Forma zápisu výrobce

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1130
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Forma zápisu výrobce

Příspěvek od puffy »

Divim sa, ze sa to dalo do pravidiel az po tolkych rokoch.
Odkedy som na tomto fore, tak som vzdy uvadzal vsetkych tvorcov a nikdy ma nenapadlo, ze by som to robil inak.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1309
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Forma zápisu výrobce

Příspěvek od Stanley Roe »

puffy píše:Divim sa, ze sa to dalo do pravidiel az po tolkych rokoch.
Odkedy som na tomto fore, tak som vzdy uvadzal vsetkych tvorcov a nikdy ma nenapadlo, ze by som to robil inak.
Zatímco všichni ostatní by intuitivně vyplnili veškeré řečené tvůrce, tak si tu Sen vyselektoval vlastní prioritní zápis tvůrců, kde některé uznal za vhodné uvádět a některé ne ... nicméně ač se by se dal onen zápis všech tvůrců považovat za nepsané pravidlo, tak proč by se jej držel, když toto nebylo v pravidlech jasně řečeno a než to tedy bylo ustanoveno. Přitom v jiném případě a to při označení dabingů pro společnost HBO ( myšleno společnost sdružující vícero kanálů ..HBO a Cinemax ), co byly prioritně uvedeny na Cinemaxu, se nepsaným pravidlem oháněl. :D
Ale tento moderátor se tu vám, pilným včeličkám, co si do svých témat bez problémů přidáte doplňující informace, tím myšleno i jakýkoliv další dabing pro tento film vyrobený, zcela nepokrytě vysmívá ... vrátil se totiž k jeho názoru, ono stačí mít pro daný film uveden jen jeden dabing .. info o dalších dabinzích může zůstat pouze v příspěvcích .. jinak si nedokážu vysvětlit jeho nečinnost v doplňování si vlastních témat, když druhé tak rád peskuje za cokoliv, co se mu nezdá. No jedno vysvětlení by tu bylo.. tento postoj uznává proto, že si na sebe upletl bič v řazení dabérů podle pořadí herců určeného na IMDB .. no a vy mu ty dabingy byť kompletně otagované tvrdošíjně vypisujete podle pořadí řečeného a předělat by mu to dalo dost práce. :D
Čili stále bych si od něj prosil vysvětlení, jak je možné, že neustále vyžaduje nějaké doplňující info u témat jiných, přitom si svých témat nevšímá. Takto si představuje, že jim jde příkladem? Co kdybyste lidičky zaujali také tento jeho postoj ... jen ať je vidět, kam to povede. Začněte třeba s tím, že si přestanete doplňovat do svých témat nové dabingy ... no je mi jasné, že se vám do toho nebude chtít ... ;)

PS: Tipuju, byť bych se rád mýlil, že jeho vysvětlujících odpovědí se opět nedočkáme. Ale teď si uvědomuju, že kolikrát jiným do témat přidá sám o sobě další dabing ... tak teď jsem zmatený ... :?:
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Santovo tajemství / Vánoce u Cartwrightů

Příspěvek od Sen »

filip píše:Sen: A kde mám třeba jako uvést, že to bylo např. v AVF Studiu? Když bych to nikde neuvedl, to by pak vypadalo, že AVF už nevyrábí. A přitom to není pravda, že.
A jen ze zvědavosti, jak by to vypadalo, nebyla-li by v té pseudocitaci uvedena DW agentura :-??
filip píše: Překlad: Jan Vieweg
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: DW Agentura
Dialogy a režie: Tomáš Tintěra
Českou verzi pro HBO vyrobilo VSI v DW Agentuře s.r.o. v roce 2015
A ty máš taky halucinace, když jsi přidával dabingy ČT? Že ti tam chybělo tolik tvůrců?
Však já jsem se tu nikdy neoháněl doslovnými citacemi titulků. Ono když něco vypadá jako kachna, chodí jako kachna a kváká jako kachna, bývá to obvykle za kachnu považováno ;).
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“