DW Agentura

DW Agentura

Příspěvekod filip » 17 říj 2009 15:56

Obrázek
Adresa: Komonardů 1091/36, 170 00 Praha 7

Majitel: Mgr. Dušan Walter
Web: http://www.dwagentura.cz/
Vznik: 1992

Popis:
Zakladatelem je Dušan Walter, který stál u zrodu TV Nova a také působil v jejím dabingovém oddělení. Zpočátku zajišťovala výrobu českých verzí televizních spotů a reklam, později se zde začal natáčet dabing. Spolupracují se studiem v Pardubicích.

STUDIO PRAHA:
FILMY:
2017 Jak překazit svatbu (režie Martin Kot)
2017 Jennifer, poslední drakobijec (režie Michal Pavlík)
2017 Jersey Boys (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 Když se zlomí větev (režie Marek Tomažič)
2017 Loupež v Hatton Garden (režie Michal Pavlík)
2017 Klub tuláků (režie Marek Tomažič)
2017 Minuta ticha (režie Gustav Bubník)
2017 Monster High: Monstrózní napětí (režie Miriam Chytilová)
2017 Muž (režie Michal Pavlík)
2017 Náš milovaný Damilola (režie Michal Pavlík)
2017 Návrat k mé matce (režie Tomáš Tintěra)
2017 Nezapomeň na lásku (režie Martin Kot)
2017 Pat Garrett a Billy Kid (režie Gustav Bubník)
2017 Princ Modřej a víla Lupinka (režie Petr Dohnal)
2017 Rajský pokoj (režie Marek Tomažič)
2017 Rande pro šílenou Mary (režie Michal Pavlík)
2017 Souboj na špičkách (režie Miriam Chytilová)
2017 Sto let odpuštění (režie Gustav Bubník)
2017 Šíleně normální (režie Marek Tomažič)
2017 Truman (režie Martin Těšitel)
2017 Ulička slávy (režie Michal Pavlík)
2017 Vincent a konec světa (režie Michal Pavlík)
2017 Vodní efekt (režie Martin Těšitel)
2017 Waterboys (režie Tomáš Tintěra)
2017 Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby (režie Miriam Chytilová)
2017 Záhada v květinářství: Utnuto v počátku (režie Miriam Chytilová)
2017 Zjizvená tvář (režie Martin Kot)
------
2016 Anne z Green Gables (režie Marek Tomažič)
2016 Buddy (režie Miriam Chytilová)
2016 Hvězdná pěchota: Invaze (režie Martin Těšitel)
2016 Jak přežít loučení se svobodou (režie Marek Tomažič)
2016 Jdi svou cestou (režie Martina Kechnerová)
2016 Kobra 11: Krevní msta (režie Tomáš Tintěra)
2016 Liga spravedlivých: Válka (režie Martin Kot)
2016 Liga spravedlivých: Záchrana světa (režie Martin Kot)
2016 Longwoodská legenda (režie Marek Tomažič)
2016 Louskáček a Myší král (režie Ivana Měřičková)
2016 Medvědí princ (režie Ivana Měřičková)
2016 O panně Mahuleně (režie Ivana Měřičková)
2016 O princezně Amélii (režie Ivana Měřičková)
2016 Popelka (režie Ivana Měřičková)
2016 Rico a Oskar, malí detektivové (režie Kateřina Březinová)
2016 Scary Movie 5 (režie Ivana Měřičková)
2016 Svatební dohoda (režie Marek Tomažič)
2016 Veronica Marsová (režie Ivana Měřičková)
2016 V zajetí ráje (režie Tomáš Tintěra)
2016 Zrcadlení (režie Miriam Chytilová)
------
2015 Bájní tvorové: Dračí hrobka (režie Jiří Balcárek)
2015 Batman: Návrat temného rytíře, část 1. (režie Miroslav Walter)
2015 Batman: Návrat temného rytíře, část 2. (režie Miroslav Walter)
2015 Batmanův syn (režie Magda Landsmannová)
2015 Byl jednou jeden Belgičan (režie Ivana Měřičková)
2015 Cesta ven (režie Martin Kot)
2015 Cirkus (režie Ivana Měřičková)
2015 Frajeři ve Vegas (režie Martin Kot)
2015 Grace, kněžna monacká (režie Magda Landsmannová)
2015 Kouzlo přítomného okamžiku (režie Martin Kot)
2015 Láska na kari (režie Marek Tomažič)
2015 Liga spravedlivých: Válka (režie Tomáš Tintěra)
2015 Liga spravedlivých: V pasti času (režie Marek Tomažič)
2015 Lovci bájných relikvií (režie Miroslav Walter)
2015 Lov lososů v Jemenu (režie Martin Kot)
2015 Máma na tahu (režie Tomáš Tintěra)
2015 Middletonská romance (režie Miroslav Walter)
2015 Mysli jako on 2 (režie Marek Tomažič)
2015 Ninja 2: Pomsta (režie Jiří Balcárek)
2015 O synkovi, který se učil bát (režie Magda Landsmannová)
2015 Osudná koupě (režie Tomáš Tintěra)
2015 Sahara (režie Martin Kot)
2015 Scooby Doo a děsivý strašák (režie Marek Tomažič)
2015 Scooby-Doo! Frankenhrůza (režie Marek Tomažič)
2015 Scooby Doo: Maska Modrého sokola (režie Marek Tomažič)
2015 Scooby Doo: Vítězné góly (režie Marek Tomažič)
2015 Sedmikráska (režie Magda Landsmannová)
2015 Sejmi prezidenta (režie Ivana Měřičková)
2015 Seznam nežádoucích (režie Martin Kot)
2015 Sněhová královna (režie Martin Kot)
2015 Svatba pod vlivem (režie Marek Tomažič)
2015 Učitelé na zakázku (režie Ivana Měřičková)
2015 Útěk z MS-1 (režie Jiří Balcárek)
2015 Území mrazu (režie Miroslav Walter)
2015 Vánoce v Conway (režie Magda Landsmannová)
2015 Velká přestřelka
2015 Znovu zamilovaná (režie Martin Kot)
------
2014 Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (režie Ivan Holeček)
2014 Bitva o ostrov Saipan (režie Ivan Holeček)
2014 Děvčátko se sirkami (režie Ivana Měřičková)
2014 Devět paruk (režie Ivan Holeček)
2014 Ďábel se třemi zlatými vlasy (režie Magda Landsmannová)
2014 Ďáblova slza (režie Tomáš Tintěra)
2014 Hříšnice (režie Ivana Měřičková)
2014 Každá smůla jednou končí (režie Ivana Měřičková)
2014 Lásky v resortu (režie Marek Tomažič)
2014 Mejdan jak se patří (režie Ivana Měřičková)
2014 Molly Maxwellová (režie Tomáš Tintěra)
2014 Návaly pod košem (režie Ivan Holeček)
2014 Neporazitelný Superman (režie Ivana Měřičková)
2014 Odkaz hříšnice (režie Ivana Měřičková)
2014 Ona (režie Miriam Chytilová)
2014 Pach krve 4: Krvavý počátek (režie Marek Tomažič)
2014 Panna nebo Orel (režie Magda Landsmannová)
2014 Pomsta hříšnice (režie Ivana Měřičková)
2014 Porotci (režie Ivan Holeček)
2014 Scooby-Doo: Maska Modrého sokola (režie Ivan Holeček)
2014 Skvělý plán (režie Martin Kot)
2014 S ledovým klidem (režie Ivan Holeček)
2014 Star Trek VI: Neobjevená země (režie Ivan Holeček)
2014 Špionáž (režie Tomáš Tintěra)
2014 Už se nebojím (režie Marek Tomažič)
2014 Velká svatba (režie Magda Landsmannová)
------
2013 96 hodin (režie Martin Kot)
2013 Air Force One: Poslední let (režie Oskar Lodder)
2013 Danielle Steelová: Přístav bezpečí (režie Marek Tomažič)
2013 Film mých snů (režie Magda Landsmannová)
2013 Hra pro tři (režie Marek Tomažič)
2013 Hvězdná brána: Archa pravdy (režie Ivan Holeček)
2013 Chata v horách (režie Ivan Holeček)
2013 Komuna mé matky (režie Magda Landsmannová)
2013 Machři 2 (režie Miriam Chytilová)
2013 Mlčenlivý (režie Petr Dohnal)
2013 Naprostá sebedůvěra (režie Ivana Měřičková)
2013 Návrat kouzelníků: Alex vs. Alex (režie Ivana Měřičková)
2013 O rybáři a jeho ženě (režie Petr Dohnal)
2013 Otevřené srdce (režie Miriam Chytilová)
2013 Past (režie Martin Kot)
2013 Pekelná manželka (režie Martin Těšitel)
2013 Poslední noc v Římě (režie Marek Tomažič)
2013 Smrt v Šanghaji (režie Michal Pavlík)
2013 Star Trek VII: Generace (režie Ivan Holeček)
2013 Svobodní se závazky (režie Magda Landsmannová)
2013 Šest výstřelů (reže Magda Landsmannová)
2013 Take This Waltz (režie Miriam Chytilová)
2013 Tváře v davu (režie Ivan Holeček)
2013 Vrásky (režie Miriam Chytilová)
2013 Vytí vlkodlaků: Znovuzrození (režie Marek Tomažič)
------
2012 Babylon 5: Legenda o strážcích (režie Marek Tomažič)
2012 Ben 10: Tajemství Omnitrixu (režie Gustav Bubník)
2012 Bez návratu (režie Ivan Holeček)
2012 Bravo Girls: Bojovat až do konce (režie Ivan Holeček)
2012 Dopisy z Iwo Jimy (režie Ivan Holeček)
2012 Jorinda a Joringel (režie Tomáš Tintěra)
2012 Lví doupě (režie Tomáš Tintěra)
2012 Muž, který zastřelil Libertyho Valance (režie Martin Kot)
2012 Přenašeči (režie Ivan Holeček)
2012 Přepadení ve vzduchu (režie Martin Kot)
2012 Resident Evil: Odveta (režie Martin Kot)
2012 Smrtící zbraň (režie Magda Landsmanová)
------
2011 395 dolarů za unci (režie Luboš Krtička)
2011 Básník války (režie Magda Landsmanová)
2011 Bílý oleandr (režie Ivana Měřičková)
2011 Bratři jak se patří (režie Gustav Bubník)
2011 Čistá práce (režie Gustav Bubník)
2011 Chyťte Cartera (režie Ivan Holeček)
2011 Konečně spolu (režie Magda Landsmanová)
2011 Machete (režie Gustav Bubník)
2011 Moje chůva upírka (režie Gustav Bubník)
2011 Nikdy neprohrát (režie Gustav Bubník)
2011 Psychopat z Green River (režie Gustav Bubník)
2011 Skeleton Man (režie Ivan Holeček)
2011 Smějící se dívka (režie Luboš Krtička)
2011 Spy Kids: Špióni v akci (režie Gustav Bubník)
2011 To, co dýchám (režie Magda Landsmanová)
2011 Vymítač ďábla: Posedlost Gail Bowersové (režie Petr Dohnal)
2011 Vždy připraven! (režie Michal Pavlík)
2011 Zlodějská partie (režie Gustav Bubník)
------
2010 Anděl spravedlnosti (režie Magda Landsmanová)
2010 Bouřlivé dny (režie Jiří Kvasnička)
2010 Bouřlivé srdce (režie Gustav Bubník)
2010 Cesta (režie Marek Tomažič)
2010 Cesta do středu Země (režie Michal Pavlík)
2010 Děvče od sousedů (režie Ivan Holeček)
2010 Expert na vraždu (režie Martin Těšitel)
2010 Expert na vraždu: Poslední dostih (režie Martin Těšitel)
2010 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti (režie Martin Těšitel)
2010 Expert na vraždu: Zločin na fakultě (režie Martin Těšitel)
2010 Fronta v týlu (režie Václav Merhaut)
2010 Kačer Daffy: Fantastický ostrov (režie Jindřiška Švecová)
2010 Křivé svědectví (režie Jindřiška Švecová)
2010 Láska a sex (režie Magda Landsmanová)
2010 Ledové ostří 3: Splněný sen (režie Gustav Bubník)
2010 Na území žen (režie Tomáš Tintěra)
2010 Pohádka o zamilovaném malíři
2010 Police Story (režie Marek Tomažič)
2010 Police Story 2 (režie Marek Tomažič)
2010 Police Story 3 (režie Marek Tomažič)
2010 Poslední templář (režie Tomáš Tintěra)
2010 První liga (režie Marek Tomažič)
2010 První liga 2 (režie Marek Tomažič)
2010 Šógunovi nindžové
2010 Taina 2: Dobrodružství pokračuje (režie Jiří Kvasnička)
2010 Vetřelec: Únos (režie Ivana Měřičková)
2010 Životní příběh Natalie Woodové (režie Jindřiška Švecová)
------
2009 Agent v sukni 2 (režie Martin Kot)
2009 Aloha Scooby-Doo! (režie Antonín Navrátil)
2009 Battlestar Galactica (režie Michal Pavlík)
2009 Bitva o Okinawu
2009 Bláznivá cesta (režie Miroslav Saic)
2009 Divné chování (režie Václav Merhaut)
2009 Dračí příběh (režie Pavlína Dytrtová)
2009 Dům z karet (režie Jiří Balcárek)
2009 Eldorado
2009 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu (režie Bohdan Tůma)
2009 Ilja Murovec
2009 Hudba ze sousedního pokoje (režie Jiří Kvasnička)
2009 Jak nezískat Pulitzera (režie Marek Tomažič)
2009 Když má muž problémy (režie Marek Tomažič)
2009 Klídek, Scooby Doo! (režie Antonín Navrátil)
2009 Lincolnská střední (režie Magda Landsmanová)
2009 Moje, tvoje a naše (režie Ivana Měřičková)
2009 Nebezpečná samota (režie Luboš Krtička)
2009 Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku (režie Václav Merhaut)
2009 Patrick (režie Václav Merhaut)
2009 Pohádka o caru Saltánovi
2009 Podzemní pevnost (režie Pavlína Dytrtová)
2009 Případ od Viktoriiných vodopádů (režie Magda Landsmanová)
2009 Půlnoční vlak (režie Václav Merhaut)
2009 Ruslan a Ludmila
2009 Sadko
2009 Scooby-Doo: Mexická příšera (režie Antonín Navrátil)
2009 Scooby-Doo a Lochnesská příšera (režie Antonín Navrátil)
2009 Scooby-Doo a upíří legenda (režie Antonín Navrátil)
2009 Sherlock Holmes a pekelný stroj (režie Magda Landsmanová)
2009 Šťastný Luke
2009 Švěd (režie Jiří Balcárek)
2009 Tajemná posedlost (režie Magda Landsmanová)
2009 Teror ve vlaku (režie Marek Tomažič)
2009 Tvoje, moje a naše (režie Ivana Měřičková)
2009 Vánoční přání (režie Hana Krtičková)
2009 Vetřelci na Zemi
2009 Žízeň
------
2008 Addamsova rodina (režie Alice Hurychová)
2008 Atentát na cara
2008 Bitva na Sinaji
2008 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (režie Bohdan Tůma)
2008 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna (režie Bohdan Tůma)
2008 Fotbal za mřížemi (režie Bohdan Tůma)
2008 Gung Ho!: Ofenzíva v Pacifiku
2008 Hitlerova SS: Portrét zla (režie Iva Valentová)
2008 Hlasy padlých studentů
2008 Hvězda Afriky
2008 Kulečníkoví blázni (režie Kateřina Březinová)
2008 Krysí muž (režie Václav Merhaut)
2008 Lili Marleen (režie Jiří Balcárek)
2008 Maminčin mazánek (režie Michal Pavlík)
2008 Městečko hrůzy (režie Mário Kubec)
2008 Most
2008 Mrtvý na univerzitě (režie Alice Hurychová)
2008 Ohnivý had (režie Anna Procházková)
2008 Planeta bouří
2008 Poslední dny generála Pattona
2008 Sestřička Betty (režie Michal Pavlík)
2008 Sgt. Kabukiman N.Y.P.D.
2008 Sicilská obrana
2008 Skrytý nepřítel
2008 Smaragdový les (režie Jiří Balcárek)
2008 Tajemství městečka Springvillu (režie Daniel Tůma)
2008 To nám ještě scházelo! (režie Ivana Měřičková)
2008 Večeře s upírem (režie Václav Merhaut)
2008 Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (režie Marek Tomažič)
------
2007 Alexander Veliký (režie Bohdan Tůma)
2007 Báječný Robin Hood
2007 Čtvrtý rok války (režie Václav Merhaut)
2007 Čtyři pírka: Zkouška cti (režie Iva Valentová)
2007 Den matek
2007 Dvě ďábelské oči (režie Václav Merhaut)
2007 Eurotrip (režie Martin Těšitel)
2007 Hrůza na jevišti (režie Václav Merhaut)
2007 K-19: Stroj na smrt (režie Iva Valentová)
2007 Kate a Leopold (režie Magda Landsmanová)
2007 Krysy - Noc Hrůzy (režie Václav Merhaut)
2007 Mladé pušky II (režie Filip Jančík)
2007 Orange County (režie Bohdan Tůma)
2007 Pád Berlína
2007 Poslední tank (režie Václav Merhaut)
2007 Poslední žralok (režie Václav Merhaut)
2007 Pravidla lásky (režie Magda Landsmanová)
2007 Prokletí smrti (režie Václav Merhaut)
2007 Presumpce viny (režie Jiří Balcárek)
2007 Příběh opravdového člověka (režie Václav Merhaut)
2007 Příšera ze šatníku
2007 Resident Evil (režie Martin Těšitel)
2007 Řekni, že to tak není (režie Bohdan Tůma)
2007 Stalingradská bitva
2007 Táta (režie Kateřina Březinová)
2007 Teherán-43 (režie Václav Merhaut)
2007 Traffic - nadvláda gangů (režie Kateřina Březinová)
------
2006 ...a jitra jsou zde tichá (režie Václav Merhaut)
2006 Jestřábi táhnou
2006 Jdi na to (režie Petr Dohnal)
2006 Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (režie Jiří Kvasnička)
2006 Mexičan (režie Bohdan Tůma)
2006 Nezvaný host (režie Václav Knop)
2006 Kočka a pes (režie Petr Dohnal)
2006 Poldové a zloději (režie Bohdan Tůma)
2006 Prokletí Salemu (režie Petr Dohnal)
2006 Tajná zbraň (režie Petr Dohnal)
2006 Tuxedo (režie Marek Tomažič)
2006 Velký risk (režie Marie Fronková)
2006 Z pekla (režie Petr Pospíchal)
------
2005 Vánoční přání Richieho Riche
------
2000 Šílenství (režie Petr Dohnal)
------
200x 460 podezřelých (režie Martin Těšitel)
200x Dva výtečníci (režie Petr Dohnal)

SERIÁLY A MINISÉRIE:
2017 Inteligence (režie Magda Landsmannová)
2017 Kobra 11 - 21.série (režie Tomáš Tintěra)
2017 Království - 4.série (režie Magda Landsmannová)
2017 Miliardy (režie Martin Kot)
2017 Mladí a hladoví - 3.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2017 Mladí a hladoví - 4.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2017 Mladí a hladoví - 5.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2017 Pomsta (režie Ivana Měřičková)
2017 Případy pro Lauru (režie Martin Kot)
2017 Správná dvojka (režie Martin Kot)
2017 Výkupné (režie Michal Pavlík)
2017 Vzkazy mrtvých - 2.série (režie Michal Pavlík)
2017 Živí mrtví: Počátek konce - 3.série (režie Tomáš Tintěra)
------
2016 Kobra 11 - 20.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Kobra 11 - 19.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Království - 3.série (režie Magda Landsmannová)
2016 Mike a Molly - 6.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Mladí a hladoví - 2.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2016 Mladí a hladoví - 1.série (režie Helena Dytrtová, Pavlína Kostková Dytrtová)
2016 My Little Pony - 6.série (režie Martin Kot)
2016 Ničemové (režie Tomáš Tintěra)
2016 Pod kupolí - 3.série (režie Filip Jančík)
2016 Případy pro Lauru (režie Martin Kot)
2016 The Night Manager - 1.série (režie Ivana Měřičková)
2016 Vzkazy mrtvých (režie Michal Pavlík)
2016 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 16.série (režie Marek Tomažič)
2016 Živí mrtví: Počátek konce - 2.série (režie Tomáš Tintěra)
------
2015 Doktorka z Dixie - 4.série (režie Miriam Chytilová)
2015 Franklin a Bash - 4.série (režie Magda Landsmannová)
2015 Kobra 11 - 19.série (režie Tomáš Tintěra)
2015 Království - 2.série (režie Magda Landsmannová)
2015 Mike a Molly - 5.série (režie Tomáš Tintěra)
2015 Milenci v Praze (režie Ivana Měřičková)
2015 Pod kupolí (režie Filip Jančík)
2015 Vzpomínky - 3.série (režie Václav Knop)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 15.série (režie Marek Tomažič)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 14.série (režie Marek Tomažič)
2015 Živí mrtví: Počátek konce - 1.série (režie Tomáš Tintěra)
------
2014 Doktorka z Dixie - 2. a 3.série (režie Miriam Chytilová)
2014 Franklin a Bash - 3.série (režie Magda Landsmannová)
2014 Chlupatá rota (režie Petr Dohnal)
2014 Kobra 11 - 18.série (režie Libor Hruška)
2014 Mike a Molly - 3.série (režie Tomáš Tintěra)
2014 Mizera - 1.série (režie Magda Landsmannová)
2014 Okouzlení - 9.série (režie Ivan Holeček)
2014 V těle boubelky - 4.série (režie Tomáš Tintěra)
2014 Vzpomínky - 2. a 3.série (režie Václav Knop)
2014 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 13.série (režie Marek Tomažič)
------
2013 Austin a Ally - 1.série (režie Marek Tomažič)
2013 Dallas (režie Magda Landsmannová)
2013 Dinofroz (režie Ivana Měřičková)
2013 Doktorka z Dixie - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2013 Flintstouni (režie Ivana Měřičková)
2013 Franklin a Bash - 2.série (režie Martin Těšitel)
2013 Kobra 11 - 17.série (režie Libor Hruška)
2013 Královská dvojčata (režie Marek Tomažič)
2013 Muž s posláním (režie Ivana Měřičková)
2013 Nakopni to - 2.série (režie Ivana Měřičková)
2013 Okouzlení - 9.série (režie Ivan Holeček)
2013 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka - 4. a 5.série (režie Tomáš Tintěra)
2013 Pes a jeho blog - 1.série (režie Ivana Měřičková)
2013 Plný dům (režie Magda Landsmannová)
2013 Pravěk: Nový svět (režie Marek Tomažič)
2013 Rodinná sága (režie Ivan Holeček)
2013 Sofie první (režie Magda Landsmannová)
2013 V těle boubelky - 3.série (režie Tomáš Tintěra)
2013 Všechna hudba mého srdce (režie Marek Tomažič)
------
2012 Batman: Odvážný hrdina (režie Miroslav Walter)
2012 Ben 10 (režie Gustav Bubník)
2012 Hvězdná brána: Hluboký vesmír - 1.-2.série (režie Ivan Holeček)
2012 Městečko Eastwick (režie Magda Landsmannová)
2012 Mike a Molly - 1.série (režie Tomáš Tintěra)
2012 Nešika - 2.série
2012 Phineas a Ferb (režie Petr Meissel)
2012 Šerifové z Texasu (režie Magda Landsmannová)
2012 Superkočky (režie Ivana Měřičková)
2012 V (režie Tomáš Tintěra)
2012 Virus Attack (režie Petr Dohnal)
------
2011 Flash Gordon
2011 Kobra 11 - 15. série (režie Libor Hruška)
2011 Nešika (režie Gustav Bubník)
2011 Smallville - 9.-10. série (režie Marek Tomažič)
------
2010 Battlestar Galactica - 4. série (režie Michal Pavlík)
2010 H2O - stačí přidat vodu - 3.série (režie Alice Hurychová)
2010 Jak to vidí Liz - 1.série - (režie Martin Těšitel)
2010 Jonas LA - 2.série
2010 Kick Buttowski: Hrdina předměstí (režie Zita Meisselová)
2010 Kobra 11 - 14. série (režie Libor Hruška)
2010 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka - 2. série (režie Tomáš Tintěra)
2010 Smallville - 7.-8. série (režie Marek Tomažič)
2010 Tisíc a jedna noc (režie Jiří Kvasnička, Marek Tomažič)
2010 Vražedná čísla - 5. série (režie Gustav Bubník)
2010 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 9.-10.série (režie Marek Tomažič)
------
2009 Aaron Stone (režie Petr Dohnal)
2009 Bujné fantazie
2009 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka - 1. série (režie Michal Pavlík)
2009 Hannah Montana - 3. série
2009 Inspektor Gadget [dabing Řitka Video] (režie Petr Dohnal)
2009 Jonas - 1.série
2009 Kobra 11 - 13. série (režie Libor Hruška)
2009 Kouzelníci z Waverly - 1.-2.série
2009 Odvážný Crusoe (režie Jiří Kvasnička)
2009 Pokémon - 11. série (režie Alice Hurychová)
2009 Sladký život Zacka a Codyho - 1.-2.série (režie Michal Pavlík)
2009 Sonny ve velkém světě (režie Helena Dytrtová)
2009 Středo-džungle
2009 Velká vlastenecká válka
2009 Vražedná čísla - 3.-4. série (režie Václan Knop, Petr Meissel)
2009 Vražedný souboj (režie Jiří Balcárek)
2009 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 6. série (režie Michal Pavlík)
2009 Zvíře (režie Miroslav Saic)
------
2008 Battlestar Galactica - 1.-3. série (režie Michal Pavlík)
2008 H2O - stačí přidat vodu - 2.série (režie Alice Hurychová)
2008 Hannah Montana - 1.-2. série
2008 Iggy Arbuckle (režie Petr Dohnal)
2008 Já, Claudius (režie Magda Landsmanová)
2008 Kobra 11 - 12. série (režie Libor Hruška)
2008 Konfrontace (režie Václav Merhaut)
2008 LazyTown (režie Petr Dohnal)
2008 MagiNation: Národ mágů (režie Ivana Měřičková)
2008 Naruto (režie Ivana Měřičková)
2008 Na Západ (režie Iva Valentová)
2008 O.C. - 4. série (režie Michal Pavlík)
2008 Phineas a Ferb (režie Petr Meissel)
2008 Plastická chirurgie s.r.o. - 4.-5. série (režie Daniel Dítě)
2008 Pokémon - 10. série (režie Alice Hurychová)
2008 Přivoláme na sebe palbu
2008 Veronica Mars - 3. série (režie Ivana Měřičková)
2008 Vražedná čísla - 1.-2. série (režie Filip Jančík)
2008 Ztraceni - 4. série (režie Martin Těšitel)
------
2007 H2O - stačí přidat vodu - 1.série (režie Alice Hurychová)
2007 Hvězdná brána - 7.-10. série (režie Zdeněk Štěpán, Libor Hruška, Martin Velda)
2007 Iggy Arbuckle (režie Petr Dohnal)
2007 Kobra 11 - 10.-11. série (režie Libor Hruška)
2007 Naruto (režie Ivana Měřičková)
2007 O.C. - 3. série (režie Michal Pavlík)
2007 Plastická chirurgie s.r.o. - 3. série (režie Daniel Dítě)
2007 Po právu (režie Kateřina Březinová)
2007 Smallville - 5.-6. série (režie Marek Tomažič)
2007 Tutenstein - 2.série
2007 Veronica Mars - 1.-2. série (režie Václav Knop)
2007 Ztraceni - 2.-3. série (režie Martin Těšitel)
------
2006 Galactik football
2006 Konvoj PQ 17
2006 Kriminálka Miami - 2. série (režie Daniel Dítě)
2006 Monster Warriors
2006 Naruto (režie Ivana Měřičková)
2006 O.C. - 2. série (režie Michal Pavlík)
2006 Případy detektiva Murdocha (režie Václav Merhaut)
2006 Sedmnáct zastavení jara (režie Václav Merhaut)
2006 Sonic X
2006 Špionky - 4.série
2006 Ztraceni - 1. série (režie Martin Těšitel)
------
2005 Král šamanů
2005 Sonic X
------
2004 Král šamanů
2004 Nová dobrodružství Luckyho Luka
2004 Sonic X
2004 Tutenstein - 1.série
------
2003 Co je, Andy?
2003 Wunschpunsch
------
2002 Diabolik
2002 Špionky - 1.série
2002 Wunschpunsch
------
2001 Koucor Raplík
2001 Život s Louiem (režie Martin Těšitel)
------
2000 Inspektor Šikula (režie Petr Dohnal)
------
200x Špionky - 2.-3.série
200x Tři kamarádi a Jerry
200x W.I.T.C.H.

SAGA TV VE SPOLUPRÁCI S ALHAMBRA ART STUDIEM A DW AGENTUROU:
2013 Někdo jako já (režie Ivana Měřičková)
2013 O psu, který ukončil válku (režie Magda Landsmannová)
2013 Zákon prasete (režie Jaroslav Sypal)
2013 Záležitost rodiny (režie Jaroslav Sypal)
------
2012 Mumu (režie Ivan Holeček)
2012 Pravda o mužích (režie Martin Těšitel)
2012 Show Bennyho Hilla (režie Ivan Holeček)
2012 Vincent chce k moři (režie Václav Merhaut)
2012 Zmatené vztahy (režie Ivana Měřičková)
2010 Otevřená srdce (režie Jindřiška Švecová)
Dabéři
Cigánek L, Švarc F, Horák J, Hájek R, Terš L, Krejčí J
Elsnerová A, Suchánková A, Brousková J, Herrmannová R, Stupková R, Postlerová S
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4251
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: DW Agentura

Příspěvekod Matt.Murdock » 21 led 2013 13:28

A co třeba tyhle WWW?

http://www.dwagentura.cz/
Uživatelský avatar
Matt.Murdock
 
Příspěvky: 33
Registrován: 22 srp 2011 10:12

Re: DW Agentura

Příspěvekod patrik1177 » 06 lis 2016 10:06

2009 Pokémon 11: Giratina a strážce nebe (režie Alice Hurychová)
patrik1177
 
Příspěvky: 39
Registrován: 15 zář 2015 09:12


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály