Neprůstřelný plán

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Neprůstřelný plán

Příspěvek od Brocc »

15.6. by měl vyjít tento film na DVD a jsem zvědav jak dopadne dabing, vzhledem k tomu, že o tomto filmu myslím nikdo moc neví... vypadá to zajímavě s velmi zajímavým obsazením.. můžete posoudit: http://www.csfd.cz/film/117902-neprustr ... foolproof/
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Neprůstřelný plán

Příspěvek od Brocc »

tak je to na světě, ale musím říct, že jsem zklamán... jediné, co potěšilo byl Jaromír Meduna na Davida Sucheta, ale Bohdan Tůma na Ryana Reynoldse? :o pan režisér Žáček asi trpí nějakým rozpolcením osobnosti, když na herce nasazuje v každém filmu jiného dabéra a ještě takhle podle mě nepříslušně.... musím říct, že s dabingy pana Žáčka mám problém. :(
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Neprůstřelný plán

Příspěvek od Nobody »

Deadpool píše:tak je to na světě, ale musím říct, že jsem zklamán... jediné, co potěšilo byl Jaromír Meduna na Davida Sucheta, ale Bohdan Tůma na Ryana Reynoldse? :o pan režisér Žáček asi trpí nějakým rozpolcením osobnosti, když na herce nasazuje v každém filmu jiného dabéra a ještě takhle podle mě nepříslušně.... musím říct, že s dabingy pana Žáčka mám problém. :(
Bohužel musím souhlasit. S jeho tvorbou dlouhodobě. :cry:
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Neprůstřelný plán

Příspěvek od James55 »

Myslím si, že až tenhle film půjde v televizi, tak bude předabovaný. Třeba se mi líbí na Nově, že předabovali filmy s Jackmanem Zdeňkem Mahdalem. To samé i u Russella Crowea Jiřím Schwarzem, což bylo jedině ku prospěchu
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Neprůstřelný plán

Příspěvek od Sen »

James55 píše:Třeba se mi líbí na Nově, že předabovali filmy s Jackmanem Zdeňkem Mahdalem.
Neděs mě, ono jich je víc? Já vím pouze o Kate a Leopoldovi.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“