Mizející příspěvky na DF

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1369
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od markt12 »

Nevím jestli mají zkušenost se zmizejícími příspěvky další členové na DF, mě osobně se to stává dosti často. Nevím jak a proč mi mizejí. Např dnes časně ráno jsem měl 2410 příspěvků a teď jich mám 2393 někdo mi vymazal během pár hodin
17 příspěvků aniž by mi něko odůvodnil nebo aspoň vysvětlil proč mi je vymazal. Byl bych rád aby mi někdo z moderátorů opověděl proč a kdo mi je vymazal? :-? Na tom trvám.... , už mě opravdu toto chování moderátorů DF štve. :vztek:
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od James55 »

markt12: A mě zase štve to, že si tady každej otevírá hubu na moderátory. Jak už napsal cyklista, v databázi herců se mažou doplňující příspěvky a dávají se do jednoho příspěvku. Proto se ti celkovej počet příspěvků snižuje. A nejsi jediný, nemysli si.
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od fofo16 »

Bože, ľudia, akoby to nebolo jedno, kto tu má koľko príspevkov. Keď si tu občas prečítam, aké hlúposti tu vy riešite, tak vám úprimne závidím a naozaj chcem mať vaše problémy. Mal som pocit, že tu ide hlavne o získavanie informácii o dabingu a o diskusiu a nie, že je to nejaká súťaž o najvyšší počet príspevkov. Naozaj, myslím si, že sú oveľa dôležitejšie problémy, ako to, či niekomu bol nejaký ten príspevok vymazaný (btw, ja ani neviem, koľko ich mám ja, koľko som ich mal, či mi niekto nejaké maže a je mi to úprimne jedno).
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od James55 »

fofo16: Konečně rozumný názor. :-:
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Stanley Roe »

Chci se tě zeptat markte, proč tedy dále vytváříš nová témata a aktivně se chceš podílet na tomto fóru, když se ti James nepokrytě vysmívá podporou protinázoru uživatele, který pro toto fórum žádné téma nevytvořil. Navíc si na tebe zasedl sen, to všichni přeci vidí. Ty musíš mít sakra odolný charakter, když po sobě neustále necháš šlapat. Rád bych si tvé vysvětlení přečetl, ale moc nevěřím, že bys kousnul tady do toho "jedem napuštěného jablka." ;)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7039
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Michaela2 »

a příspěvky budou mizet mohutně nadále, stačí znát pravidla :) = http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=9&t=18752

respektive promazavají se i doplňující info v profilech filmů, mažou se off topic diskuze, zanechává se pouze konstruktivní diksuze k dabingu daného filmu :-)
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od James55 »

Stanley, já se opravdu divím, že tě stále baví sem chodit, když tolik nenávidíš a očividně pohrdáš všemi, kdo Dabingforum pomáhali vytvořit. I když očividně z jednoho důvodu sem chodíš rád, protože jakmile se zde začne kritizovat "vrchnost", ty sem okamžitě přiběhneš přidat taky trochu ohníčku pod kotel...
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Stanley Roe »

Njn ... další vyhýbavá reakce, .. takže to není pravda, co jsem napsal? To si lidičky pište, že je. A ty by ses měl Jamesi taky stydět. Já bych se teda styděl, třeba markt ti kompletně doplnil, stačilo by to jen překopírovat, zcela nový dabing k filmu, jehož téma si založil. Už je to od lonska nedoplněné, žádný kvalt, co? Ale ty si ten den tak akorát přihodíš tleskajícího smajlíka k nějakému nově vzniklému dabingu. To ti opravdu není blbý, že všichni vidí, že neděláš to důležité? Hlavně mi zas napiš jak sem arogantní, když jízlivě upozorňuji na nekorektní kroky vašeho týmu.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Pomajz »

Stanley, nechci tady nějak rejpat , ale když se ti tu nelibí, nikdo tě přeci nenutí sem chodit natož přispívat.Pořád je to tady 100x lepší než anarchie na CSFD.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Stanley Roe »

A tobě to připadá v pořádku, když se tu obdivuje názor člověka, co snad nezaložil jediné téma, místo aby se tu vyslechly názory a připomínky lidí, co tu vlastně svou pílí pomáhají toto fórum tvořit? Místo toho se připojuješ k lidem, kteří se pohoršují nad tím, že to tu není samý sluníčkový komentář.
Doufejme, že i na CSFD se to pohne kupředu, už oznámili, že budou řešit sprosté výrazy.
A ty se taky schováváš nějak za kaktusem, nebo co. Neviděl jsem tě tu pořádně se vyjádřit k pravidlům, nebo něčemu konkrétnímu. Stejně nechápu, že se tu místního vedení stále zastáváš. Vždyť doteď nebyli schopni nic udělat ani se sprostotou Boba Silase... :-)
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“