Zajímavost

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Pomajz »

Chromčáku neházej na mě něco co děláš sám . Děkuji.
RETROFILM
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Zajímavost

Příspěvek od jiri111 »

sám? jestli si někdo tady myslí, že mě baví se tím pořád zaobírat (a co 3 dny to nahazovat na MAB), tak nebaví... ulozto je mnohem pohodlnější, jenže odtud to vždy mizí. mimochodem ulozto ze včerejška je opět smazané... evidentně to někoho furt baví...
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Pomajz »

Ano Ty sám. Raději vrať co jsi "SPROSTĚ" ukradl a bude klid.
zloděj111 píše:jestli si někdo tady myslí, že mě baví se tím pořád zaobírat (a co 3 dny to nahazovat na MAB), tak nebaví..
Opět jsi se sám usvědčil ze lži.Ty už vážně nevíš co si vymyslet. :-: :-: :-: :-: :-: hlavně že jsi soběstačnej :D :D
RETROFILM
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Zajímavost

Příspěvek od jiri111 »

protože pomajz pokračuje ve své lživé kampani, nastal čas pro další sepsání, tentokrát adresované už nikoli jim dvěma, ale vám, čtenářům df


https://mab.to/fJTstFl0A
https://www.ulozto.cz/!G0kDOXZLJfXa/pan ... ejneni-rar


heslo pro ulozto: abc
Naposledy upravil(a) jiri111 dne 21 lis 2016 05:55, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Pomajz »

Dobrý :D lživá kampaň, ale že ty jsi KRADL a kazety UKRADL k tomu se samozřejmě nevyjádříš. :-: :-: :-:
Ty jsi soběstačnej (tvoje vlastní slova) tím že kradeš viď? Bohužel nebo bohudík jsi neokradl jen Hráďu ale víc lidí.

Jiri111 píše:
chápete někdo myšlenkové pochody tohoto pána a jak k tomu údajnému usvědčení sebe sama ze lži přišel? a jako perlička, když za citaci vydává i to, že mi změní nick, je drobnou nuancí, která ukazuje, jak on sám je zvyklý zacházet s fakty... jak už jsem psal, lhát a překrucovat

Tak pro natvrdlé nedoštudovance, píšeš že tě nebaví obnovovat co 3 dny na myairbridge. odpověď, sem tam se juknu jeli to funkční a nebylo. Takže tady veřejně NELŽI že něco musíš obnovovat.Tvoje linky nebyli NIKDY obnovené.
Pro mě jsi jen vyděrač, podvodník a zloděj a klidně si mě zablokujte ale takovýho zmetka člověk jen tak nepotká.
Omlouvám se adminům a čitatelům dabingfora.

Tak nám tu napiš veřejně kde jsou kazety co jsem ti poslal poštou (co si už nepamatuješ jak jsi sám řekl) a co jsem ti předal v Praze na Ládví??? Bylo to přesně 28 betakazet? Kdepak jsou??? Kam se nám holky zakutáleli?? Na poličku v Hájích?

Jiříku ty sám moc dobře víš že je to pravda a kdo kolem sebe kope jsi ty.Mě je upřímně u zádele že jsi si ty kazety nechal(ukradl), mě vadí jen to že jsi se nestyděl hned při první schůzce s Hráďou mě špinit a vydírat ho stylem dej nebo ti ty tvoje nevrátím, dej mě všechno co má Pomajz a Don, nepřeju si aby jsi ty kazety dával Pomajzovi. (nepřeješ si aby Hráďa dával svoje kazety někomu jinýmu než tobě) O tom to celé je,o tvém podlém chování.Ale poznat jsem to měl už při první schůzce když jsem se s tebou setkal co že jsi to vlastně řekl?? CHTĚL BYCH (CHCI) SNĚHURKU A VÝHODNOU KOUPI. Nejsi opravdu žádný troškař.

P.S za vše co tu píšu poděkuj sám sobě, nikdy bych to tu nezveřejňoval kdyby ses nechoval a nezachoval jak.....(doplň si sám).
Na CSFD mě napsalo pár lidí kteří mají s tebou stejné zkušenosti jak já .
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 16 lis 2016 22:37, celkem upraveno 2 x.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Pomajz »

nyní tedy k vám, čtenáři df, protože komunikovat s oběma pány jaksi normálně nejde... ostatně to, že údajnou krádež hradeckýho kazet řeší stále jen a jen pomajz asi o něčem svědčí. o čem, píši já na své titulní stránce csfd. tak a teď si udělejte obrázek sami...

Byl jsem u Vláďovo mámi a osobně jsem si ty kazety prohlídl, bylo to tam složený , nic nechybělo ALE!!. Kde jsou ty co jsem ti dával??? To mě vysvětli. Když jsem se na to pak podíval blíž tak kde je Lady Hamilton (tu jsem ti dával já) Velká země (tu jsem posílal poštou) Markýz del Grillo, Dívka ze západu (ty ti Vláďa na tvé přání přinesl osobně) atd...Kde je těch 28 kazet??
Z toho už se nevylžeš :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas:

P.S normálně nejde??? Vždyť ty ani neodpovídáš a pak brečíš a stěžuješ si.
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 18 led 2017 23:39, celkem upraveno 2 x.
RETROFILM
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Zajímavost

Příspěvek od HonzaXXII »

Hoši, nechtěli byste si řešit ty věci někde jinde? Třeba v Poště, nebo na policii, když se tu píše, že někdo někoho okradl (trestný čin by to nebyl ani za boha, ale o přestupky se musí zajímat taky)? Tady už toho bylo víc než dost, kromě toho jak já mám vědět, kdo má pravdu a kdo kecá?

P.S: To, co teď napíšu, neznamená, že bych se přiklonil na něčí stranu. Ale kdybych já někomu půjčil svoje videokazety (a nebyl bych takový vůl, abych si jeho obličej předtím neprohlíd - to nemyslím jako ničí urážku) a on mi je nevrátil, tak si ho najdu, rozbiju mu hubu a vezmu si je zpátky. Finito.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Pomajz »

Bohužel Honzo není to tak jednoduché s tímto individuem. Ano myslel jsem si že to takto uděláme ale když jsme na něj zatlačili všechno co on udělal okamžitě překroutil a hodil na nás viz ty jeho krásný dopisy, vše to měl předem naplánované.Upřené koukání do očí a lhaní to jen tak někdo nedokáže..Nikdy bych se nesnížil to sem napsat a ztrapňovat se takhle veřejně, ale pak jsme si s Hráďou řekli, jen ať to všichni vědí.
Ale boží mlýny melou jak se říká a brzy se do Hájí vydáme..

Admini mohou klidně toto téma hodit do koše, už to vidělo hodně lidí a co mě psali, obrázek si o tom individuu už udělali. A to je hlavní.

P.S myslíš že bych si takovouhle blbost vymyslel a nesmyslně někoho očernil??

No a krádež 16mm filmů 4 cívky z videopujčovny na Ládví to je taky dobrý.
RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“