Špatně udržované téma a problém s převzetím

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Špatně udržované téma a problém s převzetím

Příspěvekod Krikri » 03 pro 2015 10:19

Uživatel Papo dlouhodobě nedoplňuje a neupravuje témata seriálů Helena a její chlapci a Rozmary lásky. Evidentně tyto seriály v TV nikdy ani neviděl. V době, kdy jejich témata zde tak horlivě založil šlo podle velmi chabých informací snadno usoudit, že je zakládal výhradně jen podle mých ukázek na Youtube (jeden čas si dokonce myslel, že postava Kristiána se vyskytuje i v Rozmarech lásky, což jen dokazuje jeho absolutní neznalost těchto seriálů). Veškeré informace o dabingu, tak i ostatních tvůrcích CZ znění jsem pak postupně dodával pouze já. Nějaký čas to doplňoval, nyní ale už delší dobu na chyby, úpravy a doplňování kašle (např. malé epizodní role jsou v tématu na předních pozicích, zatímco mnohem častější jsou o dost níž) a na připomínky nereaguje. Napsal jsem proto uživateli Sen (jelikož mi nedávno předal dlouho neudržované téma Gumídci), aby mi předal i tyto dvě témata. Poslal mě domluvit se s Papem, jenže ten si poštu dávno přečetl a na opětovnou žádost o úpravu témat ani na můj návrh o převzetí témat nereaguje. Tak jsem opět napsal uživateli Sen ten mě zas pro změnu posílá za moderátorem sekce Seriály. Já už toho ale mám dost, aby mě furt někdo posílal od čerta k ďáblu. :evil: Tady už je to jak nějaká úřední byrokracká mašinérie, kde musím mít na všechno štempl od bůh ví kolik lidí, proto zakládám toto téma jako veřejnou stížnost a doufám, že s tím už někdo něco konečně udělá a nebude mě zas posílat za někým dalším.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Výměna za cokoliv z mého archivu!
Ukázky: https://www.youtube.com/user/Madicken2

PROGRAMOVÍ ŘEDITELÉ CZ/SK TV STANIC: JÁ JSEM VAŠE SVĚDOMÍ!
Krikri

Re: Špatně udržované téma a problém s převzetím

Příspěvekod ReDabér » 03 pro 2015 10:35

Napsal jsem Papovi, ať se k tomu nějak - jakkoliv vyjádří. Uvidíme. Rozhodně mu nemůžu v tuto chvíli jen tak profil vzít a přepsat ho, neboť sem Papo chodí. Myslím si, že zrovna lidi jako ty, by byli první, kdo by v tomto typu případu prskali, jaká diktatura tu vládne :nesouhlas:
ReDabér

Příspěvekod Krikri » 03 pro 2015 10:49

ReDabér píše:Myslím si, že zrovna lidi jako ty, by byli první, kdo by v tomto typu případu prskali, jaká diktatura tu vládne :nesouhlas:

Já svá zdejší témata pravidelně doplňuji do sebemenších detajlů a pečlivě udržuji, proto nějaká stížnost na mnou špatnou udržované téma se tu těžko kdy objeví. A pokud mi v případě této stížnosti nevěříš, že je oprávněná, zeptej se uživatelky Michaela2, ona obě témata často navštěvovala a taky viděla, jaké fatální chyby tam Papo často dělal a že vše co tam je doplněno je pouze díky mně.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Krikri

Příspěvekod Mark LS » 03 pro 2015 15:23

Krikri píše:
Já svá zdejší témata pravidelně doplňuji do sebemenších detajlů a pečlivě udržuji, proto nějaká stížnost na mnou špatnou udržované téma se tu těžko kdy objeví.

A tohle jako myslíš vážně? :D Co takhle tvůj profil překladatelky Ireny Novotné, která jenom tady na DF má 122 výsledků a ty máš v profilu ani ne polovinu (nevidím tam ani skvělý seriál Capri a ani úžasný seriál Vítr z Pyrenejí, které jsem ti do profilu napsal už před 2 roky a v profilu stále nejsou)? Anebo například tvůj nový profil Jitky Morávkové, ve kterém třeba nikde nevidím že by byla uvedená skvělá Roma Maffia, kterou dabovala v thrilleru Sběratel polibků, což tady na DF je určená role a i pár dalších u ní určených rolí tam nevidím, tohle jsou podle tebe témata udržovaná do sebemenších detailů? :D

EK: To že tvrdíš že svá témata pečlivě udržuješ a přitom každý vidí že to není pravda je jenom moje ostuda? Nemám slov... :D :D :D :roll:

A u Ireny Novotné to rozhodně nejsou jen 2 nedoplněné seriály, ale víc než 50 nedoplněných děl, které najdeš tady na DF... :D

EV: S tebou se už rozhodně nehodlám zahazovat, tvé příspěvky typu konečně další x a y do sbírky u profilů filmů jsou víceméně pokaždé jen k smíchu stejně jako další příspěvky a tvé rýpání už vážně nikoho nezajímá... :D
Mark LS

Příspěvekod Krikri » 03 pro 2015 16:05

Tady si zas někdo hraje na vtipnýho. Platí co jsem napsal výše. Že jsi mě o něčem do daného tématu neinformoval (např. co se profilu paní Morávkové týče) a pak mi to zde vyčítáš je pouze tvá ostuda. Na rozdíl od mnohých jiných doplňuji témata, jakmile na nové informace natrefím nebo mě na ně někdo upozorní.
Ostatně nevidím jediný důvod, proč máš nutkavou potřebu se v tomto tématu vůbec vyjadřovat. Moderátorská práva nemáš, témata seriálů Helena a její chlapci a Rozmary lásky namísto laxního Papo upravovat nemůžeš a rovněž mi je předat, tak se věnuj svým tématům a nestarej se do něčeho, po čem ti vůbec nic není. A že nemáš slov? Ty v tomto sporu vůbec nijak nefiguruješ, tudíž jsi se zde o slovo přihlásil poněkud nepatřičně a vypovídá to o tvojí drzosti a provokatérství.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Krikri

Příspěvekod videofil » 03 pro 2015 17:21

Jak to tady pozoruji, tady si opravdu každý stěžuje na každého a na všechno. Ani já nejsem vyjímkou. :D Asi by už měli začít platit nová pravidla. Nebo by se k nim už měl někdo aspoň vyjádřit, jak to s nimi vypadá.

MarkLS: Nechci rýpat, ale když ostatní upozorňuješ na nedostatky, co si konečně podle IMDB upravit svůj profil Jens Nünemann. Několikrát jsem tě upozornil, a ty nic. Jak ostatní po mě můžou chtít, abych se řídil podle IMDB, když ty sám to neděláš. :D :-?
videofil

Příspěvekod Krikri » 03 pro 2015 18:22

videofil: to jak Papo špatně udržuje a spravuje profily těch dvou seriálů mu toleruji už několik let (vše na doplnění jsem mu musel několikrát připomínat) a nikdy jsem si nestěžoval. Až teď, kdy už neaktualizuje nic a ani nereaguje na poštu mi došla trpělivost.
Mark LS se tu do mě bez jakéhokoliv předchozího upozornění na doplnění obouvá za jediné téma, kde jsem zapomněl doplnit dva seriály do profilu překladatelky a že jsem si googlem nevyhledal neurčené role Jitky Morávkové, toť vše. Když už ji tu zmínil, taky by tvůrcům témat filmů a seriálů, kde má Morávková neručené role neuškodilo, kdyby jí ty role přiřadili, hlas tato dabérka zas až tak neznámý nemá, aby ji nepoznali. Nerad připisuji neurčené role, když je možnost je zjistit.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Krikri

Příspěvekod Papo » 04 pro 2015 10:14

Krikri: Máš môj súhlas. Príspevok je tvoj. Vidím, že sa v tomto seriáli dosť vyznáš, preto si myslím že ti zaslúžene patrí. Nemusíš už nikomu písať, moderátora som upozornil, príspevok prepíše na teba :-: ;)
Obrázek
Papo

Příspěvekod Krikri » 04 pro 2015 11:02

Papo: díky za předání obou témat. Doufal jsem, že se nějak dohodneme. Škoda jen, že jsi neodpověděl už na tu prosbu v poště, nemusel bych to tu řešit veřejně a Mark LS by neměl do koho rýpat.

Mark LS: je vážně ubohé, že si jako posilu pro své rýpance na mě voláš z Dabingfora vyhozeného uživatele kubik-dulik, který mě včera večer začal otravovat v poště na ČSFD a papouškovat to, co jsi mi sem napsal už ty. Prokaž mi laskavost a mé příspěvky ignoruj a totéž vzkaž i svému nohsledovi kubik-dulik. On je tím posledním, kdo by se měl k této záležitosti vyjadřovat.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Krikri

Příspěvekod ReDabér » 04 pro 2015 17:28

Děkuji Papovi a tímto bych tuto "konverzaci" uzavřel/uzamkl. Další urážky už jen přes pm, pánové.
ReDabér

Zpět na Náměty a připomínky k fóru