Sběratelství - sbírate něco?

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Sběratelství - sbírate něco?

Příspěvek od palg »

tak krom dabingů, sbírám taky autogramy (bohužel nemám scanner, tak nemohu ukázat, až budu mít telefon opraven, zkusim alespoň vyfotit), ale mám autogramy od Broňka Poloczka, sice bohužel předtlač Alana Aldy, a s osobním věnováním mám zatím od Yvetty Blanarovičové, Pierra Richarda a Michela Galabruho.(mám odeslané žádosti Lorretě Swit, Harrymu Morganovi, Jeanovi Reno i Gérardu Depardieu, ale od těch ještě nic)
Taky mám pěknou sbírku hudebních CD, DVD a taky filmová DVD (nejen pošetky). a taky abych nezapoměl suvenýry a také autogramy z koncertů, zatím mám paličku od bubeníka Kena Hensleyho Toma Arneho Fossheima, dále trsátko od Steva Morse, Glenna Hughese, Nicoly Angilieriho, 2 trsátka od Micka Boxe, a také autogramy komplet od Uriah Heep, Jorna Landeho, Tora Erika Myhreho, Nikoly Angilieriho, Kena Hensleyho, Kena Ingwersena, atd...;)
Vypravěč
Příspěvky: 71
Registrován: 15 led 2011 22:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběratelství - sbírate něco?

Příspěvek od Vypravěč »

Muzikálové nahrávky, filmy a vůbec vše, co se žánrem souvisí.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Sběratelství - sbírate něco?

Příspěvek od palg »

takže další dvě trsátka Mickyho Boxe do sbírky - čtvrteční konzert Uriah Heep byl skvělý (jako vždy).
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Sběratelství - sbírate něco?

Příspěvek od Frankburg »

Mám taky pár nových autogramových kousků :-) Teď se taky snažím psát celebritám na soukromé adresy :-D Tak kdyby někdo z vás nějakou adresu chtěl (třeba ty palgu ;-)), tak mi napište PM a já se zkusím po ní podívat :-D

Freddie Highmore - předpodepsané
Obrázek

Christopher Plummer
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Robin Williams - bohužel, pravděpodobný podpis sekretářky :( Přes hru "Bengálský tygr v Bagdádské ZOO"
Obrázek
Obrázek

Kevin Spacey - pravý :P :D
Obrázek
Obrázek

Aaron Eckhart
Obrázek
Obrázek

Geoffrey Rush
Obrázek
Obrázek

John Travolta - pravděpodbně secretarial
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

To je zatím vše :-D
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Sběratelství - sbírate něco?

Příspěvek od palg »

bohužel od Harryho Morgana, Loretty Swit, Gérarda Depardieho a Jeana Rena mi dodnes autogramy nedošly...:(
DeepPurple
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2012 10:38

Re: Sběratelství - sbírate něco?

Příspěvek od DeepPurple »

Ahoj, som zberateľ trsátok a mám obrovský zaujem o Tvoje trsátka Steve Morse, Glenn Hughes a Mick Box... Ak sú z koncertov, tak vymením za niečo iné, čo by si chcel...
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“