Seriály na které čekáte

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Seriály na které čekáte

Příspěvek od Geser »

Nemohl jsem vydržet, když se tak rozjel sesterský topic :lol:

U mě je to jednoznačně Stargate Universe, následováno remakem V. Ani Seriálový Spartacus nevypadá špatně:)
Z rozjetých dílek hlavně čtvrtá série Dextera (první díl už je k mání), čtvrtá série 30 Rock, devátá série Scrubs, a mnoho a mnoho dalších:)

A vaše seriálové úchylky?
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Markus »

Další super téma, ať se furt nemotáme jen kolem dabingu... :)

Tak jakožto spíše seriálový fanda, než filmový, se těším na hromadu věcí. Samozřejmě, Stargate Universe je i u mne na předních příčkách očekávání. Úplně nově pojatá Hvězdná brána, to si nechám líbit.

Jakožto i komixový fanoušek se nesmím nezmínit o deváté sérii Smallvillu, kde nás čeká Clark v černém obleku, Major Zod, Metallo a Jor-Elův výcvik. Tady vám dávám zbrusu nový (asi dvě hodiny) trailer na devátou sérii: 8-)

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=MiiGUM7AYZs
Pak je tu hromada dalších seriálů, ale o těch až večer nebo zítra, nemám teď čas to rozepisovat. :)
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od DavePave »

Ten trailer vypadá moc pěkně ;) Jinak já jsem taky fanoušek spíš seriálový než filmový, i když jen o trošku :) A na co se těším já?
Hodně na Family Guye, Amerciand Dad a první sérii Cleveland Show (fanoušek Setha MacFarlanea se nezapře) a také další řady Dva a půl chlapa, Gary Unmarried, Lie to Me a jsem zvědavý na NCIS: Los Angeles a Sons of a Tuscon
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Newmy »

Tak koukám že je nás tady povícero seriálových maniaků, já dám tak v průměru 5 dílů denně :D JInak z nových kousků se těším na SG Universe, V, Flash Forward, The Prisoner, I Witness, Day One, z nových sérií pak Dexter, Supernatural, Bones, Fringe, Dollhouse, Doctor Who, Sanctuary ...
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Geser »

No jo vlastně. Remake Prisonera! :D

Ale musím říct, že pátá řada Doctora Who mě zatím děsí :(
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Joe Black »

Kromě BBc seriálů jako Doctor Who nebo Merlin se samozřejmě těším také na můj oblíbený seriál Legend of the Seeker, kterému začíná na podzim druhá série...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Markus »

Tak dokončím ten včerejšek. No díky Joeovi za připomenutí Merlina, ten mě minulý rok opravdu učaroval. :) Už se moc těším na druhou sérii. Z těch nových se tedy vedle SGU těším na V a Flash Forward.

Z těch běžících se vedle Smallvillu těším na Fringe, Dollhouse, Sanctuary, Hrdiny, či Lie to Me (díky DavePave za doporučení :) ).
Obrázek
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Geser »

Mě nedávno doporučili prastarého Prisonera. Fakt psyho seriál ze sedmdesátých let. Má to jenom sedmnáct dílů, tak to stihnete dokoukat ještě než na obrazovky za rok vletí ten americký remake :D

A protože je doba remakeů, tak nezůstal opomenut ani výborný Alien Nation. No kdo by se netěšil? :lol:
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Markus »

OMG, jak jsem mohl jako BIG fanda Star Wars zapomenout na druhou sérii Clone Wars. :)

Na remake Lebkounů jsem zvědav. :)
Obrázek
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Seriály na které čekáte

Příspěvek od Camulator »

Tak samozřejmě Smallville, i když nevim jak si zvyknu na emo Clarka a jeho přerod z red-blue blur na black-blue blur, nemluvě o tom hnusným znaku ze superman returns - blé.
Pak samozřejmě povinnost SGU a snad další filmy o SG1 a SGA.
Clone Wars? Sice dávám přednosti filmům, takže mam zatim jenom film, ale přemejšlim, že začnu koukat.
A Lucas už delší dobu slibuje televizní seriál o událostech mezi epizodou 3 a 4, takže doufám, že to vyjde, protože kdo fandí Star Wars a viděl 8. řadu Smallville, ten ví, že hlavní postavu by mohl hrát Sam Witwer (Doomsday, hrát umí) jako Galen Marek, tajný učedník Darth Vadera a zakladatele rebelie (víte, že typický znak na Lukeově helmě je Marekův rodinný emblém?)
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“