AW Studio Praha

AW Studio Praha

Příspěvekod filip » 26 črc 2008 00:05

Obrázek

Adresa: Kladenská 282/29, 160 00 Praha 6 - Vokovice

Zakladatel: Stanislav Wszolek
Web: http://www.awstudio.cz/
Facebook: http://www.facebook.com/awstudiopraha
Vznik: 1994

DABING:
2017 Atentát (režie Jiří Ptáček)
2017 Čarodějnice (režie Gustav Bubník)
2017 Fotbal nade vše (režie Gustav Bubník)
2017 Legenda Bruce Lee (režie Jiří Ptáček)
2017 Nova Zembla (režie Jiří Ptáček)
2017 Pozdrav od Mika (režie Gustav Bubník)
2017 Robbi a Tobbi a létající stroj (režie Jiří pTÁČEK)
2017 Tři svatby navíc (režie Gustav Bubník)
2017 V obležení (režie Gustav Bubník)
2017 Železný opičák (režie Jiří Ptáček)
2017 Želví nindžové III (režie Gustav Bubník)
------
2016 Admirál (režie Gustav Bubník)
2016 Antboy: Pomsta rudé fúrie (režie Gustav Bubník)
2016 Antboy: Síla přátelství (režie Gustav Bubník)
2016 Bubu, malý duch (režie Klára Šumanová)
2016 Cesta do Afriky (režie Jiří Ptáček)
2016 Detektivem nanečisto (režie Jozef Kušnír)
2016 Dračí dvojčata (režie Jozef Kušnír)
2016 Operace Flash Point (režie Jozef Kušnír)
2016 Hilfe (režie Jozef Kušnír)
2016 Ip Man 3 (režie Gustav Bubník)
2016 Ip Man: Poslední boj (režie Gustav Bubník)
2016 Kenau: Bojovnice z Harlemu (režie Klára Šumanová)
2016 Kolonie (režie Jiří Ptáček)
2016 Kundo: Čas pomsty (režie Jiří Ptáček)
2016 Kýchající panda (režie Gustav Bubník)
2016 Labyrint (režie Klára Šumanová)
2016 Nitro Rush: Smrtelné spiknutí (režie Jiří Ptáček)
2016 Nono, Zigzag kid (režie Jozef Kušnír)
2016 Pancho (režie Jozef Kušnír)
2016 Pravda je jen slovo (režie Gustav Bubník)
2016 Rychlý jako vítr (režie Gustav Bubník)
2016 Rychlý jako vítr 2 - Vítězství (režie Gustav Bubník)
2016 Shaolin (režie Jiří Ptáček)
2016 Také andělé jedí fazole (režie Gustav Bubník)
2016 The Pirates (režie Klára Šumanová)
2016 Tom Sawyer a jeho kamarádi (režie Jozef Kušnír)
2016 Všichni na start (režie Soňa Bubníková)
2016 Zachraňte generála Yanga (režie Jiří Ptáček)
2016 Zip & Zap a kuličkový gang (režie Klára Šumanová)
------
2015 Pírkovo dobrodružství (režie Hana Wszolková)
2015 Teleshopping Horst Fuchs
------
2014 Antboy (režie Hana Wszolková)
2014 Děti mojí sestry - Na válečné stezce (režie Petra Jindrová)
2014 Děti mojí sestry - Sami doma (režie Petra Jindrová)
2014 Duha v srdci (režie Petra Jindrová)
2014 Fandago (režie Hana Wszolková)
2014 Holky na břehu (režie Stanislav Wszolek)
2014 Nelezte přes zeď (režie Hana Wszolková)
2014 Příběh Vánoční noci (režie Hana Wszolková)
2014 Stíny temnoty (režie Hana Wszolková)
------
2013 Štvanec (režie Soňa Bubníková)
2013 Upíří sestry (režie Hana Wszolková)
------
2012 Athena: Bohyně války (režie Gustav Bubník)
2012 Až skončí sklizeň (režie Petra Jindrová)
2012 Bláznivá komedie (režie Gustav Bubník)
2012 Bláznivá komedie 2 (režie Gustav Bubník)
2012 Bláznivá komedie 3 (režie Gustav Bubník)
2012 Kalimero (režie Hana Wszolková, Zuzana Schulzová, Lucie Petra Svobodová)
2012 Kočičí banda
2012 Má poslední láska (režie Petra Jindrová)
2012 Pan účetní se nevzdává (režie Gustav Bubník)
2012 Vyhrál jsem v loterii (režie Gustav Bubník)
------
2011 16 přání (režie Petra Jindrová)
2011 Cesta samuraje (režie Gustav Bubník)
2011 Čarodějky ze země Oz (režie Petra Jindrová)
2011 Dnes já, zítra ty! (režie Gustav Bubník)
2011 Důvod zabíjet (režie Petra Jindrová)
2011 Far Cry (režie Petra Jindrová)
2011 Hádej, hádej s kocourkem (režie Luboš Krtička)
2011 Havraní kronika (režie Drahomíra Kočová)
2011 Ironclad (režie Petra Jindrová)
2011 Kalimero (režie Hana Wszolková, Zuzana Schulzová, Lucie Petra Svobodová)
2011 Krabat: Čarodějův učeň (režie Helena Dytrtová)
2011 Na konci světa (režie Gustav Bubník)
2011 Nesvatý (režie Václav Merhaut)
2011 Pan účetní jde do ráje (režie Gustav Bubník)
2011 Plody: Policejní autíčko
2011 Podraz (režie Gustav Bubník)
2011 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (režie Luboš Krtička)
2011 Svět podle Mallory (režie Petra Jindrová)
2011 Thor: Příběhy z Asgardu (režie Petra Jindrová)
2011 Titanic II (režie Drahomíra Kočová)
2011 Zlaté Vánoce (režie Petra Jindrová)
2011 Ženy bez mužů (režie Petra Jindrová)
2011 Ženy v nesnázích (režie Petra Jindrová)
------
2010 2012 Supernova (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2010 Agentky v nesnázích (režie Petra Jindrová)
2010 Bitva o planetu Terra (režie Miriam Chytilová)
2010 Božský (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Cesta do hlubin země Promethea (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2010 Ctihodný občan (režie Petra Jindrová)
2010 Čtvrtý druh (režie Petra Jindrová)
2010 Dobyvatelé barmské džungle (režie Petra Jindrová)
2010 Dolanův cadillac (režie Gustav Bubník)
2010 Dům hrůzy (režie Lucie Kožinová)
2010 Hodina s Agathou Christie (režie Pavlína Dytrtová, Gustav Bubník, Hana Krtičková)
2010 Já, Don Giovanni (režie Miriam Chytilová)
2010 Klub tajných agentů (režie Luboš Krtička)
2010 Kluci jsou zpět (režie Petra Jindrová)
2010 KR 13 (režie Václav Merhaut)
2010 Lovci lebek (režie Vladimír Žďánský)
2010 Městečko Peacock (režie Petra Jindrová)
2010 Milionová bankovka (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Mladí, krásní a bohatí (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Monstrum z bažin (režie Petra Jindrová)
2010 Nenápadný půvab buržoazie (režie Luboš Krtička)
2010 Neporazitelný: Vykoupení (režie Václav Merhaut)
2010 Noční talk show (režie Lucie Kožinová)
2010 Ostrov smrti (režie Petra Jindrová)
2010 Pod pískem (režie Helena Dytrtová)
2010 Podfuk (režie Gustav Bubník)
2010 Případ Mahowny (režie Jiří Balcárek)
2010 Rande v Římě (režie Gustav Bubník)
2010 Rock ze střední (režie Helena Dytrtová)
2010 Skóruj! (režie Helena Dytrtová)
2010 Smrtící infekce (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2010 Starý páky (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Studený bufet (režie Luboš Krtička)
2010 Tajemný předmět touhy (režie Petra Jindrová)
2010 Touha, opatrnost (režie Gustav Bubník)
2010 Vlak do pekel (režie Petra Jindrová)
2010 Vražedná hra (režie Gustav Bubník)
2010 Všichni jsou v pohodě (režie Vladimír Žďánský)
2010 Vysoké podpatky (režie Miriam Chytilová)
2010 Zakázané ovoce (režie Petra Jindrová)
2010 Základna (režie Petra Jindrová-Lupínková)
------
2009 30 dní dlouhá noc (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Air Force 2 (režie Radka Stupková)
2009 Báječný svět shopaholiků (režie Soňa Bubníková)
2009 Bill (režie Lucie Kožinová)
2009 Bohové a monstra (režie Helena Dytrtová)
2009 Dealer (režie Helena Dytrtová)
2009 Jindřich VIII. (režie Jiří Balcárek)
2009 Kde roste červené kapradí (režie Jana Stejskalová)
2009 Largo Winch (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Letní bouře (režie Václav Merhaut)
2009 Mary Bryantová (režie Petra Jindrová)
2009 Miluj mě (režie Václav Merhaut)
2009 Mladý Andersen (režie Hana Krtičková)
2009 Mrtvé duše (režie Lucie Kožinová)
2009 Muž a jeho pes (režie Jana Stejskalová)
2009 Návštěvníci ze středověku (režie Jana Stejskalová)
2009 Nezkrotný (režie Soňa Bubníková)
2009 Ocelový muž
2009 Panenská královna (režie Jiří Balcárek)
2009 Pochyby (režie Ladislav K.J. Novák)
2009 Setkání v New Yorku (režie Soňa Bubníková)
2009 Štvanec (režie Václav Merhaut)
2009 Tak trochu jiná love story (režie Jana Stejskalová)
2009 Útěk na Horu čarodějnic (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Vdaná snoubenka (režie Jana Stejskalová)
2009 Všechny polohy lásky (režie Václav Merhaut)
2009 Vzpoura robotů (režie Bohdan Tůma)
2009 Yes Man (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Zábavný park (režie Ladislav K.J. Novák)
2009 Zakázané království (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Zamilovaný kněz (režie Helena Dytrtová)
2009 Zkažená mládež (režie Helena Dytrtová)
2009 Zoufalé ženy (režie Soňa Bubníková)
2009 Ztraceni beze stopy (režie Helena Dytrtová)
------
2008 20 let poté (režie Miroslav Saic)
2008 Automat na lásku (režie Václav Merhaut)
2008 Beowulf (režie Bohdan Tůma)
2008 Čarodějky (režie Václav Merhaut)
2008 Dopis z cely smrti (režie Václav Merhaut)
2008 Dostaňte agenta Smarta (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Gone, Baby, Gone (režie Antonín Navrátil)
2008 Horší než smrt (režie Jiří Kodeš)
2008 Já, legenda (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Labyrint lží (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Nebezpečná známost (režie Luboš Krtička)
2008 Podivuhodný případ Benjamina Buttona (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Polibek mého anděla (režie Miroslav Saic)
2008 Přežij! (režie Martin Kot)
2008 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (režie Vladimír Žďánský)
2008 Temný rytíř (režie Martin Kot)
2008 Zlo mezi námi (režie Luboš Krtička)
------
2007 Atentát v Ambassadoru (režie Antonín Navrátil)
2007 Až na krev (režie Martin Kolár)
2007 Dannyho parťáci 3 (režie Petr Pospíchal)
2007 Déjà Vu (režie Antonín Navrátil)
2007 Divočáci (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Góóól! II (režie Bohdan Tůma)
2007 Hollywoodland (režie Lucie Svobodová)
2007 Královna ročníku (režie Martin Kot)
2007 Nehýbej se (režie Václav Knop)
2007 Nepřemožitelný (režie Václav Knop)
2007 Past na žraloka (režie Vladimír Žďánský)
2007 Piráti z Karibiku: Na konci světa (režie Martin Kot)
2007 Po stopách zabijáka (režie Filip Jančík)
2007 Santa Clause 3: Úniková klauzule (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Skrytá identita (režie Antonín Navrátil)
2007 Škola tance a šarmu (režie Antonín Navrátil)
2007 Špinavé ulice (režie Vladimír Žďánský)
2007 Záchranáři (režie Ladislav Novák)
2007 Zodiac (režie Martin Kot)
------
2006 60 sekund (režie Jiří Kodeš)
2006 Annapolis (režie Petr Pospíchal)
2006 Casanova (režie Vladimír Žďánský)
2006 Firewall (režie Jiří Kodeš)
2006 Golfový sen (režie Jaromír Polišenský)
2006 Góóól! (režie Jiří Kodeš)
2006 Hra s nevěrou (režie Vladimír Žďánský)
2006 Její případ (režie Vladimír Žďánský)
2006 Mistři hazardu (režie Jiří Kodeš)
2006 Mrtvá nevěsta Tima Burtona (režie Vladimír Žďánský)
2006 Nový svět (režie Vladimír Žďánský)
2006 Osm statečných (režie Jiří Kodeš)
2006 Pan Rosnička (režie Vladimír Žďánský)
2006 Past na žraloka (režie Vladimír Žďánský)
2006 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (režie Jan Pecha)
2006 Poseidon (režie Jan Pecha)
2006 Scary Movie 4 (režie Martin Kot)
2006 Superman se vrací (režie Marek Tomažič)
2006 Syriana (režie Vladimír Žďánský)
2006 Temný obraz (režie Antonín Navrátil)
2006 Vějíř lady Windermerové (režie Jan Pecha)
2006 Zloděj (režie Jan Pecha)
------
2005 Ali (režie Václav Laube)
2005 Batman začíná (režie Vladimír Žďánský)
2005 Dějiny násilí (režie Martin Kot)
2005 Deník princezny 2: Královské povinnosti (režie Václav Knop)
2005 Garden State (režie Jiří Kodeš)
2005 Hard Boiled (režie Martin Kot)
2005 Julius Caesar (režie Vladimír Žďánský)
2005 Killer (režie Martin Kot)
2005 Krotitelé upírů (režie Jaromír Polišenský)
2005 Mistr zločinu (režie Jiří Kodeš)
2005 Můj soused zabiják 2 (režie Jaromír Polišenský)
2005 Něco jako láska (režie Kateřina Fuková)
2005 Ochránce (režie Kateřina Fuková)
2005 Okrsek 49 (režie Jiří Kodeš)
2005 Ostrov (režie Marek Tomažič)
2005 Princezna ledu (režie Lucie Petra Svobodová)
2005 Přepadení 13. okrsku (režie Filip Jančík)
2005 Recept na lásku (režie Kateřina Fuková)
2005 Slečna Drsňák 2 : Ještě drsnější (režie Bohdan Tůma)
2005 Správnej polda (režie Martin Těšitel)
2005 Stopařův průvodce po Galaxii (režie Jiří Kodeš)
2005 Škola superhrdinů (režie Kateřina Fuková)
2005 Tajemný let (režie Jaromír Polišenský)
2005 Temné vody (režie Jiří Kodeš)
2005 Těžká váha (režie Václav Laube)
2005 Válka policajtů (režie Jiří Kodeš)
2005 Ztráta paměti (režie Kateřina Fuková)
------
2004 Amadeus (režie Jan Pecha)
2004 Bestie (režie Jiří Kodeš)
2004 Bláznivá vánoční dovolená bratrance Eddieho (režie Bohdan Tůma)
2004 Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Cold Creek Manor (režie Vladimír Žďánský)
2004 Dannyho parťáci 2 (režie Petr Pospíchal)
2004 Dokud nás smrt nerozdělí (režie Kateřina Fuková)
2004 Holky z kalendáře (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Král Artuš (režie Vladimír Žďánský)
2004 Lupiči paní domácí (režie Vladimír Žďánský)
2004 Manituova bota (režie Martin Kot)
2004 Návrat do Cold Mountain (režie Vladimír Žďánský)
2004 Ohnivý oceán (režie Vladimír Žďánský)
2004 Panství (režie Vladimír Žďánský)
2004 Poslední mise (režie Jiří Kodeš)
2004 Poslední samuraj (režie Zdeněk Gawlik)
2004 Poslední výstřel (režie Vladimír Žďánský)
2004 Salton Sea (režie Antonín Navrátil)
2004 Strašidelný dům (režie Vladimír Žďánský)
2004 Šedá zóna (režie Jiří Kodeš)
2004 Švindlíři (režie Miroslav Saic)
2004 Tajemná řeka (režie Vladimír Žďánský)
2004 Vzorec pro vraždu (režie Jan Pecha)
2004 Život s Helenou (režie Vladimír Žďánský)
------
2003 8. míle (režie Vladimír Žďánský)
2003 25. hodina (režie Jana Vaňková)
2003 Austin Powers: Goldmember (režie Bohdan Tůma)
2003 Božský Bruce (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 Dům života (režie Martin Kolár)
2003 Holka na roztrhání (režie Marek Tomažič)
2003 Italské prázdniny (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 John Q. (režie Václav Knop)
2003 Jů, vona je chlap (režie Filip Jančík)
2003 Královna prokletých (režie Bohdan Tůma)
2003 Láska s výstrahou (režie Soňa Bubníková)
2003 Mezi námi děvčaty (režie Václav Knop)
2003 O Schmidtovi (režie Václav Knop)
2003 Od kolébky do hrobu (režie Marek Tomažič)
2003 Osamělý mstitel (režie Vladimír Žďánský)
2003 Pavoučí teror (režie Vladimír Žďánský)
2003 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (režie Václav Laube)
2003 Podivná tajemství (režie Jan Pecha)
2003 Pod toskánským sluncem (režie Václav Knop)
2003 Posedlost (režie Vladimír Žďánský)
2003 Přeber si to znovu (režie Martin Těšitel)
2003 Rytíři ze Šanghaje (režie Soňa Bubníková)
2003 Santa Claus 2 (režie Václav Laube)
2003 Seabiscuit (režie Vladimír Žďánský)
2003 Smoochy (režie Marek Tomažič)
2003 Stroj času (režie Vladimír Žďánský)
2003 Tenkrát v Americe (režie Václav Laube)
2003 Žába k zulíbání (režie Martin Těšitel)
------
2002 Česká spojka (režie Martin Těšitel)
2002 Dámy nebo nedá mi? (režie Martin Těšitel)
2002 Dannyho parťáci (režie Martin Těšitel)
2002 Hrabě Monte Cristo (režie Václav Knop)
2002 Království ohně (režie Martin Těšitel)
2002 Krvavá stopa (režie Martin Těšitel)
2002 Majestic (režie Martin Těšitel)
2002 Na křídlech vážky (režie Vladimír Žďánský)
2002 Protiúder (režie Soňa Bubníková)
2002 Sedmý hřích (režie Václav Laube)
2002 Showtime (režie Antonín Navrátil)
2002 Swordfish: Operace Hacker (režie Martin Těšitel)
2002 Šílenci na prknech (režie Václav Knop)
2002 Znamení (režie Martin Těšitel)
------
2001 Bojiště Země: Sága roku 3000 (režie Václav Knop)
2001 Bubliňák (režie Václav Knop)
2001 Deník princezny (režie Jan Pecha)
2001 Krokodýl Dundee v Los Angeles (režie Soňa Bubníková)
2001 Můj soused zabiják (režie Jaromír Polišenský)
2001 Nespoutaná volnost (režie Martin Těšitel)
2001 Obviněn (režie Filip Jančík)
2001 Pearl Harbor (režie Václav Laube)
2001 Šílená/Krásný (režie Martin Těšitel)
2001 Úkol zabít (režie Vladimír Žďánský)
2001 Velký průšvih (režie Zdeněk Gawlik)
2001 Zloději a vyděrači (režie Vladimír Žďánský)
------
2000 Dogma (režie Jan Pecha)
2000 Jako dým (režie Martin Kolár)
2000 Jednoduchý plán (režie Václav Knop)
2000 Jezero (režie Martin Kolár)
2000 Konec světa (režie Václav Laube)
2000 Mise na Mars (režie Martin Těšitel)
2000 Nevěsta na útěku (režie Martin Těšitel)
2000 Parchanti nebo poldové? (režie Martin Těšitel)
2000 Pokrevní bratři (režie Soňa Bubníková)
2000 Tenkrát na východě (režie Jan Pecha)
2000 Vikingové (režie Bohdan Tůma)
2000 Všechny moje lásky (režie Václav Merhaut)
------
1999 Hilary a Jackie (režie Martin Kolár)
1999 Hráči (režie Jan Pecha)
1999 Hranice možností (režie Miroslav Saic)
1999 Indián (režie Bohdan Tůma)
1999 Klub 54 (režie Bohdan Tůma)
1999 Kontraband (režie Martin Kolár)
1999 Lola běží o život (režie Soňa Bubníková)
1999 Lolita (režie Antonín Navrátil)
1999 Makléř (režie Martin Kolár)
1999 Návštěvníci 2 (režie Václav Laube)
1999 Odplata (režie Zdeněk Gawlik)
1999 Paní Brownová (režie Jan Pecha)
1999 Patriot (režie Antonín Navrátil)
1999 Pecker (režie Václav Merhaut)
1999 Pejskové milionáři (režie Martin Těšitel)
1999 Polská svatba (režie Filip Jančík)
1999 Ponorka Hunley (režie Václav Knop)
1999 Případ z Poodle Springs (režie Martin Těšitel)
1999 Taková normální holka (režie Bohdan Tůma)
1999 Vášnivá Lola (režie Břetislav Novák)
1999 Vraždy podle Jidáše (režie Antonín Navrátil)
1999 Vřískot 2 (režie Bohdan Tůma)
1999 Vzkaz v láhvi (režie Jaromír Polišenský)
1999 Život je krásný (režie Václav Knop)
------
1998 Atentát (režie Bohdan Tůma)
1998 Čas před explozí (režie Jiří Kodeš)
1998 Den, kdy zastřelili Lincolna (režie Zdeněk Gawlik)
1998 Efekt nula (režie Zdeněk Gawlik)
1998 G.I. Jane (režie Václav Laube)
1998 Hvězdná pěchota (režie Václav Knop)
1998 Krycí jméno Donnie Brasco (režie Zdeněk Gawlik)
1998 Láska na jednu noc (režie Antonín Navrátil)
1998 Policejní kordon (režie Bohdan Tůma)
1998 Portrét dámy (režie Antonín Navrátil)
1998 Rakeťák (režie Antonín Navrátil)
1998 Rok komety (režie Antonín Navrátil)
1998 Řeč peněz (režie Jaromír Polišenský)
1998 Superlék (režie Václav Knop)
1998 Špionátor (režie Martin Těšitel)
1998 Terč (režie Bohdan Tůma)
------
1997 Boss (režie Jaromír Polišenský)
1997 Černý přízrak (režie Soňa Bubníková)
1997 Denní světlo (režie Jan Pecha)
1997 Ďábelská lest (režie Martin Těšitel)
1997 Fenomén (režie Jaromír Polišenský)
1997 Halloween III (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Intimní detaily (režie Filip Jančík)
1997 Jack (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Jasný terč (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Ještě blbější (režie Martin Těšitel)
1997 Jump Street 21 -3. řada (režie Václav Knop)
1997 Klub odložených žen (režie Jaromír Polišenský)
1997 Kruté moře (režie Jaromír Polišenský)
1997 Láska není v ceně (režie Martin Velda)
1997 Legenda (režie Martin Těšitel)
1997 Lucky Luke : Balada Bratrů Daltonů (režie Jan Pecha)
1997 Matka noc (režie Antonín Navrátil)
1997 Milenec nebo vrah (režie Ladislav Novák)
1997 Mizera (režie Jaromír Polišenský)
1997 Moll Flandersová (režie Martin Těšitel)
1997 Mr. Wrong (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Na rybách (režie František Beneš)
1997 Nebezpečná zásilka (režie Petr Pospíchal)
1997 Neuvěřitelná cesta 2 (režie Ladislav Novák)
1997 Ohňostroj marnosti (režie Bohdan Tůma)
1997 Othello (režie Václav Knop)
1997 Pán sedmi moří (režie Ladislav Novák)
1997 Poslední tanec (režie Zdeněk Gawlik00)
1997 Povídky ze záhrobí - Upíří nevěstinec (režie Zdeněk Mahdal)
1997 První rána (režie Bohdan Tůma)
1997 Přežila jsem Picassa (režie Martin Těšitel)
1997 Přízraky (režie Ladislav Novák)
1997 Shalako (režie Pavel Chalupa)
1997 Skála (režie Václav Laube)
1997 Smrtící léčba (režie Martin Těšitel)
1997 Švábi (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Terč: Prezident USA (režie Ladislav Novák)
1997 Těžké váhy (režie Ladislav Novák)
1997 Útěk z L.A.(režie Jaromír Polišenský)
1997 "Mrtvý" boss (režie Jiří Kodeš)
------
1996 Ace Ventura 2: Volání divočiny (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Americký prezident (režie Václav Knop)
1996 Angličan, který vylezl na kopec (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Apollo 13 (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Bílý tesák (režie Jaromír Polišenský)
1996 Bílý tesák 2: Mýtus bílého vlka (režie Jaromír Polišenský)
1996 Chvění (režie Martin Těšitel)
1996 Chvění 2: Vrátili se zpět (režie Martin Těšitel)
1996 Chyťte ho! (režie Václav Laube)
1996 Darkman III: Na život a na smrt (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Dvanáct opic (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Fotograf smrti (režie Václav Knop)
1996 Hra o přežití (režie Bohdan Tůma)
1996 Kokosy v pralese (režie Václav Knop)
1996 Krvavý příliv (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Lavina (režie Jan Pecha)
1996 Líbánky bez ženicha (režie Bohdan Tůma)
1996 Městečko prokletých (režie Marie Fronková)
1996 Můj táta hrdina (režie Jan Pecha)
1996 Mutant (režie Václav Knop)
1996 Náhlá smrt (režie Martin Těšitel)
1996 Prostě úžasná (režie Václav Knop)
1996 Předtím a potom (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Kongo (režie Bohdan Tůma)
1996 Sestra v akci (režie Soňa Bubníková)
1996 Sestra v akci 2 (režie Soňa Bubníková)
1996 Sledování (režie Antonín Navrátil)
1996 Strom snů (režie Václav Knop)
1996 Stříbrná pláž (režie Jaromír Polišenský)
1996 Šampióni 2 (režie Jitka Kučerová)
1996 Šílená láska (režie Václav Knop)
1996 Šílenství (režie Mário Kubec)
1996 Táta jak má být (režie Martin Těšitel)
1996 Táta lump (režie Martin Těšitel)
1996 Tři muži v negližé (režie Zdeněk Gawlik)
1996 V poslední chvíli (režie Filip Jančík)
1996 Vojna není kojná (režie Martin Těšitel)
1996 Vládci loutek (režie Jaromír Polišenský)
1996 Zátah (režie Ladislav Novák)
1996 Zatímco jsi spal (režie Jaromír Polišenský)
1996 Zbožňuju trable (režie Jaromír Polišenský)
------
1995 Cesta kovbojů (režie Jaromír Polišenský)
1995 Čistý a střízlivý (režie Soňa Bubníková)
1995 Herkules a Amazonky (režie Martin Těšitel)
1995 Herkules a ohnivý kruh (režie Martin Těšitel)
1995 Herkules v podsvětí (režie Martin Těšitel)
1995 I.Q. (režie Václav Knop)
1995 Jump Street 21 - 1. a 2. řada (režie Václav Knop)
1995 Junior (režie Jaromír Polišenský)
1995 Lidé deště (režie Martin Těšitel)
1995 Maska (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Nebeská brána (režie Lucie Paulová)
1995 Otec a dcera (režie Bohdan Tůma)
1995 Pomáda 2 (režie Soňa Bubníková)
1995 Rudá pláž (režie Jiří Ptáček)
1995 Skryté zlo (režie Helena Dytrtová)
1995 Strážce moře (režie Tomáš Tintěra)
1995 Šance na přežití (režie Marie Fronková)
1995 Timecop (režie Soňa Bubníková)
1995 Z pekla k vítězství (režie Pavel Chalupa)
1995 Za každou cenu (režie Bohdan Tůma)
------
1994 Cesta k ráji (režie Tomáš Kulík)
1994 Král komedie (režie Zuzana Zemanová)
1994 Nelítostný souboj (režie Tomáš Kulík)
------
200x Flákači (režie Lucie Svobodová)
200x Řetěz bláznů (režie Václav Knop)
200x Srdce v Atlantidě (režie Vladimír Žďánský)
200x Talentovaný pan Ripley (režie Václav Laube)
200x V moci snů (režie Martin Kolár)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4196
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: AW Studio Praha

Příspěvekod ondra3177 » 27 lis 2012 23:57

1997 Moonwlaker (režie Antonín Navrátil)
ondra3177
 
Příspěvky: 64
Registrován: 27 lis 2008 20:01
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: AW Studio Praha

Příspěvekod filip » 19 zář 2013 04:37

Prosím o přidání
FILMY
2013 Štvanec (režie ???)
2012 Až skončí sklizeň (režie Petra Jindrová)
2012 Bláznivá komedie (režie Gustav Bubník)
2012 Bláznivá komedie 2 (režie Gustav Bubník)
2012 Bláznivá komedie 3 (režie Gustav Bubník)
2012 Má poslední láska (režie Petra Jindrová)
2012 Vyhrál jsem v loterii (režie Gustav Bubník)
2011 Čarodějky ze země Oz (režie Petra Jindrová)
2011 Důvod zabíjet (režie Petra Jindrová)
2011 Titanic II (režie Drahomíra Kočová)

SERIÁLY
2011-2012 Kalimero (režie Zuzana Schulzová, Lucie Svobodová a Hana Wszolková)

Takže v AW se stále dabuje, což jsem rád, protože jsem myslel, že už s tím skončili.
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4196
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: AW Studio Praha

Příspěvekod filip » 20 čer 2015 08:01

2015 Teleshopping Horst Fuchs
Od jara se v AW Studiu dabují všechny teleshoppingy s Horstem. V českém znění Zdeněk Junák.
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4196
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: AW Studio Praha

Příspěvekod TmavyCyklista » 17 zář 2017 17:35

Za toho kakadua v logu palec nahoru :-:
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
 
Příspěvky: 3688
Registrován: 12 úno 2014 18:40


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály