CET 21

CET 21

Příspěvekod Tomáš Slach » 17 lis 2017 18:32

Obrázek

Dřívější název: ČNTS Nova
Zahájení vysílání: září 1999

Filmy:
2017 Americký sniper (režie Mikuláš Pánek)
2017 Černý jestřáb sestřelen (režie Jiří Sádek)
2017 Jak překazit svatbu (režie Martin Kot)
2017 Jersey Boys (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 Pád Londýna (režie Jiří Sádek)
2016 Dáma ve zlatém (režie Petr Pospíchal)
2016 Dítě číslo 44 (režie Petr Pospíchal)
2016 Je prostě báječná (režie Gustav Bubník)
2016 K-9: Soukromý detektiv (režie Mikuláš Pánek)
2016 Kdo věří na lásku (režie Gustav Bubník)
2016 Kobra 11: Krevní msta (režie Tomáš Tintěra)
2016 Královské Vánoce (režie Karolína Průšová)
2016 Netvoři z Beringova moře (režie Petr Pospíchal)
2016 Scary Movie 5 (režie Ivana Měřičková)
2016 Sophia Grace a Rosie: Královské dobrodružství (režie Jindřiška Švecová)
2016 Společnost hrdinů (režie Petr Pospíchal)
2016 Vánoční lov (režie Karolína Průšová)
2016 Vražda za vraždu (režie Petr Pospíchal)

2015 Bájní tvorové: Dračí hrobka (režie Jiří Balcárek)
2015 Batman: Návrat temného rytíře, část 1. (režie Miroslav Walter)
2015 Batman: Návrat temného rytíře, část 2. (režie Miroslav Walter)
2015 Máslo (režie Mikuláš Pánek)
2015 Moskva na Hudsonu (režie Martin Kot)
2015 Muž na míru (režie Miroslav Walter)
2015 Nádherné bytosti (režie Mikuláš Pánek)
2015 NON-STOP (režie Mikuláš Pánek)
2015 WikiLeaks (režie Filip Jančík)
2015 Žralokonádo (režie Daniel Dítě)
2014 Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (režie Ivan Holeček)
2014 Balto (režie Jindřiška Švecová)
2014 Bitva o ostrov Saipan (režie Ivan Holeček)
2014 Dcera nejlepšího kamaráda (režie Filip Jančík)
2014 Děvčátko se sirkami (režie Ivana Měřičková)
2014 Devět paruk (režie Ivan Holeček)
2014 Ďábel se třemi zlatými vlasy (režie Magda Landsmannová)
2014 Ďáblova slza (režie Tomáš Tintěra)
2014 Elitní zabijáci (režie Martin Kot)
2014 Holky to chtěj taky (režie Alice Hurychová)
2014 Holky to chtěj taky 2 (režie Alice Hurychová)
2014 Hříšnice (režie Ivana Měřičková)
2014 Intimní past (režie Vladimír Žďánský)
2014 Nevyřízený účet (režie Martin Kot)
2014 Pád Bílého domu (režie Vladimír Žďánský)
2014 Podfukáři (režie Martin Kot)
2013 Agatha Christie: Život v obrazech (režie Karolína Průšová)
2013 Superman 4 (režie Karolína Průšová)
2012 Lehká jízda (režie Miroslav Walter)
2012 Mořský vlk (režie Mikuláš Pánek)
2012 Rock ze střední (režie Miroslav Walter)
2012 Sahara (režie Daniel Dítě)
2012 Soudný den (režie Miroslav Walter)
2012 Spiknutí: Echelon (režie Miroslav Walter)
2012 Společenská pravidla (režie Václav Knop)
2012 Světlušky v zahradě (režie Jindřiška Švecová)
2012 Tarzan, opičí muž (režie Daniel Dítě)
2012 Telefon (režie Bohdan Tůma)
2012 Tvrdé palice (režie Jiří Kvasnička)
2012 Zastav a nepřežiješ (režie Tomáš Tintěra)
2011 Americký ninja 5 (režie Mikuláš Pánek)
2011 Lidský štít (režie Miroslav Walter) [Nova]
2011 Milenec je zločinec! (režie Miroslav Walter)
2011 Muž, který miloval Kočičí tanec (režie Karolína Průšová)
2011 Podsvětí (režie Miroslav Walter)
2011 Správná volba (režie Jindřiška Švecová)
2011 Táta na plný úvazek (režie Miroslav Walter)
2011 Únosci (režie Jindřiška Švecová)
2011 Vánoční duch (režie Miroslav Walter)
2011 Zlatá vejce (režie Miroslav Walter)
2011 Žabákova dobrodružství (režie Miroslav Walter)
2010 Belle epoque (režie Karolína Průšová)
2010 Brémští muzikanti (režie Miroslav Walter)
2010 Cadillac Man (režie Miroslav Walter)
2010 Everest (režie Miroslav Walter)
2010 Láska a pětačtyřicítka (režie Karolína Průšová)
2010 Legendy z Dogtownu (režie Miroslav Walter)
2010 Manželé a manželky (režie Jana Stejskalová)
2010 Mořská bestie (režie Miroslav Walter)
2010 Mr. Brooks (režie Daniel Dítě)
2010 Nebezpečný let (režie Jindřiška Švecová)
2010 Nečekaný zločin (režie Miroslav Walter)
2010 Okruh (režie Mikuláš Pánek)
2010 Panika v Needle parku (režie Miroslav Walter)
2010 Peklo z hlubin Země (režie Klára Šumanová)
2010 Pitva mimozemšťana (režie Zbyšek Horák)
2010 Poslední hlídka (režie Jana Stejskalová)
2010 Rodinné sídlo (režie Miroslav Walter)
2010 Smrtící triky (režie Daniel Dítě)
2010 Smyslná orchidej (režie Miroslav Walter)
2010 Sněhová královna (režie Daniel Dítě)
2010 Šunka, šunka (režie Miroslav Walter)
2010 V pasti (režie Miroslav Walter)
2010 Vyvolávač deště (režie Miroslav Walter)
2010 Zuřící býk (režie Miroslav Walter)
2009 Božská relikvie (režie Daniel Dítě)
2009 Božská relikvie 2 (režie Daniel Dítě)
2009 Bratříček a sestřička (režie Václav Knop)
2009 Carlitova cesta (režie Miroslav Walter)
2009 Dvojnásobná vražda (režie Miroslav Walter)
2009 Elita armády (režie Miroslav Walter)
2009 Ellie Parker (režie Daniel Dítě)
2009 Honba za xenomorfem (režie Miroslav Walter)
2009 Invaze žraloků (režie Zbyšek Horák)
2009 Lidská skvrna (režie Jindřiška Švecová)
2009 Merlinův učeň (režie Miroslav Walter)
2009 Městský lovec (režie Karolína Průšová)
2009 O statečném krejčíkovi
2009 Opravář na všechno (režie Miroslav Walter)
2009 Retroactive (režie: Mikuláš Pánek)
2009 Sérum pravdy (režie Jindřiška Švecová)
2009 Sexy biják (režie: ???)
2009 Strážce (režie Filip Jančík)
2009 Tajemství rodu Locků (režie Miroslav Walter)
2009 Tornádo nad New Yorkem (režie: Miroslav Walter)
2009 Utopie (režie Karolína Průšová)
2009 Vesmírná exploze (režie Miroslav Walter)
2009 Zbořené mosty (režie Bohdan Tůma)
2009 Zrádná mysl (režie Jindřiška Švecová)
2008 Báječný nový svět (režie Mikuláš Pánek)
2008 Byl jednou jeden zločin (režie Michal Pavlík)
2008 Cizinec (režie Mikuláš Pánek)
2008 Čokoláda (režie Karolína Průšová)
2008 Lži mé matky (režie Michal Pavlík)
2008 Max Havoc: Ohnivý kruh (režie Daniel Tůma)
2008 Milý Frankie (režie Michal Pavlík)
2008 Mnichov (režie Mikuláš Pánek)
2008 Muž v nesnázích (režie Michal Pavlík)
2008 Nell (režie Daniel Tůma)
2008 Okovy moci (režie Jindřiška Švecová)
2008 Polibek pod jmelím (režie Luděk Koutný)
2008 Rozhádaní dědicové (režie Michal Pavlík)
2008 Rumový bulvár (režie Daniel Tůma)
2008 Santa kdo? (režie Daniel Tůma)
2008 Srážka s kometou (režie: Luděk Koutný)
2008 To je vražda, řekla... (režie Karolína Průšová)
2008 V zemi divů (režie Karolína Průšová)
2008 Zábavný společník (režie Miroslav Walter)
2008 Zběsilý útěk (režie Michal Pavlík)
2008 Zlaté okovy (režie Mikuláš Pánek)
2008 Ztracený prapor (režie Mikuláš Pánek)
2007 Buď v klidu (režie Marek Tomažič)
2007 Jiný den (režie Marek Tomažič)
2007 Lásce na stopě (režie Karolína Průšová)
2007 Manželčina pomsta (režie Mikuláš Pánek)
2007 Match Point – Hra osudu (režie Karolína Průšová)
2007 Mladé pušky II (režie Filip Jančík)
2007 Natankovat, najíst se a vyspat (režie Marek Tomažič)
2007 Nora Roberts: Lesný jezírko (režie Karolína Průšová)
2007 Nora Roberts: Městečko Angels Fall (režie Karolína Průšová)
2007 Nora Roberts: Pod nebem Montany (režie Karolína Průšová)
2007 Nora Roberts: Posedlost ohněm (režie Karolína Průšová)
2007 Orange County (režie Bohdan Tůma)
2007 Pravidla lásky (režie Magda Landsmanová)
2007 Presumpce viny (režie Jiří Balcárek)
2007 Resident Evil (režie Martin Těšitel)
2007 Řekni, že to tak není (režie Bohdan Tůma)
2007 Scary Movie 2 (režie Martin Těšitel)
2007 Scary Movie 3 (režie Martin Těšitel)
2007 Táta (režie Kateřina Březinová)
2007 Ti druzí (režie Jindřiška Švecová)
2007 Traffic - nadvláda gangů (režie Kateřina Březinová)
2007 Vzestup Arnolda Schwarzeneggera (režie Marek Tomažič)
2007 Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění (režie Jiří Kvasnička)
2007 Yellowstone v plamenech (režie Karolína Průšová)
2007 Záhada Bermudského trojúhelníku (režie Mikuláš Pánek)
2007 Žoldáci spravedlnosti (režie Mikuláš Pánek)
2007 Žoldáci spravedlnosti (režie Mikuláš Pánek)
2006 ...a jitra jsou zde tichá (režie Václav Merhaut)
2006 Jestřábi táhnou
2006 Bláznivá střela 2 a 1/2 (režie Jindřiška Švecová)
2006 Falešné sliby (režie Jindřiška Švecová)
2006 Jak na věc (režie Jindřiška Švecová)
2006 Kdo s koho (režie Karolína Průšová)
2006 Lhář, lhář (režie Karolína Průšová)
2006 Moře lásky: Cesta k tobě (režie Jindřiška Švecová)
2006 Moře lásky: Osudové setkání (režie Jindřiška Švecová)
2006 Moře lásky: Skok do štěstí (režie Jindřiška Švecová)
2006 Nejhorší obavy (režie Karolína Průšová)
2006 Osamělý mstitel (režie Vladimír Žďánský)
2006 Jdi na to (režie Petr Dohnal)
2006 Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (režie Jiří Kvasnička)
2006 Mexičan (režie Bohdan Tůma)
2006 Nezvaný host (režie Václav Knop)
2006 Kočka a pes (režie Petr Dohnal)
2006 Poldové a zloději (režie Bohdan Tůma)
2006 Prokletí Salemu (režie Petr Dohnal)
2006 Tajná zbraň (režie Petr Dohnal)
2006 Tuxedo (režie Marek Tomažič)
2006 Velký risk (režie Marie Fronková)
2006 Z pekla (režie Petr Pospíchal)
2006 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (režie Martin Kot)
2006 Poklad bílých sokolů (režie Michal Pavlík)
2006 Poslední jízda (režie Jan Neskusil)
2006 Rána deštníkem (režie Marie Fronková)
2006 Těžce zamilován (režie Jan Neskusil)
2006 Trosečník (režie Vladimír Žďánský)
2006 Únos v ráji (režie Jan Neskusil)
2006 Vztekle tvá (režie Vladimír Žďánský)
2006 xXx (režie Mikuláš Pánek)
2005 Bitva o Planetu opic (režie Martin Velda)
2005 Columbo: Columbo má rád noční život (režie Jarmila Beránková)
2005 Dannyho parťáci (režie Petr Pospíchal)
2005 Deník princezny (režie Zuzana Zemanová)
2005 Do nitra planety opic (režie Martin Velda)
2005 Dobrodruh (režie Alexej Pyško)
2005 Dobytí planety opic (režie Martin Velda)
2005 Doktor Hollywood (režie Martin Těšitel)
2005 Don Camillo (režie Jan Žáček)
2005 Dvakrát do stejné řeky (režie Michal Pavlík)
2005 Evoluce (režie Jiří Kodeš)
2005 Hořkost (režie Jiří Kodeš)
2005 Chodím s Lucy (režie Zuzana Zemanová)
2005 Jana Eyrová (režie Magdalena Pivoňková)
2005 Jerry Maguire (režie Marie Fronková)
2005 Krasavice (režie Karolína Průšová)
2005 Kriminál (režie Petr Pospíchal)
2005 Lara Croft - Tomb Raider (režie Jiří Kvasnička)
2005 Mission: Impossible II (režie Bohdan Tůma)
2005 Nejsem blázen (režie Marie Fronková)
2005 Planeta opic (režie Martin Velda)
2005 Pojídač hadů (režie Jiří Kvasnička)
2005 Pojídač hadů 2: Msta (režie Jiří Kvasnička)
2005 Pravdivá romance (režie Martin Těšitel)
2005 Rambo (režie Jiří Kvasnička)
2005 Rambo 2 (režie Jiří Kvasnička)
2005 Rambo 3 (režie Jiří Kvasnička)
2005 Rudé horko (režie Jiří Kvasnička)
2005 Špatná společnost (režie Jiří Kvasnička)
2005 Terminátor 2: Den zúčtování (režie Jiří Kodeš)
2005 Total Recall (režie Marie Fronková)
2005 Univerzální voják (režie Michal Pavlík)
2005 Útěk z planety opic (režie Martin Velda)
2005 Vražda prvního stupně (režie Michal Pavlík)
2005 Vytoužený Marielund (režie Martin Velda)
2005 Za bílého dne (režie Jiří Kodeš)
2005 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Kde jsi, tati (režie Jana Mařasová)
2005 Zoolander (režie Jiří Kodeš)
2004 3 nindžové v zábavním parku (režie Václav Merhaut)
2004 6. den (režie Jiří Kodeš)
2004 Benátky pro čtyři (režie Magdalena Pivoňková)
2004 Bezcitní lidé (režie Marie Fronková)
2004 Bublifuk (režie Michal Pavlík)
2004 Burani ve městě (režie Jiří Kodeš)
2004 Corrina, Corrina (režie Martin Velda)
2004 Čelisti (režie Václav Knop)
2004 Čínský hlavolam (režie Michal Pavlík)
2004 Den D
2004 Deník Bridget Jonesové (režie Marie Fronková)
2004 Dohazovač (režie Petr Švéda)
2004 Dům v růžích (režie Zuzana Zemanová)
2004 Flashback (režie Michal Pavlík)
2004 Helena Trojská (režie Marie Fronková)
2004 Highlander (režie Marek Tomažič)
2004 Hraniční čára (režie Václav Merhaut)
2004 Hrdina proti své vůli (režie Marie Fronková)
2004 Charlieho andílci (režie Marie Fronková)
2004 Jedovatý břečťan (režie Jiří Kodeš)
2004 Jedovatý brečtan 2: Lily (režie Čestmír Gebouský)
2004 Kauza: Dítě (režie Zuzana Zemanová)
2004 Kevin ze severu (režie Jiří Kodeš)
2004 Klářin portrét (režie Petr Švéda)
2004 Kód Omega (režie Petr Švéda)
2004 Krokodýl Dundee v Los Angeles (režie Jiří Kodeš)
2004 Neviditelné komando (režie Marek Tomažič)
2004 Neviditelné komando II (režie Marek Tomažič)
2004 Nevinné krutosti (režie Jiří Kodeš)
2004 Nikdy neříkej nikdy (režie Jiří Kvasnička)
2004 O Popelce trochu jinak (režie Jiří Kvasnička)
2004 Obnažená tvář (režie Martin Těšitel)
2004 Oholený klenotník (režie Michal Pavlík)
2004 Poprask v kabaretu (režie Marie Fronková)
2004 Povodeň (režie Václav Merhaut)
2004 Prezidentův muž 2: Ground Zero (režie Petr Švéda)
2004 Propadlí lásce (režie Karolína Průšová)
2004 Přistání naslepo (režie Petr Pospíchal)
2004 S nasazením života (režie Martin Těšitel)
2004 Sbohem příteli (režie Marie Fronková)
2004 Sestry (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Stanley a Iris (režie Jiří Kodeš)
2004 Tajemný ostrov (režie Jiří Kodeš)
2004 Tehdy o Vánocích (režie Magdalena Pivoňková)
2004 Ve spárech šílenství (režie Martin Velda)
2004 Záblesk ve tmě (režie Karolína Průšová)
2004 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Budu pořád s tebou (režie Zuzana Zemanová)
2004 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Tak si vzpomeň (režie Daniel Tůma)
2003 A co dál... (režie Petr Švéda)
2003 Ambulance (režie Václav Merhaut)
2003 Armageddon (režie Petr Pospíchal)
2003 Bez dcerky neodejdu (režie Karolína Průšová)
2003 Běžící muž (režie Marek Tomažič)
2003 Bod varu (režie Miroslav Saic)
2003 Čas pomsty (režie Václav Merhaut)
2003 Čestné slovo (režie Karolína Průšová)
2003 Diamanty jsou věčné (režie Jiří Kvasnička)
2003 Důstojník a gentleman (režie Jiří Kodeš)
2003 Dva muži ve městě (režie Marie Fronková)
2003 Eso es (režie Magdalena Pivoňková)
2003 Gang (režie Anna Procházková)
2003 Goldfinger (režie Jiří Kvasnička)
2003 Hadí oči (režie Soňa Bubníková)
2003 Hledám místo (režie Michal Pavlík)
2003 Hon na čarodějnice (režie Jiří Kodeš)
2003 Hra osudu
2003 Julie (režie Michal Pavlík)
2003 Když Harry potkal Sally (režie Alexej Pyško)
2003 Komisař Maigret zuří (režie Kateřina Šustrová)
2003 Král Ralph (režie Soňa Bubníková)
2003 Láska, podvod a loupež (režie Petr Dohnal)
2003 Let vetřelce (režie Marek Tomažič)
2003 Lidé z předměstí (režie Michal Pavlík)
2003 Líbánky v Las Vegas (režie Vladimír Žďánský)
2003 Malí démoni (režie Magdalena Pivoňková)
2003 Mesiáš (režie Jan Žáček)
2003 Miluju tě, nesahat! (režie Magdalena Pivoňková)
2003 Mizerové (režie Jiří Kvasnička)
2003 Mlhy Avalonu (režie Michal Pavlík)
2003 Mrchožrouti (režie Marie Fronková)
2003 Muž se zlatou zbraní (režie Jiří Kvasnička)
2003 Muž zázraků (režie Jiří Kodeš)
2003 Mystic Pizza (režie Jiří Kodeš)
2003 Námořní pěchota (režie Martin Velda)
2003 Návrat Maxe Dugana (režie Magdalena Pivoňková)
2003 Návrat sedmi statečných (režie Václav Merhaut)
2003 Nick Fury, zvláštní agent (režie Daniel Dítě)
2003 Notting Hill (režie Jiří Kodeš)
2003 Nováček (režie Marie Fronková)
2003 Ohrožení Britannicu (režie Jan Žáček)
2003 Parta snů (režie Marie Fronková)
2003 Poslední adresa (režie Jana Michajlová)
2003 Princip domina (režie Petr Švéda)
2003 Profesionál (režie Marie Fronková)
2003 Příběh z Hollywoodu (režie Michal Pavlík)
2003 Quinnův případ (režie Karolína Průšová)
2003 Ragtime (režie Alexej Pyško)
2003 Red Rock West (režie Martin Velda)
2003 Robocop (režie Jiří Kvasnička)
2003 Santa Claus (režie Martin Velda)
2003 Sharkyho mašina (režie Václav Merhaut)
2003 Smrtonosná past (režie Michal Pavlík)
2003 Smrtonosná past 2 (režie Michal Pavlík)
2003 Smrtonosná past 3 (režie Michal Pavlík)
2003 Sněhurka - Příběh hrůzy (režie Soňa Bubníková)
2003 Srdečné pozdravy z Ruska (režie Jiří Kvasnička)
2003 Šarlatové písmeno (režie Michal Pavlík)
2003 Šepoty ve tmě (režie Jiří Kodeš)
2003 Španělská růže (režie Petr Švéda)
2003 Terminátor (režie Jiří Kodeš)
2003 Thunderball (režie Jiří Kvasnička)
2003 To ví jen Bůh, pane Allisone (režie Marie Fronková)
2003 Touha smrti I (režie Čestmír Gebouský)
2003 Touha smrti II (režie Čestmír Gebouský)
2003 Touha smrti III (režie Čestmír Gebouský)
2003 Touha smrti IV: Tvrdý zákrok (režie Čestmír Gebouský)
2003 Trojice smrti (režie Július Matula)
2003 Utajená krása (režie Karolína Průšová)
2003 V žáru noci: Podivná spravedlnost (režie Čestmír Gebouský)
2003 Záskok (režie Marie Fronková)
2003 Závod s ďáblem (režie Jan Žáček)
2003 Zelňačka (režie Marie Fronková)
2003 Zlatá horečka na Klondiku
2003 Zlatý tuleň (režie Magdalena Pivoňková)
2003 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Patříš jenom mně (režie Martin Těšitel)
2003 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Zločin z vášně (režie Magdalena Pivoňková)
2003 Zvrat štěstěny (režie Anna Procházková)
2003 Žít a nechat zemřít (režie Jiří Kvasnička)
2002 Au Pair aneb Slečna na hlídání (režie Aleš Červeň)
2002 Bouřlivé pondělí
2002 Cesta Černého měsíce (režie Marie Fronková)
2002 DARYL (režie Karolína Průšová)
2002 Dvě na jednoho (režie Magdalena Pivoňková)
2002 Ďábelská svůdkyně (režie Petr Pospíchal)
2002 Highlander 2: Síla kouzla (režie Petr Pospíchal)
2002 Hořké sladkosti (režie Daniel Dítě)
2002 Indiana Jones a Chrám zkázy (režie Michal Pavlík)
2002 Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy (režie Michal Pavlík)
2002 Indiana Jones a Poslední křížová výprava (režie Michal Pavlík)
2002 Jasné nebezpečí (režie Vladimír Žďánský)
2002 Krásná mimozemšťanka (režie Magdalena Pivoňková)
2002 Mrtvá zóna (režie Petr Pospíchal)
2002 Muž bez tváře
2002 Návrat do budoucnosti (režie Marie Fronková)
2002 Návrat do budoucnosti 2 (režie Marie Fronková)
2002 Návrat do budoucnosti 3 (režie Marie Fronková)
2002 Než se čas naplní (režie Čestmír Gebouský)
2002 Oddíl 10 z Navarone (režie Miroslav Saic)
2002 Odvážná hyena
2002 Oheň z nebe (režie Oldřich Vlasák)
2002 Operace Boeing 747 (režie Marek Tomažič)
2002 Past (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Pobertové (režie Petr Pospíchal)
2002 Policejní akademie (režie Marie Fronková)
2002 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (režie Marie Fronková)
2002 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku (režie Marie Fronková)
2002 Policejní akademie 4: Občanská patrola (režie Marie Fronková)
2002 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach (režie Marie Fronková)
2002 Policejní akademie 6: Město v obležení (režie Marie Fronková)
2002 Policejní akademie 7: Moskevská mise (režie Marie Fronková)
2002 Promiň, jsi ženatý! (režie Marie Fronková)
2002 Přejezd Kassandra (režie Václav Knop)
2002 Psycho 4: Začátek (režie Petr Švéda)
2002 Rozhodující úder (režie Marek Tomažič)
2002 Rvačka v Panamě (režie Václav Knop)
2002 Sestry v akci (režie Jiří Kvasnička)
2002 Sestry v Londýně (režie Jiří Kvasnička)
2002 Schůzka naslepo (režie Michal Pavlík)
2002 Šaman (režie Marie Fronková)
2002 Šťastný Nový rok (režie Marek Tomažič)
2002 Tajemství mého úspěchu (režie Petr Švéda)
2002 Touha smrti V (režie Jan Žáček)
2002 Větší než život (režie Marie Fronková)
2002 Vnitřní záležitosti (režie Jana Michajlová)
2002 Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Má rád hudbu, rád tančí (režie Magdalena Pivoňková)
2002 Ztraceni v poušti (režie Čestmír Gebouský)
2001 Alice tu už nebydlí (režie Anna Procházková)
2001 Amityville 2: Posedlost (režie Magdalena Pivoňková)
2001 Andělé (režie Michal Pavlík)
2001 Bdělé oko veřejnosti (režie Jiří Kodeš)
2001 Bílé písky (režie Jaroslav Sypal)
2001 Bouře století Stephena Kinga (režie Martin Velda)
2001 Bytost (režie Jan Žáček)
2001 Columbo: Vražda s příliš mnoha notami (režie Jarmila Beránková)
2001 Critters 2 (režie Martin Těšitel)
2001 Desáté království (režie Alexej Pyško, Jana Michajlová)
2001 Dobro proti zlu (režie Antonín Navrátil)
2001 Dobrodružství Poseidonu (režie Petr Švéda)
2001 Ďáblové (režie Jiří Kodeš)
2001 Elektrický jezdec (režie Jitka Tošilová)
2001 Exploze (režie Aleš Červeň)
2001 Falešná hra (režie Martin Těšitel)
2001 Gladiátor (režie Petr Švéda)
2001 Gremlins (režie Libor Hruška)
2001 Gremlins 2: Nová generace (režie Libor Hruška)
2001 Halloween 2 (režie Čestmír Gebouský)
2001 Hellraiser: Inferno (režie Július Matula)
2001 Highlander: Zúčtování (režie Petr Pospíchal)
2001 Hollywoodský detektiv (režie Oldřich Vlasák)
2001 Chůva k pohledání (režie Jan Žáček)
2001 Jetsonovi (režie Marek Tomažič)
2001 Krvavá lázeň (režie Magdalena Pivoňková)
2001 Let Fénixe (režie Václav Merhaut)
2001 Levou zadní (režie Martin Velda)
2001 Modrý samet (režie Marek Tomažič)
2001 Moje modré nebe (režie Aleš Červeň)
2001 Moře lásky (režie Aleš Červeň)
2001 Mořští vlci (režie Petr Pospíchal)
2001 Msta (režie Oldřich Vlasák)
2001 Mstitel (režie Daniel Dítě)
2001 Muž s cejchem smrti (režie Zuzana Zemanová)
2001 Můj bratranec Vinny (režie Libor Hruška)
2001 Nabitá zbraň 1 (režie Jiří Kodeš)
2001 Nejbližší příbuzenstvo (režie Marek Tomažič)
2001 Nevinná vražedkyně (režie Oldřich Vlasák)
2001 Nezvěstní v boji 2 (režie Aleš Červeň)
2001 Noční dravci (režie Jiří Kodeš)
2001 Odpoutaný Frankenstein (režie Ivan Procházka)
2001 Ohnivá liška (režie Ivan Procházka)
2001 Ona, jedině ona (režie Magdalena Pivoňková)
2001 Páni mají radši blondýnky (režie Čestmír Gebouský)
2001 Pátek třináctého 6: Jason žije (režie Petr Švéda)
2001 Peníze jiných (režie Petr Pospíchal)
2001 Policie z New Orleans (režie Jiří Kodeš)
2001 Pomsta (režie Július Matula)
2001 Poslední ostří hoši (režie Filip Jančík)
2001 Potíže s Harrym (režie Karolína Průšová)
2001 Pravidla moštárny (režie Jiří Kodeš)
2001 Právo silnějšího (režie Čestmír Gebouský)
2001 Proroctví: Černí andělé (režie Július Matula)
2001 Přesvědčení
2001 Příští ráno (režie Magdalena Pivoňková)
2001 Rok draka (režie Marek Tomažič)
2001 Rychlá změna (režie Aleš Červeň)
2001 Řidičák (režie Čestmír Gebouský)
2001 Říše slunce (režie Anna Procházková)
2001 Saigon (režie Jiří Kodeš)
2001 Smrtící invaze (režie Jiří Kodeš)
2001 Společník (režie Čestmír Gebouský)
2001 Spravedlnost psanců
2001 Srdce a zbroj (režie Oldřich Vlasák)
2001 Srdcová trojka (režie Jiří Kodeš)
2001 Strašák (režie Marek Tomažič)
2001 Svatba sjednaná v nebi (režie Oldřich Vlasák)
2001 Svedení Joea Tynana (režie Aleš Červeň)
2001 Tajemné zlo (režie Filip Jančík)
2001 Tajná mise (režie Jiří Kodeš)
2001 Tajná válka Harryho Frigga (režie Marie Fronková)
2001 Taking Off (režie Jiří Kodeš)
2001 Temný přístav (režie Michal Pavlík)
2001 Transakce století (režie Michal Pavlík)
2001 V žáru noci (režie Petr Švéda)
2001 Válečník (režie Aleš Červeň)
2001 Vřískot 3 (režie Bohdan Tůma)
2001 Vysvobození (režie Jiří Kodeš)
2001 Z lásky nebo pro peníze (režie Jan Žáček)
2001 Zelenáč (režie Petr Švéda)
2001 Zhubni! (režie Petr Švéda)
2001 Zlé časy (režie Jiří Kodeš)
2001 Zlé sny (režie Jan Žáček)
2001 Zóna soumraku (režie Helena Dytrtová)
2001 Zúčtování v Malém Tokiu (režie Jiří Kodeš)
2001 Zůstaň se mnou (režie Jan Žáček)
2000 Agatha (režie Soňa Bubníková)
2000 Bandolero! (režie Vladimír Žďánský)
2000 Barbar Conan (režie Jiří Kodeš)
2000 Bat 21 (režie Marek Tomažič)
2000 Bod zlomu (režie Marie Fronková)
2000 Bohové se zase zbláznili (režie Petr Švéda)
2000 Bolestná realita (režie Jiří Kvasnička)
2000 Bounty (režie Marie Fronková)
2000 Bravados (režie Ivan Procházka)
2000 Bullitův případ (režie Filip Jančík)
2000 Butch Cassidy a Sundance Kid (režie Petr Pospíchal)
2000 Byl jsem při tom (režie Jindřiška Švecová)
2000 Cahill, U.S. marshal (režie Václav Knop)
2000 Casablanca (režie Vladimír Žďánský)
2000 Cesta kolem světa za 80 dní (režie Čestmír Gebouský)
2000 Cliffhanger (režie Václav Merhaut)
2000 Columbo: Popel popelu (režie Jarmila Beránková)
2000 Columbo: Vražedné stopy (režie Jarmila Beránková)
2000 Čekej do tmy (režie Petr Švéda)
2000 Černá a bílá (režie Čestmír Gebouský)
2000 Černá vdova (režie Soňa Bubníková)
2000 Deset minut do půlnoci (režie Václav Merhaut)
2000 Dny vína a růží (režie Václav Merhaut)
2000 Dobrodruzi z velkoměsta (režie Jiří Kodeš)
2000 Dobrodružství Forda Fairlanea (režie Marek Tomažič)
2000 Dolarová manželství (režie Petr Pospíchal)
2000 Dravé ryby (režie Petr Švéda)
2000 Dva na cestě (režie Miroslav Saic)
2000 El Condor (režie Libor Hruška)
2000 Fathom (režie Michal Pavlík)
2000 Firewalker (režie Jan Žáček)
2000 Francouzská spojka: Dopadení (režie Michal Pavlík)
2000 Francouzská spojka: Štvanice (režie Michal Pavlík)
2000 Generál Patton (režie Petr Švéda)
2000 Hamouni (režie Petr Švéda)
2000 Hlavu dolů (režie Michal Pavlík)
2000 Homer a Eddie (režie Anna Procházková)
2000 Honba za klenotem Nilu (režie Marie Fronková)
2000 Cheyennský klub (režie Jitka Tošilová)
2000 Chyťte ho! (režie Jiří Kodeš)
2000 Jestřábí žena (režie Václav Merhaut)
2000 Johnnyho děvče (režie Július Matula)
2000 Junior (režie Zuzana Zemanová)
2000 K2 (režie Július Matula)
2000 Kam orli nelétají (režie Jitka Tošilová)
2000 Kdopak to mluví 3 (režie Vladimír Žďánský)
2000 Kickboxer 2 - Cesta zpátky (režie Marek Tomažič)
2000 Kickboxer 3: Umění války (režie Marek Tomažič)
2000 Krvavý sport (režie Čestmír Gebouský)
2000 Linda (režie Oldřich Vlasák)
2000 Loganova střela (režie Petr Jan Svoboda)
2000 Loganova válka: Čest zavazuje (režie Antonín Navrátil)
2000 Mahulena, zlatá panna (režie Václav Laube)
2000 Maršál (režie Jana Stejskalová)
2000 Mladý Ivanhoe (režie Anna Procházková)
2000 Muž s červenou botou (režie Marek Tomažič)
2000 Na dostřel (režie Jan Žáček)
2000 Na sever Aljašky (režie Jan Žáček)
2000 Návrat mušketýrů (režie Václav Merhaut)
2000 Nebezpečná rychlost (režie Václav Merhaut)
2000 Ničitel Conan (režie Jitka Tošilová)
2000 Noviny (režie Jiří Kodeš)
2000 Nový list (režie Miroslav Saic)
2000 O živé vodě (režie Václav Laube)
2000 Osobní strážce (režie Zuzana Zemanová)
2000 Pan Billion (režie Petr Švéda)
2000 Paris a Helena (režie Aleš Červeň)
2000 Plynové lampy (režie Magdalena Pivoňková)
2000 Pojď, budeme se milovat (režie Petr Pospíchal)
2000 Poltergeist (režie Filip Jančík)
2000 Poltergeist 2 (režie Filip Jančík)
2000 Poltergeist III (režie Filip Jančík)
2000 Pomsta (režie Vladimír Žďánský)
2000 Popelka (režie Vladimír Žďánský)
2000 Posedlost (režie Oldřich Vlasák)
2000 Potíže s Arizonou (režie Aleš Červeň)
2000 Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon (režie Václav Merhaut)
2000 Povolání kaskadér (režie Aleš Červeň)
2000 Pravdivé lži (režie Jiří Kodeš)
2000 Pro pár dolarů navíc (režie Michal Pavlík)
2000 Příliš vzdálený most (režie Miroslav Saic)
2000 Pták na drátě (režie Michal Pavlík)
2000 Rain Man (režie Marie Fronková)
2000 Rio Bravo (režie Marek Tomažič)
2000 Rocky (režie Filip Jančík)
2000 Rocky 2 (režie Miroslav Saic)
2000 Rodičovství (režie Zuzana Zemanová)
2000 Schůzka se smrtí (režie Marie Fronková)
2000 Schůzky se smrtí (režie Oldřich Vlasák)
2000 Sicilský klan (režie Filip Jančík)
2000 Stařec a moře (režie Václav Merhaut)
2000 Stín vlka (režie Aleš Červeň)
2000 Strážní andělé (režie Oldřich Vlasák)
2000 Stříbrný blesk (režie Michal Pavlík)
2000 Šípková Růženka (režie Václav Laube)
2000 Tenkrát na Západě (režie Michal Pavlík)
2000 Tygři pouště
2000 Ukradený diamant (režie Marek Tomažič)
2000 Uragán na Jamajce (režie Jan Žáček)
2000 Ve stínu mé sestry (režie Soňa Bubníková)
2000 Vinnetou se vrací (režie Čestmír Gebouský)
2000 Vodní svět (režie Karolína Průšová)
2000 Vůně cibule (režie Jiří Kodeš)
2000 Vraždy v Radiolandu (režie Čestmír Gebouský)
2000 Vycházející slunce (režie Lucie Svobodová)
2000 Warlock
2000 Zabij mě znovu (režie Michal Pavlík)
2000 Zasněžená romance (režie Václav Merhaut)
2000 Záměna (režie Antonín Navrátil)
2000 Zlomený šíp (režie Jana Stejskalová)
2000 Zóna úniku (režie Petr Švéda)
2000 Želví nindžové II: Tajemství kapaliny (režie Václav Merhaut)
2000 Žena, která všechno ví (režie Jitka Tošilová)
2000 Žena v ringu (režie Václav Knop)
200x Čekání na světlo (režie Jiří Kvasnička)
200x Donato a dcera (režie Július Matula)
200x Julie a její milenci (režie Martin Velda)
200x Rob Roy (režie Petr Švéda)
200x Víkend na Zuydcoote (režie Marie Fronková)
200x Ztracené duše (režie Martin Těšitel)
1999 Al Capone (režie Aleš Červeň)
1999 Americký ninja (režie Bohdan Tůma)
1999 Bitva o Midway (režie Jiří Kvasnička)
1999 Delta Force (režie Václav Merhaut)
1999 Klid noci (režie Vladimír Žďánský)
1999 Král Drozdí brada (režie Miroslav Saic)
1999 Měsíc Lakotů (režie Aleš Červeň)
1999 Muž a žena
1999 Muž, který se mi líbí (režie Anna Procházková)
1999 Muž z Hongkongu (režie Antonín Navrátil)
1999 Muž z Ria (režie Antonín Navrátil)
1999 National Lampoon: Zvěřinec (režie Jan Žáček)
1999 Někdo se dívá (režie Vladimír Žďánský)
1999 Ninjova pomsta (režie Bohdan Tůma)
1999 Podraz II (režie Marie Fronková)
1999 Pohádková babička
1999 Poslední skaut (režie Miroslav Saic)
1999 Statečnost v srdci
1999 Striptýz (režie Michal Pavlík)
1999 Superman II (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Zpovídám se (režie Jana Stejskalová)

Seriály:
2017 Agenti S.H.I.E.L.D. - 3.série (režie Martin Kot)
2017 Kobra 11 - 21.série (režie Tomáš Tintěra)
2017 Mladí a hladoví - 3.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2017 Mladí a hladoví - 4.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2017 Mladí a hladoví - 5.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2017 Případy pro Lauru (režie Martin Kot)
2017 Správná dvojka (režie Martin Kot)
2016 Kobra 11 - 20.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Kobra 11 - 19.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Království - 3.série (režie Magda Landsmannová)
2016 Melissa a Joey - 4.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Melissa a Joey - 3.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Melissa a Joey - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Melissa a Joey - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Mike a Molly - 6.série (režie Tomáš Tintěra)
2016 Mladí a hladoví - 2.série (režie Pavlína Kostková Dytrtová)
2016 Mladí a hladoví - 1.série (režie Helena Dytrtová, Pavlína Kostková Dytrtová)
2016 Mrtvý bod (režie Mikuláš Pánek)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 12.série (režie Miroslav Walter)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 13.série (režie Miroslav Walter)
2016 Pod kupolí - 3.série (režie Filip Jančík)
2016 Případy pro Lauru (režie Martin Kot)
2016 Transformers: Robots in Disguise - 3.série (režie Gustav Bubník)
2016 Transformers: Robots in Disguise - 2.série (režie Daniel Dítě)
2016 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 16.série (režie Marek Tomažič)
2015 Doktorka z Dixie - 4.série (režie Miriam Chytilová)
2015 Franklin a Bash - 4.série (režie Magda Landsmannová)
2015 Kobra 11 - 19.série (režie Tomáš Tintěra)
2015 Království - 2.série (režie Magda Landsmannová)
2015 Mike a Molly - 5.série (režie Tomáš Tintěra)
2015 Milenci v Praze (režie Ivana Měřičková)
2015 Montra vs. Vetřelci (režie Kateřina Šustrová)
2015 Pod kupolí (režie Filip Jančík)
2015 Vzpomínky - 3.série (režie Václav Knop)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 15.série (režie Marek Tomažič)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 14.série (režie Marek Tomažič)
2014 90210: Nová generace (režie Martin Kot)
2014 Doktorka z Dixie - 2. a 3.série (režie Miriam Chytilová)
2014 Franklin a Bash - 3.série (režie Magda Landsmannová)
2014 Chlupatá rota (režie Petr Dohnal)
2014 Kobra 11 - 18.série (režie Libor Hruška)
2014 Mike a Molly - 3.série (režie Tomáš Tintěra)
2014 Mizera - 1.série (režie Magda Landsmannová)
2014 V těle boubelky - 4.série (režie Tomáš Tintěra)
2014 Vzpomínky - 2. a 3.série (režie Václav Knop)
2014 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 13.série (režie Marek Tomažič)
2013 Dallas - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2013 Scooby Doo: Záhady s.r.o. - 2x14-2x26 (režie Marek Tomažič)
2013 Scooby-Doo znovu na stopě (režie Marek Tomažič)
2012 2 $ocky - 1.série (režie Jindřiška Švecová)
2012 Batman: Odvážný hrdina (režie Miroslav Walter)
2012 Bugs bunny a přátelé
2012 Dallas - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2012 Druhý život (režie Jindřiška Švecová, Karolína Průšová)
2012 Dva a půl chlapa - 8.série (režie Petr Pospíchal)
2012 Mentalista - část 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2012 Městečko South Park - 7-10.série (režie Martin Kot)
2012 Nikita (režie Petr Pospíchal)
2012 Příběhy Toma a Jerryho (režie Jiří Ptáček)
2011 Mentalista - část 3.série (režie Jindřiška Švecová)
2011 Perníkový táta - část 1.série, 2.série (režie Petr Pospíchal)
2011 Rande není romantika
2011 V dobrém i zlém (režie Petr Pospíchal)
2010 Co mám na tobě ráda - 1.-2.série (režie Libor Hruška)
2010 Mentalista - 2.série (režie Jindřiška Švecová)
2010 Můj přítel Monk - 7. a 8.série (režie Jindřiška Švecová)
2010 Perníkový táta - část 1.série (režie Petr Pospíchal)
2010 Transplantační jednotka (režie Jindřiška Švecová)
2010 Tučňáci z Madagaskaru (režie Alice Hurychová)
2009 24 hodin - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 Dva a půl chlapa - 1. a 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 24 hodin - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 Fur TV (režie Bohdan Tůma)
2009 Mentalista - 1.série (režie Jindřiška Švecová)
2009 Můj přítel Monk - 6.série (režie Jindřiška Švecová)
2009 Pohotovost - 14.série (režie Jiří Kvasnička)
2009 Rodina Sopránů - 6.série (režie Petr Pospíchal)
2009 SpongeBob v Kalhotách - 1.-5.série (režie Jiří Balcárek)
2008 24 hodin - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2008 Dva a půl chlapa - 2.-5.série (režie Petr Pospíchal)
2008 Můj přítel Mong - 4.a5. série (režie Petr Pospíchal)
2008 Myšák Stuart Little (režie Petr Pospíchal)
2008 Ohnivé léto (režie Karolína Průšová)
2008 Roseanne - 7.-9.série (režie Jindřiška Švecová, Karolína Průšová)
2008 Senzační Spider-Man (režie Luděk Koutný)
2008 Štvanci (režie Karolína Průšová)
2008 Útěk z vězení - 2. série (režie Filip Jančík)
2007 Alias - 4.-5. série (režie Kateřina Šustrová, Karolína Průšová)
2007 Beze stopy - 4. série (režie Václav Knop)
2007 Čarodějky - 7. a 8.série (režie Petr Pospíchal)
2007 Dr. House - 2.-3. série (režie Marek Tomažič)
2007 Gilmorova děvčata - 7.-8.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Kobra 11 - 10.-11. série (režie Libor Hruška)
2007 Kriminálka Las Vegas - 5.-6. série (režie Vladimír Žďánský, Mikuláš Pánek)
2007 Kriminálka Miami - 3. série (režie Václav Knop)
2007 Láska nad lásky (režie Karolína Průšová)
2007 Lékařské záhady (režie Jiří Kvasnička)
2007 Můj přítel Mong - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2007 Odložené případy - 3.-4.série (režie Jindřiška Švecová)
2007 Pohotovost - 11.série (režie Jiří Kvasnička)
2007 Slepá justice (režie Karolína Průšová)
2007 Útěk z vězení - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2006 Alias - 3. série (režie Kateřina Šustrová)
2006 Galactik football
2006 Dr. House - 1. série (režie Marek Tomažič)
2006 Gilmorova děvčata - 6. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Konvoj PQ 17
2006 Kriminálka Las Vegas - 4. série (režie Vladimír Žďánský)
2006 Kriminálka Miami - 2. série (režie Daniel Dítě)
2006 Lenssen & Spol. (režie Jindřiška Švecová)
2006 Monster Warriors
2006 Naruto (režie Ivana Měřičková)
2006 O.C. - 2. série (režie Michal Pavlík)
2006 Odložené případy - 1.-2.série (režie Jindřiška Švecová)
2006 Pohotovost - 11.série (režie Jiří Kvasnička)
2006 Případy detektiva Murdocha (režie Václav Merhaut)
2006 Sedmnáct zastavení jara (režie Václav Merhaut)
2006 Scooby-Doo (režie Zuzana Zemanová,Martin Velda)
2006 Superpes Krypto (režie Karolína Průšová)
2006 Špionky - 4.série
2006 Ztraceni - 1. série (režie Martin Těšitel)
2005 Alias - 2.série [i](režie Kateřina Šustrová)

2005 Anastázie (režie Michal Pavlík)
2005 Beze stopy - 2-3.série (režie Kateřina Šustrová)
2005 Gilmorova děvčata - 4-5.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2005 Kobra 11 - 9.série (režie Libor Hruška)
2005 Kobra 11: Nasazení týmu 2 - 2.série (režie Libor Hruška)
2005 Kriminálka Las Vegas - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2005 Kriminálka Miami - 1.série (režie Daniel Dítě)
2005 Léa Parkerová - 1.série (režie Kateřina Šustrová)
2005 Liga špačků (režie Zuzana Zemanová)
2005 Můj přítel Mong - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2005 Mrtvá zóna - 1.série (režie Martin Velda)
2005 Plastická chirurgie s.r.o. - 1-2.série (režie Daniel Dítě)
2005 Scooby-Doo na stopě (režie Zuzana Zemanová)
2005 Smallville - 3-4.série (režie Marek Tomažič)
2005 Spiderman bez hranic (režie Magdalena Pivoňková)
2005 Terra Nostra
2005 Třetí hlídka - 5-6.série (režie Petr Pospíchal)
2005 Vždy tě budu milovat (režie Jindřiška Švecová)
2004 Alias - 1.série (režie Kateřina Šustrová)
2004 Beze stopy - 1.série (režie Kateřina Šustrová)
2004 Darované srdce (režie Václav Knop)
2004 Dva z Queensu - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2004 Gilmorova děvčata - 3.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Kobra 11 - 8.série (režie Libor Hruška)
2004 Kriminálka Las Vegas - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2004 Mariana, královna noci (režie Jindřiška Švecová)
2004 Městečko South Park - část 6.série
2004 Mutant X - 2.série (režie Michal Pavlík)
2004 Můj přítel Monk - 1-2.série (režie Jindřiška Švecová)
2004 O.C. - 1.série (režie Michal Pavlík)
2004 Opravdová láska
2004 Robocop: Prime Directives - 2-4.díl (režie Marek Tomažič)
2004 Roswell - 3.série (režie Vladimíra Wildová)
2004 Smallville - 1-2.série (režie Marek Tomažič)
2004 Společnost Adventure (režie Vladimír Žďánský)
2004 Sue Thomas: Agentka FBI - 1-2.série, 3.série 6 dílů (režie Anna Procházková)
2004 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - 1-2.série (režie Daniel Dítě)
2003 Diagnóza vražda - 4-7.série (režie Kateřina Šustrová)
2003 Digimon - 2.série (režie Jitka Tošilová)
2003 Gilmorova děvčata - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 Hvězdná brána - 5-6.série (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Kobra 11 - 6-7.série (režie Libor Hruška)
2003 Kobra 11: Nasazení týmu 2 - 1.série (režie Libor Hruška)
2003 Lovci pokladů - 3.série (režie Martin Těšitel)
2003 Luz María (režie Jindřiška Švecová)
2003 Městečko South Park - část 6.série
2003 Návrat do ráje (režie Miroslav Saic)
2003 Pomsta (režie Václav Knop)
2003 Právo na lásku
2003 Roswell - 2.série (režie Vladimíra Wildová)
2003 Taz-mánie (režie Jitka Tošilová)
2003 Třetí hlídka - 4.série (režie Marek Tomažič)
2003 Zamilovaná
2002 Teletubbies (režie Martin Velda)
2002 Andromeda - 1-2.série (režie Miroslav Saic)
2002 Conan (režie Daniel Dítě)
2002 Digimon - 1.série (režie Jitka Tošilová)
2002 Divoký měsíc (režie Michal Pavlík)
2002 Gilmorova děvčata - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2002 Městečko South Park - 5.série
2002 Pokémon - 4.série (režie Jitka Tošilová)
2002 Robocop: Prime Directives - 1.díl (režie Marek Tomažič)
2002 Temný rytíř - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2002 Třetí hlídka - 2-3.série (režie Petr Pospíchal, Marek Tomažič)
2002 Yago, syn džungle (režie Jana Michajlová)
2001 Černý anděl (režie Jiři Kodeš)
2001 Digimon - 1.série 3 díly (režie Jitka Tošilová)
2001 Druhá šance - 1.série (režie Michal Pavlík)
2001 Hvězdná brána - 4.série (režie Zdeněk Štěpán)
2001 JAG - 6.série (režie Rostislav Landsman)
2001 Kobra 11 - 5.série (režie Libor Hruška)
2001 Královna meče
2001 Lovci pokladů - 2.série (režie Martin Těšitel)
2001 Medicopter 117 - 1.série (režie Martin Velda)
2001 Místo činu - 5 dílů (režie Martin Těšitel)
2001 Pán šelem - 1.série (režie Marie Fronková)
2001 Pokémon - 2-3.série (režie Jitka Tošilová)
2001 Roswell - 1.série (režie Vladimíra Wildová)
2001 Tajuplná žena (režie Vladimír Žďánský)
2001 Temný rytíř - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2001 Třetí hlídka - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2001 Uprchlík (režie Jindřiška Švecová)
2001 Vypůjčené životy (režie Václav Knop)
2001 Walker, Texas Ranger - 4-9.série (režie Jiří Kvasnička)
2000 Akta X - 5-6.série (režie Bohdan Tůma)
2000 Amazonka (režie Hana Husníková, Jiří Balcárek, Luboš Ondráček)
2000 Beverly Hills 90210 - ??.série
2000 Buffy, přemožitelka upírů - 2-3.série (režie Václav Knop)
2000 Čarodějky - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2000 Diagnóza vražda - 3.série 13.dílů (režie Kateřina Šustrová)
2000 Herkules - 6.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2000 Hvězdná brána - 1-3.série (režie Zdeněk Štěpán)
2000 JAG - 5.série (režie Jiří Kubík)
2000 Kobra 11 - 4.série (režie Libor Hruška)
2000 Krajní meze - 1.série (režie Jana Vaňková)
2000 Lovci pokladů - 1.série (režie Martin Těšitel)
2000 Místo činu - 4 díly (režie Martin Těšitel)
2000 Pensacola - Zlatá křídla - 2.série (režie Michal Pavlík)
2000 Pokémon - 1.série (režie Jitka Tošilová)
2000 Samantha (režie Michal Pavlík)
2000 Sedm dní (režie Daniel Dítě)
2000 Správná Susan - 4.série (režie Jiří Kvasnička)
2000 Stefanie - 6.série (režie Jiří Kubík, Jiří Balcárek, Milan Messany, Rostislav Landsman)
2000-2002 Tak jde čas (režie Miroslav Walter, Ivan Procházka)
2000 Xena - 4.série (režie Martin Velda)
200x Dawsonův svět (režie Martin Velda)
1999 Akta X - 5.série (režie Bohdan Tůma)
1999 Beverly Hills 90210 - 9.série
1999 Kobra 11 - 3.série (režie Libor Hruška)
1999 Místo činu - 4 díly (režie Martin Těšitel)
1999 Profesionálové - 12 dílů (režie Petr Pospíchal)

Reality show:
2003 Kdo přežije - 2-4.série (režie Magda Landsmannová)
2001 Kdo přežije - 1.série

Dokumenty:
2006 Titanic - Prokletá loď (režie Magda Landsmannová)
2005 Dobrodružství s Nigelem Marvenem
2005 Příběh pana Beana (režie Magda Landsmanová)
2002 Jak se točil Jurský park (režie Petr Švéda)
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 127
Registrován: 19 črc 2016 11:04

Re: CET 21

Příspěvekod ReDabér » 18 lis 2017 12:30

Oprav si profil, máš tam třeba dost nefungujících odkazů.
Uživatelský avatar
ReDabér
 
Příspěvky: 5566
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Re: CET 21

Příspěvekod ocypuc » 19 lis 2017 02:31

Všímavé oko si všimne, že vše do roku 2005 je kompletně okopírované z profilu česká produkční 2000 od uživatele Newmy včetně nefunkčních odkazů.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka, Zdeněk Hruška, Libor Hruška
Uživatelský avatar
ocypuc
 
Příspěvky: 298
Registrován: 30 pro 2012 15:32


Zpět na Produkční firmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály