Sraz dabingforum.cz

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
pplk.Žitný
Příspěvky: 7
Registrován: 20 úno 2011 18:35

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od pplk.Žitný »

Já bych byl pro dělat nějaký srazík teď o prázdninách s ideovým námětem ,,Hvězdné Války,,Zkusil bych přivézt kamarády Frantu Fuku nebo Bohumila Švarce ml.se kterými se dobře znám / a o kterých vím,že jsou teď v Praze/ někde v nějaké hospůdce v Centru.

/Abych odčinil Bloomovo a Historikovo zklamání, že do Ponrepa nedorazil na promítání p. Brabec . Bohužel mu přehodili na poslední chvíli Ulici..-tak nemohl ..
Nicméně do Ponrepa určitě někdy přijde,slíbil. Teď je buďto na chalupě nebo v lázních...
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Geser »

Tak po roce opět pokus udělat nějaký sraz uživatelů Spammingfóra. Logický lokace jsou Praha a Brno. Období bych předběžně stanovil na cca půlku října. Byl by od někoho zájem?
Naposledy upravil(a) Geser dne 25 črc 2012 15:14, celkem upraveno 1 x.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od ReDabér »

Já jsem pro. Zvlášť pokud bude jako lokace Praha, nemám důvod nedorazit ;)
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Teoretik »

A Spamingforum to je jako Dabingforum? .-)))
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Geser »

Jo jo. Takovou přezdívku jsme začali používat v určitých kruzích, kvůli zdejšímu všudypřítomnému plevelu, kterej se tu na rozdíl od jinejch fór nepromazává, ale naopak ještě brání, protože někteří maj za to, že počtem příspěvků narůstá awesomeness nebo co. Ale nechci do toho zabíhat, sem to nepatří a kdyžtak se daj prolistovat Náměty a připomínky. A rozbít navzájem brejle si můžem až nad pivem nebo Kofolou...

Udělal bych to tak, že v Praze by byla jedna slezina, a třeba o týden později by byla v Brně. Ale to až podle toho, kdo se přihlásí, že by dorazil, že...
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od bloom »

Já bych mohl teoreticky zvládnout obě lokace... ;) Pěkné by to IMHO bylo spojit s nějakou projkecí cyklu Byl jeden český dabing (které by se zúčastnil nějaký dabér, jako třeba v minulosti pánové Švarc a Brabec), ale chápu, že to by asi nebralo všechny uživatele... :)
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Teoretik »

to Bloom:
Mně by to bralo určitě, dobrý nápad :-:
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Nobody »

Bude-li Praha, rád se zúčastním. I ten termín vypadá v pohodě. Chce to jen vědět, kolik by nás asi bylo a podle toho se dá naplánovat kam, co, a jak... :-)
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Michel »

Já bych se určitě taky rád zúčastnil. Předpokládám správně, že sraz by byl v pátek nebo v sobotu? Během týdne bych asi do Prahy nebo Brna přijet nemohl. Jinak teoreticky bych taky měl být schopen dorazit do Brna i do Prahy.

[OT]Ad spammingforum: Několik lidí se ti snažilo vysvětlit, že počet příspěvků není to, oč nám jde, ale ty si svou písničku budeš stále zpívat dál :roll: [/OT]
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Geser »

Neboj se, tvé vysvětlení http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=1 ... 40#p120663 jsem tehdy četl a zohlednil. Jenže ono se od sebe v konečném důsledku vlbec neliší, jestli tu někdo honí prostě co největší číslíčko v profilu, nebo tu musí tisíckrát vidět své jméno s jedním řádkem informací. Výsledek je zcela stejný- všudepřítomný spam. Tak tu ze mě nedělej blbečka, děkuji pěkně. 8-) Btw jestli to mermomocí musíš řešit dál, můžeme v tom pokračovat hromadně vedle, ale popravdě už jsem vzhledem ke zdejšímu převládajícímu problému pochopit psané slovo, a favorizování stádního bučení nad podkládáním svých názorů nějakým argumentem, co není děravej jako řešeto na nějakou naději v rozumnej dialog rezignoval (čest vyjímkám, jako slipio, Lukiz nebo červeňáci...). Věřte mi, že se fakt těžko čte něčí sáhodlouhá slohovka, neřkuli čte do konce a reaguje na ní, když hned v prvních větách je vidět, že autor vychází z premisy srovnatelné se Země je placatá. Nebo když na vás někdo zahartusí Tohle ne!, ale o dvacet řádků později k vašim návrhům slavnostně dochází sám. Pak tu akorát člověk buď plní debatu tím, že dostává čočku za to, že ty vejšplechty nečte do konce a je arogantní, anebo dostává čočku za to, že do zblbnutí vypráví o Kolumbovi...

Jo, pátek nebo sobota. Mno hele lidi, tu dvojlokaci jsem navrhl proto, abychom nebyli obviněni z pragocentrismu. Zatím ale koukám, že se vystačí jenom s Prahou. Ale třeba si toho tu ještě někdo všimne...
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“