Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem

Re: Pokec

Příspěvekod James55 » 08 říj 2015 19:39

Stanley, upřímně, tvá reakce mě neskutečně pobavila. :-D Píšeš, že odpovídám jen na něco a ty uděláš přesně to samé, neodpovíš mi na otázky z mého minulého příspěvku. :-) Znáš rčení "Zameť si před vlastním prahem?"

Ale abychom mohli oba klidně spát, tak se ti pokusím odpovědět. :-) Ono "zasednutí od moderátorů" myslíš to, když ho upozorňovali například na to, aby nevytvářel nekompletní témata filmů?
Nedoplňování témat...ano mám neaktualizovaná témata. Jsem jen člověk, nejsem na DF 12 hodin denně, tak dělám co můžu. Když mě někdo upozornil po SZ, že nemám něco doplněného, hned jsem to dal do pořádku.
Sagresovi byl nabízen zelenej moder.
A pochvala? Mě taky nikdo nechválí a ani to k životu nepotřebuju. To, že náhodný návštěvník bude pátrat, kdo koho ve filmu daboval a to info zde ode mne najde, mi ke štěstí stačí.

Ano, všichni červení a zelení se styďme. :-D Jsme opravdu hrozní lidé, když někomu připomeneme, jaká jsou pravidla. A za ty nevyhlášené ankety se opravdu dostaneme do pekla. :twisted:
James55

Příspěvekod videofil » 09 říj 2015 11:02

Tak jestli si tu někdo na někoho zasedl, tak je to spíše Stanley Roe, kterému leží v žaludku asi celé zdejší velitelstvo. :D Já naopak tady jsem nikdy s nikým ze zelených, fialových ani červených nikdy žádný problém neměl, co si pamatuji. Právě naopak vstřícnost a ochota. Hold, je to taky o tom, jak se člověk k druhým chová.
Také bych Stanleymu řekl jedno přísloví: JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚHO OZÝVÁ.

Zajímávé je, že se na jednu stranu tady pořád zastává markta, který udělal to, co udělal, ale přesto je to podle něho hrdina a když někdo na takové chování upozorní, je hned ten nejhorší. Ale co čekat od uplakánka, jako jsem já, že Stanley :D . Jinak jsi mě opravdu pobavil tím oslovením. Člověk musí být nad věcí. I když přiznávám, někdy mi to dělá potíže a dokážu se vytočit.
videofil

Příspěvekod ReDabér » 09 říj 2015 17:15

Já po přečtení místních komentářů začínám nabývat pocit, že jsou všichni uživatelé nevolníci a že všechny profily tvoří jen kvůli moderátorům, tedy k jejich osobnímu uspokojení :-?

Jak potrestat moderátora? Smažte své profily! To je opravdu infantilní. Ach jo, to jsme to dopracovali.
To je vše, co napíšu, nerad bych byl zatáhnut do neverendingstory konverzace.
ReDabér

Příspěvekod videofil » 10 říj 2015 08:48

ReDabér: Doufám, že s mých komentářů ten pocit nemáš. ;)
videofil

Příspěvekod ReDabér » 10 říj 2015 09:57

Ne, jasně že ne :D
ReDabér

Příspěvekod -kNiGHT- » 20 říj 2015 00:38

Všichni jsou nahraditelní. Ani tisíce postů z nikoho nenahraditelného neudělá. Markt byl samostřednej jedinec, co až potom co byl zabanován zjistil, že nebyl středem "vesmíru" ani tady na dabingfóru :< Měl bych ho litovat? Rozhodně ne. Neznal jsem jeho nick ani historii než dostal ban. A jak tak sleduju tak ve výsledku na tomto fóru nadělal víc problémů než užitku. To jak se choval on a ten předním co dostal ban, lze krásně vyčíst z jejich reakcí v historii, jak si o to koledovali. Žádná škoda. Místo příspěvků do databáze, řeší či pomlouvají jiné svojí nezlomnou pravdou o dokonalosti jejich světa. "Ten mi přebral téma filmu, ten mi přebral profil herečky, kterej jsem předtím smazal !!1!.." Děti a jejich problémy... Kolik vám probůh je? Jednou je to fórum, kde jsou nastavené pravidla a když nejsou tak vám je rádi sdělí ti co ho založili - protože je tvoří admini a ne uživatelé s tisíci posty.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Příspěvekod Lukiz » 30 pro 2015 20:32

Lukiz

Příspěvekod ocypuc » 31 pro 2015 01:00

To už se budou řešit imigranti i na dabingforu?
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

Příspěvekod Lukiz » 31 pro 2015 01:04

Jsem nevěděl, že Filip Švarc je imigrant.
Lukiz

Příspěvekod ocypuc » 31 pro 2015 01:06

Ale stránka hatefree s tím souvisí.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

PředchozíDalší

Zpět na Mimo mísu