Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Zamčeno
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od cenda »

http://www.svet.czsk.net/clanky/publici ... radil.html

Honza: Tady máš něco o tom omylu. Co se srovnávání praktik USA x Rusko týče je jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet. Ale je dobrý znát fakta a neargumentovat tím, že si podle svýho upravíš a zbagatelizuješ protiargument.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

DAN K.: a já jsem znechucen tvými chlebodárci, kteří bezdůvodně smazali dabingy kvalitních seriálů tehdejší Premiéry a namísto toho už 17 let v kuse vysílají výhradně skopčácké a americké hovadiny, z toho částečně převzaté od jiných TV stanic. Mám vzkaz pro tvé šéfy: vedení Primy by neškodilo si trochu rozšířit obzory, zahraniční tvorba nerovná se pouze dvě protěžované velmoci, kterým tento národ nehorázně leze do zadnice, až je mi z toho na zvracení. :-> A můžeš jim prásknout i tento příspěvek, ať zas mohou podávat stížnosti. Ono to taky o mnohém vypovídá. Ve svých příspěvcích jsem rozhodně nešetřil ani ČT a přitom tato stanice právě nyní prokázala, že se nad kritiku dokáže povznést a nikdo tu neměl potřebu jim dávat report, třebaže i oni zde mají své zaměstnance. Pokud zde dostanu ban (a je to dost pravděpodobné), tak ať alespoň každý ví čí zásluhou.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Ištván87 »

Krikri, ty jsi vážně kolovrátek. :D :D :D :D :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od DAN K. »

krikri: vadí mi politická propaganda, která sem nepatrí a tvůj hrubý, vulgární tón, kterým diskutuješ (a ne, slovo "zadnice" to nezachrání). co tě trápí, lez napsat i slušně, ale ty to očividně nezvládáš. ohledně programové skladby si tu piš, co cheš, mně je to úplně jedno, ale piš to slušně, není potřeba furt někoho napadat a urážet. kdybys psal slušně, tak bych ti třeba zkusil i něco vysvětlit, proč se co děje, ale mám pocit, že to nemá cenu, že už sis názor udělal dávno a žádné argumenty tě nezajímají... a už jsem ti jednou dříve psal, že archiv premiéry nechal smazat předchozí majitel, který s se současnným management nemá nic společného (a že to byla chyba s tebou souhlasím...)
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Ištván87 píše:Krikri, ty jsi vážně kolovrátek. :D :D :D :D :D
Pokud ano, pochytil jsem to z programového rozvrhu našich TV stanic za poslední roky.:D Asi je to nakažlivý. :D

DAN K.: má nenávistná kritika vůči Primě by rozhodně nebyla zdaleka tak silná, kdyby nynější vedení uznalo chybu smazání dabingů tehdejších seriálů a snažilo se to alespoň částečně napravit tím, že by ty seriály znovu zakoupili, byť by všechny měly nový dabing. Tohle bych dokázal ocenit. Jistě sis z mých příspěvků k TV Barrandov přečetl, že i když nový dabing Šmoulů je příšerný, dokážu ocenit, že se tato stanice jako první u nás odhodlala zakoupit celý seriál. Jenže Prima podobných gest není schopna, od roku 1998 se ani v jednom případě nepokusila znovu zakoupit seriál z tehdejší Premiéry a opatřit jej novým dabingem. A to je to hlavní, co mi na současném vedení Primy vadí. Já bych dokonce u některých seriálů tehdejší Premiéry nový dabing uvítal, protože v mnohých případech (Klementýnka, Candy) byl vyloženě katastrofální. Jenže Prima absolutně nemá snahu se tímto směrem ubírat a už mnoho let kupuje zahraniční tvorbu výhradně Německou a Americkou. A nejhorší je, že českým ovcím takto omezený repertoár bohatě stačí. A ty dobře víš, že i zde je více lidí, kteří by uvítali znovuzakoupení seriálů z Premiéry, třeba Candy má stále dost fanoušků a nový dabing by nikomu nevadil. Jenže namísto toho, abys apeloval na své šéfy, aby koupili ty tehdejší seriály, tak se zaobíráš mojí kritikou na ně. Prima už má dost programů, takže alespoň jeden by mohli vyhradit na recyklaci seriálů z Premiéry s novými dabingy. Jenže to nikdy neudělají, ono jde totiž v první řadě i to, že právě ty seriálové žánry, co vysílala Premiéra (francouzské sitcomy, Anime 70. - 80. let) nejsou na území ČR už 20 let vítány. Ono je daleko pohodlnějí, lacinější a hlavně politicky korektnější obchodovat pouze s Němci a Američany.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Stanley Roe »

Díky Dane za zcela přesvědčivý důkaz .. teda nedivil bych se, kdyby zdejší zastánci dob minulých a dle jejich názorů zlatých a bezchybných tvrdili, že jsou ty dobové záznamy lživé a zmanipulované ... ale jasné je, že to byť mě nařkli ze lhaní přejdou jako by nic a nejlépe zaútočí znovu a v jiné věci .. doufám, že už toho zapojení do této diskuze lituješ :-) .. je to jak bušit hluchejm na vrata ...
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Stanley Roe: já budu zastávat jakýkoliv politický systém, který bude nabízet rozmanitý repertoár seriálů a filmů z mnoha, často i exotických zemí světa a vše s dabingem (žádný titulkovavý filmový klub). A rozhodně nemůžu za to, že tento můj požadavek mnohem víc splňovala doba předlistopadová a krátce polistopadová (do r. 1997), než ta nynější. A nejsem o nic úplatnější než vy, kteří jste se dali koupit TV stanicemi plnými americké tvorby, jen abyste vynášeli do nebes nynější režim, který vám ty americké braky poskytuje v míře víc než je únosné.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Stanley Roe píše:. ale jasné je, že to byť mě nařkli ze lhaní přejdou jako by nic a nejlépe zaútočí znovu a v jiné věci .. .
Pomajz píše:
Stanley Roe píše: Já jsem sakra rád, že už nemusím stříhat novinový papír na obdélníčky aby si soudruzi z jiných krajin mohli užívat český toaleťák.
To je ale HOVADINA cos napsal :D :D :D :D :D
Stanley Roe píše:Pokud si na něco takového nevzpomínáš (samozřejmě to bylo vždy jen po určité období, kdy se musela nějaká komodita směnit s jinou zemí za druhou) pak jsi měl za komárů zřejmě nějaké nadstandartní výhody. Čili víš kulový, jak se měl obyčejný lid.
Takže drahý Stenly Roe nebylo to tak dávno , kdy jsi tady napsal že lidé co měli videa před rokem 90 je získali ne zrovna legálné (lépe řečeno asi je ukradli). Znám hodně lidí co měli videa už začátkem 80 let a dokonce i koncem 70 let a ani jeden to neukradl. Asi by jsi se divil co to je za lidi. Ze lhaní tě tady NIKDO nenařkl, zase chceš být za ublíženého? O tom že vím kulový jak se měl obyčejný lid , ano možná je to pravda, ale to samý platí i o tobě. Nevím na co si tady hraješ, zrovna ty, který na warforech sháníš starý dabingy, asi od lidí co nakradli videa že?
nadstandartní výhody tohle mě vysvětli!!!!omlouvá tě jen to že se neznáme.

To je zase debata tohleto.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Stanley Roe »

Ad1: Napsal si v reakci na můj koment, co měl nastínit krikrimu tu bezchybnou dobu komárů, že je to hovadina ... čili jinak řečeno, že si vymýšlím, tedy že lžu a hlavně HonzaXII dělal chytrýho a zřejmě ví úplný prd ... no já si ty léta dobře pamatuju .. a krom toho, že docházelo k těm výpadkům třeba díky nehodám v továrnách ... tak hospodářství se tenkrát vyznačovalo tím, že si země mezi sebou směňovaly jednotlivé komodity .. čili se uspokojovaly i nasmlouvané dodávky do jiných spřátelených zemí a pak doma chybělo ...

Ad2:
Pomajz píše:Takže drahý Stenly Roe nebylo to tak dávno , kdy jsi tady napsal že lidé co měli videa před rokem 90 je získali ne zrovna legálné (lépe řečeno asi je ukradli). Znám hodně lidí co měli videa už začátkem 80 let a dokonce i koncem 70 let a ani jeden to neukradl. Asi by jsi se divil co to je za lidi. Ze lhaní tě tady NIKDO nenařkl, zase chceš být za ublíženého? O tom že vím kulový jak se měl obyčejný lid , ano možná je to pravda, ale to samý platí i o tobě. Nevím na co si tady hraješ, zrovna ty, který na warforech sháníš starý dabingy, asi od lidí co nakradli videa že?
nadstandartní výhody tohle mě vysvětli!!!!omlouvá tě jen to že se neznáme.
Furt meleš totální ptákoviny.. neskutečně si vymýšlíš ... napsal jsem, že my (naše rodina) jsme si prostě videorekordér a následně kazety koupit nemohli, byli jsme sociálně slabá rodina, čili tvé prohlášení, že si to tenkrát mohl dovolit každý je jasná blbost. VHS přehravač jsme si občas půjčili od známých majících zajištěnou rodinu a za nějakých usmolených pár kaček jsme si sem tam něco půjčili v půjčovně.

Ad3: Já někde sháním staré dabingy? Jedinkrát jsem tady poptal dabing k filmu Společnost mrtvých básníků a tam lidičky potěšil Dan K., když se zasadil o jeho odvysílání. Pleteš si mě s dopitákem a spol ... už aby zas něco někde poptával, aby si si ho mohl dobírat, mistře. Tebe bych znát opravdu nechtěl, protože mám dojem aspoň dle tvých komentů na všemožných fórech, že si docela namyšlený. Jestli to tak není, tak sorry, no působí to tak. Zvlášť když jiným lidem posíláš v PM vymyšlené věci, jak sem si bral do huby tvou rodinu. A toto je lež.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

Zamysli se než něco napíšeš a vzpomeň si jak jsi to doopravdy psal a nepřekrucuj to. nemá cenu se s takovým ......jako ty tady bavit. Nastřihej si wc papír a špiň a urážej dál všechny ostatní.

Je vidět že mě neznáš a cituješ lidi z CSFD kteří jen pomlouvají a závidí, jsi asi jeden z nich. Tam se o sobě dozvídám neskutečný výmysly.
A to cos napsal:"nadstandartní výhody" za tohle by ti moje babi nafackovala ale pořádně. (Já osobně bych tě nakopal do... a pořádně!!!) Kdybys mě znal tak bys toto v životě nenapsal. :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek:
Tam kde jsi napsal tu hloupost "o nelegálně získaných videích" bylo smazáno moderátory, pročpak asi..Odpověz si sám.
Stanley Roe píše:pak jsi měl za komárů zřejmě nějaké nadstandartní výhody.
+ VIDEA
Stanley Roe píše:vymyšlené věci, jak sem si bral do huby tvou rodinu. A toto je lež..
Stanley Roe píše: Tebe bych znát opravdu nechtěl, protože mám dojem aspoň dle tvých komentů na všemožných fórech, že si docela namyšlený.
Opravdu jsi zvláštní člověk, nejseš jeden z těch co šíří po netu ty pomluvy a vyhrožují OSOU a policii?

A jestli tu někdo mele totální ptákoviny tak jsi to ty!
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 05 úno 2018 18:45, celkem upraveno 2 x.
RETROFILM
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“