Musíme se řídit podle IMDB?

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od BobSilas »

Když ti napíšu pravdu, tak to je podle tebe neslušné? Jestliže slučuješ dvě rozdílné profese do jedné, to skutečně postrádá logiku. Já jsem zastáncem tvrzení že „pravidla jsou od toho, aby se porušovala“, to ty se jimi tady pořád oháníš, a co tam není psáno tak to si můžeš zde praktikovat dle tvé úvahy.
Zvlášť, pokud se o tom pravidla nezmiňují.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od videofil »

BobSilas: Ty moc dobře víš, o čem mluvím. :!: :!: :!: Tak to neobracej. :!: :!: :!: Myslím si, že i takový James55 ( kterým se ale nechci teď zaštiťovat ) tuší, kam směřuji. Ale vytahovat špinavé prádlo na veřejnost se nesluší.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od BobSilas »

Pokud chceš řešit něco osobního, tak to netahej sem, od toho jsou PM (soukromé správy). Dle mého názoru, měl bys raději místo toho nesmyslného a nikam nevedoucího tlachání dělat něco užitečného, co si takhle například aktualizovat svoje témata které si tak vehementně přebíráš od jiných uživatelů, ale nejsi schopen (nebo snad nemáš zájem) je udržet aktuální? Svou aktivitu bys měl směřovat v první řadě právě tam a tyhle věci nech na zodpovědných lidech.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od videofil »

Tak přece jenom víš, o čem je řeč. A soukromé věci tady tahat nechci, to jsem ve svém minulém příspěvku snad naznačil. A myslím, že bys měl být rád. Co se týče toho "tlachání", tak to je normální vyjadřování názoru, na který má v demokratické společnosti každý právo. Ale chápu, že zrovna tobě, který asi sympatizuje s minulými pořádky (aspoň jsem to tak s několika tvých minulých příspěvků pochopil), to nějak leží v žaludku. Navíc, když už se taky tak vehementně zastáváš pravidel do puntíků, v jednom se tuším píše, že bychom měli respektovat názory ostatních. Takže když používáš výrazy typu tlachání, tak to se mi zdá, jako kdybys to pravidlo trošku porušoval. A o moje profily mít péči vskutku nemusíš, já je pravidelně navštěvuji a aktualizuji. Např. včera jsem asi po měsíci navštívil pět svých starých profilů. A před nedávnem jsem u jednoho svého profilu doplňoval dokonce i něco od tebe.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od BobSilas »

Tak už nevíš, co bys uvedl k dabingu, tak sem taháš politiku, ale o tvém charakteru jsi nám toho prozradil víc než dost.
videofil píše:Stačí si přečíst jediný příspěvek od "podnikatelky" Votočkové a jsem rudý vzteky...
Je vidět že jsi strašně závistiví, nepřející a škodolibý člověk, o tom skutečně není pochyb. Takže dřív než začneš někoho bezdůvodně soudit a napadat, zamysli se sám nad sebou. A nepleť si demokracii s anarchií, to jsou také dvě odlišné věci. A zkus se držet někdy daného tématu.

A co třeba toto: Spravedlnost v krvi - je to víc jak čtyři měsíce co jsem tě upozornil, že ti tam chybí 2 dabing, 2 série ale na to jsi nereagoval. Namísto zbytečného tlachání o tom co si myslíš o mě nebo paní Votočkové atd., jsi to mohl mít dávno aktualizované.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od videofil »

BobSilas: Někdo jako ty, kdo rád vulgárně uráží a obtěžuje druhé jen proto, že mají jiný názor, mi nebude kázat o morálce. Slova o politice tu asi fakt nepatří, stejně tak jako slova o Votočkové, ke kterým jsem se v daném tématu několikrát vyjádřil. Nejsem ani závistivý, nepřející ani škodolibý. Jen nemám rád, když lidé neříkají věci na rovinu, jako např. paní Votočková a spol. Aspoň já z jejich vyjádření mám ten pocit. Ale to patří k jinému tématu. A jestli za anarchii považuješ to, že někde místo dramaturg napíši dramaturgie a ještě své kroky vysvětlím…tak to fakt nevím, co ti na to odpovědět. Asi mám na některé věci prostě jiný názor. Na tom ale nevidím nic špatného.

A když nechceš, aby si tě někdo dobíral kvůli politickým postojům (já komunisty fakt nemusím), měl by ses vyvarovat podobným textům ( rubrika Arogance nezná mezí):
od BobSilas » 08 čer 2013, 10:11
Tak tomu se říká kapitalismus. V dnešní době musíš držet hubu a krok, říkat pouze to, co chtějí slyšet ostatní a za žádnou cenu se nesnaž prosadit svůj vlastní názor. Tvůj nadřízený má vždycky pravdu (i když ji zrovna nemá) ty se s tím musíš smířit, sklopit uši (ohnout hřbet) a šlapat brázdu. V reálném světě bys to mohl přebít penězi (kdo má víc vyhraje spor) ale tady pouze pokorou.

To se může hned obrátit proti tobě, zvlášť, když se vyjadřuješ tak, jak se vyjadřuješ.
Co se týče toho seriálu, o tom chybějícím dabingu jak píšeš, jestli jsi mi to posílal do SZ, tak jsem to asi nečetl. Když tak rád v SZ používáš vulgarismy, není se čemu divit. A taky se nemůžeš divit tomu, že na tebe potom nereaguji. Ale neboj, to, co chybí, rozhodně doplním.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od BobSilas »

- Jak to souvisí s IMDB?
- A to jsem ti psal k danému seriálu, kdys občas provedl aktualizaci tak by sis všimnul.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od kubik-dulik »

Videofile, piš co zazní (vedoucí dramaturgy bys měl opravit ve všech primáckých dabinzích, kterés založil), neměň si pořadí, napiš role, jak zazněly v dabingu a urči více rolí než jen dvě (ty si najdeš už určené tady na fóru) a všichni budou spokojeni :) 8-)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od videofil »

BobSilas: S IMDB to nesouvisí nijak, jen jsem reagoval na tvůj příspěvek. Odpovídat na příspěvky považuji za slušnost. Pokud jsi mi to psal k tomu seriálu, určitě jsem musel reagovat. Pokud ne, omlouvám se, určitě to napravím.

kubík-dulík: Neříkej všichni, když to vždycky vadí pouze tobě. :)
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Musíme se řídit podle IMDB?

Příspěvek od Sen »

Tak tak. Spokojenosti na fóru by jistě více prospělo, kdyby se jistí samozvaní moderátoři přestali vymýšlet různá pochybná vlastní pravidla a úkolovat podobným způsobem ostatní. K tomu nemají žádné oprávnění.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“