Studio Audiotech

Studio Audiotech

Příspěvekod filip » 18 zář 2009 20:21

Obrázek

Adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

Zakladatel: Ivan Kadeřávek
Web: http://www.audiotech.cz
Vznik: 2000

Popis:
Studio Audiotech vyrábí české verze, ale také spolupracují s rozhlasem, natáčením audio spotu do televizí či rádií. Studio má své pobočky také v Plzni, která byla otevřena v roce 2007 a druhá pobočka, která byla otevřena v roce 2011, je v Hradci Králové. Mezi zákazníky patří Cet 21 s.r.o. nebo FTV Prima s.r.o.

STUDIO PRAHA:
FILMY:
2017 Americký sniper (režie Mikuláš Pánek)
2017 Dokonalý šéf (režie Gustav Bubník)
2017 Godzilla (režie Mikuláš Pánek)
2017 Kurýr z podsvětí (režie Martin Kot)
2017 Mise Condor (režie Zuzana Taberyová)
2017 Pád Londýna (režie Jiří Sádek)
2017 Pád do tmy 2 (režie Gustav Bubník)
2017 Učitelé na zakázku (režie Jitka Tošilová)
2017 Učitelé na zakázku 2 (režie Jitka Tošilová)
------
2016 13 (režie Gustav Bubník)
2016 Adopce smrti (režie Zuzana Taberyová)
2016 Behemot (režie Miroslav Walter)
2016 Cesta do středu Země (režie Jiří Sádek)
2016 Černá kniha (režie Michal Michálek)
2016 Horalové (režie Mikuláš Pánek)
2016 Iluze šílenství (režie Zuzana Taberyová)
2016 Je prostě báječná (režie Gustav Bubník)
2016 K-9: Soukromý detektiv (režie Mikuláš Pánek)
2016 Kdo věří na lásku (režie Gustav Bubník)
2016 Krvavý Bangkok (režie Mikuláš Pánek)
2016 Machři 2 (režie Zuzana Taberyová)
2016 Malé dohazovačky (režie Mikuláš Pánek)
2016 Manželská lest (režie Gustav Bubník)
2016 Mařenka, přemožitelka čarodějnic (režie Mikuláš Pánek)
2016 Nebezpečný host (režie Zuzana Taberyová)
2016 Nemocnice Parkland (režie Jitka Tošilová)
2016 Noc v New yorku (režie Jitka Tošilová)
2016 Obchod s nevinností (režie Jiří Sádek)
2016 Odvrácená strana ráje (režie Miroslav Walter)
2016 Ostrov naděje (režie Jiří Sádek)
2016 Posedlá láskou (režie Jiří Sádek)
2016 Poslední přežije (režie Zuzana Taberyová)
2016 Ptačí teror (režie Jiří Sadek)
2016 Radost pro Freddieho (režie Gustav Bubník)
2016 Rivalové (režie Mikuláš Pánek)
2016 Rodinný kšeft (režie Jitka Tošilová)
2016 Sky Fighters: Akce v oblacích (režie Daniel Dítě)
2016 Smršť nad Pacifikem (režie Daniel Dítě)
2016 Smrtící bouře (režie Michal Michálek)
2016 Teče tudy řeka (režie Gustav Bubník)
2016 Tři odstíny lásky (režie Gustav Bubník)
2016 Útěk z vězení (režie Mikuláš Pánek)
2016 Velká filmová láska (režie Tomáš Tintěra)
2016 Vyrván z lůna (režie Gustav Bubník)
2016 Vzkříšení démona (režie Miroslav Walter)
2016 Zločin za bílého dne (režie Jitka Tošilová)
------
2015 Advokátní kancelář (režie Jitka Tošilová)
2015 Bílá horečka (režie Daniel Dítě)
2015 Boží vzkaz (režie Mikuláš Pánek)
2015 Dobyvatelé rudé planety (režie Petr Pospíchal)
2015 Máslo (režie Mikuláš Pánek)
2015 Moskva na Hudsonu (režie Martin Kot)
2015 Muž na míru (režie Miroslav Walter)
2015 Nádherné bytosti (režie Mikuláš Pánek)
2015 Našrot (režie Miroslav Walter)
2015 Need for Speed (režie Mikuláš Pánek)
2015 Nepsaná romance (režie Zuzana Taberyová)
2015 NON-STOP (režie Mikuláš Pánek)
2015 Pes baskervillský (režie Petr Pospíchal)
2015 Pravidla podsvětí (režie Daniel Dítě)
2015 Sharknado 2 (režie Daniel Dítě)
2015 Slečna na hlídání (režie Zuzana Taberyová)
2015 Správná holka (režie Zuzana Taberyová)
2015 Území mrazu (režie Miroslav Walter)
2015 Vrah přes inzerát (režie Mikuláš Pánek)
2015 WikiLeaks (režie Filip Jančík)
2015 Zabiják (režie Daniel Dítě)
2015 Žralokonádo (režie Daniel Dítě)
------
2014 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (režie Zuzana Taberyová)
2014 Balík dolarů (režie Daniel Dítě)
2014 Balto (režie Jindřiška Švecová)
2014 Bez kalhot (režie Zuzana Taberyová)
2014 Cesta krokodýlů (režie Tomáš Tintěra)
2014 Dcera nejlepšího kamaráda (režie Filip Jančík)
2014 Den nezávislosti: Invaze (režie Martin Kot)
2014 Dvojitý agent (režie Jindřiška Švecová)
2014 Elitní zabijáci (režie Martin Kot)
2014 Havran (režie Zuzana Taberyová)
2014 Intimní past (režie Vladimír Žďánský)
2014 Kde hnízdí smrt (režie Tomáš Tintěra)
2014 Krutá noc (režie Daniel Dítě)
2014 Let smrti (režie Zuzana Taberyová)
2014 Machři (režie Zuzana Taberyová)
2014 Malá mořská víla (režie Martin Kot)
2014 Mizerná banda (režie Martin Kot)
2014 Na život a na smrt (režie Martin Kot)
2014 Neprozraď mě (režie Jindřiška Švecová)
2014 Nevyřízený účet (režie Martin Kot)
2014 Okovy moci (režie Martin Kot)
2014 Pád Bílého domu (režie Vladimír Žďánský)
2014 Plán útěku (režie Martin Kot)
2014 Sázkař (režie Filip Jančík)
2014 Sezóna zabíjení (režie Martin Kot)
2014 Smrtelná aliance (režie Miroslav Walter)
2014 Teror ve vlaku (režie Tomáš Tintěra)
2014 Texaský masakr motorovou pilou (režie Martin Kot)
2014 Ukradený ráj (režie Miroslav Walter)
2014 Utajená operace (režie Zuzana Taberyová)
2014 Vánoční návštěva (režie Zuzana Taberyová)
2014 Vévodkyně (režie Zuzana Taberyová)
2014 Zapomenutá kletba (režie Zuzana Taberyová)
2014 Zátah: Vykoupení (režie Miroslav Walter)
2014 Zkáza Las Vegas (režie Zuzana Taberyová)
2014 Žraločí masakr v Jersey Shore (režie Zuzana Taberyová)
2014 Žralok zabiják (režie Tomáš Tintěra)
------
2013 Bundy: Dítě Ameriky (režie Zuzana Taberyová)
2013 Colombiana (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Čas hrdinů (režie Tomáš Tintěra)
2013 Experiment (režie Jindřiška Švecová)
2013 Láska a jiné kratochvíle (režie Miroslav Walter)
2013 LOL (režie Jitka Tošilová)
2013 Lví srdce (režie Filip Jančík)
2013 Na útěku (režie Gustav Bubník)
2013 Nebe a země (režie Mikuláš Pánek)
2013 Nebojte se tmy (režie Martin Kot)
2013 Odnikud nikam (režie Gustav Bubník)
2013 Odpočítávání (režie Miroslav Walter)
2013 Odpočívadlo 2: Neohlížej se (režie Jindřiška Švecová)
2013 Perfektní plán (režie Filip Jančík)
2013 Piráti ze Silicon Valley (režie Tomáš Tintěra)
2013 Poslední polibek (režie Tomáš Tintěra)
2013 Rabín a zloděj (režie Karolína Průšová)
2013 Red Hill: Krvavý zapadákov (režie Zuzana Taberyová)
2013 Skryté zločiny (režie Gustav Bubník)
2013 Soudný den vánoční (režie Martin Kot)
2013 Svatby podle Mary (režie Jitka Tošilová)
2013 V kómatu (režie Miroslav Walter)
2013 Ve službách legie (režie Miroslav Walter)
2013 Vraždící anděl (režie Gustav Bubník)
2013 Vražedné finále (režie Gustav Bubník)
2013 Vraždy v Yorkshiru: 1974 (režie Filip Jančík)
2013 Zachraňte Titanic (režie Gustav Bubník)
2013 Zásah z pekla (režie Gustav Bubník)
2013 Země ztracených (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Životy těch druhých (režie Karolína Průšová)
------
2012 Arn (režie Eduard Jenický)
2012 Atentát na střední (režie Mikuláš Pánek)
2012 Attila (režie Mikuláš Pánek)
2012 Beowulf a Grendel (režie Václav Knop)
2012 Bruno (režie Martin Kot)
2012 Čas pomsty (režie Miroslav Walter)
2012 Dokonalý únik (režie Tomáš Tintěra)
2012 Exterminátor: Třída 1999 (režie Zuzana Taberyová)
2012 Herkules (režie Václav Knop)
2012 Hladová hra (režie Miroslav Walter)
2012 Jak se neztratit v L.A. (režie Zuzana Taberyová)
2012 Kletba Sethiho hrobky (režie Daniel Dítě)
2012 Kód smrti (režie Daniel Dítě)
2012 Krvavé léto v New Yorku (režie Václav Knop)
2012 Lehká jízda (režie Miroslav Walter)
2012 Mořský vlk (režie Mikuláš Pánek)
2012 Osudná schůzka (režie Miroslav Walter)
2012 Oživlá mumie (režie Martin Kot)
2012 Plivu na váš hrob (režie Zuzana Taberyová)
2012 Poslední jízda (režie Václav Knop)
2012 Rock ze střední (režie Miroslav Walter)
2012 Sahara (režie Daniel Dítě)
2012 Soudný den (režie Miroslav Walter)
2012 Spiknutí: Echelon (režie Miroslav Walter)
2012 Společenská pravidla (režie Václav Knop)
2012 Světlušky v zahradě (režie Jindřiška Švecová)
2012 Tarzan, opičí muž (režie Daniel Dítě)
2012 Telefon (režie Bohdan Tůma)
2012 Tvrdé palice (režie Jiří Kvasnička)
2012 Zastav a nepřežiješ (režie Tomáš Tintěra)
2012 Železná kláda (režie Václav Knop)
------
2011 Americký ninja 5 (režie Mikuláš Pánek)
2011 Hellboy 2: Zlatá armáda (režie Václav Knop)
2011 Lidský štít (režie Miroslav Walter) [Nova]
2011 Milenec je zločinec! (režie Miroslav Walter)
2011 Muž, který miloval Kočičí tanec (režie Karolína Průšová)
2011 Podsvětí (režie Miroslav Walter)
2011 Správná volba (režie Jindřiška Švecová)
2011 Táta na plný úvazek (režie Miroslav Walter)
2011 Únosci (režie Jindřiška Švecová)
2011 Vánoční duch (režie Miroslav Walter)
2011 Zlatá vejce (režie Miroslav Walter)
2011 Žabákova dobrodružství (režie Miroslav Walter)
------
2010 Belle epoque (režie Karolína Průšová)
2010 Brémští muzikanti (režie Miroslav Walter)
2010 Cadillac Man (režie Miroslav Walter)
2010 Everest (režie Miroslav Walter)
2010 Láska a pětačtyřicítka (režie Karolína Průšová)
2010 Legendy z Dogtownu (režie Miroslav Walter)
2010 Manželé a manželky (režie Jana Stejskalová)
2010 Mořská bestie (režie Miroslav Walter)
2010 Mr. Brooks (režie Daniel Dítě)
2010 Nebezpečný let (režie Jindřiška Švecová)
2010 Nečekaný zločin (režie Miroslav Walter)
2010 Okruh (režie Mikuláš Pánek)
2010 Panika v Needle parku (režie Miroslav Walter)
2010 Peklo z hlubin Země (režie Klára Šumanová)
2010 Pitva mimozemšťana (režie Zbyšek Horák)
2010 Poslední hlídka (režie Jana Stejskalová)
2010 Rodinné sídlo (režie Miroslav Walter)
2010 Smrtící triky (režie Daniel Dítě)
2010 Smyslná orchidej (režie Miroslav Walter)
2010 Sněhová královna (režie Daniel Dítě)
2010 Šunka, šunka (režie Miroslav Walter)
2010 V pasti (režie Miroslav Walter)
2010 Vyvolávač deště (režie Miroslav Walter)
2010 Zuřící býk (režie Miroslav Walter)
------
2009 Božská relikvie (režie Daniel Dítě)
2009 Božská relikvie 2 (režie Daniel Dítě)
2009 Bratříček a sestřička (režie Václav Knop)
2009 Carlitova cesta (režie Miroslav Walter)
2009 Dvojnásobná vražda (režie Miroslav Walter)
2009 Elita armády (režie Miroslav Walter)
2009 Ellie Parker (režie Daniel Dítě)
2009 Honba za xenomorfem (režie Miroslav Walter)
2009 Invaze žraloků (režie Zbyšek Horák)
2009 Lidská skvrna (režie Jindřiška Švecová)
2009 Merlinův učeň (režie Miroslav Walter)
2009 Městský lovec (režie Karolína Průšová)
2009 O statečném krejčíkovi
2009 Opravář na všechno (režie Miroslav Walter)
2009 Retroactive (režie: Mikuláš Pánek)
2009 Sérum pravdy (režie Jindřiška Švecová)
2009 Sexy biják (režie: ???)
2009 Strážce (režie Filip Jančík)
2009 Tajemství rodu Locků (režie Miroslav Walter)
2009 Tornádo nad New Yorkem (režie: Miroslav Walter)
2009 Utopie (režie Karolína Průšová)
2009 Vesmírná exploze (režie Miroslav Walter)
2009 Zbořené mosty (režie Bohdan Tůma)
2009 Zrádná mysl (režie Jindřiška Švecová)
------
2008 Báječný nový svět (režie Mikuláš Pánek)
2008 Byl jednou jeden zločin (režie Michal Pavlík)
2008 Cizinec (režie Mikuláš Pánek)
2008 Čokoláda (režie Karolína Průšová)
2008 Lži mé matky (režie Michal Pavlík)
2008 Max Havoc: Ohnivý kruh (režie Daniel Tůma)
2008 Milý Frankie (režie Michal Pavlík)
2008 Mnichov (režie Mikuláš Pánek)
2008 Muž v nesnázích (režie Michal Pavlík)
2008 Nell (režie Daniel Tůma)
2008 Okovy moci (režie Jindřiška Švecová)
2008 Polibek pod jmelím (režie Luděk Koutný)
2008 Rozhádaní dědicové (režie Michal Pavlík)
2008 Rumový bulvár (režie Daniel Tůma)
2008 Santa kdo? (režie Daniel Tůma)
2008 Srážka s kometou (režie: Luděk Koutný)
2008 To je vražda, řekla... (režie Karolína Průšová)
2008 V zemi divů (režie Karolína Průšová)
2008 Zábavný společník (režie Miroslav Walter)
2008 Zběsilý útěk (režie Michal Pavlík)
2008 Zlaté okovy (režie Mikuláš Pánek)
2008 Ztracený prapor (režie Mikuláš Pánek)
------
2007 Buď v klidu (režie Marek Tomažič)
2007 Jiný den (režie Marek Tomažič)
2007 Lásce na stopě (režie Karolína Průšová)
2007 Manželčina pomsta (režie Mikuláš Pánek)
2007 Match Point – Hra osudu (režie Karolína Průšová)
2007 Natankovat, najíst se a vyspat (režie Marek Tomažič)
2007 Nora Roberts: Lesný jezírko (režie Karolína Průšová)
2007 Nora Roberts: Městečko Angels Fall (režie Karolína Průšová)
2007 Nora Roberts: Pod nebem Montany (režie Karolína Průšová)
2007 Nora Roberts: Posedlost ohněm (režie Karolína Průšová)
2007 Scary Movie 2 (režie Martin Těšitel)
2007 Scary Movie 3 (režie Martin Těšitel)
2007 Ti druzí (režie Jindřiška Švecová)
2007 Vzestup Arnolda Schwarzeneggera (režie Marek Tomažič)
2007 Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění (režie Jiří Kvasnička)
2007 Yellowstone v plamenech (režie Karolína Průšová)
2007 Záhada Bermudského trojúhelníku (režie Mikuláš Pánek)
2007 Žoldáci spravedlnosti (režie Mikuláš Pánek)
------
2006 Bláznivá střela 2 a 1/2 (režie Jindřiška Švecová)
2006 Falešné sliby (režie Jindřiška Švecová)
2006 Jak na věc (režie Jindřiška Švecová)
2006 Kdo s koho (režie Karolína Průšová)
2006 Lhář, lhář (režie Karolína Průšová)
2006 Moře lásky: Cesta k tobě (režie Jindřiška Švecová)
2006 Moře lásky: Osudové setkání (režie Jindřiška Švecová)
2006 Moře lásky: Skok do štěstí (režie Jindřiška Švecová)
2006 Nejhorší obavy (režie Karolína Průšová)
2006 Osamělý mstitel (režie Vladimír Žďánský)
2006 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (režie Martin Kot)
2006 Poklad bílých sokolů (režie Michal Pavlík)
2006 Poslední jízda (režie Jan Neskusil)
2006 Rána deštníkem (režie Marie Fronková)
2006 Těžce zamilován (režie Jan Neskusil)
2006 Trosečník (režie Vladimír Žďánský)
2006 Únos v ráji (režie Jan Neskusil)
2006 Vztekle tvá (režie Vladimír Žďánský)
2006 xXx (režie Mikuláš Pánek)
------
2002 Přízrak univerzity (režie Daniel Dítě)
------
200x Krása na zabití (režie: Miroslav Walter)
200x Zlaté okovy (režie Mikuláš Pánek)

MINISÉRIE:
2008 Syn draka (režie Luděk Koutný)

SERIÁLY:
2017 Mrtvý bod - 2.série (režie Mikuláš Pánek)
2017 Právem odsouzeni (režie Mikuláš Pánek)
2017 Soukromé očko (režie Jiří Sádek)
------
2016 Arrow - 4.série (režie Martin Kot)
2016 Černá listina - 3.série (režie Filip Jančík)
2016 Gotham - 2.série (režie Martin Kot)
2016 Gotham - 1.série (režie Martin Kot, Filip Jančík)
2016 Kráska a zvíře - 4.série (režie Daniel Dítě)
2016 Křižovatka smrti (režie Mikuláš Pánek)
2016 Letopisy rodu Shannara (režie Jiří Sádek)
2016 Melissa a Joey - 4.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Melissa a Joey - 3.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Melissa a Joey - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Melissa a Joey - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Mrtvý bod (režie Mikuláš Pánek)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 12.série (režie Miroslav Walter)
2016 Námořní vyšetřovací služba LA - 7.série (režie Jiří Sádek)
2016 Od A do Z (režie Petra Jindrová)
2016 Ray Donovan - 3.série (režie Martin Kot)
2016 Satan přichází (režie Vladimír Žďánský)
2016 Transformers: Robots in Disguise - minisérie (režie Gustav Bubník)
2016 Transformers: Robots in Disguise - 2.série (režie Daniel Dítě)
2016 Zpátky do školy - 6.série (režie Zuzana Taberyová)
2016 Živí mrtví - 6.série (režie Filip Jančík)
------
2015 Arrow - 3.série (režie Martin Kot)
2015 Černá listina - 1.-2.série (režie Filip Jančík)
2015 Gotham - 1.série (režie Filip Jančík, Martin Kot)
2015 Král džungle - 2.série (režie Zuzana Taberyová)
2015 Kriminálka Las Vegas - 15.série (režie Martin Kot)
2015 Kyberagent - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2015 Lidé zítřka - 1.série (režie Mikuláš Pánek)
2015 Millerovi - 2.série (režie Zuzana Taberyová)
2015 Muži sobě - 3.série (režie Zuzana Taberyová)
2015 Námořní vyšetřovací služba - 11.série (režie Miroslav Walter)
2015 Stoupenci zla - 2.-3.série (režie Martin Kot)
2015 Sullivan a syn - 2.série (režie Zuzana Taberyová)
2015 Zpátky do školy - 5.série (režie Zuzana Taberyová)
2015 Žhavá láska (režie Jitka Tošilová)
------
2014 American Horror Story - 2. a 3.série (režie Vladimír Žďánský, Filip Jančík)
2014 Arrow - 2.série (režie Martin Kot)
2014 Bořiči mýtů (režie Gustav Bubník)
2014 Černá listina - 1.série (režie Filip Jančík)
2014 Drákula (režie Filip Jančík)
2014 Graceland (režie Vladimír Žďánský)
2014 King a Maxwellová (režie Filip Jančík)
2014 Král džungle (režie Hana Krtičková)
2014 Kriminálka Las Vegas - 14.série (režie Martin Kot)
2014 Lařina volba
2014 Manžel k pohledání - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Millerovi - 1.série (režie Zuzana Taberyová)
2014 Muži sobě - 1.-2.série
2014 Námořní vyšetřovací služba - 10.série (režie Miroslav Walter)
2014 Nebezpečná identita (režie Jindřiška Švecová)
2014 Policajt z New Yorku (režie Mikuláš Pánek)
2014 Ray Donovan - 1.série (režie Martin Kot)
2014 Sullivan a syn - 1.série (režie Zuzana Taberyová)
2014 Tom a Jerry Kids (režie Jindřiška Švecová)
2014 Zpátky do školy - 4.série (režie Zuzana Taberyová)
2014 Živí mrtví - 4.série (režie Filip Jančík)
------
2013 Alcatraz (režie Vladimír Žďánský)
2013 American Horror Story - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2013 Arrow (režie Martin Kot)
2013 Hranice nemožného - 4.série (režie Mikuláš Pánek)
2013 Kriminálka Las Vegas - 12.série (režie Mikuláš Pánek)
2013 Kriminálka Miami - 10.série (režie Martin Kot)
2013 Kurýr (režie Vladimír Žďánský)
2013 Lařina volba
2013 Misfits: Zmetci - 4.série (režie Filip Jančík)
2013 Mstitel Cape (režie Vladimír Žďánský)
2013 Námořní vyšetřovací služba - 9.série (režie Miroslav Walter)
2013 Ošklivka Betty (režie Zuzana Taberyová)
2013 Poslední základna (režie Vladimír Žďánský)
2013 Scrubs: Doktůrci - 3.-9.série (režie Filip Jančík, Vladimír Žďánský)
2013 Stoupenci zla - 1.série (režie Martin Kot)
2013 Upíří deníky - 3. a 4.série (režie Filip Jančík)
2013 Zpátky do školy - 3.série (režie Zuzana Taberyová)
2013 Živí mrtví - 3.série (režie Vladimír Žďánský)
------
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 2.-17.série (režie Miroslav Walter)
2012 Dr. House - 8.série (režie Marek Tomažič)
2012 Hranice nemožného - 3.série (režie Mikuláš Pánek)
2012 Kriminálka Las Vegas - 11.série (režie Mikuláš Pánek)
2012 Kriminálka Miami - 9.série (režie Mikuláš Pánek)
2012 Misfits: Zmetci - 1.-3.série (režie Filip Jančík)
2012 Nové trable staré Christine (režie Mikuláš Pánek)
2012 Přežít! - 1.-2.série (režie Filip Jančík)
2012 Řeka (režie Vladimír Žďánský)
2012 Scrubs: Doktůrci - 1.-2.série (režie Filip Jančík)
2012 Šestej smysl (režie Vladimír Žďánský)
2012 Tajemství kruhu (režie Filip Jančík)
2012 Terra Nova (režie Vladimír Žďánský)
2012 Upíří deníky - 2.série (režie Filip Jančík)
2012 Vetřelci z hlubin (režie Vladimír Žďánský)
2012 Zpátky do školy - 1.-2.série (režie Zuzana Taberyová)
2012 Zvláštní poldové (režie Karolína Průšová)
2012 Živí mrtví - 1.-2.série (režie Filip Jančík)
------
2011 Amazing Race: O milion kolem světa - 1.série (režie Miroslav Walter)
2011 Borci z Blue Mountain State - 2.série (režie Klára Šumanová)
2011 Dr. House - 7. série (režie Marek Tomažič)
2011 Kriminálka Miami - 8. série (režie Mikuláš Pánek)
2011 Lidský terč - 1.série (režie Filip Jančík)
2011 Námořní vyšetřovací služba - 8.série (režie Miroslav Walter)
2011 Puberťáci (režie Zbyšek Horák)
2011 Upíří deníky - 1.série (režie Filip Jančík)
------
2010 4400 - 3.-4. série (režie Karolína Průšová)
2010 Borci z Blue Mountain State - 1.série (režie Klára Šumanová)
2010 Dr. House - 6. série (režie Marek Tomažič)
2010 Flash Gordon (režie Miroslav Walter)
2010 Hranice nemožného - 2. série (režie Mikuláš Pánek)
2010 Kriminálka Las Vegas - 10. série (režie Mikuláš Pánek)
2010 Kriminálka Miami - 7. série (režie Daniel Dítě)
2010 Námořní vyšetřovací služba - 6.-7. série (režie Miroslav Walter)
2010 Odložené případy - 7.série (režie Jindřiška Švecová)
2010 Pohotovost Miami (režie Miroslav Walter)
2010 Útěk z vězení - 4. série (režie Filip Jančík)
2010 Zapomenuti (režie Jindřiška Švecová)
------
2009 Dr. House - 5. série (režie Marek Tomažič)
2009 Fur TV (režie Bohdan Tůma)
2009 Hranice nemožného - 1. série (režie Mikuláš Pánek)
2009 Kriminálka Las Vegas - 8.-9. série (režie Mikuláš Pánek)
2009 Kriminálka Miami - 6. série (režie Václav Knop)
2009 Las Vegas: Kasíno - 3.-5. série (režie Jindřiška Švecová, Daniel Tůma)
2009 Námořní vyšetřovací služba - 4.-5. série (režie Miroslav Walter)
2009 Remington Steele (režie Karolína Průšová, Miroslav Walter)
2009 Útěk z vězení - 3. série (režie Filip Jančík)
------
2008 4400 - 1.-2. série (režie Karolína Průšová)
2008 Batman vítězí (režie Kateřina Šustrová)
2008 Beze stopy - 5.-7. série (režie Václav Knop, Jindřiška Švecová, Karolína Průšová, Miroslav Walter)
2008 Dr. House - 4. série (režie Marek Tomažič)
2008 Kriminálka Las Vegas - 7. série (režie Mikuláš Pánek)
2008 Kriminálka Miami - 4.-5. série (režie Václav Knop)
2008 Las Vegas: Kasíno - 1.-2. série (režie Jindřiška Švecová, Daniel Tůma)
2008 Námořní vyšetřovací služba - 3. série (režie Miroslav Walter)
2008 Odložené případy - 5.-6.série (režie Jindřiška Švecová)
2008 Ohnivé léto (režie Karolína Průšová)
2008 Senzační Spider-Man (režie Luděk Koutný)
2008 Štvanci (režie Karolína Průšová)
2008 Útěk z vězení - 2. série (režie Filip Jančík)
------
2007 Alias - 4.-5. série (režie Kateřina Šustrová, Karolína Průšová)
2007 Beze stopy - 4. série (režie Václav Knop)
2007 Dr. House - 2.-3. série (režie Marek Tomažič)
2007 Kriminálka Las Vegas - 5.-6. série (režie Vladimír Žďánský, Mikuláš Pánek)
2007 Kriminálka Miami - 3. série (režie Václav Knop)
2007 Láska nad lásky (režie Karolína Průšová)
2007 Lékařské záhady (režie Jiří Kvasnička)
2007 Odložené případy - 3.-4.série (režie Jindřiška Švecová)
2007 Slepá justice (režie Karolína Průšová)
2007 Útěk z vězení - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
------
2006 Alias - 3. série (režie Kateřina Šustrová)
2006 Dr. House - 1. série (režie Marek Tomažič)
2006 Gilmorova děvčata - 6. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Kriminálka Las Vegas - 4. série (režie Vladimír Žďánský)
2006 Lenssen & Spol. (režie Jindřiška Švecová)
2006 Odložené případy - 1.-2.série (režie Jindřiška Švecová)
2006 Superpes Krypto (režie Karolína Průšová)

REALITY-SHOW:
2017 Kdo přežije - 27.série (režie Filip Jančík)

DOKUMENTY:
2016 Do hloubky webu (režie Martin Kot)
------
2015 Boj o metr (režie Gustav Bubník)
2015 Tajemství Nibelungů (režie Gustav Bubník)
2015 Záhada 13 kostlivců (režie Gustav Bubník)
------
2014 Alexandrie: Město měst (režie Petra Jindrová)
2014 Bitva o Británii s Ewanem McGregorem
2014 Caligula: Skutečný příběh (režie Petra Jindrová)
2014 Druhé Pompeje: Život a smrt v Herculaneu (režie Petra Jindrová)
2014 Hutan: Krásy malajského pralesa (režie Gustav Bubník)
2014 Katastrofální dovolené (režie Gustav Bubník)
2014 Kleopatra: Portrét vražedkyně (režie Petra Jindrová)
2014 Letecké katastrofy: Zázračná přežití
2014 Obři strojního inženýrství (režie Gustav Bubník)
2014 Prúmyslová revoluce s Guyem Martinem (režie Gustav Bubník)
2014 Říše dinosaurů (režie Gustav Bubník)
2014 Silniční jednotka (režie Daniel Dítě)
2014 Starověké objevy
2014 Vlčí síla (režie Gustav Bubník)
2014 Záhadný dinosaur (režie Gustav Bubník)
2014 Záhadné postavy dějin (režie Gustav Bubník)
2014 Záhady přírody (režie Gustav Bubník)
2014 Zapomenutí bohové (režie Gustav Bubník)
2014 Zločinecká impéria
------
2013 11. září: Panika ve Washingtonu
2013 11. září: Věda a konspirace
2013 Barbarská tažení Evropou (režie Gustav Bubník)
2013 Berlínský vzdušný most (režie Miroslav Walter)
2013 Biblické rány (režie Tomáš Tintěra)
2013 Bitva s Římem (režie Gustav Bubník)
2013 Bitva u Verdunu (režie Lucie Svobodová)
2013 Bořiči mýtů (režie Luděk Koutný)
2013 Co vydrží váš dům? (režie Gustav Bubník)
2013 Děti druhé světové války
2013 Divocí vlci v Německu
2013 Dopad asteroidu: 24 hodin poté (režie Gustav Bubník)
2013 Duchové zlaté horečky (režie Gustav Bubník)
2013 Egyptská cesta mrtvých
2013 Egyptská říše (režie Tomáš Tintěra)
2013 Hitlerova tajná stíhačka (režie Gustav Bubník)
2013 Hitlerovi válečníci
2013 Hitlerův holocaust (režie Tomáš Tintěra)
2013 Hledání Atlantidy
2013 Islám a Západ (režie Gustav Bubník)
2013 Jak nás Země stvořila (režie Gustav Bubník)
2013 Jak Nero zachránil Řím
2013 Jak zmapovat svět (režie Gustav Bubník)
2013 Jižní Afrika: Země naděje (režie Gustav Bubník)
2013 John Rabe - nacista zachránce (režie Gustav Bubník)
2013 Jurští plazi na Špicberkách
2013 Kolaps civilizace (režie Gustav Bubník)
2013 Krásy divokého Maďarska (režie Gustav Bubník)
2013 Krásy divokého Srbska (režie Gustav Bubník)
2013 Magistrála kladivounů
2013 Megapiraňa
2013 Mexické pyramidy smrti
2013 Mongolská říše (režie Tomáš Tintěra)
2013 Motory Detroitu
2013 Mumie z bažin
2013 Muži z bažin
2013 Na střeše pralesa (režie Gustav Bubník)
2013 Nadpřirozené jevy ve světle vědy (režie Gustav Bubník)
2013 Návrat divoké prérie
2013 Nazca: Tajemné obrazce (režie Tomáš Tintěra)
2013 Nečekané souvislosti
2013 Nejpodivnější dinosauři (režie Gustav Bubník)
2013 Nejvražednější kosatky
2013 Objevitel Max von Oppenheim (režie Gustav Bubník)
2013 Obléhání Pekingu (režie Gustav Bubník)
2013 Osídlíme Mars? (režie Gustav Bubník)
2013 Ostrov pokladů Robinsona Crusoea (režie Gustav Bubník)
2013 Piráti somálských vod (režie Gustav Bubník)
2013 Po stopách mýtů a hrdinů (režie Gustav Bubník)
2013 Po stopách žraloka bílého (režie Tomáš Tintěra)
2013 Po stopách ztracených goril
2013 Podmořská dobrodružství: 24 hodin na útesu (režie Gustav Bubník)
2013 Podmořská dobrodružství: Naděje pro Středozemí (režie Gustav Bubník)
2013 Podmořská dobrodružství: Polynéský ráj žraloků (režie Gustav Bubník)
2013 Podmořská dobrodružství: Velryby jižního Pacifiku (režie Gustav Bubník)
2013 Podmořská dobrodružství: Výprava za žralokem bílým (režie Gustav Bubník)
2013 Ponorky studené války (režie Gustav Bubník)
2013 Poslední gorily v parku Virunga
2013 Pravda o morčatech (režie Gustav Bubník)
2013 Prehistoričtí lovci (režie Gustav Bubník)
2013 První čínský císař (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Putování po Velké čínské zdi
2013 Rozmanité Skotsko (režie Gustav Bubník)
2013 Síla živlů (režie Miroslav Walter)
2013 Sopka zkázy (režie Gustav Bubník)
2013 Srážka kontinentů
2013 SS: Tajuplná Odessa
2013 Starověké objevy (režie Miroslav Walter)
2013 Superbouře Sandy (režie Zuzana Taberyová)
2013 Svatá válka (režie Tomáš Tintěra)
2013 Špioni 21. století (režie Gustav Bubník)
2013 Tajemství hlubin (režie Zuzana Taberyová)
2013 Tajemství skrytá v prachu (režie Tomáš Tintěra)
2013 Temná strana světla (režie Gustav Bubník)
2013 Temná tajemství druidů (režie Gustav Bubník)
2013 Tropická řeka: Den kajmana (režie Gustav Bubník)
2013 Tropická řeka: Oko dravce (režie Gustav Bubník)
2013 Uvězněni
2013 Úsvit oceánu
2013 Úžasná planeta
2013 V nebezpečných vodách
2013 V oku bouře (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Velká čínská zeď
2013 Vetřelci dávnověku
2013 Vyhynulí tvorové
2013 Vzestup a pád impéria: Egypt (režie Miroslav Walter)
2013 Vzestup a pád impéria: Kartágo (režie Miroslav Walter)
2013 Vzestup a pád impéria: Perská říše (režie Miroslav Walter)
2013 Vzestup a pád impéria: Řím (režie Miroslav Walter)
2013 Wehrmacht (režie Tomáš Tintěra)
2013 Za nepřátelskou linií (režie Gustav Bubník)
2013 Za zdmi Vatikánu (režie Gustav Bubník)
2013 Zápas s grizzlym
2013 Zemětřesení v San Francisku
2013 Zkáza lodi Endurance (režie Gustav Bubník)
2013 Ztracená flotila staré Číny
2013 Ztracené papuánské mumie
2013 Žraloci po setmění
2013 Žraloci zblízka (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Žraločice Nicole (režie Gustav Bubník)
------
2006 Titanic - Prokletá loď (režie Magda Landsmannová)

STUDIO PLZEŇ:
FILMY:
2013 Děti potopy (režie Antonín Kaška)
2013 Izraelská atomová bomba (režie Antonín Kaška)
2013 Mořští kovbojové: Honba za lososy (režie Antonín Kaška)
2013 Mořští kovbojové: Pětidenní výprava
2013 Mořští kovbojové: Zlato v sítích
2013 Mrakodrapy: Život v oblacích (režie Antonín Kaška)
2013 Nefertiti a ztracená dynastie
2013 Neviditelný vesmír
2013 Příběh královny Nefertiti
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 3863
Registrován: 29 lis 2011 07:48

Re: Studio Audiotech

Příspěvekod Newmy » 10 říj 2012 14:21

Díla vyrobená ve studiu bez uvedení názvu studia:

Filmy:
2004 Nikdy neříkej nikdy (režie Jiří Kvasnička - produkce: Česká produkční 2000)
------
2003 Diamanty jsou věčné (režie Jiří Kvasnička - produkce: Česká produkční 2000)
2003 Goldfinger (režie Jiří Kvasnička - produkce: Česká produkční 2000)
2003 Robocop (režie Jiří Kvasnička - produkce: Česká produkční 2000)
2003 Robocop 2 (režie Jiří Kvasnička - produkce: Česká produkční 2000)
2003 Thunderball (režie Jiří Kvasnička - produkce: Česká produkční 2000)
------
2002 Operace Boeing 747 (režie Marek Tomažič - produkce: Česká produkční 2000)
2002 Psycho 4: Začátek (režie Petr Švéda - produkce: Česká produkční 2000)
------
2001 Critters (režie Martin Těšitel - produkce: Česká produkční 2000)
2001 Gladiátor (režie Petr Švéda - produkce: Česká produkční 2000)
2001 Hellraiser: Inferno (režie Július Matula - produkce: Česká produkční 2000)
2001 Modrý samet (režie Marek Tomažič - produkce: Česká produkční 2000)
2001 Zlatá horečka na Klondiku (režie Václav Merhaut - produkce: Česká produkční 2000)
------
2000 Osobní strážce (režie Zuzana Zemanová - produkce: Česká produkční 2000)

Seriály:
2003 Lovci pokladů - 3.série (režie Martin Těšitel - produkce: Česká produkční 2000)
2003 Městečko South Park - 6.série (režie ??? - produkce: Česká produkční 2000)
2003 Třetí hlídka - 4.série (režie Marek Tomažič - produkce: Česká produkční 2000)
------
2002 Třetí hlídka - 3.série (režie Marek Tomažič - produkce: Česká produkční 2000)
2002 To je vražda, napsala - 12.série (režie Kateřina Šustrová - produkce: Česká produkční 2000)
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4254
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno

Re: Studio Audiotech

Příspěvekod Newmy » 06 čer 2013 08:47

Narazil jsem v dokumentu na Zoomu na "Ve společnosti Audiotech, studio Plzeň", nová pobočka? :-?
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4254
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno

Re: Studio Audiotech

Příspěvekod DAN K. » 05 črc 2013 19:53

audiotech je společnost která se primárně zabývá výrobou rozhlasových reklam pro většinu radii v ČR, včetně těch lokálních. Má několik studií v různých městech republiky. Chtěli jsme najít nějaké neoposlouchané hlasy na dokumetny, tak jsme zkusili Plzeň, kde je nejširší herecké zázemí. Celkem to vyšlo a spolupráce se dál rozvíjí, tak možná dojde i na jiná města.
DAN K.
 
Příspěvky: 1565
Registrován: 26 bře 2008 21:01
Bydliště: praha

Re: Studio Audiotech

Příspěvekod Hracka74 » 05 srp 2014 18:53

2013 Vetřelci dávnověku I
2013 Vetřelci dávnověku II
2013 Vetřelci dávnověku III
2014 Vetřelci dávnověku IV
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 374
Registrován: 20 dub 2010 18:10


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály