Ad ÚPRAVA PRAVIDEL k 21.10.2018

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Ad ÚPRAVA PRAVIDEL k 21.10.2018

Příspěvekod Laik » 29 říj 2018 10:59

Možná by bylo dobré v souvislosti s novými pravidly ÚPRAVA PRAVIDEL k 21.10.2018 aktualizovat i PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ SERIÁLŮ a PRAVIDLA PRO PŘIDÁVÁNÍ PROFILŮ - AKTUALIZACE 12.2., aby to bylo jednotné.
Laik

Re: Ad ÚPRAVA PRAVIDEL k 21.10.2018

Příspěvekod videofil » 07 pro 2018 17:04

Mě se tedy tato pravidla líbí. Především to úplně první. Něco podobného jsem tu kdysi taky navrhoval. Cesta správným směrem. ;)
videofil

Re: Ad ÚPRAVA PRAVIDEL k 21.10.2018

Příspěvekod fabec122 » dnes, 08:44

Já bych upravil pravidlo číslo 7. Neberte to prosím jako nějakou kritiku, spíš by mě zajímalo, proč to tak nemůže být, nebo jestli se tím už někdo zabýval.

Každopádně být to na mě, tak bych navrhoval, aby tohle pravidlo s umisťováním herců in memoriam platilo jen u žijících herců. U herců, kteří již nežijí, a tedy již nenatočí nové filmy bych navrhoval, aby byl žebříček klidně složen kompletně z dabérů po smrti, zrovna včera jsem koukal, že musela být anketa vytvořena u Harryho Morgana, pokud se tam bude muset vyhlašovat anketa po smrti každého dabéra, tak se logicky jednou dostaneme k tomu, že na prvních místech budou dabéři, kteří se vlastně vůbec nehodili...

Podobná situace i u herců, kteři třeba ze zdravotních důvodů už nikdy nic nenatočí (Belmondo), tam ta situace bude za pár let obdobná...
fabec122

Zpět na Náměty a připomínky k fóru