Doplňování informací do profilů

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Doplňování informací do profilů

Příspěvekod bloom » 28 črc 2014 21:48

Prosím všechny uživatele, aby mi informace o dalších dabingových verzích v profilech mých seriálů, filmů a minisérií (případně o nových řadách seriálů) doplňovaly pouze v doplňujícím příspěvku, nikoliv rovnou do profilu díla. Chápu, že obvzlášť někteří chtějí být co možná nejrychlejší a jejich snahy si cením, ale doplněné informace pak nejsou vždy přesné a nebo nejsou doplněné v takové podobě, jak bych si to u svého profilu přál já. Sám jsem doposud také doplňoval informace rovnou do profilů, ale od teď již nebudu. Děkuji za pochopení a respektování mého přání.
bloom

Re: Doplňování informací do profilů

Příspěvekod kubik-dulik » 28 črc 2014 21:56

Chápu, že to píšeš hlavně filipovi (nutno ale podotknout, že filip odvádí v poslední době prvotřídní práci), ale normální uživatel upravit hlavní příspěvek rovnou nemůže. Tohle si máte řešit v modersekci a nezatěžovat tím ostatní.

A když už jsme u toho doplňování, doufám, že se to doplňovat bude. Filmy si James nedoplnil docela dlouho, to pak člověk už nemá chuť něco dělat, když se ví, že se to nedoplní. Jackb si Milionový závod nedoplnil rok. Sen například ještě nedoplnil Žhavé výstřely 2, které mu tam Papo určil a tak by se dalo pokračovat. Moderátoři by měli jít příkladem.
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod TmavyCyklista » 15 srp 2015 23:18

Jako nezlobte se na mě, ale „JSEM MODERÁTOR“ = „BUDU SE VŠEM HRABAT V PROFILECH?“ Protože já mám pocit, že jo. Není to poprvé, co mi nějakej aktivista napsal do profilu něco, co tam být nemělo, nebylo to správně, atd. Akorát v tom děláte bordel. Buď to napište do dalšího příspěvku, nebo to třeba oznamte v soukromé zprávě, ale nedoplňujte do cizích témat, co se vám zlíbí, my vám to taky udělat nemůžeme, a že byste to kolikrát potřebovali...
TmavyCyklista

Příspěvekod filip » 16 srp 2015 07:34

Aha, narážíš na pár roků, co jsem ti doplnil.
Příště tedy doplňující příspěvek, ale snaž se prosím, i když rok nezazní ho doplnit. Třeba DVD od TSPJ se dabují v době, kdy je film uvedený v kinech, takže u některých jejich filmů to jde snadno určit.
A u starých VHS se podívej na fdb.cz, třeba u filmu Cyber-Tracker 2, kde si rok neměl, tak tam je premiéra v půjčovnách: 1.7.1996 :arrow: takže rok je 1996.
Každopádně, jestli ti tam někdo upravil ještě jiné informace, tak já to nebyl. Jen jsem ti tam párkrát připsal rok, to se přiznávám a omlouvám se.
filip

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 srp 2015 14:02

Já to nemyslel ve zlým, ale když to nenapíšu, neznamená, že je to špatně. Většinou píšu jenom roky, který zazněj v titulcích. Kdybych se náhodou spletl, mohl by zas někdo jinej mít problém, proto to nepíšu... (viz Snův komentář včera).
TmavyCyklista

Příspěvekod filip » 16 srp 2015 14:13

Chápu tě, ale je lepší tam mít alespoň ten rok, kdy to vyšlo, než tam nemít žádný, protože tady to vyšlo v r.1996, takže dabing může být i 1995, ale když tam není žádný rok, tak to může být i v roce 1999,2000,2002, jestli chápeš jak to myslím?
filip

Příspěvekod filip » 16 srp 2015 14:47

To jsem rád, ale záleží na tobě, každý to dělá jinak a někteří požadují doslovný přepis titulků a když něco přidáš (třeba ten rok) tak je to špatně. Někteří zase doplnili dabingy ČT, ale bez několika tvůrců (pokud neměli doslovné titulky - chápu, pokud je měli - nechápu), takže je to na tobě.
filip

Příspěvekod Lukiz » 16 srp 2015 16:08

Já odhnuté roky které nezazní doplňuji v závorce.
Lukiz

Příspěvekod videofil » 16 srp 2015 17:26

filip píše:To jsem rád, ale záleží na tobě, každý to dělá jinak a někteří požadují doslovný přepis titulků a když něco přidáš (třeba ten rok) tak je to špatně. Někteří zase doplnili dabingy ČT, ale bez několika tvůrců (pokud neměli doslovné titulky - chápu, pokud je měli - nechápu), takže je to na tobě.

Já si myslím, že informace, které zazní v titulcích, doplněné být mají (i když já ze začátku některé také vynechával), ale v jakém pořadí, to bych už ponechal na samotném autorovi.

Tou FDB a jejich informacemi se také občas řídím, ale spoléhat se na ně na 100% ( stejně jako na jiné databáze ) nelze. U některých filmů mají doplněné i špatné distributory, a u některých i to datum. ;)
videofil

Další

Zpět na Náměty a připomínky k fóru