Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem

Re: Pokec

Příspěvekod Lukiz » 31 pro 2015 01:20

Ta stránka hlavně souvisí s tím, jak se někteří lidé vyjadřují na adresu jiných.
Spíš bych očekával reakci na ten text v černém poli, ale ten asi někomu přijde v pořádku. ;)
Lukiz

Příspěvekod ocypuc » 31 pro 2015 01:36

No ale Radce Přibyslavské taky hodně lidí nadávalo za to, že vzala roli Penny v TBBT. Očividně mu psal nějaký narušený fanoušek, který neusnesl, že dabuje asi něco, co se mu nelíbí, protože originál je přece lepší. Ale to pořád neznamená, že by to měl zvěřejňovat na stránce, která se jen přiživuje na uprchlické krizi.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

Příspěvekod Lukiz » 31 pro 2015 01:43

Na "stránce" to nikdo nezveřejňuje, jak je uvedeno, jde o lidovou tvořivost. :D
Lukiz

Příspěvekod HonzaXXII » 31 pro 2015 14:30

Mně se teda hlas Filipa Švarce taky moc nelíbí (ale podotýkám, že jsou výjimky, které si bez něho neumím představit, třeba červený strážce číslo 2 nebo Defort ve Vietcongu), ale tohle už je teda až příliš moc. No jo, kultura Eminemů, Rytmusů, apod. přináší své ovoce :roll:

Imigranty bych tu opravdu neřešil. Od toho jsou jiné stránky, které dobře známe snad všichni.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod sesta.perla » 28 úno 2016 10:01

HonzaXXII píše:No jo, kultura Eminemů, Rytmusů, apod. přináší své ovoce :roll:
Ano :-?
sesta.perla

Buchty a klobásy

Příspěvekod Lukiz » 28 srp 2016 14:34

Film Buchty a klobásy má prý mít nevázaný dabing.
Za dva roky v útrobách TV Nova:
"Máme tu nějaký vtipný rodinný animák Buchty a klobásy, ... pátek večer jasňačka, a sobota odpolko repríza. ... Jasně. ... Že to už má nějaký sprostý dabing? A to je pro NÁS nějaký problém?..."
:D :D
Lukiz

Příspěvekod HonzaXXII » 29 srp 2016 16:04

Já se určitě nehodlám zbláznit proto, že je tu nějaký sprostý animák (a když jsme u toho, tak South Park je co? - a mě beztak bral jen chvilku kolem 13. narozenin, pak mě stejně rychle pustil). Ale jestli je to moc drsný, aby to televize vysílaly v hlavním vysílacím čase, pak jsou přece vždy dvě normálnější možnosti: Buď to vysílat po 22. hodině (pokud vím, pořád to jde, př. Billyho oblíbený "malý k**dy" normálně pořád vysílají, tak proč by nemohli tohle?), anebo vůbec.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod palg » 31 srp 2016 10:58

bloom píše:Rolling Stones, Fratellis, Pink Floyd, Tři sestry, Arctic Monkeys, Nirvana, Frank Sinatra, Jiří Suchý. :)

nevím, zda jsem na tuto téma psal, ale když ne, tak dodatečně mé nejoblíbenější:
Deep Purple, Uriah Heep, Rainbow, Ken Hensley, Ronnie James Dio, Joe Lynn Turner, Glenn Hughes, Divlje Jagode, BIjelo Dugme, Alen Islamović, Mladen Vojičić "Tifa", Asia, Cornerstone, Dire Straits, Foreigner, Focus, Yes, Omega, Nenad Vetma, Pink Floyd - do r. 1984.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod bloom » 02 zář 2016 20:06

Pokud by někdo náhodou měl možnost nahrávat z FilmBox Extra HD, ať se mi, prosím, ozve. Díky. :)
bloom

Příspěvekod Lukiz » 30 pro 2016 16:21

Lukiz

PředchozíDalší

Zpět na Mimo mísu