TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
richardda
Příspěvky: 1102
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Příspěvek od richardda »

filip píše:Máte rádi český dabing a chcete být u toho, když vzniká? Chcete vidět oblíbené herce při práci? Nebo jste naopak nespokojeni s obsazením, výkonem, režií či zvukem? Přijďte to s námi probrat. Rádi vyslechneme vaše názory, rádi se podělíme o naše. Studio LS Productions vyhlašuje TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ od 16. do 20.10.2017. Přijďte na natáčení kinodabingu filmu “Justice League - Liga spravedlnosti”. Napište mail na adresu studio@lsprod.cz a domluvte si den a hodinu návštěvy. Těšíme se na vás :-)

Tým studia LS Productions
Docela zvlastni "nabidka". Zamerne jsem ji citoval doslovne protoze NIKDE se v ni nepise nic o tom, ze to je jenom pro cleny dabingfora. Nikde se tam taky nepise nic o tom, ze podminkou navstevy je sparovani civilniho jmena a prezdivky pod kterou zde clovek vystupuje. Naopak se tam jasne deklaruje jakysi TYDEN OTEVRENYCH DVERI. :!: To ja jako laik vnimam jako terminus technicus nabidky pro kohokoliv kdo ma zajem navstivit dabingove studio a podivat se jak to tam "lezi a bezi". Ale pokud se podminky teto "navstevy" upresnuji az dodatecne a nakonec z nich vyplyne, ze to tak uplne TYDEN OTEVRENYCH DVERI nebude a ze to neni jen tak pro nekoho a ze to v podstate vypada spis jenom jako jakesi lustrovani pripadnych kritiku ceske dabingove produkce, tak se na mne nezlobte ale veskere me nadseni pro tuhle navstevu se jaksi vytratilo. Neodbytne mi tahle nabidka pripomina nabidky ruznych - omlouvam se za vyraz - smejdu. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Příspěvek od Teoretik »

Zdravím, a byl tam nakonec někdo z uživatelů?
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Příspěvek od -kNiGHT- »

"Uživatelé" fór jsou vesměs anonymní rejpalové...

To že jde o "speciální" nabídku šlo odhadnout už z toho, že na webu LS prod. není ani slovo o nějakých dnech otevřených dveří. Není nad čím tu hloubat, citovat a kritizovat. Chceš - nechceš - trhni si :D
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Příspěvek od filip »

Několik jich tam bylo, ovšem největší rejpalové se podívat nepřišly, protože by ztratili iluze a nemohli by pak rýpat dál.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Příspěvek od Teoretik »

nepřišly :o
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
origamirek
Příspěvky: 228
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - LS PRODUCTIONS

Příspěvek od origamirek »

Já bych chtěl moc poděkovat studiu LS Productions za tuto možnost návštěvy. Opravdu jsem si to moc užil a myslím, že mi to i poupravilo můj pohled na tvorbu dabingu, že z výchozím materiálů je to někdy opravdu oříšek něco tvořit a s obsazením herců to taky není tak růžové. Je mi opravdu líto, že jsou občas režiséři kritizovaní za výsledek své práce, když bychom spíš měli být rádi, že z prostředků co jim zadavatelé poskytli vůbec něco vzniklo. Jinak všichni lidi, se kterýma jsem měl tu čest se potkat byli velmi milí, příjemní a přátelští, za což jim moc děkuji, protože věnovat se čumilům, když ještě mají dost své práce, taky určitě není jednoduché. Přeji hodně štěstí s dokončením dabingu k Lize spravedlnosti.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“