Podobnost herců s dabéry

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Džejňulka »

Pálkman píše:A co třeba Ladislav Frej a John Nettles ze seriálu Vraždy v Midsomeru.
to je taky pravda :D
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Joe Black »

Je tomu tak. A při troše představivosti i Tereza Bebarová a Eva Longoria jsou si podobné.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Joe Black »

A co třeba Jiří Hálek - James Whitmore (Vykoupení z věznice Shawshank)? Taky velká podoba.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Budy »

Ano, ta tam je.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Pálkman »

Joe Black píše:A co třeba Jiří Hálek - James Whitmore (Vykoupení z věznice Shawshank)? Taky velká podoba.
Souhlasím.
Dále mi příjde podobný Petr Pelzer a Ian McKellen z triologie Pán Prstenů (s přimhouřenýma očima).
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Budy »

Sice k tomto spojení nedošlo a asi ani nikdy nedojde, ale mi příjde podobný Alan Alda a Bolek Polívka v Zapomenutém světle. I když Bolek dabuje jen animované postavy...
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Pálkman »

Nesmíme zapomenout ani na Brendan Gleeson (prof. Alastor "Pošuk" Moody), kterého skvěle nadaboval Zdeněk Maryška .
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Pálkman »

První co mě napadlo, když jsem viděl poprvé profil Vladimíra Brabce bylo, že je hrozně podobný herci, kterého dabuje ve většině filmů, Lesliemu Nielsenovi.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Džejňulka »

A co Vladislav Beneš a Richard Gere? Řekla bych, že jistá podoba tam je.
Navíc Vladislav Beneš za mlada vypadal trochu jako Noah Wyle.
http://www.rozkvetlekonvalinky.estranky ... razek/5999 (na téhle fotce je to docela vidět)
Díky téhle jejich podobnosti vlastně začalo moje hádání, kdo koho dabuje :lol:
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Podobnost herců s dabéry

Příspěvek od Pálkman »

Džejňulka píše:A co Vladislav Beneš a Richard Gere? Řekla bych, že jistá podoba tam je.
Navíc Vladislav Beneš za mlada vypadal trochu jako Noah Wyle.
http://www.rozkvetlekonvalinky.estranky ... razek/5999 (na téhle fotce je to docela vidět)
Díky téhle jejich podobnosti vlastně začalo moje hádání, kdo koho dabuje :lol:
Je tam podoba, o tom mluví jasně i fakt, že je to jeho dvorní dabér (nechápu, jak mohlo připadnout dabování i Janu Maxiánovi :o ). Herec Noah Wyle mi tolik sice podobný ,,za mlada " Vladislavu Benešovi nepříjde, ale zároveň mi přijde, že by mu nikdo nebyl podobnější.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“