Končím s DF!

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1410
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

KONČÍM :-x
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Končím s DF!

Příspěvek od Lukiz »

Nééé, nekonči!!!!
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Končím s DF!

Příspěvek od takezo »

Důvod?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Končím s DF!

Příspěvek od Michaela2 »

doufám, že to není reakce na má slova, která jsem napsala v jednom profilu ... myslím, že by byla škoda, kdybys zrovna Ty z DF odešel ... uznávám, že jsem to mohla napsat poněkund mírněji, sama cením zuby, použije-li na mě někdo imperativní ton ,ale lekla jsem se toho mazaání, jelikož tu jistý uživatel mazal, co neměl ;) přílišná kritika človvěku elán do práce určitě nedodává, ale není to unáhlené ? ( i když já nemám co říkat, jednám sama dost emocionálně :D )
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5665
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ReDabér »

Clicku, nechoď, byla by tě škoda :(
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1410
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Míšo: No abych řekl pravdu tak to s tím má hodně společného, nechápu proč by měl být v profilu herce doplňující příspěvek kdo jakého dabéra v konkrétním filmu/seriálu doplnil když si ty informace sám ověřím zda jsou správné tak tu takový příspěvek nemá smysl., vím že se to zavedlo z toho důvodu že někdo mohl dabéra potvrdit špatně a pak se zjištovalo kdo ho doplnil, ale jelikož si to sám ověřím tak nechápu smysl toho doplňujícího příspěvku. to je jako když někdo zakládá profil herce a použije informace odtud z fóra z daného tématu filmu kde dabér dabuje tohoto herce, a taky přece nepíše doplnující příspěvek o tom že informaci vzal z tohoto topicu i když ta informace může být mylná :-?

Také mi vadí že když jsem tu začínal tak se hodně řešilo to jestli někdo založil topic a v něm měl určeného jen jednoho dabéra, dnes mi přijde že už se to moc neřeší což je podle mě chyba, pak zde jsou témata viz:
http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=786, ale toto je zrovna starší topic...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Končím s DF!

Příspěvek od Lukiz »

ClickCZ píše:když jsem tu začínal tak se hodně řešilo to jestli někdo založil topic a v něm měl určeného jen jednoho dabéra, dnes mi přijde že už se to moc neřeší
No, tento pocit je zcela jistě mylný. Taková nově vzniklá tématu tu místní dozor každou chvíli vyexpeduje sakumprásk. :D ;)
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1410
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Končím s DF!

Příspěvek od filip »

Kdybych ten pořad měl k dispozici, tak bych doplnil všechny role, takhle bohužel jen to co si pamatuji, protože u ostatních rolí si nejsem jistý. Negativních věcí si všimne ihned každý, ale když tu člověk přidává i filmy, které mají vyčerpávající info, tak to nikdo ani nepípne. Viz: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=24543 , http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=21937 . Ale budiž. Mě tedy více štve, když si někdo rozdělá seriál a pak ho ani nedoplňuje a takových případů je tu hodně.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1410
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Filip: však já ti to neberu, jen reaguje na Lukizovu odpověď ;-)
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“