Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od videofil »

Lukiz píše:Když počkáš pár sekund tak by tě to tam samo mělo dostat. Ale jinak mně to úplně jasné nepříjde. Já bych spíše logicky čekal, že se vrátím na stránku, odkud jsem na přihlášení kliknul (a to nemusí být jen hlavní stránka).

To bych taky uvítal. Jako nepřihlášený třeba projíždím nějaký profil, potom zjistím, že chci třeba reagovat na nějaký příspěvek nebo něco doplnit, přihlásím se a místo v daném profilu jsem na úvodní stránce. To bych také změnil.
Uživatelský avatar
Antalyan
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2016 15:54

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Antalyan »

Souhlasím - vyhledávání je hrozné. To už je rychlejší zadat na googlu název seriálu/herce a k tomu dabing forum :?
Olda808
Příspěvky: 1043
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Olda808 »

Proč zde letos nemáme uveřejněné nominace na Cenu FF?
http://www.cffd.cz/23-rocnik-2017-1/nom ... 3-rocniku/
ynot
Příspěvky: 24
Registrován: 28 bře 2012 16:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ynot »

Nejsem moc aktivním účastníkem fóra, takže možná hloupá otázka. Ale jak fungují ankety? Připadá mi, že jich probíhá docela málo a u spousty herců by se anketa hodila...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela2 »

Ankety probíhají na žádost, máš-li tedy zájem u některých herců o anketu, stačí napsat do profilu herce. Podmínkou je, aby od poslední ankety uběhl rok. ;)
ynot
Příspěvky: 24
Registrován: 28 bře 2012 16:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ynot »

Aha, a pak to někdo z moderátorů spustí? Dobře. Děkuju za odpověď.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ocypuc »

Chtěl bych se zeptal, jestli by bylo možné nějak udělat to, že když se člověk přihlásí do svého profilu, že tam bude mít krom možnosti: hledat uživatelovy příspěvky, nejvíce aktivní fórum a nejvíce aktivní téma, i to, jaké témata založil? Jedná se mi o to, že spousta lidí tu založí nějaké téma a má jich hromadu, nebo naopak sem nechodí často a pak přehlédnou, že jim někdo něco doplnil v příspěvku a oni si toho nevšimnou a téma zůstává nedoplněno.
Dneska jsem doplňoval svůj profil Viktorie Taberyové (vím, že ani on není stoprocentní, pořád ho dávám průběžně do kupy), ale co jsem si při doplňování profilu všiml, že u některých filmů či seriálů, které někdo přidal a nemají žádný komentář, že daný uživatel doplnil role, které tam předtím neměl a tím pádem je tu spousta nepřiřazených rolí dabérů k hercům a že toto nikdo nezaregistruje, pokud nebude pravidelně projíždět všechny odkazy tady na DF, které souvisí s jeho tématy, což je sadomasochismus a skoro nikdo na to nemá čas či nervy :) . Vím, že je scifi, aby se nějaké změny či aktualizace témat lidem s tím spojeným zobrazovaly jako třeba na Facebooku, že proběhla nějaká změna, a aby tu bylo vše na sto procent doplněno. Ale třeba by nějaká změna šla udělat... A když už né, to co jsem psal, chtělo by to pořešit opakující se problémy s vyhledáváním, či general errorem :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Sen »

Založená vlákna lze nalézt pomocí obrozovky pro vyhledávání. Stačí zadat autora a volbu Pouze první příspšvek v tématu.
Uživatelský avatar
Paulman
Příspěvky: 489
Registrován: 07 dub 2010 11:08
Bydliště: PRAHA

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Paulman »

Je velká škoda, že ukázky dabingu nejsou uvedeny přímo na dabingforum, jako je to na CSFD obecně u filmů.
Většina ukázek na youtube je časově omezená z důvodů autorských práv.
Navíc nejednotnost, nekoncepčnost od různých uživatelů na různých webech ničemu nepřispívá.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Naprosto souhlasím, podle mě, by bylo skvělé kdyby zde v profilech filmů, seriálů, minisérií, dokumentů a reality-show, mohli být ukázky dabingu, přesně jako v profilech dabérů :-: .
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“