Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvekod Michel » 21 srp 2012 20:23

Newmy píše:Platí oboje :D

Aha, jasně :-) No, říkal jsem si, že by nebylo špatné se za dlouhých zimních večerů občas pročítat archivem, občas tam člověk narazí na zajímavé hlody - např. http://www.dabingforum.cz/viewtopic.php?p=82450#p82450 :-D a taky by se možná občas hodilo mít k dispozici diskuze o tom, kdo ve filmu vlastně dabuje či nedabuje, nebo pro porovnání starší výsledky anket, ale holt když metaforicky řečeno nejsou na archiv prostory a personál a příliš velký přínos pro dabingforum nemá, tak se nedá svítit :-)

Newmy píše:K přesouvání asi nikdo nedostal, já zatím jen mažu ve filmech staré doplňující příspěvky, na ty větší diskuze se mi zatím moc nechce :D

Mimochodem, za posledních 5 dnů ubylo 2248 doplňujících příspěvků ;)

Tak to je slušné tempo :-)
Snad časem dojde i na to přesouvání.
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Michel

Příspěvekod Hracka74 » 23 srp 2012 23:17

ted jsem četla nějaký profily kde byli vymazaný doplnující příspěvky a zůstal tam jen spam který reagoval na doplnující příspěvky :D + spam který nereaguje vůbec na nic. no to je správný bordel, který jinde na forech nezažijete. kdo tohle vymyslel to byla ale velká hlava :D
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Hracka74

Příspěvekod Joe Black » 24 srp 2012 01:57

Tak záleží na tom, čí profil je, a co všechno se maže... Já mažu vše, co do profilu nepatří a není to názor na nějakého z dabérů... Max. když někdo uvažuje koho zvolit v anketě, protože někdo je dobrý na některé filmy, jiný zase na jiné, tak takové příspěvky třeba dle mě nejsou spam... :-) Resp. chtělo by to příklad toho tvého "spamu". ;)
Joe Black

Příspěvekod Hracka74 » 01 říj 2012 21:24

ano máš pravdu, záleží na tom, čí profil je, každý má jiný pocit co smazat a co né
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Hracka74

Příspěvekod Lukiz » 16 říj 2012 11:56

Koukám že se změnil název tématu Pavlína Dytrtová na Pavlína Kostková Dytrtová a tím pádem je 260 dosavadních odkazů neplatných. Nešlo by takové změny doprovázat nějakou "robotickou hromadnou" náhradou?
Lukiz

Příspěvekod Newmy » 16 říj 2012 12:18

No jde to nad databází, asi nějak takto (nevím jak se jmenují tabulky, takže jen příklad):
Kód: Vybrat vše
UPDATE prispevky SET text  = replace(text, "[daber]Pavlína Dytrtová[/daber]", "[daber=Pavlína Kostková Dytrtová]Pavlína Dytrtová[/daber]")

Ale zda to někdo udělá? To nevím :D
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod Joe Black » 16 říj 2012 14:31

Taky jsem si toho všiml, když si svůj profil nyní Pavlína KD spravuje sama... Já bych současné jméno používal jen v nových věcech, ale když je to takto tak by to chtělo udělat nějakou hromadnou změnu... Možná zkusit napsat někomu z administrátorů jestli by si s tím nevěděli rady?
Joe Black

Příspěvekod eneman » 01 led 2013 00:24

Je někde v nastavení možnost smazat účet? Nemůžu to prostě nikde dohledat. Jestli to tam není, lze ohledně toho kontaktovat nějakého admina?
eneman

Příspěvekod ClickCZ » 20 led 2013 16:20

Měl bych návrh, co se týče přehlednosti více dabingových verzí u filmů/seriálů... byla by možnost ji barevně rozlišit co se týče barvy pozadí okna, kde je zmíněný dabing napsaný? 2. dabing by byl opět rozlišen jinou barvou na pozadí..

Dále bych se chtěl zeptat zda by nešla přidat funkce: hodnocení dabingu.. tuto funkci by uživatelé používali na hodnocení jednotlivých dabingů.. např. film Vřískot má 2 dabingy, uživatelé by hlasovali který dabing se jim líbil více a toto hodnocení by pak bylo zveřejněno např. u 1. dabingu.. , rovněž i u druhého dabingu by bylo hodnocení...
Potom by zde mohla být sekce nejlépe hodnocené dabingové obsazení a tam by podle statistiky byli uveřejněny ty nejlépe hodnocené filmy co se týče českého dabingu.
Také bych rád předělal formátování obrázků.. nastavil bych jednotné rozlišení pro všechny obrázky u filmů, dabérů, herců atd...;-)
Obrázek
"Fanoušek Kanadských seriálu a filmů"
ClickCZ

Příspěvekod Slipio » 20 led 2013 16:36

Nějaká funkce na hodnocení dabingu by se mi taky líbila. Ne jenom u více dabingových verzí, ale u všech.
Slipio

PředchozíDalší

Zpět na Náměty a připomínky k fóru