Končím s DF!

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

James55: a proč by zde nemohli tyto role rovněž zůstat když jsou známi herci? Chápal bych to pokud by film který v závěrečných titulcích ani na IMDB či jinde neměl uveden herce který zde hrál a někdo ho daboval a bylo to zde napsáno jako např. Jaroslav Horák - (kamioňák) :-?
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Končím s DF!

Příspěvek od James55 »

ClickCZ: Už jsem to tady psal u Smallvillu, že mi to připadá zbytečné, jenom to více znepřehledňuje topic, pokud je u dabéra vypsáno třeba 20 herců. A když se podívám na toho herce kamioňáka, který ani v ničem jiném nehrál, tak ta informace opravdu nikomu chybět nebude. Takový je můj názor.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Navíc takto to nemůžeš brát u všeho např. zde jsem včera doplnil celou 3tí sérii

http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=1143 a také zde jsou bezejmené role např. George Buza (motorkář), ale herec zde profil má a ti co ho zde třeba nemají tak to neznamená že tady v budoucnu nebude, a kdo to pak bude zpětně dohledávat ? takhle zpracuju celý seriál a už nemusí nikdo shánět kdo koho daboval v daném seriálu a zase rozhodovat o tom jaká role se vyškrtne a která ne, a kdo promluvil jedno slovo nebo jednu větu tak to bych zase neřešil a vypsal to celé.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Končím s DF!

Příspěvek od James55 »

Click: Takže znova, už si fakt připadám jak tatar. Psal jsem to u Smallvillu i tady o stránku zpět, že pokud je to bezejmenná role, ale známý herec, který tu má třeba profil, nebo hrál ve 20 dílech, tak toho samozřejmě do profilu napsat.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Však já jsem to četl ale my sme si nerozumněli, já to myslel jinak, dejme tomu že bude film z roku 2014 kde bude prvně hrát nějaký herec vedlejší roli, za pár let bude mít na kontě přes 20 filmů a nějaké hlavnější role či vedlejší a bude již známý, tudíš z tohoto důvodu by bylo lepší doplnovat vše.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Končím s DF!

Příspěvek od James55 »

Pochybuju, že ten kamioňák, co hrál jednou a naposled před 20-ti lety bude jednou druhej Johnny Depp. :D
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s DF!

Příspěvek od ClickCZ »

Takže já tímto ukončuju komunikaci tady v tomhle tématu protože jak koukám tak je to akorát pro smích, nevim proč zde zminuješ furt toho kamionaka, já tu svoji odpověd myslel jako obecně né na toho kamioňáka.
Jak jsem již psal budu si zde doplnovat svoje příspěvky a dopisovat dabéry k hercům kteří zde mají profil s doplnováním cizích vláken filmů, seriálů končím., protože to fakt nemá cenu....
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Končím s DF!

Příspěvek od James55 »

Nemusíš se hned urážet. Zkus být ohleduplný k ostatním, kteří tvůj názor na doplňování všeho nesdílí. Já jsem tady psal a nabízel kompromis, díky kterému by mohli být spokojeni více méně všichni. Jelikož jsi na něj ani nezareagoval, tak je ti to asi opravdu fuk. V tom případě to opravdu nemá cenu dále řešit... :roll:
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Končím s DF!

Příspěvek od kubik-dulik »

Já jsem si myslel, že DF je tu hlavně proto, aby třeba při dívání na film nebo seriál si divák mohl ověřit, jestli určil hlas správně a nebo se podíval, kdo mluví třeba právě toho "kamioňáka". Stejně tak jsem pro určování rolí bez herců, např. letuška.

Když už se tu probírají i jiné věci, přejde se tedy na výpis dabérů podle relevance nebo je to teda jedno?

Například zde: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=10031 jsem napsal závěrečné titulky podle toho, jak je četl Radovan Vaculík, čili nedabující tvůrci zvlášť a z neznámého důvodu to bylo sloučeno.

Čili jestli jsem to dobře pochopil, takže Clickovo doplnění bude Snem ignorováno?
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Končím s DF!

Příspěvek od puffy »

ClickCZ: mas snad 12 rokov, ze sa tak lahko urazas?
Ja suhlasim s tebou, ze pokial si niekto da tu namahu a zisti maximum informacii o dabingu, tak nech ich doplni do profilu.
A pokial uzivatel, ktory zalozil profil, niektore tvoje informacie neuzna a do prveho prispevku ich nedoplni, tak co je na tom? No tak budu aspon uvedene v nasledujucom prispevku v diskusii.
Alebo snad James55 alebo nejaky iny admin, ktory tieto informacie neuznava, ich chce mazat?
Pokial ano, tak potom by som tvoje znechutenie z dabingfora chapal.
18.11.2009 - 28.12.2016
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“