Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Zamčeno
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Michaela2 »

Něco pro Krikriho ...
jsem brouzdala fr. youtube a koukám jak blázen :o
Jsem netušila, že že existuje verze Heleny i pro USA, Linda z původního seriálu hraje Helenu :D https://www.youtube.com/watch?v=ngyEEPlENys
představitel Christiana je zas moc velký fešák, spíš měl působit jak ňouma, k Johanně se nehodí, no divné :D
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Jakožto největší fanoušek Heleny (a obecně francouzských sitcomů) v celé střední Evropě o této verzi (nebo spíš o jejím pokusu) samozřejmě už dávno vím. Kdo myslíš, že se postaral, aby měla na ČSFD i FDB vytvořený profil? :D
https://www.csfd.cz/film/506247-helen-a ... komentare/
Víc dílů, než tento jediný, který je téměř doslovným přepisem dílu 19. Fotomodelka ale natočeno nebylo.
A když už jsi načala ty různé verze Heleny, vzpomínáš, že v 1995 na Nově krátce běžela i erotická verze nazvaná Karolína a její kamarádi? Tu ale nemůžu nikde najít.:(

A právě jsem na Youtube natrefil na ukázku z programu Novy 1995, zejména mě potěšily střípky ze studentského života na 16:35.:) https://www.youtube.com/watch?v=Gci_UxvQ-iQ
Jen škoda, že nedali i krátkou ukázku. Vím jistě, že u několika prvních dílů ta desetivteřinová ukázka byla.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Jelimáne, musíš to zkoušet jak Arne Farin, 300 zpráv denně :D :D , ono je to pak omrzí a odepíšou :D :D
RETROFILM
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Když už se tu řeší odepisování z TV stanic, zvláštní přístup mají v TV Barrandov. Když jsem jim před osmi lety psal poměrně útočný a rozčílený mail ohledně Šmoulů (šlo o to předabování starých dílů a že hned zpočátku nekoupili tolik nových dílů, kolik prohlašovali), tak mi během pár dnů odepsali. A když jsem jim před týdnem a půl napsal slušný a neútočný dotaz ohledně Big Bena, zda přikoupí i ty vynechané díly, tak jsem se odpovědi nedočkal. A pak věř přísloví, že se slušností nejdál dojdeš. :mrgreen:
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Ištván87 »

Vzhledem k tomu, že tam teď (alespoň to tak vypadá při letmém nahlédnutí) všechno dělá nejspíš jen Soukup, tak už tam dneska nejspíš nebude nikdo, kdo by ty maily četl a ještě stíhal odpovídat. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Jelimán »

Musím mít opravdu hodně hloupé dotazy a připomínky, když mi na ně ČT už čtvrt roku nechce odpovědět. Občas se ale stane, že si mě všímnou. Ptal jsem se na případné vysílání filmu Ctihodné mrtvoly s 1.dabingem. Odpověď je následující:
Česká televize má pro zahraniční film "Ctihodné mrtvoly" zakoupena vysílací práva do roku 2019 a do této doby bychom jej měli odvysílat. Přesný vysílací čas zatím nebyl stanoven. V případě, že se ho v budoucnu rozhodneme do vysílání zařadit, budeme Vás i ostatní diváky informovat prostřednictvím tisku a upoutávek na obrazovce. Nebo se průběžně informujte touto e-mailovou cestou.
Snad tato zpráva potěší zdejší příznivce francouzské kinematografie. Jen neuvedli s jakým dabingem to uvedou. Doufám, že se vyhrabou ten první podobně jako u Rozhněvaného muže. Snad to ale teda do příštího roku odvysílají. Jdu se tedy nadále informovat e-mailovou cestou. A Jo je taky v plánu? To by bylo super, vždyť ten 1.dabing je už dávno živý.
salgado
Příspěvky: 2469
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od salgado »

Jo rovněž. Film měl jít letos v květnu, zatím to nevypadá. Holt, máme westerny. :D
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Jelimán píše:To by bylo super, vždyť ten 1.dabing je už dávno živý.
Živý mrtvý, to jsou hlouposti co se tu psali, nikdy ten dabing nebyl mrtvý
RETROFILM
richardda
Příspěvky: 1102
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od richardda »

Kazdy dabing, ktery neni mozne ziskat oficialne a legalnim zpusobem, bohuzel pro radoveho divaka mrtvy je. :cry:
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Tím pádem mrtvý každý druhý?
RETROFILM
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“