Mizející příspěvky na DF

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Lukiz »

Základní pravidlo věcné a slušné diskuze je vyjadřovat se k názorům a nikoliv k lidem. Je úplně jedno, zda názor vysloví naprostý nováček či protřelý bard, podstatnější je věcnost příspěvku a smysluplnost. Toto nijak nevylučuje, že nováčci v důsledku své nezkušenosti mají většinou trošku neúplný obraz, a proto jejich názor častěji vychází ze zjednodušovaných představ a nepokrývá širší souvislosti.
Odsoudit člověka je jednoduché, vyvrátit názor už tak snadné není.
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od -kNiGHT- »

fofo16 napsal k tomuto tématu a popsal současný trend na fóru velmi dobře. Řeší se tu poslední dobou až moc kravin. viz tohle "mimo mísu".
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Krikri »

Pomajz píše:Stanley, nechci tady nějak rejpat , ale když se ti tu nelibí, nikdo tě přeci nenutí sem chodit natož přispívat.Pořád je to tady 100x lepší než anarchie na CSFD.
Na ČSFD je neřízený bordel z jediného důvodu - plně ji ovládli anarchističtí přivandrovalci z Okouna. Když si pročteš diskusi Nová ČSFD za poslední měsíc, nerozeznáš ji od jakéhokoliv komposťáckého okouního klubu. Z ČSFD se stala Potěmkinova vesnice, navrch se budou tvářit jako slušná databáze vypípáváním vulgarismů v komentářích u filmů, zatímco v komentářích v diskusích vulgarismy a osobní osočování hojně přibývá.
Naštěstí takový bordel zde na Dabingforu zatím nemáme. S vedením a moderátory jsem doposud neměl žádný větší konflikt, i když jak tu někdo podotkl, je pravda, že někteří moderátoři a správci si dávají velmi dlouho na čas, než se odhodlají zaktualizovat profily, které mají na starost a přitom kolikrát zbytečně bazírují na detajlech a drobných chybičkách v profilech, založených běžnými uživateli.
A abych se vrátil k tématu. Že se zde mažou příspěvky vím už dávno, většinou jde o příspěvky, v nichž doplňujeme do profilů herců/dabérů jejich role. Pokud není onen příspěvek smazán dřív, než se informace doplní do úvodního příspěvku profilu, tak mi to smazání příspěvku nevadí.
Občas mě tu trochu štve, že někteří založí téma filmu/seriálu, aniž by pořádně znali kompletní nebo alespoň většinové obsazení, ale založit si to prostě musí, asi pro pocit, že byli první. Pokud důkladně neznají obsazení, ať raději nechají založení tématu na těch, kteří mají daný film/seriál lépe zažitý a mohou podat kompletnější informace. Ušetřili by pak zbytečné doplňující příspěvky, které se pak po doplnění do úvodního příspěvku beztak po čase smažou. Naštěstí takové případy unáhleně založených témat jsou spíš ojedinělé a teď už se to nestává takřka vůbec, šlo spíš o témata založená v prvních letech Dabingfora.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od videofil »

Pomajz: Tak s tou anarchií na CSFD trochu opatrně. :!: :!: :!: :vztek:
krikri: Že by mě někdo z moderátorů nebo adminů káral za nějaké mé nedostatky, to se nikdy nestalo. Séíše vždy šlo o dobře míněnou radu a pomoc. Nějakého povyšování jsem si tu všiml akorát u kubíka-dulíka. A ten je naštěstí pryč.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Pomajz »

videofil píše:Pomajz: Tak s tou anarchií na CSFD trochu opatrně. :!: :!: :!: :vztek:
Anarchie tam je, kde kdo tam může mít 50 účtů, mulťáky se to tam jen hemží. A lidi jako verbal a podobně....škoda slov. Když ne anarchie, tak bordel.
Že se podle toho řídí kolikrát i vydavatelé a uvádí procenta? Že je to jakoby oficialní? NE NE NE. Tam sou hodnocený filmy který ještě kolikrát ani v kinech nepromítali, ve filmotekách je mají lidé v českym dabingu a oni kolikrát ani natočený nebyly, natož nadabovány (příklad Hobit a už ho měli ve filmotéce v českym dabingu v roce 2010) :nesouhlas:
Ne nadarmo se u nás řiká "Ty tu máš chlív jak na CSFD" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Krikri píše: Naštěstí takový bordel zde na Dabingforu zatím nemáme.
Přesně tak.
Stanley Roe píše: Vždyť doteď nebyli schopni nic udělat ani se sprostotou Boba Silase... :-)
To máš pravdu, ten je taky kapitola. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 05 říj 2015 13:01, celkem upraveno 1 x.
RETROFILM
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od fabec122 »

Na ČSFD by mělo být také takovým veřejným tajemstvím, že vydavatelé si základají schválně velké množství účtů, a pak zlepšují hodnocení u svých filmů, protože na ČSFD dá v dnešní době poměrně dost lidí. Příkladem by měl být třeba tento film http://www.csfd.cz/film/308348-pribeh-kmotra/komentare/
Neříkám že je to 100% pravda, jen že jsem to o tom už několikrát zaslechl.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od videofil »

Pomajz: Tak diskuze na CSFD ( kromě komentářů, které jsou přímo u různých profilů ), již několik let nenavštěvuji, tak nemohu jejich úroveň posoudit, a ani mě to nezajímá. Jediné, v čem s tebou souhlasím, jsou hodnocení filmů. Podle mě jsou ve spoustě případů zaujatá a neobjektivní. Co je považováno za blockbuster, má automaticky kladné hodnocení a červenou barvu, co je béčkové, je automaticky špatné a je v černé. To se mi taky nelíbí.

Jednou jsem tam potkal člověka, který špatně hodnotil filmy s Chuckem Norrisem a bylo znát, že je proti němu zaujatý. Ve svých filmech používá bojové umění a to dotyčný považoval za násilí. Přitom ve filmografii měl tituly jako Texaský masakr motorovou pilou, Noční můra v Elm Street apod. A to za násilí evidentně nepovažuje. :-? Teď si ještě vzpomínám, že používal stejný avatar jako BobSilas. Možná nějaký jeho příbuzný. :) Ale jinak nedám na CSFD dopustit.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od BobSilas »

Stanley Roe píše:Vždyť doteď nebyli schopni nic udělat ani se sprostotou Boba Silase... :-)
Pomajz píše:To máš pravdu, ten je taky kapitola. :mrgreen:
videofil píše:Teď si ještě vzpomínám, že používal stejný avatar jako BobSilas. Možná nějaký jeho příbuzný. :)
Koukám, že posedlost mojí osoby některých zdejších uživatelů je již dosti za hranicí únosnosti a je v rozporu ze zdravým rozumem! Doporučil bych vám návštěvu odborného lékaře. Opakovaně jsem vás slušně žádal, abyste se do mě přestali navážet, ale jak vidno tomu nechcete (nebo nejste schopni) porozumět, ty vaše útoky jsou již dosti protivné! V reálném světě máme na takové úchylky paragrafy, tak bacha na to!

Na toto fórum chodím výhradně kvůli korektním informacím o dabingu a ne abych tu četl nějaké smyšlené úchylné žvásty o mojí osobě. Doufám, že jsem se vyjádřil dostatečně jasně a přestanete mě konečně obtěžovat. A neberte toto prosím vás jako námět na diskusi, toto je bez diskuse poslední výzva abyste mi už dali konečně pokoj.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od videofil »

BobSilas: Není to příjemné, že? Já vím, že ne. Aspoň snad pochopíš, jak bylo nám, když si každého urážel a sám od sebe obtěžoval druhé přes SZ. Tvoje vlastní medicína. Vlastně ne, to bych musel být ještě hodně vulgární. A k tomu já se na rozdíl od tebe opravdu snižovat nebudu.Když ty se tak chováš, je to zřejmě v pořádku, ale ostatní o tobě nesmí povědět ani ň, jinak je hned zle. Myslím, že je vidět, co jsi opravdu za člověka. Vyhrožovat a urážet, to ti fakt jde. Já jsem tě taky v SZ několikrát slušně žádal, aby jsi neurážel. A bylo ti to úplně jedno. Pokaždé jsi urážel a sám od sebe obtěžoval. Tak si laskavě nehrej na ukřivděného. Nemáš k tomu nejmenší důvod. :!: :!: :!:
Dokonce i na CSFD jsi mě sám od sebe začal obtěžovat. Naštěstí jsem si tě tam zablokoval. A na rozdíl od tebe tě nikdo neuráží, to je tvoje parketa. :!: :!: . Pouze se o tobě konstatují fakta, v mém případě obyčejný nevinný vtípek.

A kdo tady založil téma SPAMOVNÍK a kdo se tam začal do druhých navážet. Pouze ty!!!! Nevím, na co si stěžuješ.
Nevím, jak ostatní, ale já mám všechny tvé vulgární a urážlivé SZ uložené. A že jsi mě začal sám obtěžovat na CSFD, to mohu taky dokázat. Na obtěžování jsou také paragrafy. Takže já mám se čím proti tobě bránit, tak mi tu moc nevyhrožuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mizející příspěvky na DF

Příspěvek od Michaela2 »

tak já myslím, že už stačilo :-)
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“