Sherlock Holmes / Adventures of Sherlock Holmes

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Sherlock Holmes / Adventures of Sherlock Holmes

Příspěvek od bloom »

laik píše:V případě, že by měly být založeny samostatné profily seriálů, jsem ochoten je založit. Snad se podaří postupně doplnit chybějící informace.
Oceňuji tvou snahu, ale já bych raději opravdu založil pro každou sérii téma zvlášť, IMHO by to bylo přehlednější. :)
cushing
Příspěvky: 2
Registrován: 23 říj 2011 09:54

Re: Sherlock Holmes / Adventures of Sherlock Holmes

Příspěvek od cushing »

Na AXN ve skutečnosti nadabovali celý seriál a teď budou dávat i Psa baskervillského a Znamení čtyř (musím potvrdit že pan Stropnický se na Bretta hodí vážně skvěle). Mimochodem podle mne se na Watsona Pavel Šrom hodí nejlíp. Má hlas dost podobnej Hardwickovi a vůbec nevím, co proti němu máte. No dabing Dalimila Klapky znám je tak letmo, z doby kdy to dávali na Primě. Byl dobrý, ale mě teda nejlepší přijde dabing se Stropnickým a Hanušem (přestože ve Druhé skvrně se ztratilo to slavné Brettovo chrochtnutí :) )
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Sherlock Holmes / Adventures of Sherlock Holmes

Příspěvek od bloom »

cushing píše:Na AXN ve skutečnosti nadabovali celý seriál a teď budou dávat i Psa baskervillského a Znamení čtyř (musím potvrdit že pan Stropnický se na Bretta hodí vážně skvěle). Mimochodem podle mne se na Watsona Pavel Šrom hodí nejlíp. Má hlas dost podobnej Hardwickovi a vůbec nevím, co proti němu máte. No dabing Dalimila Klapky znám je tak letmo, z doby kdy to dávali na Primě. Byl dobrý, ale mě teda nejlepší přijde dabing se Stropnickým a Hanušem (přestože ve Druhé skvrně se ztratilo to slavné Brettovo chrochtnutí :) )
Martin Stropnický je skutečně výborně obsazený (a opravdu je radost ho v dabingu poslouchat), ale zato Miroslav Hanuš mi prostě na těchto hercích nesedí. Jeden z mála případů, kdy se mi vůbec nelíbí volba Vladimíra Žďánského.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Sherlock Holmes / Adventures of Sherlock Holmes

Příspěvek od oberon »

Nebylo by dobré doplnit aspoň základní info do úvodního příspěvku?
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Sherlock Holmes / Adventures of Sherlock Holmes

Příspěvek od -kNiGHT- »

Asi se v tom trochu motám - přeci jen Sherlock Holmesů je spousta, ale chtěl jsem zkouknout dabing na tento seriál (viz název tohoto starého topicu), který teď pojede na ČT od 20.3 (první díl "Skandál v Čechách" - https://www.ceskatelevize.cz/porady/135 ... v-cechach/) s Jeremy Brettem. Ze seriálů zmizel - odkaz by měl mít http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=18824

V seznamech seriálů je, ale téma neexistuje - chyba v matrixu?
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“