Zpřesnění pravidel

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od ReDabér »

Já bych to nechal na zdravém uvážení. Když je herec stále aktivní, měli bychom se snažit, aby v profilu byla jeho aktuální fotka. Ale pokud se jedná o herečku, která byla slavná v 50./60. letech, je lepší nechat tam její fotku z mládí, než tam za každou cenu strkat nějakou scvrklou stařenku :D
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od videofil »

A co mít u každého profilu dvě fotky? Jednu starší, jednu novější. :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od Michaela2 »

a co takhle založit rovnou celé fotoalbum ? zas máte bujnou fantazii :D
Džejňulka píše: když vidím podobně umělecké fotky, musím si většinou rozkliknout profil herce (i když asi spíš herečky většinou :D ) někde jinde (na imdb,...), abych ho poznala.
.
tak to jsme 2 :D nedá se sice upřít estetické cítění, nicméně nikdy nevím, o jakou herečku se jedná :D
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od Džejňulka »

dvě fotky či fotoalbum mi připadá už moc :D
to ReDabér: jo, ta aktivita herce - to je celkem dobrá připomínka
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od BobSilas »

Napřákklad Lauren Bacall, v současnosti vypadá jako moje prababička (foto vlevo) ale já ji znám s filmů z dob její největší slávy kdy byla krásná ženská (foto vpravo) takže je ideální u těchto starých celebrit dát dvojité foto ze současnosti a zdoby její slávy.
Obrázek
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od ReDabér »

U takové Lauren Becall bych klidně nechal jen fotku z mládí/nejproduktivnějších let...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od Sen »

Sagres píše:Na "umělěcké" fotografie typu Isla Fisher, Isabelle Huppert, Marion Cotillard apod. asi nejsem na DF vůbec zvědavý, to si mohu najít kdekoliv na netu, když to budu chtít vidět. ;)
Já se nerad opakuji, ale moje reakce bude stejná jako u Něčeho nového. Proč jsi tedy nepožádal o jejich změnu? Zrovna u těchto hereček se výběr fotografií příliš nepovedl, ale když proti nim nikdo neprotestoval, nechával jsem je tam.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od Pálkman »

Nedávno jsem vytvořil vlákno Elvis (podle ČSFD Elvisovy začátky) a zařadil jsem to do minisérií, protože to podle IMDB má 2. díly a jedná se o minisérie. Ale myslím si, že to spíš patří do filmů, protože to na DVD v ČR vyšlo jako jeden film. Mohla by v takovýchto případech platit výjimka v zařazování a neřídit se dle IMDB?
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od Krikri »

Mně osobně to striktní držení se IMDB přijde nesmyslné, chtělo by to víc používat mozek, než bezmezně lpět na tom, co se píše na IMDB (které je beztak dost často plné chybných údajů). Když uvedu příklad, Strašidelná škola (8 x 25 minut) je v minisériích, ovšem Děti ze Siria (6 x 25 minut) už je mezi seriály. A to jen proto, že to takhle někdo zavedl na IMDB, které je evidentně pro zdejší admíny svaté. A teď mi řekněte, je v tomhle logika? :-?
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Zpřesnění pravidel

Příspěvek od Sen »

Pálkman píše:Nedávno jsem vytvořil vlákno Elvis (podle ČSFD Elvisovy začátky) a zařadil jsem to do minisérií, protože to podle IMDB má 2. díly a jedná se o minisérie. Ale myslím si, že to spíš patří do filmů, protože to na DVD v ČR vyšlo jako jeden film.
Ale na Cinemaxu běželo ve dvou dílech, takže co s tím :-?? Nějak ta díla klasifikovat musíme. Pokud se někomu nelíbí IMDB, nechť navrhne jiný dostatečně jednoduchý způsob.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“