Filmy s Gabinem

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...

Re: Filmy s Gabinem

Příspěvekod DAN K. » 23 lis 2016 23:48

Momentalne pripravujeme jeden z tech filmu vypsanych v prvnim prispevku, muj povzdech byl zalozen na autentickem zazitku...
DAN K.

Příspěvekod salgado » 23 lis 2016 23:59

Takže bude asi i nový dabing, že? Ale neřekl bych, že by starší filmy nešly důstojně nadabovat. Třeba na ČT se to občas podaří (třeba právě dabing Zahradníka s Gabinem byl na velice slušné úrovni, je to asi pět let zpátky). Navíc před desítkami let k nám také chodily filmy bez mezin. zvukových pásů. A při dnešní technice si s tím neumí televize poradit?
salgado

Příspěvekod richardda » 24 lis 2016 06:26

DAN K. píše:Momentalne pripravujeme jeden z tech filmu vypsanych v prvnim prispevku, muj povzdech byl zalozen na autentickem zazitku...

Ja jen doufam, ze to neni jeden z filmu co uz podle dabingfora starsi neboli puvodni dabing maji. Protoze pak by ten povzdech jaksi nebyl na miste. :D
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod salgado » 24 lis 2016 19:40

Já myslím, že ani jeden z filmů v úvodním příspěvku nemá použitelný dabing. Rozhodně nečekám, že Prima sežene od Pomajze dabing k Burziánům
salgado

Příspěvekod Jelimán » 26 bře 2017 19:29

DAN K. píše:jsou tu i jine kanaly, jako treba prima max;) jenomze tohle se uz dneska dustojne nadabovat neda. k takovymuhle filmu dostane nekvalitni ruchovou stopu, kde chybi pulka ruchu, takze to pak dodelavate a zni to jako kdyz michate jazz a heavy metal. k tomu dnesni hlasy k tem starym hercum vubec nepasujou, na tohle uz je proste pozde, aby jeste vznikl dustojny vysledek...

S tím musím souhlasit. Ty nové dabingy mnohdy k těm starým dabingům nepasují. K tomu prostě patří ten kultovní zvuk dabingů ze Studia Barandov. Letos je jiná doba.
Jelimán

Příspěvekod Jelimán » 19 dub 2017 18:44

salgado píše:Já myslím, že ani jeden z filmů v úvodním příspěvku nemá použitelný dabing. Rozhodně nečekám, že Prima sežene od Pomajze dabing k Burziánům

Tak to já taky ne. :(
Jelimán

Příspěvekod Jelimán » 20 čer 2017 15:38

Noc a zmatek 7.7. na Prima Max? No, já tleskám :-:
Jelimán

Příspěvekod salgado » 20 čer 2017 20:30

Tak to je opravdu velké překvapení. Můžeme si schválně tipnout, koho nasadili na Gabina. Že by Pavel Rímský?
salgado

Příspěvekod Jelimán » 21 čer 2017 11:10

Tipovat si netroufám. Před režiserem českého znění stojí velký oříšek a musí k tomu přistoupit zodpovědně. Sám budu dúvěřovat a doufám, že nebudu zklamán. Pavel Rimský by byl fajn. Dále bych si možná dokázal představit i Plachého, který už ho také daboval. Švehlík se mi sice vždycky na Gabina hrozně líbil, ale už je možná příliš starý. Napadá mě i trochu bizární nápad a to Alfréd Strejček. :lol: Já když ho poslouchám, tak si ho umím ve spojitosti s Gábinem živě představit, přestože to určitě není filmový dabér. Ale kdo to ve výsledku bude, si opravdu netroufám říct. Pokud bych ovšem měl někoho obsadit, byl by to Strejček.
Jelimán

Příspěvekod Jelimán » 03 črc 2017 10:00

Už je ukázka a vypadá to že Gabina dabuje Karel Heřmánek. http://play.iprima.cz/noc-a-zmatek-upoutavka
Jelimán

PředchozíDalší

Zpět na Obecně