Staré hrané filmy nebo dnešní animované seriály

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
patrik069
Příspěvky: 5
Registrován: 26 čer 2016 11:26

Staré hrané filmy nebo dnešní animované seriály

Příspěvek od patrik069 »

Co se vám nejvíc líbí, staré hrané filmy nebo dnešní animované seriály? mám na mysli dva rozdílné žánry z dvou časových období. Mě osobně se líbí staré filmy, protože byly výborné a skvělé. Dnešní animáky též nejsou špatné, ale já je zase až tak moc nemusím. Ale to je pouze na vás co se vám líbí. Chci se tedy zeptat, máte rádi staré hrané filmy nebo dnešní animované seriály?
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Staré hrané filmy nebo dnešní animované seriály

Příspěvek od Krikri »

Jestli tím "staré hrané filmy" máš na mysli filmy pro pamětníky, tak ty občas sleduju. Vyloženě je nevyhledávám, ale když na ně narazím, třeba na CS Film, tak se rád mrknu. Pokud je ti méně jak 20, je možné, že těmi "starými filmy" můžeš myslet i ty z doby normalizace. Zrovna v těchto dnech jich dost sleduju na Youtube, mnohé z nich dokonce vidím poprvé v životě. Je neuvěřitelné, kolik tehdy bylo natočených filmů, většinu z nich přitom dají do TV tak jednou za 10 let a ještě v nějaký blbý čas. Hlavně že mají vybraných cca 20 filmů, které stále dokola protáčejí ve dnech státních svátků, na Vánoce, Velikonoce a pod. Čím dál častěji si říkám, že by to v těch TV stanicích namísto neschopného vedení potřebovalo spíš nějakého jezeďáka, který by ty jejich archivy pořádně prohrábl vidlema.
Animovaných seriálů sleduju plno, ale žádný z těch nových, natočených po roce 2000. U animovaných seriálů jsou zaručeně nejlepší 70. a 80. léta, zejm. pokud jde o Anime.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“