Výměna topiců

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Re: Výměna topiců

Příspěvekod Olda808 » 03 úno 2018 16:06

Já poprosím Cloris Leachman a Embeth Davidtz, děkuju. :)
Olda808

Příspěvekod Manche » 05 úno 2018 14:04

Ištván87 píše:Zdravím. Rád bych se obrátil na oberona, zda ještě platí ta nabídka na přepsání některých jím vytvořených topiců (přísahám, že bych se o ně staral jak o vlastní), protože bych měl zájem o filmy Muž z oceli a Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti. Pokud se nejedná právě o některé z těch srdcovek. I kdyby tohle nešlo, tak bych se rád ujal filmu Jih proti severu. Topic tu zakládal Q a ten už nebyl skoro dva roky přihlášen, takže nemá kdo doplňovat informace.

Já jsem se chtěl oberona zeptat, jestli do těch jeho srdcovek patří i Hvězdná brána: Archa Pravdy. U samotného seriálu asi už není celkem co doplňovat... :-?
Manche

Příspěvekod oberon » 05 úno 2018 15:20

Patří, patří. Momentálně čekám, až najdu čas na proskákání nahrávky z AMC, kterou mam uloženou v O2TV (než se někdo začne ptát - ne, bohužel tu nahrávku nemůžu nikomu poskytnout, protože se z toho systému nedá nijak dosta), abych ten třetí dabing doplnil pořádně, pokud jde o to. Věcí na doplňování je hodně a času bohužel málo, tak se to snažím procházet nějak systematicky. Topic seriálu mi pomáhal doplnit Click (za což mu tleskám), takže tam už asi opravdu není co doplňovat. Ale myslim, že i přes těch několik srdcovek z řad seriálů/filmů/herců je mezi mnou nabízenými profily spousta zajímavých kousků :D ...
oberon

Příspěvekod Manche » 05 úno 2018 18:11

Určitě jo, jen mě to zajímalo... ;) Ten dabing vypadá hodně dobře, jen ten Roman Hájek na Landrym zní jako strašná volba. Sice jsem to neviděl, ale myslím, že taky mám nějaký odhad...
Manche

Předchozí

Zpět na Náměty a připomínky k fóru