Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hracka74
Příspěvky: 291
Registrován: 20 dub 2010 18:10

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Hracka74 »

ted jsem četla nějaký profily kde byli vymazaný doplnující příspěvky a zůstal tam jen spam který reagoval na doplnující příspěvky :D + spam který nereaguje vůbec na nic. no to je správný bordel, který jinde na forech nezažijete. kdo tohle vymyslel to byla ale velká hlava :D
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Joe Black »

Tak záleží na tom, čí profil je, a co všechno se maže... Já mažu vše, co do profilu nepatří a není to názor na nějakého z dabérů... Max. když někdo uvažuje koho zvolit v anketě, protože někdo je dobrý na některé filmy, jiný zase na jiné, tak takové příspěvky třeba dle mě nejsou spam... :-) Resp. chtělo by to příklad toho tvého "spamu". ;)
Uživatelský avatar
Hracka74
Příspěvky: 291
Registrován: 20 dub 2010 18:10

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Hracka74 »

ano máš pravdu, záleží na tom, čí profil je, každý má jiný pocit co smazat a co né
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Lukiz »

Koukám že se změnil název tématu Pavlína Dytrtová na Pavlína Kostková Dytrtová a tím pádem je 260 dosavadních odkazů neplatných. Nešlo by takové změny doprovázat nějakou "robotickou hromadnou" náhradou?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Newmy »

No jde to nad databází, asi nějak takto (nevím jak se jmenují tabulky, takže jen příklad):

Kód: Vybrat vše

UPDATE prispevky SET text  = replace(text, "[daber]Pavlína Dytrtová[/daber]", "[daber=Pavlína Kostková Dytrtová]Pavlína Dytrtová[/daber]")
Ale zda to někdo udělá? To nevím :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Joe Black »

Taky jsem si toho všiml, když si svůj profil nyní Pavlína KD spravuje sama... Já bych současné jméno používal jen v nových věcech, ale když je to takto tak by to chtělo udělat nějakou hromadnou změnu... Možná zkusit napsat někomu z administrátorů jestli by si s tím nevěděli rady?
eneman
Příspěvky: 4
Registrován: 26 čer 2009 20:41

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od eneman »

Je někde v nastavení možnost smazat účet? Nemůžu to prostě nikde dohledat. Jestli to tam není, lze ohledně toho kontaktovat nějakého admina?
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ClickCZ »

Měl bych návrh, co se týče přehlednosti více dabingových verzí u filmů/seriálů... byla by možnost ji barevně rozlišit co se týče barvy pozadí okna, kde je zmíněný dabing napsaný? 2. dabing by byl opět rozlišen jinou barvou na pozadí..

Dále bych se chtěl zeptat zda by nešla přidat funkce: hodnocení dabingu.. tuto funkci by uživatelé používali na hodnocení jednotlivých dabingů.. např. film Vřískot má 2 dabingy, uživatelé by hlasovali který dabing se jim líbil více a toto hodnocení by pak bylo zveřejněno např. u 1. dabingu.. , rovněž i u druhého dabingu by bylo hodnocení...
Potom by zde mohla být sekce nejlépe hodnocené dabingové obsazení a tam by podle statistiky byli uveřejněny ty nejlépe hodnocené filmy co se týče českého dabingu.
Také bych rád předělal formátování obrázků.. nastavil bych jednotné rozlišení pro všechny obrázky u filmů, dabérů, herců atd...;-)
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Slipio »

Nějaká funkce na hodnocení dabingu by se mi taky líbila. Ne jenom u více dabingových verzí, ale u všech.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ClickCZ »

Nemyslel jsem jen u více dabingových verzí ;-) ale u všech :-)
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“