Výměna topiců

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Skalican762
Příspěvky: 81
Registrován: 28 dub 2016 20:22

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Skalican762 »

Ponukam film Tajné operace na základně Rubicon
Tomáš1981
Příspěvky: 166
Registrován: 16 kvě 2010 18:42

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Tomáš1981 »

Jelikož už sem moc nechodím,tak bych rád přenechal někomu všechny moje profily.
Olda808
Příspěvky: 1042
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Olda808 »

Přátelé, bohužel už nemám časové kapacity k údržbě svých témat. Proto tedy žádám ty, kteří je mají, aby adoptovali ty mé a ujali se jich, ať nechátrají a jsou aktuální, děkuji. Nemusíte sem ani psát, prostě ty, které chcete, tak o ty si zažádejte u správců. Zvláště prosím, aby si někdo vzal postsynchrony filmů a seriálů, které jsem kdysi převzal a myslel si, že je zvládnu. Tam je hodně práce. Díky za spolupráci.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna topiců

Příspěvek od videofil »

Více než rok jsem se nemohl na DF přihlásit, hned v úvodu mi to ukazovalo, že jsem byl trvale zabanován. Dnes jsem to zkusil a poprvé se sem dostal. Takže postupně budu doplňovat resty. Tedy, pokud mi nějaké profily ještě zůstali.
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Tomáš Slach »

Nabízím profily: CET 21 s.r.o, Barrandov televizní studio, a. s., TV Seznam, Nickelodeon, Minimax, MGM, Ladislav Krýsl, Hana Somolová. Nabízené profily je potřeba aktualizovat a doplnit chybějící informace.
Naposledy upravil(a) Tomáš Slach dne 16 led 2022 15:42, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Nanamarak »

Rád bych si od neaktivního uživatele ClickCZ vzal profily Allan Graf, Gabriela Partyšová, Americký cyborg: Ocelový bojovník, Matthias Hues a od neaktivního uživatele mihran profil Petr Vágner. Předem děkuji
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5665
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna topiců

Příspěvek od ReDabér »

Profily od ClickCZ jsem ti přepsal, ale s mihranem se musíš domluvit - ještě na začátku roku tu byl.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna topiců

Příspěvek od videofil »

Rád bych požádal o navrácení profilů, které jsem měl kdysi ve své správě. Samozřejmě je budu spravovat s nejlepším vědomím a svědomím. Jedná se o profily: Marc Singer, Paul Satterfield, Dack Rambo, : Linden Ashby, Sean Kanan, Agnes Bruckner, Sven Martinek, Robert Davi, Bettina Zimmermann, Katy Perry. Předem za jejich navrácení děkuji. ;)
Uživatelský avatar
blackinho
Příspěvky: 24
Registrován: 23 říj 2010 17:34

Re: Výměna topiců

Příspěvek od blackinho »

Zdravím, už sem moc nechodím, tak bych rád přenechal někomu všechny moje profily. Kdo si profily převezme, tak doporučuji znovunahrát profilové plakáty. V současné době jsou na photobucket a po převzetí se jich hodlám zbavit. Jedná se o: Speciální jednotka, Doktor Strange, Hadi v letadle, LEGO: Clutch Powers zasahuje, Jak jsem slíbil, Superhvězda Superman a Myšlenky zločince: Chování podezřelých.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 416
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Grizzli5690 »

Bylo by možné přepsat profily seriálu Hawaii 5-0 a NCIS: La?
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“