Seznam česky dabovaných her

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od Tomasak »

Burnout Paradise (2009) - pouze uvodní cutscéna má český komentář.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1607
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Amatérský dabing by měl mít i Portal, ne? Vím, že jsem o tom kdysi četl a viděl jsem i ukázku a docela se mi to líbilo, ale nevím, jestli to dotáhli do konce. A hledat se mi to nechce 8-)
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1607
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Tak jsem doplnil všechno, co jste mi tu napsali. Stále mi ještě chybí něco přímo ze sekce a spousta her je vypsána i v profilu studia Wind. Ale to až příště... 8-)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Měla jsem pocit, že jsem to tady kdysi psala, ale asi ne... No nic nevadí.
Před rokem jsem na YT narazila na video z dabingu hry Město robotů s Martinem Stránským. Řekla bych, že pomyslné postavení předního českého herního dabéra mu vážně náleží! :D
Akorát teď jsem na video znovu náhodou narazila, snažila jsem se ho už dřív hledat, ale marně, a tady je.

Dabing PC hry - making of

Mám takovou teorii, že by ona hra mohla odkazovat na původní českou hru z 80. let, možná někdo znáte to pověstné slovo KONVALINKA! :D Pokud ne, můžete si o celé záležitosti počíst tady, v části Revoluční doba (1988-1992). Jen tak pro zajímavost, jsou tam dost probírány i hry Františka Fuky, ale to jen tak mimo. Dost možná však jde jen o shodu názvů a nijak to spolu nesouvisí.
Spíš by mě zajímalo, kdy se hry dočkáme a jestli vůbec, když o ní není téměř žádné info...
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1607
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Vím akorát o Mykropolis: Město robotů, který v seznamu mám. Koupil jsem si v Tescu za 29 Kč hru Itch! a toto bylo u ní :D Jenže to má ochranu Starforce a starej počítač se mi kvůli tomu zapínat nechce.

A zase zajímavost ode mě: Dneska jsme ve škole nic nedělali a tak jsem si poslouchal rádio v mobilu. Pořád jsem měnil frekvence, dokud tam nebylo něco zajímavýho a najednou ČRo Dvojka že prej tam bude hostem Martin Stránský. Si říkám, že to bude zajímavej rozhovor a on se z toho vyklubal jakejsi doktor :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

1) No, to právě není ono, tak vůbec nevím, jestli se na tom ještě nějak dělá nebo tak... Byla by to škoda, protože to vypadá zajímavě.

2) Jo, to bude Martin Jan Stránský. Spolužačka tehdy taky narazila, když se těšila na rozhovor asi v Show Jana Krause. No, ale dočkala se taky :D
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1607
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Jo, to byl on, jsem to hned přepnul... :D
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1607
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Tak já mám v šuplíku už tři roky celou trilogii her UFO, abych až teď zjistil, že první dva díly mají dabing? :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

A já o tom vím a nevšimla jsem si, že v seznamu nejsou? :nesouhlas: :D
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od fabec122 »

Empire: Total War má také český dabing, všechny komentáře namluvili Simona Postlerová a Jiří Klem. Nikde se mi však nepodařilo zjistit další info o tvůrcích. Zajímavé, že se to dabovalo, ačkoliv ostatní díly série nikoliv
Odpovědět

Zpět na „Obecně“