Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ReDabér »

No nevím, tu archivaci si nějak nedokážu reálně představit. Těmi spamovými příspěvky jsem myslel ty příspěvky, které autor píše bezprostředně po založení profilu filmu: založí nějaký profil v sekci Filmy a okamžitě rozepisuje informaci ke všem hercům, kteří ve filmu hrají a mají na foru zároveň profil. Ty se stávají po doplnění informace zbytečnými, protože, každý, kdo zkoukl nový profil filmu, už ví, kdo koho daboval. Takhle jsem to myslel.

S tím P. S. S. jsem se překlikl (doufám, že jenom tady) ;)
Uživatelský avatar
Hracka74
Příspěvky: 291
Registrován: 20 dub 2010 18:10

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Hracka74 »

ReDabér píše:No nevím, tu archivaci si nějak nedokážu reálně představit. Těmi spamovými příspěvky jsem myslel ty příspěvky, které autor píše bezprostředně po založení profilu filmu: založí nějaký profil v sekci Filmy a okamžitě rozepisuje informaci ke všem hercům, kteří ve filmu hrají a mají na foru zároveň profil. Ty se stávají po doplnění informace zbytečnými, protože, každý, kdo zkoukl nový profil filmu, už ví, kdo koho daboval. Takhle jsem to myslel.

S tím P. S. S. jsem se překlikl (doufám, že jenom tady) ;)
tomu ale opravdu nerozumím, to se musí rozepsat aby se to potom doplnilo do profilů, vždyt proto jsou ty profily herců a dabérů
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Lukiz »

Hracka74 píše:tomu ale opravdu nerozumím, to se musí rozepsat aby se to potom doplnilo do profilů, vždyt proto jsou ty profily herců a dabérů
Nemusí. Autoři profilů herců a dabérů můžou sledovat změny v tématech filmů a doplňovat na základě těchto informací .
Uživatelský avatar
Hracka74
Příspěvky: 291
Registrován: 20 dub 2010 18:10

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Hracka74 »

Lukiz píše:
Hracka74 píše:tomu ale opravdu nerozumím, to se musí rozepsat aby se to potom doplnilo do profilů, vždyt proto jsou ty profily herců a dabérů
Nemusí. Autoři profilů herců a dabérů můžou sledovat změny v tématech filmů a doplňovat na základě těchto informací .
aha
tak to je jiná. pokud by to tak fungovalo.
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Lukiz »

Tady zase někdo řádil a smazal profil Pavel Kříž II který byl pro nějakého mladšího jmenovce herce téhož jména a dokonce v jiných příspěvcích odkazy přesměroval na profil Pavel Kříž. Tak se ptám co to jako má znamenat?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Newmy »

Mám za to, že v těch mou založených filmech Tygrův příběh a Medvídek Pú: Krásný Nový rok medvídka Pú jsem odkazy nijak neupravoval, takže vždy vedli na staršího Kříže :D Nebo myslíš jiné odkazy?
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Lukiz »

Tak on byl uveden ve více filmech a podle mě, tam ty odkazy byli správně provázaný. Zato teď se v žádným úvodní příspěvku varianta Pavel Kříž II neobjevuje.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Newmy »

Každopádně o profilu Kríže mladšího nic nevím, ale pokud někdo ví, kde všude daboval, ať ho založí a já předělám pak ty odkazy ve filmech.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Lukiz »

Návrhy k doplnění pravidel:
  • vyjadřujte se k tématu = o filmech k filmům,o hercích k hercům - I když je pro vás spojení Funes-Filipovský modla nemusíte to vnucovat v tématu každého jeho filmu.
  • necitujte předchozí příspěvek
  • necitujte ani starší příspěvek dlouhý příspěvek - uvedení prvních pár řádků a několika teček k orientaci stačí
  • nepište zbytečně nic neříkají příspěvky typu "super dabing" - zvláště pokud takto během 5 minut olepíte 10 témat ztrácí to na hodnotě
  • neodesílejte dva příspěvky za sebou, používejte funkci editovat
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Sen »

Až na 2. bod (v případě delšího předchozího příspěvku může být citace relevantní části užitečná) souhlasím.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“