Zajímavost

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem

Sdílíte můj názor???

Ano
13
76%
Ne
4
24%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Zajímavost

Příspěvek od oberon »

Nazdar. Vím, že bych neměl pořád otravovat, ale ten můj mozek furt šroubuje co to dá a tak mě napadla jedna věc. Poslouchám Nightwork (každej snad ví o co jde) a prostě nevím jestli někoho jinýho, ale mně se zdá, že by mohl ve spoustě dabingů trumfnout Jana Maxiána, klidně se divte, Jakub Prachař. Jen mě mrzí, že (nevím jestli téměř ne nebo vůbec ne) nějak nedabuje. Pro tohle zamyšlení vytvářím jen informační anketu, která snad nemusí trvat celých 60 dní, ale stejně jí tu necham co nejdéle budu moct.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Markus »

No blbě se mi hlasuje, páč nevím, jak přesně zní otázka. Jestli je to dotaz, zda bych chtěl slyšet Jakuba Prachaře v dabingu, tak jako proč ne. Ale jestli dotaz, zda sdílím tvůj názor, že by trumfnul Jana Maxiána, tak to ani omylem. Honzu považuju za jednoho z nejlepších dabérů své generace a opravdu si nemyslím, že by ho trumfl někdo, kdo snad v životě nenadaboval vůbec nic... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Zajímavost

Příspěvek od oberon »

Jen 2 věci. Ano otázka zní jestli byste chtěli víc slyšet Prachaře dabovat a ne, nemyslím, že by Prachař Maxiána kompletně trumfnul, myslím jen v NĚKTERÝCH filmech/seriálech, kde ho občas obsazujou hlavně kvůli popularitě, jinak v těch nejdůležitějších rolích (Smallville, Pán Prstenů, O.C. atd.) je Maxián nenahraditelnej.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od Markus »

Tak v tom případě dávám asi ano, protože to by v tom byl čert, aby to po taťkovi a mamce nepodědil... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od ReDabér »

Ale Jakub Prachař už minimálně jeden zářez má-daboval v animovaném filmu Vánoční koleda. A jestli je tedy otázka, jestli chceme slyšet J. Prachaře v dabingu více, tak odpovídám ANO.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zajímavost

Příspěvek od bloom »

Markus píše:Tak v tom případě dávám asi ano, protože to by v tom byl čert, aby to po taťkovi a mamce nepodědil... :)
Kromě taťky a mamky nesmíme zapomenout ani na dědu. :) Ale myslím, že byl slyšet v jednom z dílů Slečny Marplové.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavost

Příspěvek od ReDabér »

A co Kubova sestra Marjána Prachařová, také je občas slyšet v dabingu ;)
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Zajímavost

Příspěvek od danpiper »

ReDabér píše:A co Kubova sestra Marjána Prachařová, také je občas slyšet v dabingu ;)
všehovšady, Mariana má sykavky, což mi na poslech opravdu vadí, ale myslím, že dabovala tak max. 5x - jednou z toho - malou Scarlett Johansson...
jinak, já mám Maxiána hodně rád, už je v tom dabingu skvěle vytrénovaný, takže ho asi hned netrufne, ale bylo by strašně super slyšet nový hlas:) a když už jsme u toho Nightwork, tak klidně slyšet Vojtu Dyka by mi nevadilo :D
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zajímavost

Příspěvek od bloom »

danpiper píše: a když už jsme u toho Nightwork, tak klidně slyšet Vojtu Dyka by mi nevadilo :D
Vojtěch Dyk byl slyšet ve Slečně Marplové zrovna včera.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Zajímavost

Příspěvek od danpiper »

bloom píše:
danpiper píše: a když už jsme u toho Nightwork, tak klidně slyšet Vojtu Dyka by mi nevadilo :D
Vojtěch Dyk byl slyšet ve Slečně Marplové zrovna včera.
Fakt jo? :D no tak to mě ale mrzí, že zrovna jeho jsem rošvihnul..a dobrý? :D
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“