S Pro Alfa

S Pro Alfa

Příspěvekod filip » 26 dub 2009 09:38

Image

Adresa: Voroněžská 24, 101 00, Praha 10

Zakladatel: Miroslav Čížek
Web: http://www.sproalfa.cz/
Vznik: 15.4.1994

Popis:
S Pro Alfa CZ a.s. nabízí své služby už od roku 1994. Firma se zabývá především dabingem, mimo jiné ale také zvukem pro film, stříháním filmů či titulkováním.
Dabingové studio se nachází v centru Prahy, na Vinohradech. Pražské dabingové studio S Pro Alfa někdy využívá Brněnská soukromá televize pro natáčení s pražskými herci.
Studio zpočátku vyrábělo například dabingy pro VHS a DVD, v poslední době vyrábí dabingy hlavně pro televize (FTV Prima, Comedy Central, dříve také Hallmark).

2013 - Cena Františka Filipovského - Simpsonovi XXIII
Za mimořádné dabingové zpracování televizních nebo filmových snímků různých žánrů včetně tvorby animované a dětské.

DABING
FILMY:
2017 Hačikó - příběh psa (režie Kateřina Březinová)
2017 Ledová smrt (režie Kateřina Březinová)
2017 Poslední minuty na Zemi (režie Kateřina Březinová)
2017 Projekt Cat City (režie Kateřina Březinová)
------
2016 Bojovníci severu: Sága Vikingů (režie Martin Velda)
2016 Brána temnoty (režie Kateřina Březinová)
2016 Cincinnati Kid (režie Martin Velda)
2016 Ďábelský dům (režie Martin Velda)
2016 Ďábelská ošetřovatelka (režie Martin Velda)
2016 Hodný, zlý a mrtvý (režie Kateřina Březinová)
2016 Inspektor se vrací (režie Mikuláš Pánek)
2016 Looper (režie Kateřina Březinová)
2016 Maigret klade past (režie Mikuláš Pánek)
2016 Maigret a případ mrtvého muže (režie Mikuláš Pánek)
2016 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! (režie Martin Velda)
2016 Mezi přáteli (režie Martin Velda)
2016 Mortdecai: Grandiózní případ (režie Martin Velda)
2016 Můj otec je šílenec (režie Marek Tomažic)
2016 Nezvaný návštěvník (režie Martin Velda)
2016 November Man (režie Martin Velda)
2016 Podezření pana Whichera: Společensky nepřijatelné (režie Kateřina Březinová)
2016 Podezření pana Whichera: Vražda v Andělské uličce (režie Kateřina Březinová)
2016 Podezření pana Whichera: Vražda v domě na Road Hill (režie Kateřina Březinová)
2016 Podezření pana Whichera: Vražedné tajemství (režie Kateřina Březinová)
2016 Povstání mrtvých: Strážní věž (režie Veronika Veselá)
2016 Poznamenaná (režie Marek Tomažič)
2016 Příliš mnoho tajemství (režie Martin Velda)
2016 Sejmi prezidenta (režie Martin Velda)
2016 Sexy 40 (režie Kateřina Březinová)
2016 Souboj o poklad Yankee Zephyru (režie Kateřina Březinová)
2016 Syn Boží (režie Kateřina Březinová)
2016 Syn zmaru (režie Martin Velda)
2016 Svět po zániku (režie Veronika Veselá)
2016 Texaský kat (režie Martin Velda)
2016 Turnaj zabijáků (režie Martin Velda)
2016 Zavřít a zabít (režie Kateřina Březinová)
2016 Zpívání v dešti (režie Martin Velda)
------
2015 Bezpečný přístav (režie Kateřina Březinová)
2015 Červená řeka (režie Kateřina Březinová)
2015 Dobří sousedé (režie Filip Jančík)
2015 Dobrodruzi z velkoměsta II: Legenda o Curlyho zlatě (režie Veronika Veselá)
2015 Dokonalá chůva (režie Martin Velda)
2015 Dům u vycházejícího slunce (režie Kateřina Březinová)
2015 Gamer (režie Kateřina Březinová)
2015 Herkules: Zrození legendy (režie Jiří Kvasnička)
2015 Ledová archa (režie Kateřina Březinová)
2015 National Lampoon: Zvěřinec (režie Kateřina Březinová)
2015 Nebezpečný mstitel (režie Martin Velda)
2015 Odvážné srdce (režie Martin Kot)
2015 Ohnivé tornádo (režie Veronika Veselá)
2015 Pandemie (režie Martin Velda)
2015 Pád Země (režie Marek Tomažič)
2015 Posedlá zlem (režie Martin Velda)
2015 Rohy (režie Kateřina Březinová)
2015 Ruslan (režie Jiří Kvasnička)
2015 Rychle a zběsile 5 (režie Filip Jančík)
2015 Šest výstřelů (režie Filip Jančík)
2015 Temný anděl (režie Martin Velda)
2015 Touha smrti II (režie Martin Kot)
2015 Touha smrti V (režie Martin Kot)
2015 Válečné hry 2: Kód smrti (režie Kateřina Březinová)
2015 Záhada Hory mrtvých (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Zmizení (režie Kateřina Březinová)
------
2014 Bella vita (režie Michal Michálek)
2014 Černá díra (režie Zuzana Zemanová)
2014 Čtyři do páru (režie Michal Michálek)
2014 Dávné vzpomínky (režie Jiří Kodeš)
2014 Jak porodit a nezbláznit se (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Láska mezi starožitnostmi (režie Michal Michálek)
2014 Láska na prvním místě (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Láska pod africkým sluncem (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Láska z Benátek (režie Michal Michálek)
2014 Lovec trolů (režie Zuzana Zemanová)
2014 Mezi vlky (režie Jiří Kodeš)
2014 Město vlků (režie Michal Michálek)
2014 Mroží muž (režie Jiří Kodeš)
2014 Naše chůva je milionář (režie Tomáš Tintěra)
2014 Návrat vraždících bestií (režie Daniel Dítě)
2014 Nečekané dědictví (režie Martin Velda)
2014 Nečekaný záskok (režie Tomáš Tintěra)
2014 Ohnivé nebe (režie Jiří Kvasnička)
2014 Ochráním své dítě (režie Jiří Kvasnička)
2014 Píseň písní (režie Jiří Kodeš)
2014 Podezřelý z vraždy (režie Martin Velda)
2014 Pozvánka od vraha (režie Jiří Kodeš)
2014 Přede mnou neutečeš (režie Michal Michálek)
2014 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví (režie Michal Michálek)
2014 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta (režie Michal Michálek)
2014 Sex Tape (režie Michal Michálek)
2014 Sniper 5 (režie Filip Jančík)
2014 Starověká šifra zkázy (režie Michal Michálek)
2014 Tajemství rodného domu (režie Martin Velda)
2014 Táta na zkoušku (režie Michal Michálek)
2014 Víkend s Alexem (režie Filip Jančík)
2014 Volání Afriky (režie Martin Velda)
2014 Vražedné vztahy (režie Martin Velda)
2014 Vrány útočí (režie Michal Michálek)
2014 Všechen čas světa (režie Michal Michálek)
2014 Wasabi (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Wyvern (režie Michal Michálek)
2014 Z lásky k tobě (režie Michal Michálek)
2014 Zúčtování (režie Michal Michálek)
2014 Zvláštní chůva (režie Tomáš Tintěra)
2014 Žoldnéř (režie Martin Velda)
------
2013 Bláznivá svoboda (režie: Jiří Kodeš)
2013 Buck a kazatel (režie: Jiří Kodeš)
2013 Koktejl (režie: Jiří Kvasnička)
2013 Kurs sebeovládání (režie: Martin Velda)
2013 Láska v divočině (režie: Martin Velda)
2013 Pohřben zaživa (režie: Jiří Kvasnička)
2013 Povodeň (režie: Jiří Kvasnička)
2013 Projekt vzkříšení (režie: Jiří Kvasnička)
2013 Robin Pilcher: Druhá šance (režie: Daniel Dítě)
2013 Temný úsvit (režie: Jiří Kvasnička)
------
2012 Archa neviňátek (režie: Michal Michálek)
2012 Bláznivá spolubydlící (režie: Martin Velda)
2012 Boj o patent (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Celestinské proroctví (režie: Michal Michálek)
2012 Černý blesk (režie: Vladimír Žďánský)
2012 DOA: Na život a na smrt (režie: Zuzana Taberyová)
2012 Dveře v podlaze (režie: Jiří Kvasnička)
2012 Equilibrium (režie: Martin Velda)
2012 Herkules a Amazonky (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Herkules a Minotaurovo bludiště (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Herkules a ohnivý kruh (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Herkules v Podsvětí (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Herkules a Xena: Bitva o Olymp (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Holka z předměstí (režie: Filip Jančík)
2012 Kopačky (režie: Tomáš Tintěra)
2012 Král Škorpion 2 (režie: Daniel Dítě)
2012 Krvelačná monstra (režie: Martin Velda)
2012 Kurýr (režie Jiří Kodeš)
2012 Láska ze sousedství (režie: Martin Velda)
2012 Lochnesský teror (režie: Daniel Dítě)
2012 Lovci pokladů (režie: Filip Jančík)
2012 Lovci pokladů: Kniha tajemství (režie: Filip Jančík)
2012 Management (režie: Daniel Dítě)
2012 Mlčení severu (režie: Martin Velda)
2012 Navždy a daleko (režie: Vladimír Žďánský)
2012 Neviditelné komando (režie: Jiří Kvasnička)
2012 Neviditelné komando II (režie: Jiří Kvasnička)
2012 Nikdy se nevzdávej (režie: Michal Michálek)
2012 Nora Roberts: Pod nebem Montany (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Nora Roberts: Polární záře (režie: Daniel Dítě)
2012 Nora Roberts: Posedlost ohněm (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Nora Roberts: Prokletá zátoka (režie: Michal Michálek)
2012 Nora Roberts: V pravé poledne (režie: Daniel Dítě)
2012 Obr lidožrout (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Oni (režie: Michal Michálek)
2012 Pach krve (režie: Daniel Dítě)
2012 Piráti na vlnách (režie: Michal Michálek)
2012 Pod dozorem (režie: Martin Velda)
2012 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (režie: Daniel Dítě)
2012 Příběh o Zoufálkovi (režie: Vladimír Žďánský)
2012 Rallye smrti 2 (režie: Jiří Kvasnička)
2012 Rande měsíce (režie: Martin Velda)
2012 Rodina v ohrožení (režie: Jiří Kvasnička)
2012 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím (režie: Daniel Dítě)
2012 Rosamunde Pilcher: Obětavá duše (režie: Daniel Dítě)
2012 Rosamunde Pilcher: Rodinné tajemství (režie: Daniel Dítě)
2012 Rosamunde Pilcher: Skandál (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Rosamunde Pilcher: Smíření (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Rudé horko (režie: Tomáš Tintěra)
2012 Rudý škorpion (režie: Libor Hruška)
2012 Santa je úchyl (režie Jiří Kvasnička)
2012 Směr smrt (režie: Daniel Dítě)
2012 Stopař (režie: Zuzana Taberyová)
2012 Strach a hnus v Las Vegas (režie Jiří Kvasnička)
2012 Strážci pokladu (režie: Martin Velda)
2012 Tajemství ztracené archy (režie: Martin Velda)
2012 Tajuplný ostrov (režie Jiří Kvasnička)
2012 To byl zítra flám (režie: Daniel Dítě)
2012 Válečná planeta (režie: Michal Michálek)
2012 Ve jménu krále 2 (režie Jiří Kodeš)
2012 Velcí bratři (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Velký průšvih (režie: Martin Velda)
2012 Vesmírná exploze (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Vítej doma (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Vraždy podle abecedy (režie: Daniel Dítě)
2012 Výheň (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Výměna (režie: Lucie Petra Svobodová)
2012 Ztracené město (režie: Martin Velda)
2012 Ztracený poklad Aztéků (režie: Daniel Dítě)
-----
2011 16 bloků (režie: Daniel Dítě)
2011 27 šatů (režie: Zuzana Taberyová)
2011 Amorův úlet (režie: Jiří Kvasnička)
2011 Australská apokalypsa (režie: Lucie Petra Svobodová)
2011 Bratrstvo černé pracky (režie: Zuzana Taberyová)
2011 Cesta draka (režie: Martin Velda)
2011 Cesta zničení (režie: Martin Velda)
2011 Darjeeling s ručením omezeným (režie: Martin Velda)
2011 Falešná hra (režie: Daniel Dítě)
2011 Hory mají oči 2 (režie: Michal Michálek)
2011 Chlapec v pruhovaném pyžamu (režie: Filip Jančík)
2011 Jednou ano, třikrát možná (režie: Martin Velda)
2011 Jumper (režie: Michal Michálek)
2011 Kluci a holky (režie: Daniel Dítě)
2011 Kopí osudu (režie: Tomáš Tintěra)
2011 Kurýr (režie Jiří Kodeš)
2011 Kurýr 3 (režie Jiří Kodeš)
2011 Laboratoř smrti (režie: Lucie Petra Svobodová)
2011 Let's Dance 2 (režie Zuzana Taberyová)
2011 Mapa mého světa (režie Jiří Kodeš)
2011 Mejdan v Las Vegas (režie Jiří Kodeš)
2011 Moje falešná svatba (režie: Daniel Dítě)
2011 Muž na ženění (režie: Martin Velda)
2011 Můj bratr Bruce Lee (režie Tomáš Tintěra)
2011 Na hraně temnoty (režie: Michal Michálek)
2011 (Ne)úspěšný Bill (režie: Lucie Petra Svobodová)
2011 Pokání (režie: Martin Velda)
2011 Pomsta bez výčitek (režie Jiří Kvasnička)
2011 Prokletí domu slunečnic (režie: Martin Velda)
2011 Prosíme přetočte (režie: Daniel Dítě)
2011 Přepadení v poušti (režie Tomáš Tintěra)
2011 Street Fighter: Legenda o Chun-Li (režie: Daniel Dítě)
2011 Street Kings (režie: Michal Michálek)
2011 Šílený rande (režie Jiří Kodeš)
2011 Touha tančit (režie Jiří Kodeš)
2011 Univerzální voják: Znovuzrození (režie: Michal Michálek)
2011 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (režie Tomáš Tintěra)
2011 Zákeřné dvojče (režie: Michal Michálek)
2011 Zrcadla (režie Jiří Kodeš)
-----
2010 Absurdistán (režie Jiří Kvasnička)
2010 Akcelerace smrti (režie Tomáš Tintěra)
2010 Autor! Autor! (režie Tomáš Tintěra)
2010 Animální přitažlivost (režie: Filip Jančík)
2010 Borat (režie Jan Pecha)
2010 Bourneovo ultimátum (režie: Filip Jančík)
2010 Božský Evan (režie Zuzana Taberyová)
2010 Být či nebýt (režie: Michal Michálek)
2010 Cesta do pekel
2010 Conrack (režie Jiří Kodeš)
2010 Cry-Baby (režie: Martin Velda)
2010 Culpepperovi hoši
2010 Červený drak (režie: Filip Jančík)
2010 Dcera nevěsty (režie: Martin Velda)
2010 Diana: Poslední cesta (režie: Daniel Dítě)
2010 Dobrý ročník (režie: Michal Michálek)
2010 Falco (režie Michal Michálek)
2010 Fantom ráje (režie: Martin Velda)
2010 Feťáci (režie Zuzana Zemanová)
2010 Flicka (režie Tomáš Tintěra)
2010 Hitman (režie Michal Michálek)
2010 Hledáme Ydol (režie Michal Michálek)
2010 Hory mají oči (režie Jiří Kvasnička)
2010 Chrám zatracených (režie Daniel Dítě)
2010 Impérium (režie Tomáš Tintěra)
2010 Incident (režie Jiří Kvasnička)
2010 Jezero 2 (režie Bohdan Tůma)
2010 Jmenovec (režie Tomáš Tintěra)
2010 Když si Chuck bral Larryho (režie Zuzana Taberyová)
2010 Kouzelná chůva Nanny McPhee (režie Tomáš Tintěra)
2010 Král zabijáků (režie Libor Hruška)
2010 Kruté neřesti (režie: Michal Michálek)
2010 Krvavé vykoupení (režie: Daniel Dítě)
2010 Krvežíznivé opice (režie Zuzana Taberyová)
2010 Křik (režie: Michal Michálek)
2010 Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec (režie: Martin Velda)
2010 Láska k pronájmu (režie: Michal Michálek)
2010 Let's Dance (režie Libor Hruška)
2010 Líbat Jessicu Steinovou (režie Zuzana Taberyová)
2010 Madam Bette (režie: Michal Michálek)
2010 Malá Miss Sunshine (režie Tomáš Tintěra)
2010 Miami Vice (režie: Martin Velda)
2010 Milovaný Joshua (režie Filip Jančík)
2010 Modlitba za bratra (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Myra Breckinridgeová (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Na mušce (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Na ostří nože (režie: Michal Michálek)
2010 Náš muž Flint 2 (režie Tomáš Tintěra)
2010 Neporažení (režie Jiří Kodeš)
2010 Nezkrotná touha (režie Bohdan Tůma)
2010 Ninjové útočí (režie Tomáš Tintěra)
2010 Norma Rae (režie Zuzana Schulzová)
2010 Obludárium (režie: Daniel Dítě)
2010 Okouzlený (režie: Daniel Dítě)
2010 Osudové léto (režie: Martin Velda)
2010 Perfektní záskok (režie: Martin Velda)
2010 Poslední americký hrdina (režie: Martin Velda)
2010 Potomci lidí (režie: Martin Velda)
2010 Prázdniny pana Beana (režie Tomáš Tintěra)
2010 Přepadení z hlubin (režie: Daniel Dítě)
2010 Příběh z Los Angeles (režie: Martin Velda)
2010 Robin Hood (režie: Vladimír Žďánský)
2010 Rockerky (režie Jiří Kodeš)
2010 Sejmi eso (režie Tomáš Tintěra)
2010 Servírka (režie: Michal Michálek)
2010 Sex po telefonu (režie Zuzana Taberyová)
2010 Silver Hawk: Maska spravedlnosti (režie: Martin Velda)
2010 Smrtící kung fu 1 (režie Tomáš Tintěra)
2010 Smrtící kung fu 2 (režie Tomáš Tintěra)
2010 Sním či bdím? (režie Tomáš Tintěra)
2010 Soudní dvůr (režie Jiří Kodeš)
2010 Spojenec (režie: Daniel Dítě)
2010 Strach nad Hongkongem (režie Tomáš Tintěra)
2010 Střihoruký Edward (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Svatby jako řemen (režie: Daniel Dítě)
2010 Šprti (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Švindlíři (režie Tomáš Tintěra)
2010 Ten pravý pro mě (režie Tomáš Tintěra)
2010 Tohle je Sparta! (režie: Daniel Dítě)
2010 Trůn pro mořskou pannu (režie: Daniel Dítě)
2010 Tygr lidožrout (režie Jiří Kodeš)
2010 Uvnitř tančím (režie: Jiří Kvasnička)
2010 V ringu smrti (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Vanishing point (režie: Michal Michálek)
2010 Vliv gama paprsků na měsíček zahradní
2010 Voják (režie: Bohdan Tůma)
2010 Vraždící rajčata požírají Francii! (režie: Libor Hruška)
2010 Vražedná chůva (režie Tomáš Tintěra)
2010 Vše o Adamovi (režie: Daniel Dítě)
2010 Záhada Blair Witch 2 (režie: Jiří Kvasnička)
2010 Zakázaná touha (režie: Michal Michálek)
2010 Závrať (režie: Michal Michálek)
2010 Žár mládí (režie Martin Velda)
2010 Žízeň po krvi (režie: Michal Michálek)
-----
2009 Angel Heart (režie Daniel Dítě)
2009 Ať rozhodne srdce (režie Zuzana Taberyová)
2009 Báječná dovolená (režie Tomáš Tintěra)
2009 Bojovníci s peklem (režie Tomáš Tintěra)
2009 Brouci (režie Libor Hruška)
2009 Cesta k ráji (režie: Michal Michálek)
2009 Comancheros
2009 Druhá šance (režie Martin Velda)
2009 Expres foto (režie: Michal Michálek)
2009 Chlapec, který spatřil vlkodlaka
2009 Jediná správná věc (režie Martin Velda)
2009 Johnny Dangerously (režie Martin Velda)
2009 Láska nepomíjí (režie Jiří Kvasnička)
2009 Klub hrůzy (režie Daniel Dítě)
2009 Kurýr 2 (režie: Michal Michálek)
2009 Major Payne (režie: Michal Michálek)
2009 Makléři (režie Miroslav Saic)
2009 Melinda a Melinda (režie Daniel Dítě)
2009 Městečko prokletých (režie Michal Michálek)
2009 Mlha nad zámkem Kilrush (režie Filip Jančík)
2009 Muž mých snů (režie Michal Michálek)
2009 Napoleon a Josefína (režie Filip Jančík)
2009 Navštivte ráj (režie Jiří Kodeš)
2009 Návštěvní hodiny (režie Jiří Kvasnička)
2009 Nepřemožitelný bukanýr (režie Daniel Dítě)
2009 Odkaz lásky (režie Tomáš Tintěra)
2009 Ohnivé ulice (režie Zuzana Taberyová)
2009 Pan božský (režie Jiří Kodeš)
2009 Paralelní lži (režie Michal Michálek)
2009 Polibek před smrtí (režie Jaromír Polišenský)
2009 Porky (režie Martin Velda)
2009 Porky II: Den poté (režie Martin Velda)
2009 Porkyho pomsta (režie Martin Velda)
2009 Portrét dámy (režie Martin Velda)
2009 Poslední dny planety Země (režie Zuzana Taberyová)
2009 Poslední let
2009 Repo Man (režie Martin Velda)
2009 Rychlá změna (režie Jiří Kodeš)
2009 Rychlý jako blesk (režie Tomáš Tintěra)
2009 Řecký magnát (režie Jaromír Polišenský)
2009 Snídaňový klub (režie Zuzana Taberyová)
2009 Správná hra (režie Michal Michálek)
2009 Sunset strip (režie Tomáš Tintěra)
2009 Sůl nad zlato
2009 Šípková Růženka (režie Jaromír Polišenský)
2009 Twin Town (režie Tomáš Tintěra)
2009 Svědomí (režie Tomáš Tintěra)
2009 Válka policajtů (režie Daniel Dítě)
2009 Vášeň a zrada (režie Jiří Kodeš)
2009 Ve jménu otce (režie Martin Velda)
2009 Velký blázinec v malém hotelu (režie Michal Michálek)
2009 Vraždy v Londýně (režie Vladimír Žďánský)
-----
2008 Ally G (režie Michal Michálek)
2008 Barva noci (režie Filip Jančík)
2008 Billy Elliot (režie Jiří Kodeš)
2008 Blízké nebezpečí (režie Jiří Kodeš)
2008 Božská mrcha (režie Michal Michálek)
2008 Darkman (režie Filip Jančík)
2008 Desatero přikázání
2008 Deset a půl stupně: Apokalypsa (režie Daniel Dítě)
2008 Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla (režie Jiří Kvasnička)
2008 Dva muži šli do války (režie Daniel Dítě)
2008 Falešný princ (režie Jiří Kodeš)
2008 Havířova dcera (režie Jiří Kvasnička)
2008 Hranice smrti (režie Zuzana Schulzová)
2008 Já, robot (režie Antonín Navrátil)
2008 Kdo hulí, ten umí (režie Filip Jančík)
2008 Kolébka lží (režie Jiří Kodeš)
2008 Král Drozdí brada (režie Jaromír Polišenský)
2008 Křižovatka smrti (režie Michal Michálek)
2008 Let Fénixe (režie Daniel Dítě)
2008 Merlinův učeň (režie Filip Jančík)
2008 Naivní důvěra (režie Martin Velda)
2008 Neposlušné srdce (režie Jiří Kvasnička)
2008 Přízraky (režie ???)
2008 Riddick: Kronika temna (režie ???)
2008 Rodičovství (režie Zuzana Taberyová)
2008 Rolničky, kam se podíváš (režie Zuzana Schulzová)
2008 Rozsudek (režie Alice Hurychová)
2008 Řeka (režie Jiří Kvasnička)
2008 Řeka bez návratu (režie Alice Hurychová)
2008 Sopka (režie Jiří Kvasnička)
2008 Striptýz (režie Jiří Kodeš)
2008 Střední škola ledová (režie Jiří Kodeš)
2008 Super Drbna (režie Martin Velda)
2008 Válečná nevěsta (režie Jiří Kvasnička)
2008 Velká finta (režie Daniel Dítě)
2008 Vybíjená (režie Michal Michálek)
2008 Wimbledon (režie Filip Jančík)
2008 Záhadná žena: Na první pohled (režie Daniel Dítě)
2008 Záhadná žena: Nemluvně (režie Jiří Kvasnička)
2008 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu (režie Daniel Dítě)
2008 Záhadná žena: Vykoupení (režie Filip Jančík)
2008 Žena v moři (režie Filip Jančík)
2008 Žer, nebo umři (režie Jiří Kodeš)
-----
2007 Ali G Indahouse (režie Michal Michálek)
2007 Ani mě nehne (režie Alice Hurychová)
2007 Bílí muži neumějí skákat (režie Libor Hruška)
2007 Hoffa (režie Jiří Kodeš)
2007 Holky v akci (režie Martin Velda)
2007 Jude (režie Jiří Kodeš)
2007 Kde začala láska (režie Michal Michálek)
2007 Koumáci
2007 Láska a válka (režie Zuzana Schulzová)
2007 Lev (režie Jiří Kodeš)
2007 Lidé pod schody (režie Michal Michálek)
2007 Líbánky bez ženicha (režie Jiří Kodeš)
2007 Lovec a borec (režie Martin Velda)
2007 Mortal Kombat 2: Vyhlazení (režie Michal Michálek)
2007 My Fair Lady (režie Jiří Kodeš)
2007 Náš dům (režie Daniel Dítě)
2007 Navždy spolu (režie Filip Jančík)
2007 Návrat do netopýří jeskyně: Adam a Burt po třiceti letech (režie Jiří Kodeš)
2007 Obviněn (režie Zuzana Schulzová)
2007 Otevři oči (režie Jiří Kodeš)
2007 Pan chůva, neboli osobní strážce (režie Michal Michálek)
2007 Propastný rozdíl (režie Michal Michálek)
2007 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska (režie: Daniel Dítě)
2007 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života (režie: Michal Jan Michálek)
2007 Tři do páru (režie Jiří Kodeš)
2007 Von Ryanův expres (režie Jiří Kodeš)
2007 Záhadná žena: Hra (režie Filip Jančík)
2007 Záhadná žena: Vražda v lázních (režie Filip Jančík)
2007 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Ruce nad kolébkou (režie Martin Velda)
2007 Zrozeni z moře (režie: Daniel Dítě)
-----
2006 Au Pair II aneb Pohádka pokračuje (režie Filip Jančík)
2006 Buffy, zabíječka upírů (režie Filip Jančík)
2006 Hercule Poirot: Čas přílivu (režie Jaromír Polišenský)
2006 Hercule Poirot: Karty na stole (režie Jaromír Polišenský)
2006 Hercule Poirot: Rodinné sídlo (režie Jiří Kodeš)
2006 Hercule Poirot: Záhada Modrého expresu (režie Jiří Kodeš)
2006 James a obrovská broskev (režie Filip Jančík)
2006 Komando (režie Jiří Kodeš)
2006 Smrt na dálnici (režie Martin Velda)
2006 Točité schodiště (režie Filip Jančík)
2006 Zámotek (režie Jiří Kodeš)
2006 Zemřít mladý (režie Filip Jančík)
-----
2005 Bažanti jedou do Španělska (režie Jiří Kodeš)
2005 Drákuloviny (režie Jiří Kodeš)
2005 Měsíc lovu (režie Jiří Kodeš)
2005 S nasazením života (režie Zuzana Zemanová)
-----
2004 Hercule Poirot: Pět malých prasátek (režie Jiří Kodeš)
2004 Hercule Poirot: Poslední víkend (režie Jiří Kodeš)
2004 Hercule Poirot: Smrt na Nilu (režie Jiří Kodeš)
2004 Hercule Poirot: Temný Cypriš (režie Jiří Kodeš)
2004 Oběť lásky
2004 Řidič (režie Filip Jančík)
2004 Správní chlapi
-----
2003 Bílý bizon (režie Jiří Kodeš)
2003 Do noci (režie Filip Jančík)
2003 Duel (režie Jiří Kodeš)
2003 Dům za všechny peníze (režie Jaromír Polišenský)
2003 Hooper (režie Jaromír Polišenský)
2003 Konkurenti (režie Jaromír Polišenský)
2003 Sbohem buď, lásko má (režie Jiří Kodeš)
2003 Útěk na Athénu (režie Zuzana Zemanová)
2003 Zabiják (režie Zuzana Zemanová)
-----
2002 Hercule Poirot: Nástrahy zubařského křesla (režie Jaromír Polišenský)
2002 Hercule Poirot: Němý svědek (režie Jiří Kodeš)
2002 Hercule Poirot: Případ v ulici Hickory (režie Jiří Kodeš)
2002 Hercule Poirot: Smrt v oblacích (režie Jiří Kodeš)
2002 Hercule Poirot: Vánoce Hercula Poirota (režie Jaromír Polišenský)
2002 Hercule Poirot: Vražda na golfovém hřišti (režie Jaromír Polišenský)
2002 Hercule Poirot: Vraždy podle abecedy (režie Jiří Kodeš)
2002 Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles (režie Jiří Kodeš)
2002 Městský kovboj (režie Jiří Kodeš)
2002 Millerova křižovatka (režie Jiří Kodeš)
2002 Proměna (režie Zuzana Zemanová)
2002 Průvodce osamělého muže (režie Jiří Kodeš)
2002 Velký Gatsby (režie Jiří Kodeš)
-----
2001 Dvanáct rozhněvaných mužů (režie Jaromír Polišenský)
2001 Hercule Poirot: Vražda v Mezopotámii (režie Jaromír Polišenský)
2001 Hercule Poirot: Zlo pod sluncem (režie Jaromír Polišenský)
2001 Hračky (režie Jiří Kodeš)
2001 Myslete na Henryho (režie Jiří Kodeš)
2001 Řek Zorba (režie Jiří Kodeš)
-----
2000 60 sekund (režie Jiří Kodeš)
2000 Deuce Bigalow: Dobrej striptér (režie Jiří Kodeš)
2000 Hurikán v ringu (režie Filip Jančík)
2000 Juliette a Juliette (režie Marie Fronková)
2000 Mystery, Aljaška (režie Filip Jančík)
2000 Pražský duet (režie Jiří Kodeš)
2000 Případ bezruké mrtvoly (režie Antonín Navrátil)
2000 Rabín, kněz a krásná blondýna (režie Jiří Kodeš)
2000 Rozhněvaný muž (režie Zuzana Zemanová)
2000 Šestý smysl (režie Jiří Kodeš)
2000 Také andělé jedí fazole (režie Zuzana Zemanová)
2000 Vlak do Texasu (režie Jaromír Polišenský)
2000 Výstřel (režie Jiří Kodeš)
-----
200x Až na konec světa
200x Brána smrti
200x Černovous (režie Michal Michálek)
200x Hello, Dolly! (režie Jiří Kodeš)
200x Nejhorší zrada (režie Jiří Kodeš)
-----
1999 Arthur v nesznázích (režie Marie Fronková)
1999 Hadí oči (režie Jiří Kodeš)
1999 Jediná správná věc (režie Marie Fronková)
1999 Příběh Dottie Westové (režie Jaromír Polišenský)
1999 Přízraky ze snů
1999 Scooby-Doo! Arabské noci (režie Filip Jančík)
1999 Scooby-Doo jde do Hollywoodu (režie Filip Jančík)
1999 Seznamte se, Joe Black (režie Jiří Kodeš)
1999 Správná dvojka (režie Marie Fronková)
1999 Šest dní, sedm nocí (režie Jiří Kodeš)
1999 Truman Show (režie Jiří Kodeš)
1999 Žoldák: Legie zkázy (režie Jiří Kodeš)
-----
1998 Air Force One (režie Jiří Kodeš)
1998 Černá kavalerie (režie: Jiří Kodeš)
1998 Hvězdná brána: Děti bohů (režie Jaromír Polišenský)
1998 Krippendorfův kmen (režie Jiří Kodeš)
1998 Kull dobyvatel (režie Zuzana Zemanová)
1998 L. A. - Přísně tajné (režie Jiří Kodeš)
1998 Letiště ‘77 (režie Jiří Kodeš)
1998 Malý řezník (režie Zuzana Zemanová)
1998 Palmetto (režie Filip Jančík)
1998 Půlnoc v zahradě dobra a zla (režie Jiří Kodeš)
1998 Scooby-Doo a ostrov zombie (režie Filip Jančík)
1998 Stíny nad Waikiki (režie Filip Jančík)
1998 Šakal (režie Jiří Kodeš)
1998 Tváří v tvář (režie Jiří Kodeš)
1998 Velký šéf (režie Jiří Kodeš)
1998 Zaříkávač koní (režie Jiří Kodeš)
-----
1997 Amityville: Dům hrůzy (režie Jiří Kodeš)
1997 Četa (režie Jaromír Polišenský)
1997 Čmuchalové 2 (režie Oldřich Vlasák)
1997 Dračí srdce (režie Jaromír Polišenský)
1997 Drakula (režie Marie Fronková)
1997 Gangsteři (režie Jiří Kodeš)
1997 Heroin (režie Marie Fronková)
1997 Ještě na to máme! (režie Marie Fronková)
1997 Oko za oko (režie Jiří Kodeš)
1997 Pátek třináctého (režie Jaromír Polišenský)
1997 Pátek třináctého 4: Poslední kapitola (režie Jaromír Polišenský)
1997 Pátek třináctého 5: Nový začátek (režie Jiří Kodeš)
1997 Plíživý měsíc (režie Jiří Kodeš)
1997 Pomsta (režie Zuzana Zemanová)
1997 Přes palubu (režie Jiří Kodeš)
1997 Případ Pelikán (režie Jaromír Polišenský)
1997 Rozpoutané peklo (režie Marie Fronková)
1997 Wyatt Earp (režie Jiří Kodeš)
1997 Záblesk (režie Jiří Kodeš)
1997 Zpětná reakce (režie Zuzana Zemanová)
1997 Zúčtování v Malém Tokiu (režie Zuzana Zemanová)
-----
1996 1941 (režie Jiří Ptáček)
1996 A co Bob? (režie Marie Fronková)
1996 Bezmocná (režie Marie Fronková)
1996 Bílý palác (režie Marie Fronková)
1996 Čmuchalové (režie Oldřich Vlasák)
1996 Divotvorný hrnec (režie Jiří Kodeš)
1996 Dokonalá švagrová (režie Marie Fronková)
1996 Flákači (režie Marie Fronková)
1996 Forrest Gump (režie Marie Fronková)
1996 Hrdina proti své vůli (režie Jiří Kodeš)
1996 Jade (režie Jiří Strach)
1996 Jindřich V. (režie Marie Fronková)
1996 Kletba růžového pantera (režie Marie Fronková)
1996 Komisař Closeau na stopě (režie Jiří Kodeš)
1996 Muž jménem La Mancha (režie Jiří Kodeš)
1996 Pan a paní Smithovi (režie Jiří Kodeš)
1996 Pes Baskervillský (režie Zuzana Zemanová)
1996 Rapsodie v Miami (režie Marie Fronková)
1996 Robin Hood: Král zbojníků (režie Jiří Kodeš)
1996 Rozbité zrcadlo (režie Jiří Strach)
1996 Vodní svět (režie Marie Fronková)
-----
1995 Divoká řeka (režie Marie Fronková)
1995 Dlouhý souboj (režie Oldřich Vlasák)
1995 Gambler (režie Marie Fronková)
1995 Kino Splendor (režie Jaromír Polišenský)
1995 Knoflíková válka (režie Jiří Kodeš)
1995 Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon (režie Jiří Kodeš)
1995 Příběh Adély H (režie Marie Fronková)
1995 Se strachem v zádech (režie Jiří Kodeš)
-----
199x Billy Madison (režie Jiří Kodeš)
199x Co si ušít do výbavy (režie Zuzana Zemanová)
199x Flákači (režie Marie Fronková)
199x Ideální milenka (režie Marie Fronková)
199x Prvotní strach (režie Marie Fronková)
199x Rivalové (režie Marie Fronková)
199x Rodinný podnik (režie Marie Fronková)
199x Šalamoun a královna ze Sáby (režie Marie Fronková)
199x Tai-Pan (režie Jiří Kodeš)
-----
xxxx Bitva o Británii
xxxx Hotelový pokoj
xxxx Mikuláš a Alexandra
xxxx Mr. Jones
xxxx Klec plná bláznů
xxxx Klec plná bláznů 2
xxxx Labyrint
xxxx Vojna a mír
xxxx Temný krystal
xxxx Ošklivé káčátko
xxxx Rodinné dědictví

MINISÉRIE:
2015 Pytel kostí (režie Martin Velda)
2012 Moby Dick (režie Martin Velda)
2009 Čtyři roční období (režie Michal Michálek)

SERIÁLY:
2016 Americký táta - 9.série (režie Martin Velda)
2016 Americký táta - 8.série (režie Martin Velda)
2016 Americký táta - 7.série (režie Martin Velda)
2016 Americký táta - 6.série (režie Alice Hurychová, Michal Pavlík)
2016 Americký táta - 5.série (režie Martin Velda, Michal Pavlík)
2016 Brickleberry - 2.série (režie Marek Tomažič)
2016 Brickleberry - 1.série (režie Marek Tomažič)
2016 Dr. Dokonalý
2016 Dobrej policajt (režie Marek Tomažič)
2016 Dům podezřelých (režie Martin Velda)
2016 Falešný Hollywood (režie Kateřina Březinová)
2016 Grimm - 5.série (režie Martin Velda)
2016 Hrdinové: Znovuzrození (režie Vladimír Žďánský)
2016 Huangovi v Americe (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Jackass - naprostí šílenci (režie Marek Tomažič)
2016 Jak nežít svůj život (režie Martin Velda)
2016 Městečko South Park - 20.série (režie Kateřina Březinová)
2016 Městečko South Park - 19.série (režie Martin Kot)
2016 Městečko South Park - 18.série (režie Martin Kot)
2016 Městečko South Park - 17.série (režie Martin Kot)
2016 Mistr popravčí (režie Kateřina Březinová)
2016 Neranditelní (režie Kateřina Březinová)
2016 Nová holka - 4.série (režie Michal Pavlík)
2016 Pan Kritik (režie Martin Velda)
2016 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 6.série (režie Filip Jančík, Martin Velda)
2016 Rodina na kousky (režie Martin Velda)
2016 Strašidélko Plísňák (režie Martin Velda)
2016 Svět podle Jima (režie Marek Tomažič)
2016 Top Gear - 23.série (režie Daniel Dítě)
2016 Zvrhlé panství (režie Marek Tomažič)
------
2015 12 opic
2015 Americký táta - 4.série (režie Martin Velda, Daniel Dítě)
2015 Americký táta - 3.série (režie Kateřina Březinová, Daniel Dítě)
2015 Americký táta - 2.série (režie Martin Velda)
2015 Americký táta - 1.série (režie Kateřina Březinová)
2015 Grimm - 4.série (režie Filip Jančík, Gustav Bubník)
2015 Já a robot (režie Alice Hurychová)
2015 Killjoys: Vesmírní lovci (režie Marek Libert)
2015 Lego Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky (režie Martin Velda)
2015 Ninjago - 5.série (režie Martin Velda)
2015 Nová holka - 3.série (režie Kateřina Březinová)
2015 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 6.série (režie Filip Jančík, Martin Velda)
2015 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 5.série (režie Filip Jančík)
2015 Simpsonovi - 26.série (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Svět podle Jima (režie Marek Tomažič)
2015 Tyran - 2.série (režie Martin Velda)
2015 Tyran - 1.série (režie Martin Velda)
------
2014 Castle na zabití - 6.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Da Vinciho démoni - 1.série (režie Jiří Kodeš, Vladimír Žďánský)
2014 Dexter - 8.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Doteky osudu - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2014 Grimm - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2014 Jak jsem poznal vaši matku - 9.série (režie Filip Jančík)
2014 Jak prosté - 2.série (režie Filip Jančík)
2014 Julie Lescautová - 10.série (režie Zuzana Zemanová)
2014 Místo činu: Mnichov (režie Martin Velda)
2014 Ospalá díra - 1.série (režie Filip Jančík)
2014 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 5.série (režie Filip Jančík)
2014 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 4.série (režie Filip Jančík)
2014 Simpsonovi - 25.série (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Slunečno, místy vraždy - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Teorie velkého třesku - 7.série (režie Michal Michálek)
2014 Top Gear - 21.série (režie Daniel Dítě)
2014 Vegas (režie Filip Jančík)
2014 Vraždy v Midsomeru - 16.série (režie Filip Jančík)
2014 Výjimeční (režie Filip Jančík)
------
2013 Grimm - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2013 Chima (režie Martin Velda)
2013 Julie Lescautová - 9.série (režie Zuzana Zemanová)
2013 Nespoutaný anděl
2013 Simpsonovi - 23.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Vegas (režie Filip Jančík)
------
2012 Alf (režie Daniel Dítě)
2012 Dexter - 6. série (režie Jiří Kodeš)
2012 Futurama - 9.série (režie Jiří Kodeš)
2012 Glee - 3.série (režie Filip Jančík)
2012 Grimm - 1.série (režie Filip Jančík)
2012 Heuréka - město divů - 5.série (režie Filip Jančík)
2012 Jak jsem poznal vaši matku - 7.série (režie Filip Jančík)
2012 Julie Lescautová - 8.série (režie Zuzana Zemanová)
2012 Kravaťáci - 1.série (režie Daniel Dítě)
2012 Misfits: Zmetci (režie Filip Jančík)
2012 Námořní vyšetřovací služba LA - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2012 Nouzové přistání (režie Daniel Dítě)
2012 Pohřešovaný (režie Michal Michálek)
2012 Policejní bažanti - 1.série (režie Michal Michálek)
2012 Procitnutí (režie Filip Jančík)
2012 Prolhané krásky - 1.série (režie Michal Michálek)
2012 Simpsonovi - 23.série (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Super Drbna - 4.série (režie Martin Velda)
2012 Teorie velkého třesku - 5.série (režie Michal Michálek)
2012 V utajení - 3.série (režie Filip Jančík, Martin Velda)
2012 V utajení - 2.série (režie Filip Jančík, Martin Velda)
-----
2011 Anatomie lži - 3.série (režie Daniel Dítě)
2011 Čmuchalové (režie Jiří Kodeš)
2011 Dexter - 5. série (režie Jiří Kodeš)
2011 Dexter - 4. série (režie Jiří Kodeš)
2011 Dexter - 3. série (režie Jiří Kodeš)
2011 Dexter - 2. série (režie Jiří Kodeš)
2011 Eliso, vrať se!
2011 Ewan.. Na mašině kolem světa (režie Daniel Dítě)
2011 Ezel (režie Martin Velda)
2011 Futurama - 8.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Futurama - 7.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Glee - 2.série (režie Filip Jančík)
2011 Haló, tady Indie (režie Jiří Kvasnička)
2011 Hawaii 5-0 - 1.série (režie Tomáš Tintěra)
2011 Heuréka - město divů - 4. série (režie Filip Jančík)
2011 Chicago: Zákon ulice (režie Jiří Kodeš)
2011 Jak jsem poznal vaši matku - 6.série (režie Filip Jančík)
2011 Láska bolí (režie Zuzana Taberyová)
2011 Liga snů - 2.série (režie Zuzana Taberyová)
2011 Město ztracených (režie: Filip Jančík)
2011 Námitka, ctihodnosti! (režie Vladimír Žďánský)
2011 Námořní vyšetřovací služba LA - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Námořní vyšetřovací služba LA - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Polda a polda (režie Zuzana Taberyová)
2011 Pravidla milostného provozu
2011 Rozvedený se závazky
2011 Sběratelé kostí - 6.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Simpsonovi - 22.série (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Skladiště 13 - 1.série (režie Filip Jančík)
2011 Spravedlnost v krvi - 1.série (režie Jitka Tošilová)
2011 Šéfkuchař nadivoko
2011 Teorie velkého třesku - 4.série (režie Michal Michálek)
2011 Událost (režie Vladimír Žďánský)
2011 V náručí ďábla
2011 V utajení (režie: Filip Jančík)
2011 Zákon a pořádek: Los Angeles (režie Daniel Dítě)
2011 Zákon gangu - 3.série (režie Michal Michálek)
-----
2010 Agentura Jasno - 4.série (režie Martin Velda)
2010 Agentura Jasno - 3.série (režie Daniel Dítě)
2010 Anatomie lži - 2.série (režie Daniel Dítě)
2010 Británie má talent: To nejlepší a nejhorší
2010 Castle na zabití (režie Jiří Kodeš)
2010 Dexter - 1. série (režie Jiří Kodeš)
2010 Dokonalý podraz - 2.série (režie Martin Velda)
2010 Doktor Mozek (režie Daniel Dítě)
2010 Famílie (režie Martin Velda)
2010 Futurama - 6.série (režie Michal Michálek)
2010 Glee - 1.série (režie Filip Jančík)
2010 Hrdinové - 4.série (režie Filip Jančík)
2010 Jak jsem poznal vaši matku - 5.série (režie Filip Jančík)
2010 Jak jsem poznal vaši matku - 4.série (režie Filip Jančík)
2010 Jak jsem poznal vaši matku - 3.série (režie Filip Jančík)
2010 Julie Lescautová - 7.série (režie Zuzana Zemanová, Zuzana Taberyová)
2010 Knight Rider - Legenda se vrací (režie Filip Jančík)
2010 Liga snů - 1.série (režie Zuzana Taberyová)
2010 Lovci duchů - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2010 Nemocnice Mercy (režie Michal Michálek)
2010 Sběratelé kostí - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2010 Sběratelé kostí - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2010 Simpsonovi - 21.série (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Stav beztíže (režie Jiří Kodeš)
2010 Super Drbna - 3.série (režie Martin Velda)
2010 Teorie velkého třesku - 3.série (režie Michal Michálek)
2010 Ve službách FBI - 1.série (režie Filip Jančík)
2010 Zákon gangu - 2.série (režie Michal Michálek)
-----
2009 Agentura Jasno - 2.série (režie Filip Jančík)
2009 Anatomie lži - 1.série (režie Daniel Dítě)
2009 Brainiac: Šílená věda (režie Alice Hurychová)
2009 Deník zasloužilé matky (režie Michal Michálek)
2009 Dokonalý podraz - 1.série (režie Martin Velda)
2009 Džungle rtěnek (režie Daniel Dítě)
2009 Futurama - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Futurama - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Futurama - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Futurama - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Futurama - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Heuréka - město divů - 3.série (režie Filip Jančík)
2009 Heuréka - město divů - 2.série (režie Filip Jančík)
2009 Hrdinové - 3.série (režie Filip Jančík)
2009 Chlapi sobě (režie Jaromír Polišenský)
2009 Chuck - 2.série (režie Jaromír Polišenský)
2009 Inspektor Frost (režie Alice Hurychová)
2009 Jak jsem poznal vaši matku - 2.série (režie Filip Jančík)
2009 Jak jsem poznal vaši matku - 1.série (režie Filip Jančík)
2009 Jmenuju se Earl (režie Martin Velda)
2009 Julie Lescautová - 7.série (režie Zuzana Zemanová)
2009 Kancelářská krysa
2009 Kauzy z Bostonu - 3.série (režie Dan Dítě)
2009 Lovci duchů - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Maximální extrém (režie Jiří Kodeš)
2009 Mimoni v Americe (režie Jiří Kvasnička)
2009 Myšlenky zločince - 4.série (režie Miroslav Siac)
2009 Na doživotí (režie Jaromír Polišenský)
2009 Pobřežní lýtka
2009 Polda z Marsu (režie Vladimír Žďánský)
2009 Status: Nežádoucí - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2009 Studio 30 Rock (režie Martin Velda)
2009 Super Drbna - 2.série (režie Martin Velda)
2009 Tajný deník call girl (režie Daniel Dítě)
2009 Teorie velkého třesku - 2.série (režie Michal Michálek)
2009 Top Gear (režie Daniel Dítě)
2009 Vítejte doma! (režie Michal Michálek)
2009 Vraždy v Oxfordu
2009 Xena - 2. díly (režie Martin Velda)
2009 Zákon gangu - 1.série (režie Michal Michálek)
-----
2008 Closer - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Drzá Jordan (režie Martin Velda)
2008 Foylova válka (režie Jiří Kvasnička)
2008 Heuréka - město divů - 1. série (režie Filip Jančík)
2008 Hrdinové - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Chuck - 1.série (režie Jaromír Polišenský)
2008 Julie Lescautová - 6.série (režie Zuzana Zemanová)
2008 Kancl (režie Jiří Kodeš)
2008 Kauzy z Bostonu - 2.série (režie Daniel Dítě)
2008 Kauzy z Bostonu - 1.série (režie Daniel Dítě)
2008 Lovci duchů - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Medium (režie Filip Jančík)
2008 Myšlenky zločince - 3.série (režie Miroslav Siac)
2008 Odložená žena (režie Jiří Kodeš)
2008 Právo a pořádek 5.série (režie Daniel Dítě)
2008 Řekni, kdo tě zabil (režie Jaromír Polišenský)
2008 Sběratelé kostí - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Spolužáci - 1.série (režie Alice Hurychová)
2008 Status: Nežádoucí - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Super Drbna - 1.série (režie Martin Velda)
2008 Teorie velkého třesku - 1.série (režie Michal Michálek)
2008 Terminátor: Příběh Sáry Connorové - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Will & Grace (režie Filip Jančík)
2008 Winx Club - 1.série (režie Michal Michálek)
2008 Země dinosaurů (režie Libor Hruška)
2008 Zoufalé manželky - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Zoufalé manželky - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2008 Zpátky do studia (režie Libor Hruška)
-----
2007 Agentura Jasno - 1.série (režie Filip Jančík)
2007 Blade (režie Filip Jančík)
2007 Closer - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2007 Hrdinové - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2007 Jednotka zvláštního určení (režie Jiří Kodeš)
2007 Knight Rider - 1.série (režie Filip Jančík)
2007 Lovci duchů - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2007 Muži na stromech (režie Michal Michálek)
2007 Myšlenky zločince - 2.série (režie Miroslav Siac)
2007 Policejní vyjednavači (režie Michal Michálek)
2007 Policie New York (režie Martin Velda)
2007 Právo a pořádek 1-4.série (režie Daniel Dítě)
2007 Sběratelé kostí - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2007 Vraždy v zahradách (režie Zuzana Zemanová)
2007 Zoufalé manželky - 2.série (režie Jiří Kodeš)
-----
2006 Closer - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2006 Julie Lescautová - 6.série (režie Zuzana Zemanová)
2006 Lovci duchů - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2006 Myšlenky zločince - 1.série (režie Miroslav Siac)
2006 Sběratelé kostí - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2006 Zločiny v zahradách - 3.série (režie Zuzana Zemanová)
2006 Zoufalé manželky - 1.série (režie Jiří Kodeš)
-----
2005 Julie Lescautová - 5. série (režie Zuzana Zemanová)
-----
2004 Goofyho tlupa (režie Michal Michálek)
-----
2003 Julie Lescautová - 4.série (režie Zuzana Zemanová)
-----
2002 Hercule Poirot (režie Jaromír Polišenský, Jiří Kodeš)
-----
2001 Julie Lescautová - 3.série (režie Zuzana Zemanová)
2001 Julie Lescautová - 2.série (režie Zuzana Zemanová)
-----
2000 Julie Lescautová - 1.série (režie Zuzana Zemanová)
2000 Vraždy v Midsomeru (režie Jaromír Polišenský, Filip Jančík, Jiří Kodeš)
-----
1999 Lexx
-----
1996 Škola zlomených srdcí (režie Jiří Ptáček)
-----
xxxx Acapulco Heat
xxxx Antonella
xxxx Báječní a bohatí
xxxx Halifaxová – soudní psychiatr
xxxx Highlander
xxxx Kočičí banda
xxxx Nebezpečné křivky
xxxx Poldové z Přístavu
xxxx Tekwar
xxxx Wishbone
xxxx Západní křídlo

REALITY SHOW:
2015 Má pekelná kočka
------
2014 Nigella a její kuchyně (režie Jana Stejskalová)
2014 Nigella vaří rychlovky (režie Jana Stejskalová)
------
2013 Kdo přežije - 10.série (režie Filip Jančík)
2013 Kdo přežije - 9.série (režie Filip Jančík)
2013 Kdo přežije - 8.série (režie Filip Jančík)
2013 Kdo přežije - 7.série (režie Filip Jančík)
2013 Kdo přežije - 6.série (režie Filip Jančík)
------
2012 Americký X Factor - 2.série (režie Michal Michálek, Marek Libert)
2012 Ninja Faktor po Americku
2012 Kdo přežije - 5.série (režie Filip Jančík)
2012 Kdo přežije - 4.série (režie Filip Jančík)
2012 Kdo přežije - 3.série (režie Filip Jančík)
2012 Kdo přežije - 2.série (režie Filip Jančík)
2012 Kdo přežije - 1.série (režie Filip Jančík)
------
2011 Kdo přežije - 13.série (režie Filip Jančík)
2011 Kdo přežije - 12.série (režie Filip Jančík)
2011 Kdo přežije - 11.série (režie Filip Jančík)
-----
2009 Faktor strachu - 1. série (režie ???)
-----
2008 Amerika hledá topmodelku - 3.série (režie: Michal Michálek)
2008 Amerika hledá topmodelku - 1.série (režie: Michal Michálek)

DOKUMENTY:
2016 David Attenborough: Velký bariérový útes (režie Kateřina Březinová)
2016 Jaro napříč Evropou (režie Daniel Dítě)
2016 Exodus: Hledání pravdy (režie Marek Tomažič)
2016 Nejpodivnější živočichové světa
2016 Přírodní kuriozity Davida Attenborougha (režie Svatopluk Cechel)
2016 Velké vlakové putování (režie Daniel Dítě)
------
2015 638 způsobů, jak zabít Castra (režie Michal Michálek)
2015 Bigfoot, Yetti a spol. (režie Jana Stejskalová)
2015 Boeing 747: Revoluce v oblacích
2015 Hadí sultán
2015 Invaze (režie Martin Velda)
2015 Když žraloci potkají krokodýly (režie Jana Stejskalová)
2015 Kouzlo modrých hlubin (režie Michal Michálek)
2015 Krásy divokého Íránu (režie Svatopluk Cechel)
2015 Ledová hrozba (režie Martin Velda)
2015 Lesk a bída asteroidů (režie Martin Velda)
2015 Medvěd z Knihy džunglí (režie Michal Michálek)
2015 Mýty a legendy
2015 Největší tankové bitvy (režie Svatopluk Cechel)
2015 Olympijské hry starověku (režie Martin Velda)
2015 Slůně jménem Paseka (režie Jana Stejskalová)
2015 Tajné spolky (režie Marek Libert)
2015 Záchranáři ze Stolové hory (režie Jana Stejskalová)
2015 Zločiny z filmového plátna
------
2014 Cesta do roku 10 000 př.n.l.
2014 Hon na čarodějnice
2014 Je to možné?
2014 Kurz přežití s Rayem Mearsem
2014 Láska pod vodou (režie Martin Velda)
2014 Podmořské ráje (režie Svatopluk Cechel)
2014 Pohledy z kosmu
2014 Tajemství dinosauří mumie (režie Svatopluk Cechel)
------
2013 11. září: Konspirační teorie
2013 Achnaton a Nefertiti (režie Marek Libert)
2013 Aristotelova laguna
2013 Asteroidy: Drtivý dopad (režie Martin Velda)
2013 Atlas 4D (režie Martin Velda)
2013 Baltská loď duchů
2013 Bitevní pole predátorů
2013 Bobří přehrada
2013 Brutální predátoři
2013 Co se děje v trávě (režie Marek Libert)
2013 Čačapojové: Záhada ztracené civilizace
2013 Černý vlk: Příběh rebela
2013 Delfíni záchranáři (režie: Jana Stejskalová)
2013 Den, kdy se Země zachvěla
2013 Den konce světa
2013 Dinosauři pod lupou (režie: Svatopluk Cechel ???)
2013 Dinosauří mumie
2013 Divoký Karibik (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Do hlubin oceánů s Bobem Ballardem
2013 Do hlubin Země (režie: Jana Stejskalová)
2013 Do nitra tornáda (režie: Marek Libert)
2013 Do nitra tropické Číny
2013 Dobývání vesmíru: NASA (režie: Marek Libert)
2013 Dokonalý žralok
2013 Duchové Velkých jezer
2013 Expedice do divočiny
2013 Expedice Grizzly
2013 Florencie: Město záhad
2013 Galapágy
2013 Hluboký oceán (režie: Marek Libert)
2013 Horizont poznání: Lidské smysly
2013 Hurikán Katrina
2013 Imhotep: Génius ze Sakkáry
2013 Indický oceán se Simonem Reevem
2013 Invaze medúz
2013 Jak se staví dinosaurus (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Jak vznikla Země
2013 Jeskynní lidé z Himalájí
2013 Jespák a ostrorep
2013 Jižní Pacifik (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Jsme ve vesmíru sami? (režie: Jana Stejskalová)
2013 Kde hadi létají
2013 Když dinosauři vládli světu
2013 Keporkak: Život ve skupině
2013 Klepání na nebeskou bránu
2013 Klokaní chaos
2013 Kolem světa za 90 minut
2013 Koloseum - římská aréna smrti (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Kolumbova ztracená flotila
2013 Království plejtváka obrovského
2013 Krásy Evropy se Samanthou Brownovou (režie: Jiří Kvasnička)
2013 Kriminál natvrdo
2013 Kriminálka Jurský park
2013 Latimérie podivná: Živoucí fosilie
2013 Ledovec, který potopil Titanic
2013 Letadla, která nikdy nevzlétla (režie: Marek Libert)
2013 Lovci žraloků
2013 Lví bojovníci
2013 Lví správce
2013 Lví zabijáci
2013 Megatsunami
2013 Mise na Mars
2013 Moderní zázraky
2013 Modrá planeta
2013 Mořští velikáni
2013 Na Falklandy s Nigelem Marvenem (režie: Marek Libert)
2013 Nebezpečí ve vzduchu: Let Detroit 253
2013 Největší světové katastrofy
2013 Netradiční zvířecí přátelství
2013 Normané: Dějiny jednoho národa (režie: Jana Stejskalová)
2013 Oceány
2013 Odhalování vesmírných záhad
2013 Pakůň a lvice
2013 Past na dinosaury
2013 Po stopách jaguára
2013 Po stopách krakatice
2013 Pobřeží žraloků
2013 Počátky života (režie: Martin Velda)
2013 Podmořská řeč barev
2013 Podsvětí Velikonočního ostrova
2013 Poslední lvice
2013 Potápění u Galapág (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Potápění u žraločí sopky
2013 Potápění v Karibiku (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Potápění v městě žraloků (režie: Martin Velda)
2013 Potomci dinosaurů (režie: Svatopluk Cechel ???)
2013 Prase savanové: Život jedné rodiny
2013 Pravda o dinosauřích zabijácích
2013 Pravda o řeckých mýtech
2013 Pravěká megatsunami
2013 Prvních 48 hodin
2013 Příběh komety (režie: Martin Velda)
2013 Přízraky Černého moře
2013 Putování s dinosaury
2013 Putování s dinosaury: Balada o Alosaurovi
2013 Putování s dinosaury: Monstra pravěkých oceánů
2013 Putování s dinosaury: Obří dráp
2013 Putování s dinosaury: Země obrů
2013 Putování s pravěkými monstry
2013 Putování s pravěkými zvířaty
2013 Ramses III. - Mytický faraón (režie: Jana Stejskalová)
2013 Rok bouří
2013 Rozbouřené planety
2013 Saturn - pán prstenců (režie: Svatopluk Cechel ???)
2013 Sekvoje: Dlouhověcí obři
2013 Seskok z vesmíru (režie: Martin Velda)
2013 Skuteční Bonnie a Clyde
2013 Sloni útočí
2013 Smrtící planeta
2013 Solární bouře: Planeta v ohrožení
2013 Soukromý život primátů
2013 Soukromý život slonů
2013 Starověké říše
2013 Superkontinent budoucnosti
2013 Supersmečka
2013 Supervulkán - Pravda o Yellowstonu
2013 Supervulkány (režie: Jana Stejskalová)
2013 Tajemství indické divočiny
2013 Tajemství Stříbrného faraona
2013 Tající ledy (režie Marek Libert)
2013 Thajské tsunami - Bezejmenné oběti
2013 Thajsko - Vražedné tsunami
2013 Tichomořské hlubiny
2013 Tragédie ve Smolensku
2013 Turínské plátno: Nové důkazy
2013 Umírající oceány
2013 Utajená moře (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Úžasná zvířata
2013 V říši medvědů a vlků
2013 V srdci divoké přírody
2013 V srdci tornáda
2013 Věda zločinu (režie Marek Libert)
2013 Viktoriiny vodopády
2013 Vláda dinosaurů
2013 Vteřiny před katastrofou - 3.série
2013 Výbuch islandské sopky
2013 Vzestup a pád starověkého Říma (režie: Lucie Petra Svobodová)
2013 Vzestup satelitů
2013 Yellowstone (režie Marek Libert)
2013 Záhada křišťálových lebek
2013 Záhadná tornáda
2013 Záhadné gorily
2013 Zázračná planeta
2013 Zázraky sluneční soustavy
2013 Zázraky vesmíru
2013 Zelená planeta
2013 Zkáza Hindenburgu
2013 Ztracená města starověku (režie Martin Velda)
2013 Ztraceni: Záhada letu 447
2013 Zvířecí detektivové s Nigelem Marvenem (režie Marek Libert)
2013 Zrození Evropy
2013 Ztracený hrob krále Heroda
2013 Život (režie Marek Libert)
------
2012 Konspirační teorie (režie Martin Velda)
2012 Lev, přítel člověka
2012 Nejúžasnější hotely světa
2012 Největší bitvy II. světové války (režie Jiří Kodeš)
------
2011 Star Trek: Nová generace - Konec cesty (režie Martin Velda)
------
2009 Hitlerovi bodyguardi (režie Jiří Kodeš)
2009 Zničující katastrofy (režie Filip Jančík)
------
2008 Hitlerovi muži (režie Jiří Kodeš)
------
2007 Neuvěřitelné životy (režie Jiří Kodeš)
2007 Dny, které změnily svět (režie Jiří Kodeš)
------
2006 Divoká Afrika (režie Jiří Kodeš)

TRAILERY:
2014 Mroží muž - trailer (režie Jiří Kodeš)
2014 Píseň písní - trailer (režie Jiří Kodeš)
2014 Sniper 5 - trailer (režie Filip Jančík)
2014 Víkend s Alexem - trailer (režie Filip Jančík)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 3694
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: S Pro Alfa

Příspěvekod Hracka74 » 19 bře 2014 09:04

je to jen detailík ale název toho dokumentu je Je to možné?
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 376
Registrován: 20 dub 2010 17:10

Re: S Pro Alfa

Příspěvekod chudlas » 03 kvě 2014 11:30

Jak pak oslavily výročí :-)
chudlas
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 říj 2009 14:27
Bydliště: Praha

Re: S Pro Alfa

Příspěvekod Hracka74 » 04 srp 2014 23:03

serie I je z 2014 ale serie III je z 2013, to je dobrý a i to je možné
2013 Je to možné? III
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 376
Registrován: 20 dub 2010 17:10


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály