Firma Eurokim

Firma Eurokim

Příspěvekod Ejgoo » 04 kvě 2011 19:18

Filmy:
2000 Můj pes Buddy 2 (režie Jiří Kubík)
2000 Tajemství řeky Bohů (režie Jiří Balcárek)

1999 Biblické příběhy: Ester (režie Rostislav Landsman)
1999 Biblické příběhy: Ježíš (režie Rostislav Landsman)
1999 Big Ben: Hledá se tělo (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Mezi přáteli (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Přátelská dohoda (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Ruka ruku myje (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Řád pro vraha (režie Daniel Dítě)
1999 Big Ben: Selská svatba (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt kněze (režie Jiří Kubík)
1999 Big Ben: Smrt na psichyatrii (režie Jiří Kubík)
1999 Big Ben: Smrt na turné (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt o masopustu (režie Jiří Kubík)
1999 Big Ben: Smrt o Valpuržině noci (režie Jiří Kubík)
1999 Big Ben: Smrt překupníka (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt u oltáře (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt v internátu (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt v krajkách (režie Rostislav Landsman)
1999 Big Ben: Smrt v křoví (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt v pivovaru (režie Mikuláš Pánek)
1999 Big Ben: Smrt z vesmíru (režie Jiří Kubík)
1999 Big Ben: Vražda na Jelení hoře (režie Luboš Ondráček)
1999 Big Ben: Vražda vidlemi (režie Luboš Ondráček)
1999 Kayla (režie Daniel Dítě)

1998 Biblické příběhy: Jeremiáš (režie Rostislav Landsman)
1998 Biblické příběhy: Šalamoun (režie Rostislav Landsman)
1998 Big Ben: Palermo je blízko (režie Mikuláš Pánek)
1998 Milovaný cizinec (režie Hana Husníková)
1998 Moby Dick (režie Hana Husníková a Rostislav Landsman)
1998 Ronja, dcera loupežníka (režie Luboš Ondráček)

1997 Biblické příběhy: David (režie Rostislav Landsman)
1997 Dáma a zbojník (režie Hana Husníková)
1997 Robin z Locksley (režie Jiří Kubík)
1997 Titanic (1996) (režie Rostislav Landsman)

1996 Biblické příběhy: Mojžíš (režie Rostislav Landsman)
1996 Biblické příběhy: Samson a Dalila (režie Rostislav Landsman)
1996 Dobrodruh z Istanbulu (režie Rostislav Landsman)
1996 Dynamit v zeleném (režie Jiří Kubík)
1996 Chladnokrevně předložený účet (režie Hana Husníková)
1996 Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 7. a 8 (režie Daria Hrubá)
1996 Smrt v červeném jaguáru (režie Rostislav Landsman)
1996 Šeříky až bílé začnou kvést (režie Rostislav Landsman)
1996 Vražedné pouzdro na housle (režie Hana Husníková)

1995 Alenka v říši divů (režie Daniel Dítě)
1995 Biblické příběhy: Genesis (režie Blanka Nováková)
1995 Biblické příběhy: Jákob (režie Vladimíra Wildová)
1995 Biblické příběhy: Josef (režie Rostislav Landsman)
1995 Fantom opery (režie Bohumil Martinák)
1995 MacGyver: Cesta do zkázy (TV film) (režie Bohumil Martinák)
1995 MacGyver: Ztracený poklad Atlantidy (režie Bohumil Martinák)
1995 Popelka (režie Bohumil Martinák)
1995 Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 1. a 2. (režie Hana Husníková a Rostislav Landsman)

1994 Biblické příběhy: Abrahám (režie Bohumil Martinák)
1994 Pád říše římské (režie Rostislav Landsman)
1994 Pipi Punčochatá (režie Rostislav Landsman)
1994 Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 3. a 4. (režie Rostislav Landsman)
1994 Scarlett (režie Rostislav Landsman)
1994 Velké ticho (režie Hana Husníková)

199x Ahoj, Pipi! (režie Rostislav Landsman)
199x Dračí prsten (režie Rostislav Landsman)
199x Hudba pro císaře
199x Noc v Manhattanu (režie Jiří Kubík)
199x Odysseus (režie Hana Husníková)
199x Past sklapne o půlnoci (režie Jiří Kubík)
199x Pipi punčochatá (režie Rostislav Landsman)
199x Pipi v zemi Taka-Tuka (režie Rostislav Landsman)
199x Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 9. a 10. (režie Jiří Kubík)

Minisérie:
2001 Duna

Seriály:
2001 Komisař Rex - 6.série (režie Jiří Kubík a Hana Husníková)

2000 Doktor z hor - 7.série (režie Rostislav Landsman)
2000 Kriminálka Kolín (režie Daria Hrubá)
2000 Ochránce (režie Hana Husníková, Aleš Jarý, Rostislav Landsman a Jiří Kubík)
2000 Sedm dní (režie Daniel Dítě)
2000 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 6.série (režie Hana Husníková)

1999-2000 Komisař Rex - 4.série (režie Hana Husníková a Rostislav Landsman)
1999-2000 Stefanie - 5.série (režie Daniel Dítě a Jiří Balcárek)

1999 JAG - 4.série (režie Luboš Ondráček)
1999 Ochránce (režie Hana Husníková, Aleš Jarý, Rostislav Landsman a Jiří Kubík)
1999 V.I.P. - 1.série (režie Luboš Ondráček, Jiří Kubík, Rostislav Landsman, Daniel Dítě a Hana Husníková)
1999 Wolffův revír - 2.série (režie Jiří Kubík)

1998-1999 Komisař Rex - 4.série (režie Jiří Kubík a Rostislav Landsman)

1998 Mladý Indiana Jones (režie Aleš Jarý, Rostislav Landsman, Jiří Kubík a Luboš Ondráček)
1998 Doktor z hor - 6.série (režie Jiří Kubík)
1998 Kouzelný školní autobus (režie Daria Hrubá a Petr Lokaj)
1998 Ochránce (režie Hana Husníková, Aleš Jarý, Rostislav Landsman a Jiří Kubík)
1998 Ošklivé káčátko (režie Daria Hrubá)
1998 Pobřežní hlídka - 8.série (režie Milan Messany)
1998 Sandokanův návrat (režie Jiří Kubík)
1998 Sindibádova dobrodružství - 2.série (režie Petr Lokaj)
1998 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 1. - 3.série (režie Rostislav Landsman, Daniel Dítě, Jiří Balcárek, Hana Husníková, Milan Messany, Evženie Nováková a Jiří Kubík)

1997 Doktor z hor - 5.série (režie Luboš Ondráček)
1997 JAG (režie Evženie Nováková, Jiří Balcárek, Rostislav Landsman, Daniel Dítě, Hana Husníková, Milan Messany, Jiří Kubík a Luboš Ondráček)
1997 Komisař Rex - 2. a 3.série (režie Rostislav Landsman, Jiří Balcárek, Daniel Dítě, Luboš Ondráček, Evženie Nováková, Milan Messany, Jiří Kubík a Hana Husníková
1997 Sabrina - mladá čarodějnice - 1.série
1997 Sindibádova dobrodružství - 1.série (režie Evženie Nováková a Daniel Dítě)
1997 Stockinger (režie Rostislav Landsman a Jiří Balcárek)

1996 Baywatch NIghts - 1.série (režie Evženie Nováková, Milan Messany a Hana Husníková)
1996 Doktor z hor - 3.série (režie Milan Messany, Aleš Jarý a Hana Husníková
1996 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 3.série (režie Daria Hrubá)
1996 Tajuplný svět Alex Mackové (režie Jiří Kubík)

1995-1996 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 2.série (režie Daria Hrubá)

1995 Doktor z hor - 1. a 2.série (režie Hana Husníková, Rostislav Landsman, Evženie Nováková a Aleš Jarý)
1995 Komisař Rex (režie Rostislav Landsman, Hana Husníková a další)
1995 Pobřežní hlídka - 3.série (režie Hana Husníková a Rostislav Landsman)

1994 Pobřežní hlídka - 1. a 2.série (režie Rostislav Landsman)
1994 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 1.série (režie Aleš Jarý a Rostislav Landsman)
1994 Tarzan (režie Rostislav Landsman)
1994 Zmije (režie Rostislav Landsman)

199x Stefanie
199x Doba přílivu (režie Aleš Jarý)

Dokumenty:
1994 Poselství bohů
1994 Vzpomínky na budoucnost
!!!
Uživatelský avatar
Ejgoo
 
Příspěvky: 85
Registrován: 23 úno 2011 15:49
Bydliště: Lašsko

Zpět na Produkční firmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály