Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od James55 »

Také souhlasím, pokusíme se náměty zpracovat a taky konečně aktualizovat pravidla filmů/seriálů...
Uživatelský avatar
Hracka74
Příspěvky: 291
Registrován: 20 dub 2010 18:10

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Hracka74 »

film Spletenec / Splice tady je , ale v seznamu není, je tam jenom Splice, můžete to nějak opravit, dík
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Lukiz »

Postrádám funkci ignorovat uživatele. Snažím se odprosit od dávky příspěvků co tu zásobuje 151kbar151, ale i když využiji skupinu "Nepřátelé", tak se mi stále zobrazuje v přehledu nových příspěvků.
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Slipio »

Některé příspěvky jsou fakt děs. Chtělo by to nějak promazat. Zbytečně tu jsou na foru věci - příspěvky, které jsou úplně k ničemu a zahlcuje se to tu tím.
Naposledy upravil(a) Slipio dne 03 srp 2012 21:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od James55 »

Lukiz: Funkce nepřítel snad pouze zabarví SZ uživatele načerno... Jinak pokud uvidíte nesmyslné spamové příspěvky, tak je nahlašujte a budou mazány.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2983
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od takezo »

Prosím uživatelé, když sem přidávají nový film tak aby rovnou napsali i do databáze herců a jejich dabérů a v případě když dabér v profilu herce chybí, tak by ho měl jako povinnost ještě doplnit do příspěvku. :vztek: Děkuji. :D
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2983
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od takezo »

Hlavně mi jde o profili herců u dabérů mi to je taky docela putna.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2946
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Sagres »

Zaregistroval jsem, že nyní nově někteří uživatelé sumarizují všechny příspěvky v profilech herců do jednoho. Možná bych zde, více než datumy přidávaných informací, ocenil důležitější informaci, zda tam vůbec kdy proběhla anketa a pokud ano, kdy byla ta poslední vyhlášena. Jak se pak má žádat o případnou reanketu? ;)
viz Titus Welliver, Mykelti Williamson
A není to přece jen zbytečná práce? Navíc "někdy" jsou pod daným hercem i celkem zajímavé názory a diskuze.... :(
Naposledy upravil(a) Sagres dne 14 srp 2012 18:04, celkem upraveno 1 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5055
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Joe Black »

V úvodním příspěvku by měla být kolonka ve stylu něco jako "Poslední anketa skončila: 15.5.2010"... U uvedeného profilu nevím, o jaký případ se jedná... Možná tam ještě anketa neproběhla? Ale já u sebe i když žádná anketa neproběhla, uvedu tuhle kolonku prázdnou abych měl jistotu, že jsem nic nezanedbal. A jen pro tvoji informaci, pokud narazím na názory jako že někdo filosofuje nad volbou v anketě, protože je tam více slušných dabérů, kteří jsou dobří, takové příspěvky nemažu, viz. Claudia Black. Ale když někdo jen napíše dabéra a dílo a za to připíše že to byla super volba, tak to si myslím, že není až tak podstatné. :) A zbytečné to není. Než se zbytečně probírat několik stránkami doplnění je mnohem snadnější a přehlednější mít to po ruce hned. A pomůže se tím foru, protože se sníží počet příspěvků, který roste do závratných čísel... :-)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2946
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Sagres »

Tak jasně, když na to máš volný čas a uvádíš tam i termín poslední ankety... Já ho raději věnuji na vytvoření profilu nového, v databázi chybějícího. ;) U herců, kde jsou příspěvky na 5 stránkách to ještě beru, u těch kde je jich pár na 1. stránce je to podle mě naprosto zbytečný. A kdo se nechtěl probírat x stránkama příspěvků, tak přece nemusel, nové příspěvky skákaly přece logicky na konec. Forum je veřejné místo k hlásání názorů a ne k okleštění veškeré komunikace. :D Stávající systém mi tedy nijak špatný nepřišel, toť můj skromný názor. ;)
A Titus Welliver měl anketu nedávno, ovšem kdy přesně :?: .
Naposledy upravil(a) Sagres dne 15 srp 2012 22:14, celkem upraveno 4 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“