Dabing street

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Dabing street

Příspěvek od fabec122 »

Tak jak jste na tom? Sledujete někdo? :-?

Já zatím nejsem úplně nadšený, je tam podle mě velmi mnoho promrhaného potenciálu. Myslím, že ten seriál měl na víc, než nabízí. Z těch děl, na kterých se určitým dílem podílelo ať už herecky nebo tvůrci Dejvické divadlo mi Dabing street příjde nejslabší :( .

Pro mě to zatím zachraňují různé hostující hvězdy v epizodních rolích, jinak ten humor hlavních postav je pro mě oproti Čtvrté hvězdě nebo Okresnímu přeboru prostě horší... :(

Taky je podle mě škoda, že tam není dabing nějakého reálného díla, ačkoliv tady nevím, jestli by to vůbec bylo kvůli různých autrorským právům možné.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Dabing street

Příspěvek od ocypuc »

Sleduju pořád :) I když si myslím, že to jde kvalitou dolů. Jsem rád, že skončil Kapitán filcka, to mi přišlo úplně zbytečné a myslím, že dabování tohoto díla dostalo zbytečně moc prostoru. Taky mě mrzí, že už upozadnili obsazování skutečných dabérů do tohoto seriálu tak jako tomu bylo v úvodních dílech. Nicméně díl s Miroslavem Krobotem a Viktorem Preissem byl vynikající a Miroslav Krobot měl dostat větší prostor, než v pár dílech. Co se týká Čtvrté hvězdy, ta se mi zase tolik nelíbila, na to že mělo jít o zisk čtvrté hvězdy bylo tomu věnováno málo prostoru a kvalita šla podle mě od čtvrtého dílu dolů a konec už to nezachránil.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Dabing street

Příspěvek od Džejňulka »

Miroslav Krobot se ještě vrátí
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Odpovědět

Zpět na „Obecně“