký Buck Howard (režie Petr Pospíchal)
2010 Víla Zuběnka (režie Václav Knop)
2010 Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (režie Vladimír Žďánský)
2010 Wall Street: Peníze nikdy nespí (režie Vladimír Žďánský)
2010 Wendy a Lucy (režie Václav Knop)
2010 Wonder Woman (režie Vladimíra Wildová)
2010 Zaslaná pošta (režie Jana Kovaříková)
2010 Zašlá sláva Marca Pease (režie Michal Michálek)
2010 Zatím spolu, zatím živi (režie Vladimír Žďánský)
2010 Zmizelý (režie Vladimíra Wildová)
2010 Znovu se zamilovat (režie Kateřina Fuková)
2010 Zrcadla 2 (režie MIchal Michálek)
2010 Ženská za volantem (režie Janoš Vaculík)
2010 Živoucí důkaz (režie Vladimír Žďánský)
------
201x „Sladká“ pomsta
------
2009 12 kol (režie Vladimír Žďánský)
2009 500 dní se Summer (režie Vladimír Žďánský)
2009 A zase jedna Popelka (režie Vladimíra Wildová)
2009 Agentky v nesnázích (režie Kateřina Fuková)
2009 Americká aféra (režie Janoš Vaculík)
2009 Americká kratochvíle (režie Václav Knop)
2009 Andersonovy nahrávky (režie Vladimír Žďánský)
2009 Austrálie (režie Vladimír Žďánský)
2009 Batman - Gothamský rytíř (režie Vladimír Žďánský)
2009 Battlestar Galactica (1978) (režie Vladimíra Wildová)
2009 Bellamy (režie Vladimír Žďánský)
2009 Ben X (režie Vladimíra Wildová)
2009 Co skrývá krása (režie Vladimír Žďánský)
2009 Čistá barva (režie Kateřina Fuková)
2009 Den, kdy se zastavila Země (režie Mikuláš Pánek)
2009 Dítě na zakázku (režie Mikuláš Pánek)
2009 Dobrý den, smutku (režie Martin Velda)
2009 Dragonball: Evoluce (režie Vladimír Žďánský)
2009 Drsná Oklahoma (režie Mikuláš Pánek)
2009 Dvojka z autobusu (režie Martin Velda)
2009 Holly (režie Antonín Navrátil)
2009 Chvilkové zatmění (režie Vladimír Žďánský)
2009 Je nám osmnáct (režie Vladimír Žďánský)
2009 Jedinečný (režie Mikuláš Pánek)
2009 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství (režie Vladimír Žďánský)
2009 Jen proto, že jsme jiní (režie Jiří Balcárek)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! (režie Martin Velda)
2009 Jestřábi (režie Michal Michálek)
2009 Jízdenka do Korsoru
2009 Jmenovec (režie Vladimír Žďánský)
2009 Keith (režie Martin Velda)
2009 Král Guillaume (režie Vladimír Žďánský)
2009 Krutý sever (režie Michal Michálek)
2009 Křeslo mořské panny (režie Janoš Vaculík)
2009 Kus (režie Daniel Tůma)
2009 La Californie (režie Vladimír Žďánský)
2009 Liga spravedlivých: Nová hranice (režie Václav Knop)
2009 Lord Longford (režie Daniel Tůma)
2009 Marley a já (režie Vladimíra Wildová)
2009 Mí přátelé, mé lásky (režie Vladimír Žďánský)
2009 Milovaný Joshua (režie Janoš Vaculík)
2009 Miluji tě, Beth Cooperová (režie Petr Pospíchal)
2009 Miss Březen (režie Mikuláš Pánek)
2009 Místo něho (režie Kateřina Fuková)
2009 Mlátička (režie Václav Knop)
2009 Moskva, Belgie (režie Vladimíra Wildová)
2009 Most, který nevede nikam (režie Janoš Vaculík)
2009 Mučivá láska (režie Vladimír Žďánský)
2009 Mužská srdce (režie Jana Stejskalová)
2009 Mys hrůzy (režie Petr Pospíchal)
2009 Na cestě bez návratu (režie Vladimír Žďánský)
2009 Na domácí půdě (režie Kateřina Fuková)
2009 Natvrdo (režie Vladimír Žďánský)
2009 Návrat na Brideshead (režie Janoš Vaculík)
2009 Něco z Ameriky 2 (režie Janoš Vaculík)
2009 Pach krve 3 (režie Vladimír Žďánský)
2009 Papírový lev (režie Vladimír Žďánský)
2009 Patrik - věk 1,5 (režie Vladimír Žďánský)
2009 Pět minut v nebi (režie Martin Velda)
2009 Pokrevní bratři 2 (režie Jiří Balcárek)
2009 Poločas rozpadu Timofeje Berezina (režie Jiří Balcárek)
2009 Poslední cesta (režie Vladimír Žďánský)
2009 Poslední eskorta (režie Martin Velda)
2009 Poslední představení (režie Mikuláš Pánek)
2009 Pozdravy z pobřeží (režie Mikuláš Pánek)
2009 Právo být otcem (režie Vladimíra Wildová)
2009 Prosím žádný sex - jsme Britové (režie Kateřina Fuková)
2009 Příběh vojáka (režie Martin Velda)
2009 Příběhy z USA (režie Vladimír Žďánský)
2009 Přijít a zazářit (režie Vladimír Žďánský)
2009 Příšerky z podkroví (režie Martin Velda)
2009 Přítel (režie Janoš Vaculík)
2009 Půlnoční podraz (režie Vladimír Žďánský)
2009 Purpurová barva (režie Michal Michálek)
2009 Red (režie Jiří Kvasnička)
2009 Rok '66 (režie Kateřina Fuková)
2009 Rok vlka (režie Vladimír Žďánský)
2009 Romeo a Julie se berou (režie Miroslav Saic)
2009 Scooby-Doo a král skřítků (režie Jiří Kvasnička)
2009 Servírka (režie Jiří Kvasnička)
2009 Silnice č. 30 (režie Václav Knop)
2009 Skafandr a motýl (režie Michal Michálek)
2009 Skoro celá pravda (režie Václav Knop)
2009 Soutěž (režie Jiří Kvasnička)
2009 Specialitka šéfkuchaře (režie Vladimíra Wildová)
2009 Starší syn (režie Vladimír Žďánský)
2009 Strach a hnus v Las Vegas (režie Jiří Kvasnička)
2009 Střet (režie Janoš Vaculík)
2009 Student Charlie Banks (režie Janoš Vaculík)
2009 Svatba za bílé noci (režie Vladimíra Wildová)
2009 Umučení (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Univerzální voják: Zpět v akci (režie Martin Velda)
2009 V úzkých (režie Mikuláš Pánek)
2009 Válka nevěst (režie Vladimír Žďánský)
2009 Vivere (režie Janoš Vaculík)
2009 Vše, co Lola chce (režie Janoš Vaculík)
2009 Výchovný tábor (režie Michal Michálek)
2009 Výlet do Saint Tropez (režie Janoš Vaculík)
2009 X-Men Origins: Wolverine (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Za zimního slunovratu (režie Mikuláš Pánek)
2009 Zajiček (režie Mikuláš Pánek)
2009 Zamilovaná smrt (režie Michal MIchálek)
2009 Zmije (režie Vladimír Žďánský)
2009 Ztracení chlapci: Upíří kmen (režie Martin Velda)
2009 Zuby nehty (režie Vladimír Žďánský)
------
2008 10 položek a méně (režie Václav Knop)
2008 27 šatů (režie Vladimír Žďánský)
2008 Akta X: Chci uvěřit (režie Bohdan Tůma)
2008 Anna M. (režie Miroslav Saic)
2008 Aquamarine (režie Vladimíra Wildová)
2008 Avril (režie Daniel Dítě)
2008 Babylon 5: Hlasy v temnotě (režie Václav Knop)
2008 Bernard a Doris (režie Jana Semschová)
2008 Bude naše (režie Václav Knop)
2008 Clona (režie Vladimíra Wildová)
2008 Černí Irové (režie Antonín Navrátil)
2008 Danielle Steelová: Přístav bezpečí (režie Antonín Navrátil)
2008 Divoši (režie Vladimír Žďánský)
2008 Dopisy z Iwo Jimy (režie Petr Pospíchal)
2008 Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu (režie Bohdan Tůma)
2008 Držím se v řadě (režie Vladimír Žďánský)
2008 Dva týdny (režie Janoš Vaculík)
2008 Flicka (režie Vladimíra Wildová)
2008 Foxfire (režie Janoš Vaculík)
2008 Generation Kill (režie Jiří Kvasnička)
2008 Hluboko pod kůží (režie Jiří Kvasnička)
2008 Hoši z Chuecatown (režie Vladimír Žďánský)
2008 Hranice života (režie Václav Knop)
2008 Ideální partie (režie Vladimír Žďánský)
2008 Jaký otec, taková dcera (režie Petr Pospíchal)
2008 Jen na sex (režie Václav Knop)
2008 Jen trošku štěstí (režie Antonín Navrátil)
2008 Jezdci z jižního Bronxu (režie Vladimír Žďánský)
2008 Jindabyne (režie Vladimír Žďánský)
2008 Jsi jen naše (režie Martin Velda)
2008 Jumper (režie Mikuláš Pánek)
2008 Kdo je tady ředitel? (režie Janoš Vaculík)
2008 Kdo to klepe na moje dveře (režie Janoš Vaculík)
2008 Když padne soumrak (režie Miroslav Saic)
2008 Když se smůla lepí na paty (režie Vladimír Žďánský)
2008 Klub sebevrahů (režie Janoš Vaculík)
2008 Kořist (režie Petr Pospíchal)
2008 Láska a bolest a celá ta zatracená věc (režie Jiří Kvasnička)
2008 Létající Skot (režie Michal Michálek)
2008 Lookout (režie Miroslav Saic)
2008 Malá Miss Sunshine (režie Jiří Kvasnička)
2008 Malý výlet do nebe (režie Antonín Navrátil)
2008 Max Payne (režie Vladimír Žďánský)
2008 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee (režie Vladimír Žďánský)
2008 Mejdan v Las Vegas (režie Vladimír Žďánský)
2008 Místo pro lásku (režie Petr Pospíchal)
2008 Mistři Hazzardu: Jak to začalo (režie Janoš Vaculík)
2008 Nadávejte až po setmění (režie Jiří Kvasnička)
2008 Navždy tvá (režie Kateřina Fuková)
2008 Někdo jiný (režie Václav Knop)
2008 Nepřítel lidu (režie Daniel Dítě)
2008 Neuvěřitelný příběh (režie Jiří Balcárek)
2008 Nezvěstný (režie Václav Knop)
2008 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (režie Michal Michálek)
2008 Nové sčítání hlasů (režie Kateřina Fuková)
2008 Novic (režie Janoš Vaculík)
2008 Oktoberfest (režie Janoš Vaculík)
2008 Otřes systému (režie Jiří Kvasnička)
2008 Painkiller Jane (režie Kateřina Fuková)
2008 Po sexu (režie Kateřina Fuková)
2008 Poslední z hlavounů v městečku Mobile (režie Martin Velda)
2008 Princezna (režie Martin Velda)
2008 Přehlížený (režie Michal Michálek)
2008 Puccini pro začátečnice (režie Jiří Kvasnička)
2008 Repo Man (režie Václav Knop)
2008 Rillington Place č.10 (režie Václav Knop)
2008 Rocker (režie Vladimíra Wildová)
2008 Rodinný chaos (režie Martin Velda)
2008 Romero a Julie (režie Václav Knop)
2008 Řeč nepřítele (režie Martin Velda)
2008 Sebevrazi - Love story z onoho světa (režie Václav Knop)
2008 Sestra Mary to všechno vysvětlí (režie Lucie Svobodová)
2008 Snídaně pro psy (režie Jiří Kvasnička)
2008 Stalo se (režie Vladimír Žďánský)
2008 Stephanie Daley (režie Vladimíra Wildová)
2008 Stěhování pana McAlllistera (režie Martin Velda)
2008 Street Kings (režie Vladimíra Wildová)
2008 Superman: Soudný den (režie Miroslav Saic)
2008 Svatba jako překvapení (režie Václav Knop)
2008 Sybil (režie Jiří Kvasnička)
2008 Tajný život včel (režie Vladimír Žďánský)
2008 Tohle je Sparta! (režie Václav Knop)
2008 Tři malá prasátka (režie Vladimíra Wildová)
2008 Tsunami: Následky (režie Bohdan Tůma)
2008 Úžasný den (režie Antonín Navrátil)
2008 V dostihovém sedle (režie Vladimír Žďánský)
2008 V jednom kole (režie Jiří Kvasnička)
2008 V křesle režiséra (režie Martin Velda)
2008 Z Londýna do Brightonu (režie Jiří Kvasnička)
2008 Z úst do úst (režie Kateřina Fuková)
2008 Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie (režie Bohdan Tůma)
2008 Začít úplně jinak (režie Václav Knop)
2008 Zalknutí (režie Vladimír Žďánský)
2008 Zmatená duše (režie Kateřina Fuková)
2008 Znovu od začátku (režie Jiří Balcárek)
2008 Zpáteční cesta (režie Martin Velda)
2008 Zrcadla (režie Michal Michálek)
2008 Život umělce (režie Jiří Kvasnička)
------
2007 3 plus 3 (režie Jana Semschová)
2007 7 dní (režie Petr Pospíchal)
2007 Ambiciózní (režie Václav Knop)
2007 Andělé s ocelovým hlasem (režie Jiří Kvasnička)
2007 Árijský pár (režie Kateřina Fuková)
2007 Aristokraté (režie Vladimír Žďánský)
2007 Bloudění v temnotách (režie Jiří Kvasnička)
2007 Cesta za vítězstvím (režie Vladimír Žďánský)
2007 Dar od Boha (režie Vladimír Žďánský)
2007 Děvče pro zábavu (režie Mikuláš Pánek)
2007 Děvka a velryba (režie Kateřina Fuková)
2007 Dlouho hledaný syn (režie Vladimír Žďánský)
2007 Dny plné Slunce (režie Martin Velda)
2007 Dokonalé protiklady (režie Václav Knop)
2007 Dreamland (režie Vladimír Žďánský)
2007 Elsa a Fred (režie Bohdan Tůma)
2007 Gangster (režie Petr Pospíchal)
2007 Holka, ty jsi hvězda (režie Janoš Vaculík)
2007 Honba za lesním mužem (režie Janoš Vaculík)
2007 Hotel Ritz (režie Václav Knop)
2007 Charlieho andílci (režie Václav Knop)
2007 Chladnokrevný Stone (režie Petr Pospíchal)
2007 Chundelatý pes (režie Vladimír Žďánský)
2007 Jak řeknete, šéfe (režie Václav Knop)
2007 Jako voda na čokoládu (režie Jan Schánilec)
2007 Jedno s druhým (režie Vladimír Žďánský)
2007 Krásky (režie Janoš Vaculík)
2007 Krok správným směrem (režie Vladimír Žďánský)
2007 Lekce řízení (režie Jiří Balcárek)
2007 Léto roku 1942 (režie Martin Velda)
2007 Lumík (režie Václav Knop)
2007 Matka (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Moje Sarah (režie Jan Schánilec)
2007 Mørke (režie Petr Pospíchal)
2007 Motýli jsou svobodní (režie Jana Semschová)
2007 Nevinný (režie Jana Semschová)
2007 Paralelní lži (režie Kateřina Fuková)
2007 Pee-Weeho velké dobrodružství (režie Vladimíra Wildová)
2007 Pikantní salsa (režie Jiří Balcárek)
2007 Pitva mimozemšťana (režie Mikuláš Pánek)
2007 Podvědomí (režie Jiří Kvasnička)
2007 Poslední sbohem (režie Petr Pospíchal)
2007 Průvodce k rozpoznání tvých svatých (režie Vladimír Žďánský)
2007 Příběhy ztracených duší (režie Kateřina Fuková)
2007 Příšerný čtvrtek (režie Vladimír Žďánský)
2007 Pyramida hrůzy (režie Kateřina Fuková)
2007 Rocky Balboa (režie Vladimír Žďánský)
2007 Rok prvních polibků (režie Petr Pospíchal)
2007 Rok v mém životě (režie Michal Michálek)
2007 Rudý kakadu (režie Kateřina Fuková)
2007 Rytmus života (režie Petr Pospíchal)
2007 Scény z partnerského života (režie Jana Semschová)
2007 Sedadla v parteru (režie Martin Velda)
2007 Sestry (režie Jiří Kvasnička)
2007 Setkání v New Yorku (režie Vladimír Žďánský)
2007 Severní polární záře (režie Petr Pospíchal)
2007 Smrtící past (režie Jiří Balcárek)
2007 Sněhový zázrak (režie Jiří Balcárek)
2007 Soumrak nad Jižní Afrikou (režie Karolína Průšová)
2007 Starsky a Hutch (režie Jiří Kvasnička)
2007 Strašák jménem manželství (režie Martin Velda)
2007 Šampion (režie Václav Knop)
2007 Ta známá Bettie Page (režie Jiří Kvasnička)
2007 Tajemná moc (režie Kateřina Fuková)
2007 Ten třetí je navíc (režie Václav Knop)
2007 Tygrova brigáda (režie Vladimíra Wildová)
2007 V nebi (režie Jiří Balcárek)
2007 Velká rodinná sešlost (režie Vladimíra Wildová)
2007 Vyhoď mámu z vlaku (režie Jiří Balcárek)
2007 Vzdálenost (režie Vladimír Žďánský)
2007 Zatuchlé vzpomínky (režie Martin Velda)
2007 Zavolej! Vzestup a pád Heidi Fleissové (režie Petr Pospíchal)
2007 Zodiak (režie Vladimír Žďánský)
2007 Zpověď americké nevěsty (režie Martin Velda)
2007 Ženy proti mužům (režie Jana Semschová)
------
2006 44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu (režie Daniel Dítě)
2006 6 bodů (režie Vladimír Žďánský)
2006 A žili spolu šťastně až na věky (režie Kateřina Fuková)
2006 Alice (režie Václav Knop)
2006 Alice už tu nebydlí (režie Martin Velda)
2006 Annie Hallová (režie Václav Knop)
2006 Bludiště vzpomínek (režie Vladimír Žďánský)
2006 Bobby (režie Jiří Kvasnička)
2006 Bouře (režie Vladimír Žďánský)
2006 Broskve (režie Václav Knop)
2006 Carrie (režie Martin Velda)
2006 Červený nos (režie Petr Pospíchal)
2006 Den kobylek (režie Jiří Kvasnička)
2006 Dobrá manželka (režie Kateřina Fuková)
2006 Druhá liga (režie Jiří Balcárek)
2006 Dvojník (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Ďábelský plán dr. Fu Manchu (režie Jiří Kvasnička)
2006 Filmový hrdina (režie Martin Velda)
2006 Francouzova milenka (režie Vladimír Žďánský)
2006 Hana a její sestry (režie Václav Knop)
2006 Helena v krabici (režie Václav Knop)
2006 Hodiny před popravou (režie Jiří Balcárek)
2006 Hollywood severu (režie Jana Semschová)
2006 Hra na pravdu (režie Martin Velda)
2006 Jako nepoddajný plevel (režie Vladimír Žďánský)
2006 Jako v nebi (režie Dana Kvasničková)
2006 Jenom člověk (režie Vladimír Žďánský)
2006 Kniha lásky (režie Martin Velda)
2006 Krásky od krav (režie Václav Knop)
2006 Krotitel větru (režie Vladimír Žďánský)
2006 Láska a smrt (režie Václav Knop)
2006 Machuca (režie Jiří Kvasnička)
2006 Matiné (režie Karolína Průšová)
2006 Miluješ-li mě, následuj mě (režie Martin Velda)
2006 Mladej a já (režie Jiří Balcárek)
2006 Mnoho povyku pro nic (režie Vladimír Žďánský)
2006 Moje matka (režie Jan Schánilec)
2006 Motel Niagara (režie Vladimír Žďánský)
2006 Můj oblíbený rok (režie Jiří Kvasnička)
2006 Nakládačka (režie Libor Hruška)
2006 Nebožtíci přejí lásce (režie Vladimír Žďánský)
2006 Nedokonalé zabití (režie Kateřina Fuková)
2006 Nedovtipní (režie Janoš Vaculík)
2006 Nejdelší penalta na světě (režie Zdeněk Podhůrský)
2006 New York, New York (režie Vladimír Žďánský)
2006 Ohnisko nenávisti (režie Václav Knop)
2006 Partneři (režie Ladislav Novák)
2006 Piccadilly Jim (režie Martin Velda)
2006 Píseň za chudého chlapce (režie Vladimír Žďánský)
2006 Pitbull (režie Hana Krtičková)
2006 Podlá hra (režie Janoš Vaculík)
2006 Pohled společnosti Parallax (režie Janoš Vaculík)
2006 Poslední dny Sophie Schollové (režie Vladimír Žďánský)
2006 Prodaná láska (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Příběh Donalda Trumpa (režie Jiří Kvasnička)
2006 Příbuzní (režie Kateřina Fuková)
2006 Přijetí (režie Václav Knop)
2006 Purpurová růže z Káhiry (režie Václav Knop)
2006 Rudý prach (režie Václav Knop)
2006 Rx (režie Jiří Kvasnička)
2006 Řekni, že ano! (režie Jiří Kvasnička)
2006 Salon krásy (režie Martin Velda)
2006 Sbohem, černý ptáku! (režie Karolína Průšová)
2006 Sex z lásky (režie Vladimír Žďánský)
2006 Skřípění (režie Jiří Kvasnička)
2006 Smyčka (režie Zdeněk Podhůrský)
2006 Spas nás před Evou (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Správný ženský jsou do kulata (režie Kateřina Fuková)
2006 Steamboy (režie Karolína Průšová)
2006 Super střední (režie Karolína Průšová)
2006 Superman 3 (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Svatojakubská pouť (režie Martin Velda)
2006 Svatý Ralph (režie Jana Semschová)
2006 Svědek a mafie (režie Martin Velda)
2006 Šimon Mág (režie Janoš Vaculík)
2006 Šířit vlny (režie Kateřina Fuková)
2006 Štamgast (režie Jana Semschová)
2006 Tělesné vztahy (režie Jiří Kvasnička)
2006 To mi řekla Lila (režie Dana Kvasničková)
2006 Tragedie Niny (režie Vladimír Žďánský)
2006 U konce s dechem (režie Vladimír Žďánský)
2006 Uchovat si tvář (režie Martin Velda)
2006 Únik z Puerto Vallarta (režie Vladimír Žďánský)
2006 V jeho rukou (režie Martin Velda)
2006 Vánoce v Bostonu (režie Daniel Dítě)
2006 Ve stínu matky (režie Jiří Kvasnička)
2006 Velká rána (režie Martin Velda)
2006 Velká role (režie Martin Velda)
2006 Venkovani (režie Vladimír Žďánský)
2006 Venom (režie Petr Pospíchal)
2006 Větší než nebe (režie Kateřina Fuková)
2006 Vůně dámy v černém (režie Václav Knop)
2006 Vzdávám se (režie Vladimír Žďánský)
2006 Wallis a Eduard (režie Vladimír Žďánský)
2006 Zákon ulice (režie Vladimír Žďánský)
2006 Zánik Empire Falls (režie Vladimír Žďánský)
2006 Zee a spol. (režie Jiří Kvasnička)
2006 Země sněhu (režie Daniel Dítě)
2006 Zlaté časy rádia (režie Václav Knop)
2006 Zločiny a poklesky (režie Václav Knop)
2006 Zmije v hrsti (režie Jiří Kodeš)
2006 Ztracen (režie Jiří Kodeš)
2006 Životní role (režie Zdeněk Podhůrský)

Minisérie:
2016 Až tam nezbyl žádný (režie Petr Pospíchal)
2016 Kořeny (režie Vladimíra Wildová)
2016 Ponurý dům (režie Luboš Ondráček)
------
2015 Houdini (režie Kateřina Fuková)
2015 Prázdné místo (režie Kateřina Fuková)
------
2014 Bílá královna (režie Miroslav Walter)
2014 Olive Kitteridgeová (režie Vladimíra Wildová)
------
2012 Hatfieldovi a McCoyovi (režie Martin Velda)
------
2011 El Dorado (režie Martin Velda)
2011 Mildred Pierceová (režie Vladimír Žďánský)
2011 Zkáza lodi Laconia (režie Kateřina Fuková)
------
2010 Impresionisté (režie Vladimír Žďánský)
2010 Pacific (režie Petr Pospíchal)
------
2009 Dead Set (režie Kateřina Fuková)
------
2008 Generation Kill (režie Jiří Kvasnička)
2008 John Adams (režie Vladimíra Wildová)
------
2007 Pokoj č. 10 (režie Václav Knop)

Seriály:
2017 Crashing (režie Michal Michálek)
2017 Hlasiťákovi II (režie Jiří Kvasnička)
2017 Maskovaný kocour II (režie Jiří Kvasnička)
2017 Na straně zákona II (režie Ivan Holeček)
2017 Sedmilhářky (režie Martin Velda)
2017 Star Wars: Povstalci III (režie Michal Michálek)
2017 Taboo (režie Martin Velda)
------
2016 Alex & spol. II (režie Michal Michálek)
2016 American Crime II (režie Vladimíra Wildová)
2016 Angie Tribeca (režie Václav Knop)
2016 Ash vs Evil Dead II (režie Martin Velda)
2016 Ash vs Evil Dead I (režie Martin Velda)
2016 Banshee IV (režie Kateřina Fuková)
2016 Berlínská mise (režie Kateřina Fuková)
2016 Binny a duchové II (režie Jiří Kvasnička)
2016 Blunt Talk - Plané řeči II (režie Miroslav Walter)
2016 Cizinka II (režie Karolína Průšová)
2016 Dokonalý Spider-Man IV (režie Alice Hurychová)
2016 Elena z Avaloru (režie Magda Landsmannová)
2016 Girls V (režie Martin Velda)
2016 Gomora II (režie Ivan Holeček)
2016 Hlasiťákovi I (režie Jiří Kvasnička)
2016 Hráči II (režie Kateřina Fuková)
2016 Hra o trůny VI (režie Vladimír Žďánský)
2016 Jake a piráti ze země nezemě IV (režie Jiří Sádek)
2016 Kid vs. Kat II (režie Michal Michálek)
2016 Kouzelná Beruška a Černý kocour (režie Magda Landsmannová)
2016 Kráska a zvíře IV (režie Jiří Kvasnička)
2016 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (režie Ivan Holeček)
2016 Liv a Maddie III (režie Alice Hurychová)
2016 Lví hlídka (režie Magda Landsmannová)
2016 Maskovaný kocour I (režie Jiří Kvasnička)
2016 Městečko záhad II (režie Petra Jindrová)
2016 Milesova vesmírná dobrodružství (režie Michal Pavlík))
2016 Mladý papež (režie Vladimíra Wildová)
2016 Myšlenky zločince XI (režie Miroslav Saic)
2016 Na straně zákona I (režie Ivan Holeček)
2016 Námořní vyšetřovací služba LA VII (režie Miroslav Walter
2016 NCIS: New Orleans II (režie Michal Michálek)
2016 Nesvá (režie Vladimíra Wildová)
2016 Penny Dreadful III (režie Martin Velda)
2016 Počtyřech II (režie Petr Pospíchal)
2016 Polosvěty (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Profil zločinu VI (režie Jiří Balcárek)
2016 Průměrňákovi VII (režie Mikuláš Pánek)
2016 Průvodce všehoschopného hráče (režie Magda Landsmannová)
2016 Ray Donovan IV (režie Martin Velda)
2016 Sanjay & Craig III (režie Hana Krtičková)
2016 Silicon Valley III (režie Jiří Kvasnička)
2016 Soy Luna (režie Jiří Balcárek)
2016 Star Wars: Povstalci III (režie Michal Michálek)
2016 Star Wars: Povstalci II (režie Michal Michálek)
2016 Táborníci z Kikiwaka (režie Vladimíra Wildová)
2016 Tajemství Evermooru (režie Marek Tomažič)
2016 Tajnosti a lži II (režie Michal Michálek)
2016 Tajný život K.C. II (režie Michal Pavlík)
2016 Taková moderní rodinka VII (režie Karolína Průšová)
2016-17 Taková moderní rodinka VIII (režie Karolína Průšová)
2016 The Fall III (režie Jiří Kvasnička)
2016 Tým Škorpion II (režie Karolína Průšová)
2016 Víceprezidentka(ka) V (režie Jiří Kvasnička)
2016 Vlčí mládě V (režie Kateřina Fuková)
2016 Vražedná práva II (režie Janoš Vaculík, Vladimíra Wildová)
2016 Vykázáni (režie Jiří Balcárek)
2016 Vzpomínky IV (režie Václav Knop)
2016 Želvy Ninja III (režie Martin Kot)
2016 Život uprostřed (režie Alice Hurychová)
------
2015 Agentura Jasno VI (režie Ivan Holeček)
2015 Alex & spol. I (režie Michal Michálek)
2015 American Crime I (režie Zdeněk Štěpán, Jiří Kodeš)
2015 Austin a Ally IV (režie Marek Tomažič)
2015 Avengers - Sjednocení II (režie Jiří Balcárek)
2015 Banshee III (režie Kateřina Fuková)
2015 Bez hranic III (režie Martin Velda)
2015 Blunt Talk - Plané řeči I (režie Miroslav Walter)
2015 Dokonalý Spider-Man III
2015 Domek z karet II (režie Ivan Holeček)
2015 Domek z karet I (režie Ivan Holeček)
2015 Doylův okrsek (režie Petr Pospíchal, Karolína Průšová)
2015 Girls IV (režie Martin Velda)
2015 Grandhotel III (režie Martin Velda)
2015 Hank Zipzer II (režie Vladimír Žďánský)
2015 Hannibal III (režie Martin Velda)
2015 Hawaii 5-0 V (režie Martin Velda)
2015 Hledání II (režie Miroslav Walter)
2015 Hráči I (režie Kateřina Fuková)
2015 Hra o trůny V (režie Vladimír Žďánský)
2015 Jak prosté III (režie Vladimíra Wildová)
2015 Jessie IV
2015 Kámošky s časem
2015 Knick: Doktoři bez hranic II (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Knihovníci II (režie Michal Pavlík)
2015 Kouzelná Beruška a Černý kocour (režie Magda Landsmannová)
2015 Kráska a zvíře III (režie Jiří Kvasnička)
2015 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I (režie Ivan Holeček)
2015 Krize (režie Kateřina Fuková)
2015 Legenda Korry IV (režie Magda Landsmannová)
2015 Legenda Korry III (režie Magda Landsmannová)
2015 Liv a Maddie III (režie Alice Hurychová)
2015 Liv a Maddie II (režie Alice Hurychová)
2015 LoliRcok (režie Vladimíra Wildová)
2015 Mako Mermaids II (režie Alice Hurychová)
2015 Městečko Haven V (režie Karolína Průšová)
2015 Městečko záhad II (režie Petra Jindrová)
2015 Mizerná výchova III (režie Janoš Vaculík)
2015 Myšlenky zločince X (režie Miroslav Saic)
2015 Námořní vyšetřovací služba LA VI (režie Miroslav Walter)
2015 Nakopni to IV (režie Ivana Měřičková)
2015 NCIS: New Orleans I (režie Michal Michálek)
2015 Nová dobrodružství Medvídka Pú (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Od soumraku do úsvitu II (režie Marek Tomažič)
2015 Penny Dreadful II (režie Martin Velda)
2015 Pes a jeho blog III (režie Jiří Sádek)
2015 Počtyřech I (režie Petr Pospíchal)
2015 Poslové (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Pozůstalí II (režie Ivan Holeček, Jiří Sádek)
2015 Profesionální lháři IV (režie Martin Velda)
2015 Profil zločinu V (režie Jiří Balcárek)
2015 Průměrňákovi VI (režie Mikuláš Pánek)
2015 Ray Donovan III (režie Martin Velda)
2015 Rookie Blue VI (režie Miroslav Saic)
2015 Sanjay & Craig II (režie Hana Krtičková)
2015 Silicon Valley II (režie Jiří Kvasnička)
2015 Spongebob v kalhotách IX (režie Jiří Balcárek)
2015 Spravedlnost v krvi V
2015 Star Wars: Klonové války VI (režie Jiří Balcárek)
2015 Star Wars: Povstalci II (režie Michal Michálek)
2015 Star Wars: Povstalci I (režie Michal Michálek)
2015 Stíny (režie Vladimíra Wildová)
2015 Strážce pořádku VI (režie Vladimíra Wildová)
2015 Super doktoři (režie Michal Michálek)
2015 Táborníci z Kikiwaka (režie Vladimíra Wildová)
2015 Tajemství Evermooru (režie Marek Tomažič)
2015 Tajnosti a lži I (režie Michal Michálek)
2015 Tajný život K.C. I (režie Michal Pavlík)
2015 Taková moderní rodinka VI (režie Karolína Průšová)
2015 Temný případ II (režie Jiří Kvasnička)
2015 Terapie online IV (režie Martin Velda)
2015 The Fall II (režie Jiří Kvasnička)
2015 To já ne II (režie Hana Krtičková)
2015 To je tvoje máma? (režie Magda Landsmannová)
2015 Transformers: Robots in Disguise (režie Jiří Balcárek)
2015 Tým Škorpion I (režie Karolína Průšová)
2015 Víceprezidentka(ka) IV (režie Jiří Kvasnička)
2015 Violetta III (režie Jiří Balcárek)
2015 Vraždy v Midsomeru XVII (režie Zuzana Taberyová)
2015 Vražedná práva II (režie Janoš Vaculík)
2015 Wataha (režie Martin Velda)
2015 Winx Club VII (režie Jiří Ptáček)
2015 Želvy Ninja III (režie Martin Kot)
2015 Želvy Ninja II (režie Martin Kot)
2015 Život je boj III (režie Mikuláš Pánek)
------
2014 Agentura Jasno V (režie Ivan Holeček)
2014 Austin a Ally III (režie Marek Tomažič)
2014 Austin a Ally II (režie Marek Tomažič)
2014 Avengers - Sjednocení I (režie Jiří Balcárek)
2014 Banshee II (režie Kateřina Fuková)
2014 Bez hranic II (režie Martin Velda)
2014 Binny a duchové I (režie Jiří Kvasnička)
2014 Californication VII (režie Petr Svoboda, Jiří Kvasnička)
2014 Cranford (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Dívka odjinud IV (režie Janoš Vaculík)
2014 Dívka odjinud III (režie Janoš Vaculík)
2014 Doktorka Plyšáková II (režie Marek Tomažič)
2014 Girls III (režie Martin Velda)
2014 Gomora I (režie Ivan Holeček)
2014 Grandhotel II (režie Martin Velda)
2014 Hannibal II (režie Martin Velda)
2014 Hank Zipzer I (režie Vladimír Žďánský)
2014 Hero Factory (režie Martin Velda)
2014 Hledání I (režie Miroslav Walter)
2014 Hra o trůny IV (režie Vladimír Žďánský)
2014 Impérium - Mafie v Atlantic City V (režie Vladimír Žďánský)
2014 Inteligence (režie Michal Pavlík)
2014 Jake a piráti ze země nezemě III (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Jak prosté III (režie Vladimíra Wildová)
2014 Jak prosté II (režie Vladimíra Wildová)
2014 Jessie III (režie Ivana Měřičková)
2014 Jonah z Tongy (režie Alice Hurychová)
2014 Knick: Doktoři bez hranic I (režie Václav Knop)
2014 Království (režie Martin Velda)
2014 Kráska a zvíře II (režie Jiří Kvasnička)
2014 Kuků II (režie Ivan Holeček)
2014 Kuků I (režie Ivan Holeček)
2014 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (režie Alice Hurychová)
2014 Laboratorní krysy II (režie Hana Krtičková)
2014 Laboratorní krysy I (režie Hana Krtičková)
2014 Láska ke hvězdám (režie Miroslav Walter)
2014 Laskavý dotek II (režie Martin Velda)
2014 Legenda Korry II (režie Magda Landsmannová)
2014 Liv a Maddie II (režie Alice Hurychová)
2014 Liv a Maddie I (režie Alice Hurychová)
2014 Mako Mermaids I (režie Alice Hurychová)
2014 Městečko Haven IV (režie Karolína Průšová)
2014 Myšlenky zločince IX (režie Miroslav Saic)
2014 Nakopni to III (režie Ivana Měřičková)
2014 Námořní vyšetřovací služba LA V (režie Miroslav Walter)
2014 NCIS: New Orleans I (režie Michal Michálek)
2014 Newsroom III (režie Vladimíra Wildová)
2014 No Limit II (režie Václav Knop)
2014 No Limit I (režie Václav Knop)
2014 Nová dobrodružství Medvídka Pú (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Od soumraku do úsvitu I (režie Marek Tomažič)
2014 Penny Dreadful I (režie Martin Velda)
2014 Pes a jeho blog II (režie Ivana Měřičková)
2014 Policajt II (režie Kateřina Fuková)
2014 Pozůstalí I (režie Ivan Holeček)
2014 Pravá krev VII (režie Petr Pospíchal)
2014 Profesionální lháři III (režie Martin Velda)
2014 Prokletí Spooksvillu (režie Michal Michálek)
2014 Pro strach naděláno III (režie Mikuláš Pánek)
2014 Prozíravost II (režie Alice Hurychová)
2014 Průměrňákovi V (režie Jindřiška Švecová)
2014 Ranč Heartland (režie Václav Knop)
2014 Ray Donovan II (režie Martin Velda)
2014 Ray Donovan I (režie Martin Velda)
2014 Rookie Blue V (režie Miroslav Saic)
2014 Sanjay & Craig I (režie Hana Krtičková)
2014 Sherlock III (režie Vladimír Žďánský)
2014 Silicon Valley I (režie Jiří Kvasnička)
2014 Sofie první II (režie Magda Landsmannová)
2014 Spongebob v kalhotách IX (režie Jiří Balcárek)
2014 Spravedlnost v krvi IV
2014 Star Wars: Povstalci I (režie Michal Michálek)
2014 Strážce pořádku V (režie Vladimíra Wildová)
2014 Super doktoři (režie Michal Michálek)
2014 Tajemství pravdy II (režie Kateřina Fuková)
2014 Tajemství pravdy I (režie Kateřina Fuková)
2014 Taková moderní rodinka VI (režie Karolína Průšová)
2014 Taková moderní rodinka V (režie Karolína Průšová)
2014 Táta Jack (režie Miroslav Walter)
2014 Temný případ I (režie Jiří Kvasnička)
2014 Terapie online IV (režie Martin Velda)
2014 Terapie online III (režie Martin Velda)
2014 Terapie online II (režie Martin Velda)
2014 The Fall I (režie Jiří Kvasnička)
2014 To já ne I (režie Hana Krtičková)
2014 Transformers: Robots in Disguise (režie Jiří Balcárek)
2014 Tron: Povstání (režie Jiří Balcárek)
2014 Víceprezidentka(ka) III (režie Jiří Kvasnička)
2014 Violetta II (režie Jiří Balcárek)
2014 Vlčí mládě IV (režie Kateřina Fuková)
2014 Vlčí mládě III (režie Kateřina Fuková)
2014 Vraždy v Midsomeru XVI (režie Zuzana Taberyová)
2014 Vychovávat Hope IV (režie Vladimíra Wildová)
2014 Vyšší a nižší společnost II (režie Kateřina Fuková)
2014 Wander na cestách (režie Hana Krtičková)
2014 Winx Club VI (režie Jiří Ptáček)
2014 Zajatci předměstí III (režie Václav Knop)
2014 Želvy Ninja II (režie Martin Kot)
2014 Život je boj II (režie Mikuláš Pánek)
2014 Život je boj I (režie Mikuláš Pánek)
------
2013 Avengers - Sjednocení I (režie Jiří Balcárek)
2013 Banshee I (režie Kateřina Fuková)
2013 Bez hranic I (režie Martin Velda)
2013 Bratři a sestry V (režie Jiří Balcárek)
2013 Californication VI (režie Jiří Kvasnička)
2013 Cesty života (režie Václav Knop)
2013 Černé zrcadlo II (režie Kateřina Fuková)
2013 Dívka odjinud III (režie Janoš Vaculík)
2013 Dívka odjinud II (režie Janoš Vaculík)
2013 Dokonalý Spider-Man II (režie Alice Hurychová)
2013 Doktorka podsvětí (režie Miroslav Walter)
2013 Farma RAK III (režie Alice Hurychová)
2013 Grandhotel I (režie Martin Velda)
2013 Girls II (režie Martin Velda)
2013 Hannibal I (režie Martin Velda)
2013 Hawaii 5-0 III
2013 Hero Factory (režie Martin Velda)
2013 Hra o trůny III (režie Vladimír Žďánský)
2013 Impérium - Mafie v Atlantic City IV (režie Vladimír Žďánský)
2013 Jak prosté II (režie Vladimíra Wildová)
2013 Jak prosté I (režie Vladimíra Wildová)
2013 Jessie III (režie Ivana Měřičková)
2013 Kráska a zvíře I (režie Jiří Kvasnička)
2013 Kriminálka New York IX (režie Václav Knop)
2013 Laboratorní krysy I (režie Hana Krtičková)
2013 Laskavý dotek I (režie Martin Velda)
2013 Legenda Korry II (režie Magda Landsmannová)
2013 Liv a Maddie I (režie Alice Hurychová)
2013 Mako Mermaids I (režie Alice Hurychová)
2013 Maxova dobrodružství (režie Alice Hurychová)
2013 Merlin V (režie Miroslav Saic)
2013 Městečko Haven III (režie Karolína Průšová)
2013 Město divů II (režie Martin Velda)
2013 Mizerná výchova II (režie Janoš Vaculík)
2013 Mizerná výchova I (režie Janoš Vaculík)
2013 Myšlenky zločince VIII (režie Miroslav Saic)
2013 Nahoru a dolů IV (režie Martin Velda)
2013 Námořní vyšetřovací služba LA IV (režie Miroslav Walter)
2013 Newsroom II (režie Vladimíra Wildová)
2013 No Limit I (režie Václav Knop)
2013 Páteční večeře (režie Václav Knop)
2013 Policajt I (režie Kateřina Fuková)
2013 Pravá krev VI (režie Petr Pospíchal)
2013 Profesionální lháři II (režie Martin Velda)
2013 Profil zločinu IV (režie Jiří Balcárek)
2013 Pro strach naděláno II (režie Jana Kovaříková)
2013 Protiúder IV (režie Jiří Kvasnička)
2013 Prozíravost I (režie Alice Hurychová)
2013 Průměrňákovi IV (režie Karolína Průšová)
2013 Rookie Blue IV (režie Miroslav Saic)
2013 Rudá vdova (režie Michal Michálek)
2013 Sofie první II (režie Magda Landsmannová)
2013 Spartakus: Krev a písek III (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Společná terapie (režie Jana Kovaříková)
2013 Spravedlnost v krvi III
2013 Strážce pořádku IV (režie Vladimíra Wildová)
2013 Špionky VI (režie Michal Michálek)
2013 Tajemná Calenda (režie Vladimír Žďánský)
2013 Taková moderní rodinka IV (režie Karolína Průšová)
2013 Terapie online II (režie Martin Velda)
2013 Terapie online I (režie Martin Velda)
2013 Tron: Povstání (režie Jiří Balcárek)
2013 Tučňáci z Madagaskaru III (režie Alice Hurychová)
2013 Víceprezidentka(ka) II (režie Jiří Kvasnička)
2013 V jako Victoria IV (režie Magda Landsmannová)
2013 Vlčí mládě III (režie Kateřina Fuková)
2013 Vraždy v Midsomeru XV (režie Zuzana Taberyová)
2013 Vychovávat Hope III (režie Vladimíra Wildová)
2013 Vyšší a nižší společnost II (režie Kateřina Fuková)
2013 Vyšší a nižší společnost I (režie Kateřina Fuková)
2013 Vzpomínky II (režie Václav Knop)
2013 Winx Club V (režie Jiří Ptáček)
2013 Wolfblood (režie Alice Hurychová)
2013 Zajatci předměstí II (režie Václav Knop)
2013 Zdravím, dámy! (režie Vladimíra Wildová)
2013 Želvy Ninja I (režie Martin Kot)
2013 Žhavá láska (režie Miroslav Saic)
2013 Život je boj I (režie Mikuláš Pánek)
------
2012 Big Time Rush (režie Petr Pospíchal)
2012 Bratři a sestry V (režie Jiří Balcárek)
2012 Bratři a sestry IV (režie Jiří Balcárek)
2012 Californication V (režie Jiří Kvasnička)
2012 Černé zrcadlo I (režie Kateřina Fuková)
2012 Dívka odjinud II (režie Janoš Vaculík)
2012 Epizody II (režie Martin Velda)
2012 Firma (režie Jiří Ptáček)
2012 Garrowův zákon III
2012 Girls I (režie Martin Velda)
2012 Hawaii 5-0 II
2012 Hero Factory (režie Martin Velda)
2012 Hra o trůny II (režie Vladimír Žďánský)
2012 Impérium - Mafie v Atlantic City III (režie Vladimír Žďánský)
2012 Jak prosté I (režie Vladimíra Wildová)
2012 Konec přehlídky (režie Vladimíra Wildová)
2012 Kriminálka New York VIII (režie Václav Knop)
2012 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (režie Alice Hurychová)
2012 Legenda Korry I (režie Magda Landsmannová)
2012 Londýnská nemocnice II (režie Alice Hurychová)
2012 Luck (režie Vladimír Žďánský)
2012 Městečko Haven II (režie Karolína Průšová)
2012 Město divů I (režie Martin Velda)
2012 Metal Hurlant Chronicles (režie Martin Velda)
2012 Myšlenky zločince VII (režie Miroslav Saic)
2012 Nahoru a dolů III (režie Martin Velda)
2012 Na lodi II (režie Václav Knop)
2012 Námořní vyšetřovací služba LA III (režie Miroslav Walter)
2012 Newsroom I (režie Vladimír Žďánský)
2012 Pán času VI (režie Jiří Kvasnička)
2012 Pohřešovaný (režie Vladimír Žďánský)
2012 Power Rangers II (režie Jiří Ptáček)
2012 Pravá krev V (režie Petr Pospíchal)
2012 Profesionální lháři I (režie Martin Velda)
2012 Pronásledovaná (režie Alice Hurychová)
2012 Pro strach naděláno I (režie Vladimír Žďánský)
2012 Protiúder III (režie Jiří Kvasnička)
2012 Průměrňákovi III (režie Vladimír Žďánský)
2012 Případy Anikky Bengtzonové (režie Jiří Kvasnička)
2012 Řeka (režie Jiří Ptáček)
2012 Sherlock II (režie Vladimír Žďánský)
2012 Skandál
2012 Spartakus: Krev a písek II (režie Vladimír Žďánský)
2012 Spongebob v kalhotách VIII (režie Jiří Balcárek)
2012 Spravedlnost v krvi II
2012 Taková moderní rodinka IV (režie Karolína Průšová)
2012 Taková moderní rodinka III (režie Karolína Průšová)
2012 Transformers Prime (režie Jiří Balcárek)
2012 Tráva VIII (režie Karolína Průšová)
2012 Tučňáci z Madagaskaru III (režie Alice Hurychová)
2012 Víceprezidentka(ka) I (režie Vladimír Žďánský)
2012 V jako Victoria III (režie Magda Landsmannová)
2012 Vraždy v Midsomeru XIV (režie Zuzana Taberyová)
2012 Vychovávat Hope II (režie Vladimíra Wildová)
2012 Vzpomínky I (režie Václav Knop)
2012 Wallace a Gromit: Úžasné vynálezy (režie Vladimíra Wildová)
2012 Záhada Anubisova domu II (režie Eduard Jenický)
2012 Zajatci předměstí I (režie Václav Knop)
2012 Želvy Ninja I (režie Martin Kot)
------
2011 Advokáti VIII (režie Václav Knop)
2011 Advokáti VII (režie Václav Knop)
2011 Advokáti VI (režie Václav Knop)
2011 Advokáti V (režie Václav Knop)
2011 Big Time Rush (režie Petr Pospíchal)
2011 Boj o čas III (režie Mikuláš Pánek)
2011 Borgiové (režie Martin Velda)
2011 Bratři a sestry IV (režie Jiří Balcárek)
2011 Bratři a sestry III (režie Jiří Balcárek)
2011 Californication IV (režie Jiří Kvasnička)
2011 Cena za lidskost I (režie Jiří Kvasnička, Michal Michálek)
2011 Dívka odjinud I (režie Janoš Vaculík)
2011 Epizody I (režie Martin Velda)
2011 Garrowův zákon II (režie Václav Knop)
2011 Hero Factory (režie Martin Velda)
2011 Hra o trůny I (režie Vladimír Žďánský)
2011 Charlieho andílci (režie Martin Velda)
2011 iCarly
2011 Impérium - Mafie v Atlantic City II (režie Vladimír Žďánský)
2011 Internát VI (režie Jana Stejskalová)
2011 Internát V (režie Jana Stejskalová)
2011 Jak nežít svůj život (režie Martin Velda)
2011 Kamelot (režie Martin Velda)
2011 Kauzy podle Kate (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Kriminálka New York VII (režie Václav Knop)
2011 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví I (režie Alice Hurychová)
2011 Legenda Korry I (režie Magda Landsmannová)
2011 Londýnská nemocnice I (režie Radka Přibyslavská)
2011 Mé nové já (režie Vladimír Žďánský)
2011 Městečko Haven II (režie Karolína Průšová)
2011 Myšlenky zločince: Chování podezřelých (režie Miroslav Saic)
2011 Myšlenky zločince VI (režie Miroslav Saic)
2011 Nahoru a dolů II (režie Martin Velda)
2011 Na lodi I (režie Vladimír Žďánský)
2011 Námořní vyšetřovací služba LA II (režie Miroslav Walter)
2011 Návrat Sherlocka Holmese (režie Vladimír Žďánský)
2011 Pán času V (režie Jiří Kvasnička)
2011 Power Rangers I (režie Jiří Ptáček)
2011 Pravá krev IV (režie Petr Pospíchal)
2011 Protiúder II (režie Jiří Kvasnička)
2011 Průměrňákovi II (režie Vladimír Žďánský)
2011 Sherlock I (režie Vladimír Žďánský)
2011 Spartakus: Bohové arény (režie Vladimír Žďánský)
2011 Spongebob v kalhotách VII (režie Jiří Balcárek)
2011 Star Trek: Hluboký vesmír devět III (režie Martin Velda, Miroslav Walter)
2011 Star Trek: Hluboký vesmír devět II (režie Martin Velda)
2011 S tebou je líp
2011 Svatyně III (režie Kateřina Fuková)
2011 Taková moderní rodinka III (režie Karolína Průšová)
2011 Taková moderní rodinka II (režie Karolína Průšová)
2011 Takoví normální mimozemšťané IV (režie Vladimíra Wildová)
2011 Tráva VII (režie Karolína Průšová)
2011 Velká láska V (režie Václav Knop)
2011 Vincentův svět VII (režie Jiří Kvasnička)
2011-2012 2006 Vincentův svět VIII (režie Jiří Kvasnička)
2011 V jako Victoria II (režie Magda Landsmannová)
2011 Vraždy v Midsomeru XIII (režie Zuzana Taberyová)
2011 Vychovávat Hope I (režie Vladimíra Wildová)
2011 Vzpomínky I (režie Václav Knop)
2011 Záhada Anubisova domu I (režie Eduard Jenický)
2011 Zachraň mě VII (režie Vladimír Žďánský)
2011 Z archivu Sherlocka Holmese (režie Vladimír Žďánský)
2011 Z deníku Sherlocka Holmese (režie Vladimír Žďánský)
2011 Změna je život II (režie Václav Knop)
2011 Znuděný k smrti III (režie Petr Pospíchal)
2011 Znuděný k smrti II (režie Petr Pospíchal)
------
2010 Advokáti IV
2010 Advokáti III
2010 Advokáti II (režie Filip Jančík)
2010 Advokáti I (režie Filip Jančík)
2010 Afro Samurai (režie Martin Velda)
2010 Avatar: Legenda o Aangovi (režie Magda Landsmannová)
2010 Bezvadná dvojka (režie Václav Knop)
2010 Big Time Rush (režie Petr Pospíchal)
2010 Bleach (režie Jiří Ptáček)
2010 Bohové smrti (režie Martin Velda)
2010 Boj o čas II (režie Mikuláš Pánek)
2010 Bratři a sestry II (režie Jiří Balcárek)
2010 Bratři a sestry I (režie Jiří Balcárek)
2010 Californication III (režie Jiří Kvasnička)
2010 Foylova válka VII (režie Jiří Kvasnička)
2010 Garrowův zákon I (režie Jana Semschová)
2010 Hero Factory (režie Martin Velda)
2010 iCarly
2010 Impérium - Mafie v Atlantic City I (režie Vladimír Žďánský)
2010 Internát IV (režie Jana Stejskalová)
2010 Internát III (režie Jana Stejskalová)
2010 Kilari (režie Martin Velda)
2010 Kočkopes (režie Jiří Ptáček)
2010 Kouzelní kmotříčci (režie Vladimír Žďánský)
2010 Kriminálka New York VI (režie Václav Knop)
2010 Městečko Haven I (režie Karolína Průšová)
2010 Myšlenky zločince V (režie Miroslav Saic)
2010 Nahoru a dolů II (režie Martin Velda)
2010 Nahoru a dolů I (režie Martin Velda)
2010 Námořní vyšetřovací služba II (režie Miroslav Walter)
2010 Námořní vyšetřovací služba LA I (režie Miroslav Walter)
2010 Obhájci (režie Kateřina Fuková)
2010 Pán času IV (režie Jiří Kvasnička)
2010 Pán času III (režie Jiří Kvasnička)
2010 Pán času II (režie Jiří Kvasnička)
2010 Pán času I (režie Jiří Kvasnička)
2010 Posel ztracených duší V (režie Vladimír Žďánský)
2010 Posel ztracených duší IV (režie Vladimír Žďánský)
2010 Pravá krev III (režie Petr Pospíchal)
2010 Pravěk útočí III (režie Janoš Vaculík)
2010 Průměrňákovi I (režie Vladimír Žďánský)
2010 Rookie Blue I (režie Miroslav Saic)
2010 Slayers - Evoluce-R (režie Radka Přibyslavská)
2010 Slayers - Revoluce (režie Radka Přibyslavská)
2010 Spartakus: Krev a písek I (režie Vladimír Žďánský)
2010 Spongebob v kalhotách VI (režie Jiří Balcárek)
2010 Strážce pořádku I (režie Vladimíra Wildová)
2010 Svatyně II (režie Kateřina Fuková)
2010 Taková moderní rodinka II (režie Karolína Průšová)
2010 Taková moderní rodinka I (režie Karolína Průšová)
2010 The Boondocks (režie Lucie Petra Svobodová)
2010 Torchwood III (režie Jiří Kvasnička)
2010 Torchwood II (režie Jiří Kvasnička)
2010 Torchwood I (režie Jiří Kvasnička)
2010 Tráva VI (režie Karolína Průšová)
2010 Uklízeč II (režie Václav Knop)
2010 Velká láska IV (režie Václav Knop)
2010 V jako Victoria I
2010 Vincentův svět VI (režie Jiří Kvasnička)
2010 Vychovávat Hope I (režie Vladimíra Wildová)
2010 Zachraň mě VI (režie Vladimír Žďánský)
2010 Zlatá sedmdesátá (režie Vladimír Žďánský)
2010 Změna je život I (režie Václav Knop)
2010 Znuděný k smrti I (režie Petr Pospíchal)
2010 Ztraceni VI (režie Vladimír Žďánský)
------
2009 Ajťáci III (režie Vladimír Žďánský)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi (režie Magda Landsmannová)
2009 Bohové smrti (režie Martin Velda)
2009 Boj o čas I (režie Mikuláš Pánek)
2009 Californication III (režie Jiří Kvasnička)
2009 Californication II (režie Jiří Kvasnička)
2009 Cena za lidskost (režie Jiří Kvasnička)
2009 Detektiv Conan (režie Antonín Navrátil)
2009 Ďáblův sluha II (režie Jiří Kvasnička)
2009 Eli Stone II (režie Martin Velda)
2009 Flight Of The Conchords (režie Vladimír Žďánský)
2009 Ghost in the shell: Stand Alone Complex (režie Karolína Průšová)
2009 Hung - Na velikosti záleží (režie Vladimír Žďánský)
2009 Hvězdná brána: Atlantida V (režie Václav Knop, Vladimíra Wildová)
2009 Hvězdná brána: Atlantida IV (režie Václav Knop, Vladimíra Wildová)
2009 Hvězdná brána: Atlantida III (režie Václav Knop, Vladimíra Wildová)
2009 Hvězdná brána: Atlantida II (režie Václav Knop, Vladimír Žďánský)
2009 Chrono Crusade (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 iCarly
2009 Internát II (režie Jana Stejskalová)
2009 Internát I (režie Jana Stejskalová)
2009 Jake 2.0 (režie Martin Velda)
2009 Král dinosaurů (režie Jiří Balcárek)
2009 Kriminálka New York V (režie Václav Knop)
2009 Kriminálka z pobřeží (režie Martin Velda)
2009 Malá Velká Británie (režie Petr Pospíchal)
2009 Můj nejhorší týden (režie Václav Knop)
2009 Nahoru a dolů I (režie Martin Velda)
2009 Námořní vyšetřovací služba I (režie Miroslav Walter)
2009 NANA (režie Martin Velda)
2009 Naruto (režie Michal Michálek)
2009 Nodame Cantabile (režie Jiří Balcárek)
2009 Ostrov smrti (režie Martin Velda)
2009 Policejní odznak VII (režie Vladimír Žďánský)
2009 Posel ztracených duší III (režie Vladimír Žďánský)
2009 Pravá krev II (režie Petr Pospíchal)
2009 Pravá krev I (režie Petr Pospíchal)
2009 Romeo x Juliet (režie Jiří Balcárek)
2009 Svatyně II (režie Kateřina Fuková)
2009 Svatyně I (režie Kateřina Fuková)
2009 Tara a její svět (režie Vladimíra Wildová)
2009 Tráva V (režie Karolína Průšová)
2009 Tudorovci III (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Velká láska III (režie Václav Knop)
2009 Vincentův svět V (režie Jiří Kvasnička)
2009 Zachraň mě V (režie Vladimír Žďánský)
2009 Zachraň mě IV (režie Vladimír Žďánský)
2009 Zachraň mě III (režie Vladimír Žďánský)
2009 Ztraceni V (režie Vladimír Žďánský)
------
2008 4400 IV (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Afterworld (režie Michal Michálek)
2008 Akce (režie Michal Michálek)
2008 Californication II (režie Jiří Kvasnička)
2008 Death Note - Zápisník smrti (režie Daniel Dítě)
2008 Ďáblův sluha I (režie Jiří Kvasnička)
2008 Eli Stone I (režie Martin Velda)
2008 Farscape IV (režie Jiří Balcárek)
2008 Farscape III (režie Jiří Balcárek)
2008 Farscape II (režie Jiří Balcárek)
2008 Farscape I (režie Jiří Balcárek)
2008 Fullmetal Alchemist - hledání kamene mudrců (režie Jiří Balcárek)
2008 Hvězdná brána: Atlantida I (režie Zdeněk Štěpán, Václav Knop)
2008 Krevní pouta II (režie Martin Velda)
2008 Krevní pouta I (režie Martin Velda)
2008 Kriminálka New York IV (režie Václav Knop)
2008 Larry, kroť se (režie Miroslav Saic)
2008 Malá Velká Británie v USA (režie Petr Pospíchal)
2008 Med a čtyřlístek (režie Václav Knop)
2008 Mimoni v Americe (režie Miroslav Saic)
2008 Mladí mušketýři (režie Michal Michálek)
2008 Mrtvá zóna VI (režie Martin Velda)
2008 Myšlenky zločince III (režie Miroslav Saic)
2008 Naruto (režie Michal Michálek)
2008 Painkiller Jane (režie Kateřina Fuková)
2008 Policejní odznak VI (režie Vladimír Žďánský)
2008 Policejní odznak V (režie Vladimír Žďánský)
2008 Posel ztracených duší II (režie Vladimír Žďánský)
2008 Posel ztracených duší I (režie Vladimír Žďánský)
2008 Pronásledovaný (režie Václav Knop)
2008 Svatyně I (režie Kateřina Fuková)
2008 Tráva IV (režie Karolína Průšová)
2008 Tudorovci II (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Uklízeč I (režie Filip Jančík)
2008 Velká láska II (režie Václav Knop)
2008 Vincentův svět III (režie Jiří Kvasnička)
2008 Zachraň mě III (režie Vladimír Žďánský)
2008 Za rozbřesku (režie Vladimír Žďánský)
2008 Zázraky (režie Václav Knop)
2008 Ztraceni IV (režie Vladimír Žďánský)
------
2007 Californication I (režie Jiří Kvasnička)
2007 Deadwood III (režie Petr Pospíchal)
2007 Hex (režie Jiří Balcárek)
2007 Krevní pouta I (režie Martin Velda)
2007 Kriminálka New York III (režie Václav Knop)
2007 Lucky Louie
2007 Mistři hrůzy II (režie Martin Velda)
2007 Mistři hrůzy I (režie Martin Velda)
2007 Mrtvá zóna V (režie Martin Velda)
2007 Policejní odznak IV (režie Vladimír Žďánský)
2007 Posel ztracených duší I (režie Vladimír Žďánský)
2007 Rodinná válka II
2007 Řím II (režie Jiří Kvasnička)
2007 Star Trek: Enterprise IV (režie Martin Kolár)
2007 Studio 60 (režie Jiří Kvasnička)
2007 Tráva III (režie Karolína Průšová)
2007 Tudorovci I (režie Zdeněk Štěpán)
2007 V.I.P. IV (režie Daniel Dítě)
2007 V.I.P. III (režie Daniel Dítě)
2007 Vincentův svět II (režie Jiří Kvasnička)
2007 Vzkvétající město (režie Vladimíra Wildová)
2007 Zachraň mě II (režie Vladimír Žďánský)
2007 Země: poslední konflikt (režie Miroslav Saic)
2007 Ztraceni III (režie Vladimír Žďánský)
2007 Ztracený svět III (režie Martin Velda)
------
2006 4400 III (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Cesta do neznáma V (režie Jiří Balcárek)
2006 Cesta do neznáma IV (režie Jiří Balcárek)
2006 Deadwood II (režie Petr Pospíchal)
2006 Joey II (režie Jiří Kvasnička)
2006 Kriminálka New York II (režie Václav Knop)
2006 Moře duší II (režie Jiří Balcárek)
2006 Myšlenky zločince I (režie Miroslav Saic)
2006 Náměsíčníci (režie Antonín Navrátil)
2006 Na pomezí záhad II (režie Václav Knop)
2006 Policejní odznak III (režie Vladimír Žďánský)
2006 Rodinná válka I
2006 Řím I (režie Jiří Kvasnička)
2006 Star Trek: Enterprise III (režie Martin Kolár)
2006 Tam někde (režie Vladimír Žďánský)
2006 Ten, kdo tě chrání III (režie Vladimír Žďánský)
2006 Ten, kdo tě chrání II (režie Vladimír Žďánský)
2006 Tráva II (režie Karolína Průšová)
2006 Tráva I (režie Karolína Průšová)
2006 Velká láska I (režie Václav Knop)
2006 Vincentův svět I (režie Jiří Kvasnička)
2006 V utajení (režie Petr Pospíchal)
2006 Zachraň mě I (režie Vladimír Žďánský)
2006 Ztraceni II (režie Jiří Kodeš, Daniel Dítě)

DOKUMENTY
2016 Violetta: Cesta na vrchol (režie Jiří Balcárek)
------
2015 Království opic (režie Marek Tomažič)
------
2014 Černý zabiják (režie Veronika Bajerová)
2014 Když chceme příliš (režie Radka Přibyslavská)
2014 Král švindlu: Příběh Lance Armstronga (režie Petra Jindrová)
2014 Pátrání po Sugar Manovi (režie Martina Weberová)
2014 Pondělky v Racine (režie Martina Weberová)
2014 Rychlé peníze - prodej drog (režie Veronika Bajerová)
2014 Svedeni a opuštěni (režie Marie Míková)
2014 Svět úžasného Spider-Mana (režie Jiří Kvasnička)
2014 Ženy, které tvořily historii (režie Kryštof Navrátil)
------
2013 Pátrání po Bin Ládinovi (režie Jana Stejskalová)
------
2012 Po stopách Haydna (režie Alice Hurychová)
2012 Zrod komiksových hrdinů
------
2010 Jak Bruce Lee změnil svět
2010 Projekt Alzheimer - Ztracené vzpomínky (režie Jana Stejskalová)
------
2009 Druhá světová válka v barvě
2009 Mistři švindlu (režie Jana Stejskalová)
------
2008 Ztraceni: Minulost, současnost a budoucnost (režie Martin Velda)
------
2007 Chlapec, který vidí i bez očí (režie Jana Stejskalová)
------
2006 Hannibal: Nepřítel Říma (režie Kryštof Navrátil)
2006 Prehistorický park (režie Jana Stejskalová)[/quote]
Sen
 
Příspěvky: 9475
Registrován: 27 črc 2008 08:19

Re: SDI Media Czech Republic

Příspěvekod takezo » 14 bře 2013 11:19

U těch Tasmánštích čertů dělal režii určitě Václav Knop stějně jako u Hangáru 14.
Obrázek
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
Uživatelský avatar
takezo
 
Příspěvky: 3694
Registrován: 08 kvě 2011 12:30
Bydliště: Bílina

Re: SDI Media Czech Republic

Příspěvekod ClickCZ » 10 zář 2014 08:04

Byl by nějaký funkční kontakt na toto studio? info.cz@sdimedia.com z tohoto mi nikdo neodepisuje :-?
Obrázek
"Fanoušek Kanadských seriálu a filmů"
Uživatelský avatar
ClickCZ
 
Příspěvky: 1744
Registrován: 23 pro 2010 14:56

Re: SDI Media Czech Republic

Příspěvekod Newmy » 06 pro 2014 19:32

2014 Kdo zachrání Vánoce? (režie Michal Michálek)
2014 Monstrózní přátelství (režie Michal Michálek)
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4276
Registrován: 08 dub 2008 18:16
Bydliště: Brno

Re: SDI Media Czech Republic

Příspěvekod patrik1177 » 06 lis 2016 10:19

Seriály:
2016 Pokémon - 19.série (režie Alice Hurychová)
2015 Pokémon - 18.série (režie Alice Hurychová)
2014 Pokémon - 17.série (režie Alice Hurychová)

Filmy:
2016 Pokémon 18: Hoppa a Střet Věků (režie Alice Hurychová)
2015 Pokémon 17: Diancie a Zámotek Zkázy (režie Alice Hurychová)
patrik1177
 
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2015 09:12


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály